В парка бодро крачи пак ОКТОМВРИйския щурак!!!

  • 13 085
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 700
Супер, ние с Ема сме за среща и събота и неделя ни е удобно! Hug
За банския - на плажа без, само задържа пясъка и влагата, ходихме абсолютно голи, но пък за сметка на това бяхме много претенциозни - дупето го слагахме само на кърпа и така положени на кърпата се заливахме с пясък LaughingНа басейна обаче киснехме на стъпалата на детския басейн и там бяхме с бански.
Да ви кажа ние с таткото бяхме потресени - отиваме на плажа и сме се подготвили да гоним хуната по плажа на смени, но не би newsm78
Положи си тя дупето на кърпата и започна да си брои миди и камъни и да се залива с пясък. Ако не я ръчкахме ние изобщо нямаше да благоволи да се разходи. Водата й хареса, но не беше във възторг, по-скоро й хреса басейна с пързалката.
А  най-много я учуди защо всички правят нани на плажа:35:

# 256
  • Мнения: 1 873
klamerche   Чета редовно, но не пиша. Embarassed
С Дария сме добре, активно по разходки всеки ден.Бяхме на балкан за 10 дни двете и си изкарахме страхотно.Тя щурееше на воля, правихме слънчеви бани...
Ето :снимки
Сега обмисляме вариант за море, единия от който е Варна и ако стане ще си направим среща! Heart Eyes
Drina Към Филибето няма ли да идвате?  Grinning

# 257
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Еййй Карменче привет. Затъжила съм се за вас красавици. Ще идваме преди да тръгнем за морето, защото ще ходим с Жоро и Надето заедно. Ще гледам да го направим така, че да останем един ден при тях и ще си спретнем другарска срещичка.
Иначе по рано може пак да се донесем ама не мога със сигурност да кажа, че мойто мъжище все през уикендите пътува или има изпити. Щяхме този уикенд да идваме ама го пратиха до Словения за малко и пропадна идването. Има го и варианта ако наще вземат Пепи на вилата за някой уикенд да фвръкнем самички. Първо трябва поне едната кола да се оправи, че не сме за път иначе.
Целувам ви!

# 258
  • Мнения: 1 873
Много ще се радвам да се видим, обади ми се!!!  Hug

# 259
  • Мнения: 391
Еееее Карменче, много се радвам, че се появи. Дария е голяма принцеса, дави е жива и здрава! Пиши по-често!

На нас ще ни се провали почивката на Костенец, защо изведнъж нещо ми стана и се тръшнах болна, ей така от нищото, може да е от климатика в колата. Вече съм по-добре, но вчера ми беше много зле, добре, че Рали беше по-кротичка, че незнам как щях да се справя с нея.

За срещата аз съм ЗА, разбира се ако съм добре до тогава. Ако е в неделя, ще съм без Рали, защото тя заминава за морето, а след това ще ходят и на планина, но все още незнам точно къде Laughing

Зорото и ние бяхме голички на плажа, пробвах с гащи, но отвсякъде влиза пясък и се задържа още повече. Затова взех бански, да пробват с тях как ще бъде. Но не сме имали проблеми, чисти се лесно.

# 260
  • Мнения: 2 494
Записвайте се на топлата среща  Mr. Green

СРЕЩА, СЪБОТА, 10 ЧАСА ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР ГРАДИНКАТА
1. Меган и Йони
2. ...............

# 261
  • София
  • Мнения: 4 578
Записвайте се на топлата среща  Mr. Green

СРЕЩА, СЪБОТА, 10 ЧАСА ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР ГРАДИНКАТА
1. Меган и Йони
2. Вал и Таня

# 262
  • Мнения: 832
Записвайте се на топлата среща  Mr. Green

СРЕЩА, СЪБОТА, 10 ЧАСА ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР ГРАДИНКАТА
1. Меган и Йони
2. Вал и Таня

4. Бубс и Вики

# 263
  • Мнения: 2 282
Брей, с тези големи букви най-сетне ще свърши темичката! Приготвяйте лятното заглавие  Grinning
или направо есенното?
Голеееееми целувки на всички октомврийчета и мами-октомврийки! Особено на Дринка!  Hug
Креми, много ще се радваме да ви видим тук, особено майките на момченца  Wink

# 264
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Хайде и аз малко да я бутна темата.Имам питане към варненските мами,може ли някой да ми даде инфо за работното време на делфинариума,т.е часовете на представленията.От 2.08-12.08 ще почиваме на Албена и искам да заведа Марти до делфинариума.Имаше и много хубав детски комплекс в морската градина до едно езеро.Нали все още си функционира?И последно дайте телефони на фирми за таксита на нормални цени,че чувам за цени от 3-4лв.на км.
Целувки на всички от Марти.

# 265
  • Мнения: 1 046
Айде сега пък аз да питам, какви са тея цени на таскита  Shocked, нормални таксита са Макса Такси-303030, другите не се сещам за имената, ама телефони-38 88 88; 555 555;километъра е ако се не лъжа 0.59ст.
за делфинариума-трябва да се провери, след обяд са 15.30-16.00, ама дали е така все още, цената е или 8 или 10 лв. беше миналото лято-представлението е около 20-30 минути., но из Варна тук там има големи билбордове и там ги пише часовете, а и на рецепциата на хотела да питате трябва да ги занят.
Да детският кът си функционира -най-изгодно ще е да си вземете карта, но с условията ще се запознаете на касите в комплексчето.
Чета масово за почивки за морето, тъй както съм на морето , много ми се иска да отида на почивка на море, щото нали знаете приказката, който е на морето, море не вижда. И ние така откакто е почнало лятото само събота и неделя ходим и някой друг ден през седмицата, а миналото лято се разбихме с Кокича от плаж, ама и той все болен бееее, но се надявам сега събота да се отбием и ние там.
Аз иначе си бачкам здраво и до късно вечерта както се вижда, че Коко сега като не е на ясла го гледа майка ми до обяд и после се разправям с него и каквото свърша до 12 това е.
С яслата вече са на ти-когато ходи де, че за 1 месец ясла има вече 2 седмици престой в къщи, но си мисля че се разболява от прекалено топлото  време, вечер като легне не дава да го завиваме и ако я свършим тази работа докато спи се събужда и реве, а пък се поти и когато се усетим го преобличаме, но през нощта какво става не е ясно.
И така ами стана късно и отивам да лягам
целувки на порасналите хлапета.

# 266
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Записвайте се на топлата среща  Mr. Green

СРЕЩА, СЪБОТА, 10 ЧАСА ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР ГРАДИНКАТА
1. Меган и Йони
2. Вал и Таня
3. Бубс и Вики
4. Дрина и Пепино

# 267
  • Мнения: 391
Калинке, ние ходихме до Делфинариума и мисля, че представленията бяха от 10,30, 12 и 15ч., но от хотела предполагам ще ти дадат точна информация, поне в нашия ги знаеха, явно доста хора питат. Билетите за българи бяха по 8лв, което ни изненада приятно на касата, защото гледахме, че чужденците вадят по 20лв на човек и бяхме решили, че за всички са толкова. Опашката беше огромна. Но задължително отидете, Рали е много впечатлена, всяка вечер се подрежда с плюшеното делфинче на дивана и иска да й пускаме записа да си ги гледа, а аз се чудех дали ще издържи половин час.

За цените на такситата - ползвахме само в Албена и то без да излизаме от курорта, само от единия край до другия, няма такова нещо цена на км, качваш се и вече ти струва 10лв., но бяхме много изморени и бързахме да си вземем детето, че го бяхме оставили на свеки докато разгледаме курорта, те бяха там на почивка с племенницата и ходихме да ги видим. Този ни обясняваше, че за да работят там им искали по 3000лв на сезон за всяка кола и затова не можели да си позволят по-ниска цена от 10лв на курс Shocked, но ако хвенете извън курорта-няма да са такива цените.

За срещата още няма да се записвам, че незнам как ще съм дотогава, въпреки, че вече се чувствам доста по-добре и най-вероятно ще дойдем. Надявам се, че е настинка щом не се е разболяла и Ралката досега.

# 268
  • Мнения: 2 282
Телефона на Делфинариума е 052 302 199, представленията са, както каза Мишленце, от 10,30, 12 и 15ч без понеделник, цените са 6 лева за деца 2-12г, и 8лв. за по-големите, нашите са безплатно още.

# 269
  • Мнения: 700
Записвайте се на топлата среща  Mr. Green

СРЕЩА, СЪБОТА, 10 ЧАСА ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР ГРАДИНКАТА
1. Меган и Йони
2. Вал и Таня
3. Бубс и Вики
4. Дрина и Пепино

5. Гери и Ема
А къде точно там - на детския кът при Гранд Хотела, на шадравана с дългокраката кака или на детския кът към мавзолея?

Общи условия

Активация на акаунт