Има ли желаещи?!? - 2 част

  • 27 224
  • 603
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
bugaboo а колко ти излезе доставката ?Бройте ме и мен не ме мислете,парите ще ви ги пусна по сметка на когото кажете,а после като доиде имам кои да мия вземе Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Доставката беше 18 евро за 3те неща - 2 камиончета и една играчка за бутане. Готиното е, че доставката е почти еднаква независимо колко неща поръчваш, вдига ти се примерно с 1-2 евро. Примерно аз понеже смятах да поръчам и стол за хранене, с него доставката беше 20 евро. Ама те пък ми подариха някакъв тъп стол и... разминахме се с фишер прайз Rolling Eyes
Обаче сега има друг проблем, аз тогава платих от немска карта, ама сега няма как, че я закрих. А вчера ходих до ОББ да проверя таксите за превод - ами те са чисто луди, таксата е 0,2%, ама минимум 50 лв  #Crazy Т.е. и за 10, и за 20, и за 100, и за 1000 лв таксата е най-малко 50 лв  Money
Та днес ще се разходя и до други банки и пак ще пиша.

# 17
  • Мнения: 335
и мене ме бройте,сега избирам,но съм от варна.

# 18
  • София
  • Мнения: 229
Аз говорих с момичето, което ми предложи помощ с немския - Всевиждаща за отстъпката и тя ми обясни, че преди е имало някакви купони с код за отстъпка, които обаче вече ги няма. Но ми каза, че ако поръчката е по-голяма и им пуснем мейл със запитване със сигурност ще ни направят отстъпка  Peace

# 19
  • Мнения: 3 457
аха ,а с каква карта трябва да се плати?Имам няколко познати ...

# 20
  • Мнения: 644
Нещо не ми стана ясно...само фишер4ета ли може да поръ4аме или каквото си харесаме от сайта   http://www.preissturz.at   ... сори за тъпия въпрос,ама нещо не съм в 4ас днес... newsm78 ooooh! Whistling Crazy

# 21
  • в центъра
  • Мнения: 445
Аз говорих с момичето, което ми предложи помощ с немския - Всевиждаща за отстъпката и тя ми обясни, че преди е имало някакви купони с код за отстъпка, които обаче вече ги няма. Но ми каза, че ако поръчката е по-голяма и им пуснем мейл със запитване със сигурност ще ни направят отстъпка  Peace

Не искам да ви разочаровам, но предишната ни поръчка беше за над 800 Евро (незнам дали ви се вижда голяма, на мен лично - да), а отстъпка не ни предложиха  Weary

аха ,а с каква карта трябва да се плати?Имам няколко познати ...

Не е задължително с карта, те приемат и банков превод, това им е хубавото, че не е задължително да имаш кредитна карта, както изискват повечето сайтове.

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 21:54 от bimbo

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 652
В сайта им пише, че за по-големи количества или за над 3 бройки от един артикул да се свържеш с тях за евентуална отстъпка. Нищо не пречи като (или ако  Simple Smile се организираме, да им пиша един мейл и да ги питам за отстъпка. То и да има отстъпка, сигурно няма да е голяма, ама поне банковите разходи ако могат да се покрият с нея, все ще е кяр  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 412
Здравейте момичета  Hug

Ако решите скоро да поръчвате, ще се включа и аз с 2-3 нещица  Crazy, още се чудя кои точно  newsm78, ама явно и вие  Wink Laughing.
За съжаление не се оправям с немския, за да помогна с поръчката  Embarassed , а и кола нямам в момента.......
Надявам се скоро да се организираме и някой да се навие да започне да събира поръчки и парички.

Приятна разходка на всички мами   bouquet
 Peace

# 24
  • Мнения: 3 457
аз работя по въпроса с плащането и мисля до 1 седмица ще имам резултат Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 229
Понеже видях, че продават и в ebay си мисля, че е добре да ги питаме дали приемат плащане с PayPal. В такъв случай превода ще ни излезне без пари  Peace

# 26
  • Мнения: 3 457
а от БГ вече може ли да се плаща с пейпал и как става?

# 27
  • Мнения: 4 155
Регистрирай се в www.paypal.com - потвърди с дебитна или кредитна карта акаунта си и плащай Simple Smile Мисля, че няма такси, тъй като е онлайн разплащане.

# 28
  • София
  • Мнения: 229
Да, няма никакви такси.  Peace

# 29
  • Мнения: 3 457
добре де опитвам се да се регистрирам-давам България,полсе ми иска Зип код  и какво да му напиша newsm78

Общи условия

Активация на акаунт