Ех, ваканция голяма, как те чака ... мама!

  • 20 234
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Запис.
Страхотно заглавие! Hug

# 16
  • Мнения: 1 937
tanita_ko, как сте? Шарката премина ли?

Споделете моля, какви са плановете ви за лятото?
Какво друго освен Лафонтен и компания, плюс таблицата за умножение ги чака първолачетата?

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
 bilqna69,благодаря ти за отговора в предишната тема,ама пусто любопитство Outta Joint Simple Smile

 Мами,раздали ли са ви вече списъци с литература за четене?

# 18
  • Мнения: 4 447
Само като ви чета и си мисля - Как съм си изтървала детето!

Надявам се, че не е непоправимо, де! Laughing
Заричам се, че другата година ще съм поне малко по-примерна майка. Ще намирам поне по 1 час за детето си.
Шаркта мина. От днес сме на училище. Все още има корички от разчоплени пъпки по тялото. Лицето е спасено.
Четох, че някои от вас ще си пращат децата на летен лагер на Британика. Много ми хареса идеята, планирам за догодина да пробват и двамата.
Това лято ще изкарат основно при бабите - и двете са извън София. При едната баба карат от онези лета, дето всички си спомняме - мекици сутрин за закуска, после навън безстопанствени. Прибират се само за спане и за ядене. И ...много затъпели. Но отпочинали и с ожулили колена и лакти.

# 19
  • Мнения: 826
 tanita_ko, не така  Naughty затъпели...
Прибират се отпочинали, загорели и готови да се сборят наново с училището.Лично аз много се радвам след подобна ваканция да си видя  видимо порасналото и позагладило косъма дете Hug
А и си мисля, че такива ваканции се запомнят..
Нашите планове... юни месец- основно при моята майка, която гледа Бебочев.
Юли- 2- 3 седмици при баба в Плевенско.
Август- дай Боже- семейна почивка- искам море , и планина......... И Маруся искам, ама няма Crazy Ох, Вердад, и мен ме брой от слънчасалите Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 223
Здравейте момичета,хайде и аз да се запиша!
Ние ще бъдем и на лятно у-ще в занималнята,защото нашите баби са работни и няма как SadСега имам и друг проблем,преди малко жената ,която ми гледаше детето за около час всеки ден ми каза ,че няма да идва повече CryИ сега пада лудо търсена на варианти за тези две седмици до края на май,незнам как да организирам воденето поне до Британика Confused

# 21
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Много хубаво заглавие, браво на авторката и на редакторката!  bouquet

Гадното ми подсъзнание веднага я прочете "Ех, ваканция голяма, как те чакам, твойта...!" Embarassed
Ние още не сме се организирали за празничен купон. "Джия бийч" звучи мого добре, ще предложа и "Гребеца", ако не съм закъсняла вече. Ако съм, просто ще посурнем децата в някоя градинка. Добре че за повечето родители денят е почивен.

За класната със сигурност ще има подарък - за Нова година беше голяма кутия за бижута, пълна със собственоръчно изработени картички от децата (Verdad, може да използвате идеята - красиви кожени кутии в склада на "Соан 94" са до 20-на лева, а с детските картички става много ефектно). Една майка има магазин за бижутерия (не златна, все пак), та до 4-ти клас може и да я понапълним Laughing (и с картички, не само с бижута).

# 22
  • Мнения: 302

Гадното ми подсъзнание веднага я прочете "Ех, ваканция голяма, как те чакам, твойта...!" Embarassed

Умрях си от смях!  Joy Изби рибата, gargamelaJoy 

# 23
  • ново
  • Мнения: 5 962
Вили   bouquet за заглавието на темата.
Нашите деца тази седмица учат втора смяна. За Стели това е много интересно. Утре ще имаме родителска среща, за да уточним празникът по случай края на годината. Събрахме пари да купим подаръци за децата
http://www.knigopolis.com/index.jsp;jsessionid=D47EEB856A7F36BB0 … d=6091&v=book

21-ви е неучебен ден, заради изборите, така че време не остана Grinning

# 24
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Нашият клас е на екскурзия в петък в четвъртък спортен ден, а понеделник не учебен ден заради изборите. Ваканция здравей.

# 25
  • Мнения: 1 100
Не знам, дали първолаците чакат ваканцията, но аз я сънувам вече.  Laughing

# 26
  • Мнения: 2 829
моя син тази година е до 15 юни Simple Smile,но заминават на зелено училище от 2-3 юни за 1 седмица,,вече въобще не му се учи,а класното по бълг даже не е минало,,остават им изходни нива и 1-2 контролни newsm78,жас!!

# 27
  • Мнения: 6 482
Здравейте всички! Рядко се включвам ,че нямам време,но ви чета редовно. Нашите деца ще празнуват  на 23 май на Витоша. Събрахме пари за подарък- Ваканционна книжка за бъдещи второкласници. Събираме и пари за госпожата,но още не сме решили какаво да и подарим Confused Много ми допадна идеята за кутията с картичките и искам да помоля за по-точна информация за този склад,от който сте я купили Praynig А иначе и аз чакам ваканцията с Огромно нетърпение! Wink

# 28
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Nezito, тук, само че ние я взехме от Пловдив.

# 29
  • Мнения: 6 482
Много ти благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт