Петгодишно момиче е изнасилено във Варна

  • 11 250
  • 183
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 483
Ще ме извините за цинизма, нооо ... "Аман от тези цигани, бе"  #2gunfire Не че българите сме по-горе, ама не мога да се въздържа, като чуя за предната проява от малцинствен произход  Close Аз самата съм патила от тях и сега като прочетох направо избеснях.Ба си гадната паплач  #Cussing out
Дано момиченцето го превъзмогне психически  Praynig А и физически да се въстанови бързо  Cry

# 31
  • Мнения: 1 930
Божееее, накъде е тръгнал тоя свят бе, какво детство имат децата ни!
Горките родители, горкото дете.....

# 32
  • Мнения: 4 195
Новините - убили някакъв си бос ли е къв, Бог да го прости, но най - малко това ме интересува. Изнасилили 5 годишно дете - цигани или не - в нашето общество се случва и хич не ми пука, че в другите страни е често срещано - при нас не трябва да бъде, мамка му, мислите ли, че детето ще го преживее.......а изнасилвачите - кви изнасилвачи на 11 години бе, кажете ми какви, кой знае в каква среда живеят и те, за да им дойде въобще на детските главици такова нещо.....не знам дори защо пиша, злото е сторено, нямам никаква идея как ще живеят нормално нашите деца

# 33
  • Мнения: 44
Отвратително  #2gunfire
Децата българчета ли ?Ако да на къде отиваме за бога!?!?!?
Патагончета!!!
Какво значение има? В един свят живеем - като в скачени съдове.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 555
Никакво значение няма какви са изнасилвачите. Нямам дъщеря, но ако на мен ми се случва живи тези изроди няма да останат. Къс по къс ще ги късам #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 35
  • Мнения: 503
Ще ме извините за цинизма, нооо ... "Аман от тези цигани, бе"
Извинявам те за цинизма, но това можеше да е и някое от нашите деца. До сега си мислех, че едната ми дъщеричка е почти 5 годишна. Вярно- не я оставям сама навън, но виждам как вече търси свободата си. Тя не е подготвена за подобни изстъпления. Даже не знае какво е това. Дали би реагирала адекватно?
...Дано детето се възстанови бързо!

# 36
  • Мнения: 4 195
galll дори аз на 26 години не съм подготвена за подобни изстъпления, въобще някой може ли да е подготвен за такова нещо.
На мнение съм, че две толкова малки момчета, пък били те и патагончета както някой каза, трябва да са живяли в ужасно цинична среда, за да направят такова нещо. Дали съм права, и ако е така - обществото ни е  виновно и то, като цяло, защото виждаме идиотските начини на възпитание и отглеждане на много деца около нас, но нищо не правим, държавата нищо не прави. Мислите ли,че тези деца ще понесат наказание и мислите ли, че са наясно какво са извършили, защото аз не съм съвсем сигурна.
А и не вярвам момиченцето, дори и с помощ на най - добрите психолози, някога да забрави този кошмар..............

# 37
  • Мнения: 2 792
.......а изнасилвачите - кви изнасилвачи на 11 години бе, кажете ми какви, кой знае в каква среда живеят и те, за да им дойде въобще на детските главици такова нещо.....не знам дори защо пиша, злото е сторено, нямам никаква идея как ще живеят нормално нашите деца

  И аз за това се замислих, сега са на 11 г./13 г. , а всъщност може да са изнасилвани от 5 годишни, това изнасилване показва грешен модел на поведение натрапен от най-ранна детска възраст  Confused
 Децата не са защитени, не моите,  тях се опитвам да ги защитя и науча, а принципно  децата, нямат защита срещу родителите си, срещу нищо. Тука всеки може да роди дете и да си го прави каквото поиска... Извинявам се, не искам да измествам темата, малко се ядосах на всичко в тази държава.
  Горкото детенце, мисля, че случая не трябва да се превръща във вестникарска сензация, дано ...

# 38
  • Мнения: 5 622
Лисо, на 5 години аз освен, че пазарувах, ходех сама на плуване. Ама преди 30 години все пак.  Rolling Eyes

Аз ходих и сама на детска градина....

Но тоова преди 25 години........

# 39
# 40
  • Мнения: 5 468
Умирам от страх за бъдещето. Просто треска ме тресе, как ще опазя детето си Rolling Eyes Confused.

# 41
  • Мнения: 1 343
Не мога да си представя как 11 годишно дете ще е способно да извърши подобен акт чисто физически! Много е гадно, но очаквам пояснение, което да не е точно като първоначалното обяснение по случая.

Една жена от нашия квартал има момченце което е на близо 3 години сега ноември ще ги навърши та то същото като види гол крак на жена и дори на майка си отива гали го и после си показва пишока който е станал на кокалче  #Crazy и вика :
- Мамо виж стана !
реакцията на майката беше само смях и уф какъв си коцкар от малък  #Cussing out #2gunfire
Същото псува доколкото може да говори и ходи да хваща жените за "дупарата " ... Та то е на 3 какво ли ще е като стане на 11  ooooh! ами на 13  #Crazy

# 42
  • Мнения: 5 468
Лисо, на 5 години аз освен, че пазарувах, ходех сама на плуване. Ама преди 30 години все пак.  Rolling Eyes

Аз ходих и сама на детска градина....

Но тоова преди 25 години........
По онова време аз в 1 клас си тръгвах сама от училище, отивах на балет и оттам си тръгвах в 19 ч. - в тъмна тъмница по улицата.
Представете си сега, дали в първи клас някой нормален родител би пуснал детето си самО по улиците в тъмницата Crazy? Абсурд, нали?

# 43
  • Мнения: 5 622
Не мога да си представя как 11 годишно дете ще е способно да извърши подобен акт чисто физически! Много е гадно, но очаквам пояснение, което да не е точно като първоначалното обяснение по случая.

Една жена от нашия квартал има момченце което е на близо 3 години сега ноември ще ги навърши та то същото като види гол крак на жена и дори на майка си отива гали го и после си показва пишока който е станал на кокалче  #Crazy и вика :
- Мамо виж стана !
реакцията на майката беше само смях и уф какъв си коцкар от малък  #Cussing out #2gunfire
Същото псува доколкото може да говори и ходи да хваща жените за "дупарата " ... Та то е на 3 какво ли ще е като стане на 11  ooooh! ами на 13  #Crazy

Това дете е голямо колкото моето, а моето е много далеч от подобен начин на "изразяване", да не говорим за другите неща... Всичко идва от семейството и възпитанието на детето, което то получава( или по-скоро НЕ получава) от родителите си.

После се чудим защо в училищата е пълно с дебили..Ми от такива деца, излизат такива възрастни(пълни кретени)  Stop

# 44
  • Мнения: 1 343
И да допълня това мом4енце за което говоря е българче  Shocked #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт