В парка бодро крачи пак ОКТОМВРИйския щурак!!!

  • 13 086
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 187
Ееее... писах писах и после всичко се изгуби по канала.  Confused

bini_og погали риткащото тумбаче от мен. Кога очаквате да ви навести щъркела  Име измислихте ли вече или още се колебаете. Натали казва ли вече че ще е кака?  Grinning
zoroto живот и здраве и ти ще усетиш какво е да плетеш плитки и да тъкмиш мадама  Mr. Green Така с голям батко малката принцеса ще се чувства перфектно. Ще има кой да й води гаджета в къщи, а и тя на него. Хеххеехе. Малкия Алек бързо да израства този дерматит и да нямате повече здравословни проблеми
Въобще на всички ви пожелавам да сте здравички.
Р-че от сърце те прегръщам за годинката отгоре и ти пожелавам тя да е по-успешна, по-щастлива и по-късметлийска за теб.  Къде ще опъвате хавлиите? Да съберете много слънце и усмивки на морето и после да се отчетеш със снимки на мокри дупета.  Mr. Green
Къде ли се изгубиха Карменчето, Злато... Въобще всички вече не пишем така активно. То на сила не става де... но е  хубаво от време на време поне всички да пишем по ред два. Включително и аз трябва да си взема забележка  Blush Гледам на другите темичките постоянно се обновяват, а нашия октомврийски щурак все в парка щъка  Mr. Green
Ние иначе сме добре. Криси расте и се разхубавява. Вики също.  Heart Eyes Heart Eyes На мама сладураните са вече едни големи и слънчави дечица, с които много се гордея. Вики сега събира слънце на балкана с баба и дядо, а ние с Криси мислихме да се отдадем на морето, но уви времето се развали. Изпитите ми минават безпроблемно, но не ми остава много време за странични занимания. Оправяме си и новото жилище, а там какво търчане е просто не ми се говори. Но ще му се види края след някой друг месец, надявам се и ще мога да ви се похваля че вече си живеем у дома.  Wink Въпреки че честно казано свикнах с квартирата и ми е малко свидно да я отстъпя на следващите наематели  Embarassed Но така е в живота - краят е ново начало.  Grinning

Вчера срещата беше супер. Посмяхме се с волтажчето, облачка, надето и нашите лъчезарни гостенчета софиянчета - малката Рали с мама и тати. Ето и снимки на който му се гледат.  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=150760&photo=1

# 241
  • Мнения: 700
Здравейте и от нас!
Отдавна несъм драсвала тук, но ви чета редовно.
Ние вече изкарахме моренцето - Ема беше много доволна и много бързо свикна с пясъка и водата, аз обаче се тръшнах и си изкарах почивката в леглото Tired
Сега отново в офиса, днес заминаваме за Пловдив да си вземем детенцето и от понеделник пак почваме да се мъчим с яслата.
Ето малко снимки:
http://emabadema.multiply.com/photos/album/27

# 242
  • Мнения: 2 494
Здравейте, сладки мами!!!! Току що разгледах прекрасните варненчета, липсвате ми много, но скоро-началото на август ще имам отпуска и ще се видим!!!!!!!!!!
В тази връзка и съгражданчетата ни тук искам да видя, ще има ли среща  Hug Само моля кажете кога и къде, ако е събота и неделя ще дойдем!!!!!  bowuu

Ние иначе сме добре, имаме прекрасна новина, даже 2 новини!!!!!!!Йони ще става кака на 2 бебета  Mr. Green Иииии, кой сега ще се сети....... не, няма да имам второ и трето, поне не засега!!!!! Сестра ми чака второ бебче, там си имаме една кака Рали на 5 годинки!!!!! И зълва ми чака бебе!!!!!!!!! Безкрайно съм щастлива, мацки, ще ставам леля пак през януари и вуйна през февруари!!!!!!!!1Само да е живот и здраве!!!!!!!!!

Това е новото при нас, иначе аз си работя, Йони си ходи на ясла, джиткаме и ние само с роклички и полички, че нали махаме пампито  Crazy Mr. Green Ама тя не се напишква почти изобщо, но понякога стиска, което ме притеснява  Thinking Но гледам да я слагаме на 2 часа и да не я заболи коремче.


Зори, Бини, дайте снимки на коремчетата, да ги погалкате от мен!!!!!

Поздрави и целувки на всички от нас!!!!!!!!!! Скоро, като имам време ще кача нови снимки, но нещо все не остава.........Цунки!!!!

# 243
  • Мнения: 1 187
Меги, честито за дъжда от бебенца който ви очаква.
Много готино.
Целувки за кукличката Йони.
Чакаме ви във Варна.
 Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 2 494
Момичета, аз ли нещо не мога да отворя писанията ви или наистина няма такива  Rolling Eyes Защо никой не пише...........

Ето малко снимки от нас, ако на някой му се гледа:
http://joanatosheva.multiply.com/photos/album/13

Ади, как е сестра ти, моля се всичко да е наред!!!!!!  Praynig

# 245
  • Мнения: 2 433
Мегинце, Hugтака се зарадвах - викам си -  ей как я сграбчихме Меги при многодетните... Hug Mr. Green ама нищо де - и така се радвам. Взимай пример от сестра и зълва и дай-боже Йони да стане още поне веднъж кака Wink
Ади - не се отчайвай.Дай Боже всичко да се нареди. Имаш нашите сиснати палци миличка. Като решиш да пишеш - пише. Няма нищо по облекчаващо от това да споделиш! Heart Eyes
Ло - много неприятно това с морето...искай повторение, че то така не се брои за почивка...
Кламерче - честита ти и на теб нова къща. Брей, и аз искам Mr. Green Да взема да дойда и аз във Варна като има толкова нови къщи , а??? Mr. Green
Облачка -  как сте???няма ли да ходите скоро по..."нашият еленски балкан Mr. Green"Аз още съм зле с топографията...ама вие си ме знаете вече и пак "ще прескочите да ме видите " нали? Wink
Ние цяла седмица бяхме болни.
Днес отново сме на ясла и такъв рев му дръпнахме...че не е за разказване.
1 седмица в къщи зле му се отрази относно яслата ooooh! Направо незнам какво ще правим. Имам чуството че никога няма да свикнем....

# 246
  • Мнения: 391
Здравейте и от мен! Ние се завърнахме вчера, много сме доволни, страхотно си починахме, варненската група са много готини мацки, както и очаквах. Миналата година Рали също много се кефи на морето, но тази направо ни разби, постоянно се смее и скача на плажа и естествено не излезна от водата. Ето малко снимки:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7848&AlbumId=98878
Тази седмица също съм отпуска и ми се ще да отидем някъде около София по женски, защото мъжетемного работят Laughing Засега съм харесала това местенце http://ezeroto.com/, но някой ако се сеща за нещо подобно, което да е още по-близо, ще съм ви благодарна.

Ло, снимките са чудесни, жалко само че си се разболяла, но както казва Джулката, имаш право да искаш повторение. Ема е много сладка с тези бански, голяма мадама.
Ние чак на връщане купихме един бански на Рали от В.Търново, но нали другата седмица заминава с баба си и дядоси пак за морето, та ще си го ползва.

Меги, Йони е голяма принцеса, много е сладка. Радвам се, че ще има толкова бебенца около вас и лека бременност на мамите.

# 247
  • Мнения: 2 433
...
Ние чак на връщане купихме един бански на Рали от В.Търново, но нали другата седмица заминава с баба си и дядоси пак за морето, та ще си го ползва.
.....


А бой де! Naughty То аз съм скарана с топографията....ама знам че търново е на 30мин път от Севлиево...не ви ли догреша така да дойдете до нас и да не се обадите , а????? Naughty

# 248
  • Мнения: 391
ееееееееех Джулка, ако знаеш как си мислех да ти звънна, докато минавахме покрай Севлиево, ама беше в 3 часа, сигурно спите, а и навън беше една жега. Но аз съм се заканила да отидем все пак някой ден до Елдород и ще се видим със сигурност. Hug

# 249
  • Мнения: 700
Мишленце, ние с майките от квартала бяхме говорили за това:
http://www.hotelvitalis.com/gallery.html
има външен и вътрешен минерален басеин, близо е. Но май щяха да излизат в ремонт през лятото.

# 250
  • Мнения: 378
Здравейте мами,

и ние се завърнахме от краткото море дето направихме, но........ съм доволна защото малчо направо мноог се кефи.
ние нали сме с пясъчен дерматит, та скоро не беше влизал в пясъчник - и сега беше един кголям кеф- не мога да гоопиша. освен това отидохме при неговата най-добра приятелка - та беше голямо щастие - абе добре стана. само дето аз се разбих от път - и не се обадих на никой щото немаше кога - все гледахме по бързо да стигнем или докато детето спи да минем повече километри - че аз като седя отзад ме заболява корема че съм много сгъната, пък като съм отпред мисе изкривява врата - щото той непрекъсанто ме вика и иска нещо да ми говори или да го забавлявам. даже връщането беше по добре спрямо отиването 0- тогава направо ми пиййна соса - като пристиганхме не можех името да си кажа от умора.............
та с две думи мами - изпуснах да ви видя - и Джулката също - а минахме направо през Севлиево - но на никой не сме се обаждали (моето мъж има първи братовчеди там)
не знам кога пак ще можем да отскочим по този регион - ама все си мисля че някога ще сварим да ви видим не само на снимки - и варненските мами, пък и Джулката.....
А децата колко са пораснали - направо не мога да ги позная - Ема има страхотен баснки, Йоаната пак е голяма мадама с тези роклички, пък за Раличка мога само да кажа браво - моят господин така и не беше потопен целият щото му беше студено - потопихме го до гърдичките само и толкова. ама то при нас водата нещо си беше студена - някакво студено течение имало и по северното черноморие била по студена водата - та браво на Рали, ние не успяхме така да се накефим на водата. иначе беше голяма радост - возихме го на водно колело, на корабче го качихме - абе голям кеф- на него му дай лодки ........
Кламерче - честито ви нова къща - винаги е много чанч докато стане - ама после е голяяяяяяяяяяяяяяям кеф като гледаш какво се е получило!!!!!!! а пък за плитките - и аз това си мислех - да видим как ще бъде че досега моят все късичко го стрижа и хич не се занимавам с коси - ама при момата ще е друго........
Бини - честито хлапак - да се роди здравичък и хубавичък и както казва Кламерчето - и ти да се порадваш на момченце с неговите камиони и багери (ние сега сме на такава вълна)
Джули - никакви болести вече - а за детската ясла - не знам какво да кажа - ние сме без опит в този сектор още.....
Меги- и аз като Джули тъкмо си казах - бравооооооооооооооо, още една наша бременелка, пък и с близнаци,но......има време - ще чакаме да ни зарадвате с новина - аз си знам че ти си луда по децата и се надявам скоро да се събираме вече със по две - не само с по едно.....пък дотогава - - голяма радост ще бъде с толкова много дечица около вас - пък и Йоанка ще тренира за кака определено!!!!!
Р-ка , хубаво изкарване на морето - и да почернееш - не като мен - върнах си се бяла, ама аз сега и не мога много да се пека де......
Танче - организиарай една среща - щото иначе несериозна работа ще стане - и честито ти намаляне на дозата и прочие - абе дано скоро никакви проблеми да няма........
момичета - аз много писах - затова стига ми толкова
целувки на всички и радост по много.

П.С. - кажете мами на момичета - на пясъка голички ли ги държите вашите моми(без гащички) и има ли опасност от инфекция ако пясък се завре не където трябва на момиченцата. аз моят го държах гол - и по някое време все почваше да се оплаква как му се е напълнило дупето с пясък ,та се зачудих как е при момиченцата - че те са по сложни?

# 251
  • Мнения: 2 494
Момичета, и аз искам да съм бременна с близнаци, ама само как искаааааааааааааам, но не му е сега времето!!!Засега ще се радвам на племенничетата!!!!!!!!!!! А ще ви моля всичките като му дойде времето след някоя друга година да ми стискате палци, пък дано са 2  Mr. Green Джулка, аз ви чета в много детната тема и така се кефя, че съм почти сигурна, че някой ден ще пиша там  bowuu Flutter Hug
Зори, аз и слагам бански или гащички на пясъка, не смея голичка , че да не и влезе пясък отдолу.
Бини, честито за момченцето, много да го погалкаш тумбачето!!!!!  Hug

Айде на среща , мацки!!!!!

СЪБОТА Mr. Green, 10 часа, пред народния театър искате ли!!!!!

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 17:17 от megan@

# 252
  • София
  • Мнения: 4 578
Меги, айде в събота,а? Че някои заминаваме в неделя.....

# 253
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ето ме и мен.
Реших да се разпиша пък макар и за малко. За сестричката няма да пиша, че не ми се говори днес на тази тема. От вчера е в болница и ще я видя чак след 2 седмици. Нито телефон има, нито можем да я виждаме. В момента й правят лъчетерапия и лъчението е опасно за околните. Та като мине лечението ще пиша как са нещата.

Мегичка, Танче, за срещата принципно съм ЗА, но съм в безмъжие в момента, което значи безавтомобилие... Ники е все по командировки и ще видя как ще го измисля. Ако нашите не ходят на вилата, ще помоля баща ми да ме докара. Сега съм при майка ми, защото няма как иначе да водя Пепи сутрин при нея.
Иначе работата поотпусна малко и вече имам някоя свободна минутка.

Миналата седмица свекър ми от щатите беше тук, та бях в отпуска и малко поджиткахме с тях. Организацията обаче беше пълен хаос, но и за малкото време което прекарахме заедно се радвам. Аз всъщност не го познавах лично, пък мъж ми не го беше виждал 12 години. В крайна сметка добре беше. Освен това можах и малко лични работи да си свърша. Ходих на гинеколог, на мамолог, на кожен лекар, на козметик...
 
Иначе всичко си е по старо му. И хубави и не чак толкова хубави неща... но такъв е живота. Мъж ми си играе на великденски яйца с колите. Нашата ударена, на баща ми я удари... сега се мъкне по сервизи и пада едно изваждане от към пари, не е за разправяне. Ама ще се борим до последно. Няма да се даваме я...

Ние заминаваме на море от 8-ми август и ще сме на Равда. Ако има някой в околностите може да си направим срещичка. Тъй като ще сме с приятелско семейство, няма да можем да обикаляме много. А така ми се искаше да отидем до Юлката да се видим... ама друг път.

Другото ново е, че много скъпи мои приятели ни поканиха да им кумуваме... малеее за 5-ти път ще съм кума. Може и в професия да го превърна. Та сега сватбени вълнения ме тресът. Трябва рокля да си търся, обувки... но това са приятни емоции. Идват ми добре на фона на останалото.

Е толкоз от мен. Нямам повече време. Целувки, прегръдки и до скоро.

# 254
  • Мнения: 2 282
помните ли, преди 100 години обещах снимки? ето ги.
Джулка, надявам се да се намери път към вас Simple Smile
Меги, честито за бебешкия дъжд! Ше те чакаме във Варна с нетърпение! Ваканцията ни е 1-10 август, дано не се разминем.
Зори, добре сте се завърнали! За плажа - Еличка е гола или с долнище, зависи ще сварим ли да обуем банския преди да се засили към водата. Факт е обаче, че банския не пази особено от пясъка, напротив - пречи му да излиза и така се нарупва доста пясък отдолу. А като няма нищо, чистя по няколко песъчинки. Но пък моята седи или на хавлия, или на мокрия пясък.

Общи условия

Активация на акаунт