Жарко слънце вън напече, Ноемврийчето за море се стяга вече!

  • 11 422
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 541
Исайкова, ти мисля че и един пътипис можеш да напишиш сега  Simple Smile Страхотни преживявания сте имали, макар по онова време да не ти се е струвало така предполагам  Wink Важното е, че сте се прибрали благополучно, а и история за внуците имаш.

Сердика, стикам всички палци вашите резултати да са отрицателни  Praynig А имаш ли подозрения от къде може да го е хванал- ресторат със съмнителна кухня или.... Thinking
А за работата- хич даже не ми е по- добре, че е много, защото освен че се притеснявам страхотно (чакам 28и да ходя на лекар за сърдечна дейност  Praynig) и не мога да се преборя с нарастващото си нежелание да върша нищо! Адски е неприятно да те мързи до такава степен и само за пазаруване и разходки да мислиш  Twisted Evil А до заминаването на море на 2-ри има толкова много време....и имам вътрешен одит и шоф. изпит  ooooh!
Дано наистина минат бързо тези "екстри" на бременеенето.....ама като гледам, че някой и цяля бременност си ги влачат  Confused

Ако в Събота е хубаво времето за срещичка има ли "ЗА"?

# 241
  • София
  • Мнения: 44 261
Исайкова наистина големи преживелици сте имали по пътя Wink добре, че Кристи явно е търпеливо дете, Филип щеше да ни побърка в подобна ситуация - особенно ако някъде трябва да седим и да чакаме толкова време пътна помощ... Rolling Eyes

# 242
  • Мнения: 11 828
Сердика, искрено се надявам вашите резултати да се ок и скоро да забравите за това!
me4eto, хубава е идеята за среща, но предполагам, че почти всички ще се изнесат за празниците извън София, както и ние.
Исайкова, браво на Кристи, че е изтърпял всичко геройски!
микки, браво за гърнето! Вдъхваш ми увереност и аз да започна по-сериозно!

# 243
  • Мнения: 1 608
Срещата - хайде да е следващия уикенд например.

# 244
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Исайкова, важното е  всичко да свършва добре.

# 245
  • Мнения: 1 253
микки ние на 2 и 3 юни ще посетим вашето градче. Повода е празника на розата, обаче ние леко ще го пропуснем празника, защото имаме хотел само за събота вечерта, щото преди 1 месец като резервирахме не ми се пътуваше в петък (яд ме е на себе си  #2gunfire) , ноооо хубавия повод за разходка няма да пропуснем  Grinning много красив празник Simple Smile
Приятно местенце е вашето градче. А пък и хотел в който отсядаме е страхотен. Все едно си на гости на някого. Страхотна градина. "Almond" се казва. Само дано да не вали  Praynig

# 246
  • Мнения: 752
Здрасти!
kanesta , как мина при лекаря? Дано бързо се оправите!
Сердика, дано при вас всичко е ок, а Дирк бързо се възстанови!
микки , браво за успехите на гърнето.
Нашите са доста не постоянни. Имаше период, в който реших, че съм успяла да я науча, но беше твърде кратък. Напредъка ни е, че поне седи в гърнето. Сега седи, но не иска нищо да прави там. Явно не е готово детето още. След седмица-две пак почвам с опитите.
Исайкова, големи премеждия сте преживели. Напълно те разбирам как се чувстваш, защото и на нас се селучи преди три години. Само че бяхме тръгнали за Пловдив и 20 км преди града блокирахме. Каката ни остана със свеки тук, тя се паникьоса да стои сама с нея през нощта, та се свръщахме до София после пак ходихме до Пловдив - абе приключения. Важното е, че всичко е приключило благополучно.
me4eto, ами сега ти е времето да мързелуваш. Да не мислиш, че като се роди второто ще имаш такава възможност  Simple Smile.
При нас - Кари пак е със спазъм. Направо вече незнам какво да правя. Лекарката каза, че ще ни включат в програма за превенция. Въпреки всичко пътуваме за морето. Педи каза, че ще й се отрази добре - планина и море - да й се поотворят дробчетата. дано спре тоя дъжд да можем да се разхождаме.
Весело изкарване на празниците на всички! Всички болни бързо да се оправят! Напредналите с памперсите да ги махат! На бременните да им растат коремчетата!  Simple Smile

# 247
  • София
  • Мнения: 298
Привет!
Откакто за първи път валя, нямаме нет. Нито всекидневните скандали, нито тормозът, нищо не помогна. Чак днес го пуснаха. В неделя даже ТВ нямахме.

Иначе, Роси има нова мания - рисува йероглифи по дрехите си с каквото и попадне. Една вечер я гледа татко и, като резултат има дизайнерски дънки, изрисувани със син маркер. Ама целите. Сега пак стои до мен и повтаря "Пиша, пиша, пиша", понеже не и давам драскалото. Като и писне да крещи, започва да се умилква и жално да мяука "маме, маме, пиша".

Да се похваля - Илия стана един от първенците на Четвъртия фестивал "С крилете на музиката", сега има грамота и статуетка и е много горд. Те, първенците, са около 30, де, но си е постижение и радост.

А в четвъртък заминаваме за Катерини за 4 дни. За пръв път ще се отделя от Роси, не знам как ще го преживеем. Нито тя, нито аз. Но пък малко почивка няма да ми е излишна.


# 248
  • Мнения: 1 608
Браво на пианиста Илия!   bouquet Чудесно дете е той.

# 249
  • Мнения: 1 253
аз се помотквам в офиса наслаждавайки се на тишината  Simple Smile но понеже ме досрамява след малко ще си ходя да си видя детето. От друга страна тя в момента си има баба и татко  Mr. Green
Симка браво на Илия! Е как няма да е горд Simple Smile друго си е да си първенец  Hug
Весело изкарване на Катерини и да си починеш! Ще го преживее Роси, в общи линии като не ни виждат не се сещат много, много за нас Simple Smile Поне Ния е така. Сега обаче като се замислих, когато бяхме на ски зимата към 6-7 ден беше започнала да ни търси и да чака вечер да се приберем Simple Smile

# 250
  • София
  • Мнения: 4 966
Мечето май и тя бременее.Аз май съм пропуснала... newsm78?

Мен ме е срам да кажа,че все още не се учим на гърне.Явно Кристи има най-мързеливата майка. Embarassed

За срещата-аз много искам,но ако е този уикенд и ние подпалваме за по празниците живи и здрави към Копривщица.

Симка,браво на малкия!Има за какво да се гордее,и вие също!  bouquet

# 251
  • София
  • Мнения: 44 261

Мен ме е срам да кажа,че все още не се учим на гърне.Явно Кристи има най-мързеливата майка. Embarassed


ами не е най-марзеливата и на Филип майката също толкова мързелива...е пробвахме 2-3 пъти...ама толкова Wink

# 252
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Исайкова, Бубу, аз не съм направила нищо по въпроса с гърнето-само свалям гащи. Другото е желанието на Мартина.
Еххо, не тъжи за Празника на розата. Той е пред провал тази година, защото розобера започна мн рано и след тези дъждове до 2-3 дни ще приключи. Чудно ми е как ще показват ритуала на чужденците като вероятно няма да има вече цъфнали рози дотогава. И се подгответе за един център в ремонт. От месеци всичко е разкопано, уж трябва да приключи да празника, но да видим.
Браво на Илия! Симка, а Мартина се е специализирала в боди-арта Mr. Green, рисува с химикал предимно по краката си

# 253
  • София
  • Мнения: 298
Айде и аз към мързеливите. Тя пищи, като я сложа на гърне, а дори и да се успокои, нищо не прави. А аз не настоявам. Не знам до кога така ще я караме.

И да възнегодувам - абе какви са тия пелени ПАМПЕРС? Днес мъжът ми не успял да намери Либеро, взел пакет Памперс с онзи специален слой. Като резултат, дупето на Роси е огнено червено под права линия, следваща очертанията на зеления слой. И много я боли - плаче и трепери. Само от 2 часа с него. Много ме е яд.

Сердика, откъде тази салмонелоза?

# 254
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Е,браво на Илия!!!Аз като една нереализирана пианистка благородно завиждам.
При нас положението не се е променило,поне повече не е повръщала малката.Това било ентеровирус.Приема течности,но не иска да яде нищо.Дано утре да прояде.
И на Едита майката е като Исайкова и Бубуто.Докато не каже сама,няма да я мъча,защото при нея става по-лошо.Започва жално да плаче и да се оглежда виновно и после пак всичко в пампата прави.Мисля,че ще сме направо на детска седалка.След няколко месеца обаче.
Канбебе са като стария памперс,а от новия памперс Еди се обрина за един час,само докато се приберем вкъщи инцидентно.

Общи условия

Активация на акаунт