Жарко слънце вън напече, Ноемврийчето за море се стяга вече!

  • 11 421
  • 272
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 608
Симка, и ние имахме подобен проблем с тези памперси при едно инцидентно купуване.  Twisted Evil
Канеста, да преминава бързо! Heart Eyes
Аз така да се каже съм от "работливите" майки Simple Smile, не резултата е нулев. Blush
Мики, и ние бодиарта сме го овладяли, но и в други посоки се изявяваме придимно с химикал. Сега на лягане обаче установих, че освен написанитие ръце и чаршаф с химикал имаме и точки от розов маркер, прилежно скрит под завивките.
Исайкова, ние също планирахме Копривщица тези почивни дни, но се оказа, че няма да са почивни за нас. Да разкажеш подробно. Снимковия материал е задължителен.

# 256
  • София
  • Мнения: 44 261
Simple Smile явно е до дупе, на Филип му е добре с памперс.
Симка - браво на Илия, има защо да е гордо детето Simple Smile
Канеста, не се притеснявай , че не яде, може и няколко дни да не иска, щом пие (обилно) няма проблем. И наистина и направи печени ябълки - на Филип направо страхотно му действат Simple Smile и да се оправя детето - иначе ентеровирус е най-честата причина.

# 257
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Добро утро
Ние днес сме в къщи, ще водя Ваньо на консултация и вероятно ще му сложат ДТК-то, та за това съм си взела почивен ден.
Симка, откакто Памперс сложиха този специален слой и Ваньовото дупе се изприщва и зачервява и за това се отказа от памперс.
Исайкова, добро дете си имаш ти! Да изкротува такова пътуване, браво! Хайде, дано следващото е вече без аварии и да се наслаждавате на почивка.
Гърне, у нас все така - дребния седи на гърнето, но не прави нищо по предназанчение. Не предупреждава, нищо.... май го ползва за фотьойлче. Снощи пък сложе един мечо на гърнето и започна да го сочи и да вика "Бебе, бебе, а-а" (Бебето да ака). А в яслата са имали занимание "Къпане на бебе", та не занм дали това обгрижване на мечо не е резултат от обученито  Joy

# 258
  • Мнения: 11 828
exxo, микки не съм била в Карлово за Празника на розата, но в Казанлък редовно присъствам (там съм родена) и е просто прекрасно! Ето програмата за тази година - http://www.kazanlak.com/rose-fest/ Продължителността е от 17 май до 3 юни, но по-интересно е да се види Международния фолклорен танцов фестивал, който се провежда, с участници от цял свят, както и Тържествено откриване на Празника на розата и коронясването на Царица Роза, също ритуалът “Розобер и розоварене”.Смея да кажа, че от 1-2 г. е станало истинско европейско градче. Центърът е чудесен, всички улици са ремонтирани и озеленени. И откъм заведения не отстъпва, има за всякакъв вкус, напр. http://balgaran.com/ е много хубаво място, нестинарки, полуголи тракийци... Laughing А освен това може да се видят и забележителностите в и около Казанлък - напр. Тракийската гробница, така нашумялата Косматка, манастирът в Шипка, храм паметника също, разходка до язовира с хапване на прясна рибка.. и още много и много. Не веднъж сме имали гости, включително и не българи и остават очаровани, иначе е бъкано най-вече с японци, но те са навсякъде.. Хотели има много и хубави, но си трябва предварителна резервация, че има много гости на града. Евентулано може да се намери стая, но ще е с морски цени. Заповядайте! Simple Smile Ние ще сме там. Wink

simka, браво на пианиста!
Иначе и ние сме от рисуващите навсякъде, мисля да й купя пастели, защото поне с тях няма да може да си рисува по тялото, а и да я боли като опитва, защото има и моливи, но се ядосва, че с тях не може и натиска силно. Имаме и тебешири и няколко пъти си е драскала на вън - много й харесва.
С Памперс ние също нямаме никакъв проблем, както казва bubu_to май наистина си е до дупе, Юлиана като цяло никога не ми се е подсичала, рядко леко се зачервява. Гърне - и аз се присъединявам към "мързеливите". Wink
Ние още днес се изнасяме от София. Първо ще сме в Пазарджик, Георги ще ходи на среща 10 г. от завършването (и аз правя 10 тази година, но срещата ще е на 16 юни и май ще пропусна), а после ще следваме аромата на рози.. Simple Smile Отивам да стягам багажи..
Хубави почивни дни пожелавам на всички!! Hug

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 09:00 от Sisssi

# 259
  • Мнения: 479
Здравейте,

Днес остана малко време на спокойствие и се включвам. Ние все още имаме пъпчици но определено са по малки и не толкова дразнещи.

Утре заминаваме за Калофер - та микки може да спретнем срещичка а? Ако сте в Карлово по празниците ще ти звънна.

Иначе сме пред една голяма дилема. Хем скоро се преместихме в новото ни жилище, хем мислим да го продаваме. Има ужасен шум - просто е нетърпимо. Ама така е като купуваме лекомислено........... Та ще видим къде ще му излезе края на тази работа........


Весели празници на всички и да си починете.
  bouquet

# 260
  • Мнения: 1 253
sisssi сестра ми е родена в Казанлък. Просто така се е случило Simple Smile Да си призная не съм ходила в града ви от 10 години, но причината е лоши спомени. Преди 10 години 1 вечер пътувайки по подбалканската объркахме пътя покрай Казанлък и влезнахме в индустриалната зона. Нямаше грам лампа, нито пък знаци, валеше дъжд..абе кофти работа, та малко преди "Кремона" по средата на пътя имаше спряла група рокери с мотори, които заслепиха мъжа ми, добре че заради тях намали скоростта..та понеже не знаехме, че заради тежка катастрофа на ж.п. линията преди много години, пътят който е много широк вече не продължава направо, а завива рязко в дясно в едно малко пътче и заслепени от моторите си продължихме направо....добре, че имаше някакво жалко чуканче останало от стойката на една предпазна мантинела (мантинелата я нямаше изобщо) та това чуканче закачи предния мост на колата, откачи го, обаче ни спаси, защото паднахме на 1 м от ж.п. линията по която 30 сек след това мина бързия влак Бургас-София. Ако не беше този чукан сега нямаше да ме познавате.
Мдааа, бях я позабравила тази история.....
Симка ние ползваме гащите на Памперс, защото просто не мога да си представя как бих могла да я накарам да стои за няколко секунди за да залепя памперса. Нямаме проблем, обаче наистина си е до дупе. Дано се оправи по бързичко детето. Ния ми се е подсичала само веднъж преди 1 1/2 месец и тогава страшно ми помогна един крем които се прави в аптека и се изписва от много педиатри. Аз самата нямам рецептата, но мога да попитам ако те интересува. Това кремче също така пребори 2 сухи лющещи се петънца, който имаше Ния на крачетата. Сега няма помен от тях. Вечер като я слагам да спи й намазвам дупето с крема, защото е доста мазен и пази дупето.

# 261
  • Мнения: 3 089
браво на пианиста!
исайкова - е на т'ва се вика приключение  Wink

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=135485 - ето снимки от последните дни. последната показва нагледно как се приспиват 2 деца едновременно, едното от които болно, докато в др. стая свеки спи въпреки шума от рева на петра и дрането на камен Shocked добре, че 30 минути след заспиванетоп дойде гледачката, че просто нямаше как да се мръдна от люл. се стол, а щях да се напикая... моята близка родственица продължи да спи дори след като децата вече се бяха събудили... днес помагачите си тръгнаха. петра е с дрисък и Т - явно я е гепил същият вирус, за който по-горе се говори. камен пък е соплив колкото си искате, че и отвъд това...

# 262
  • Мнения: 479
Винаги съм си мислела че историите за свекървите са преувеличени, може би защото съм случила на добра такава, но като чета какво пишеш Майче определено греша.

# 263
  • Мнения: 3 089
абе то аз съм си виновна, че й се вързвам. хем декларирам, че никой не е длъжен да ми гледа децата, хем разчитам като се7 завърти някой край мен да го прави. а не трябва... от вчера хиляда пъти си повторих, че затова плащам на гледачка, за да разчитам на нея и нямам право да се сърдя на хората... малка съм още и затова се впрягам. като попорасна, ще се науча  Mr. Green

# 264
  • Мнения: 1 253
Оказа се, че от офиса мога да разглеждам снимките в снимка.бг. Много добреее Simple Smile
Майче колко много е пораснала Петра Simple Smile и има страхотна коса Simple Smile а Каменчо, какви дълги пръсти на крачетата има. Душичка малка е той  Heart Eyes чак не мога да си представя, че се дере с часове като го гледам как сладичко си спинка и колко доволен от живота изглежда Simple Smile
ама сте много сладки 3-та на тази снимка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=135485&photo=43

# 265
  • Мнения: 2 292
Привет  Wink
Майче, снимката на която сте тримата е велика  Wink Само се чудя ти как не нанкаш с останалите? Аz сигурно първа щях да zахъркам.
Сердика, да не е от гълъбите? При нас кацат навсякъде в градината и на балкона ...
Котка, аz действам като мики. Като улучи гърнето много му се радвам и му покаzвам какво е направил, ходим zаедно да иzсипваме в тоалетната и да мием ... Това как го радва не е истина. Имам чувството , че върши нещо в гърнето, zа да мием zаедно  Joy  тича пред мен и вика мие , мие   Joy

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Simka, браво на Илия  bouquet
Исайкова, не мога да повярвам, че едно дете можа така да кротува в колата. На нас ни предстои пътуване до Плевен за един юбилей, което е кажи речи да идем за обяд на единия ден и може би ве4ерта ( евентуално на следващата сутрин )да се върнем . Идеята е да сме с Росен, за да се запознае с братовчедчета на негоата възраст, но ми се вижда зверско да пътува половин ден, оттам в ресторант и после пак път. Може би ще идем без него, ако случайно баба му и дядо му изявят желание да го гледат ( за съжаление ) ... това последното е по повод постинга на Майчето - и аз правя същите декларации като тебе, но се дразня, че нашите досега не са поискали Росен да го изведат на разходка или да прекара деня с тях ( а живеем в един град на 25 мин пеш ), а за свекър ми , с когото живеем заедно да не говорим - той изобщо не се сеща, че има дете в къщата нищо че по4ти по цял ден е вкъщи Confused
Еххо, приятно пътуване желая на Вас  bouquet
Ме4е, дано неразположенията свършат бързо Hug
Болнитедечица да  се оправят Hug
извинете за дългия постинг Embarassed

# 267
  • Мнения: 911
добро утро
майче, страшна коса има таzи твоя красавица, а Каменчо е много сладичък. И аz като Еххо чак не мога да си представя как се дере Mr. Green
Вивита, нямаме никаква представа откъде може да е дошло. Тук, където живеем, гълъби няма, най-много някой див гълъб, ама нито ги ядем, нито могат да ни кацат по храната newsm78 Аz подоzорам едни не съвсем твърдо сварени яйца, но дали ще раzберем иzобщо откъде е........Днес се надявам най-после да дойдат и нашите реzултати, че ми писна да чакам.

# 268
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Майче, аз пък се разчувствах на целувките между татко и дъщеря Grinning
Сисси, и аз съм очарована от Казанлък. Посещаваме го често, моят съпруг има две лели там, затова.
Гери, какъв Калофер, там са едни хайдути Mr. GreenНе съм сигурна, че ще се видим, че с тези ремонти...Разбрали сме се със свекито да гледа Мартина, защото определено е голям екшън, когато и тя "помага".
При мен пък е обратното. Няма проблем с извеждането на разходка и гледането от страна на свеки, но понякога забравя, че всъщност тя е баба, не майка на Мартина, и оттам идват проблемите ни.

# 269
  • Мнения: 3 089
сердика - яйца, суши, изобщо няква риба. за това се сещам аз...

Общи условия

Активация на акаунт