В парка бодро крачи пак ОКТОМВРИйския щурак!!!

  • 13 087
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 873

Креми, много ще се радваме да ви видим тук, особено майките на момченца  Wink


Да не би да ми цаните дятиту за снаЪ? Laughing Joy

# 271
  • Мнения: 2 494

Креми, много ще се радваме да ви видим тук, особено майките на момченца  Wink


Да не би да ми цаните дятиту за снаЪ? Laughing Joy
Ей, мацки, я споко, тя Облачка е с две маддами, каква снаха  Mr. Green

Момичета, в събота сестра ми ще идват на гости и незнам дали ще успея да дойда!!!Дано да успея да навия сестра ми да дойдем с тях, но не обещавам, че ще са пътували цяла нощ  Crazy Hug

# 272
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Момичета,страхотни сте  bouquetБлагодаря ви HugОф,нямам търпение да дойде месец август.Вече въобще не ми се работи,а като заваляха едни поръчки и те всички искат преди отпуската да ги направим.Как ще успеем идея си нямам,а на мен в главата ми само едно море JoyЦелувки на всички.

# 273
  • Варна, България
  • Мнения: 742
Късен привет и от мен!
Влизам да се разпиша преди заминаването ми утре вечер на екскурзионното в Рила. Сега имам да позашия малко раницата и да постегна багаж. По закона на Мърфи миналата седмица ми се възпали някакво сухожилие ли, що ли на крака точно над свода и това е единственото ми притеснение относно заминаването. Днес по-малко боли, но детенцето на приятелката ми мина с джипа точно през него #Crazy. Чуха ме как викам отсреща в блока Shocked
Отсега ми е мъчно за Самуил, но ще се опитам да разпусна и да не го мисля много.
Другото ново при нас е, че Страхил вместо в началото на август, ще слиза към 15. Това са 2 седмици, но все пак се надявах да можем да отидем някъде, защото на 20 август той започва курс за старши помощник и ще е зает целодневно 5 дни в седмицата. Абе каръшка работа!
Мишленце, много се радвам, че се запознахме! Много сладко семейство сте!  Heart Eyes
 Меги, честит дъжд от бременелки!  Laughing
Карменче, радвам се, че писа! Аз имам син, и то Убавец! Може да се залИбят младите! Нищо, че той вече напи менците на Криси на Кламерче! Знае ли човек?! Mr. Green
Целувки на всички и доскоро!  bowuu

# 274
  • София
  • Мнения: 4 578
Айде, заваляха отказите. Момичета, много ми се искаше да ви видя, ама нема как. Утре заминаваме за Чепеларе, щото решихме и тати да дойде. Та отпадам от срещата, де....
Волтажче, съжалявам, че 2 седмици повече ще сте без тати, ама гледай от хубавата страна, не останало много до тогава. Сигурно е много трудно така,а? А син ти наистина е хубавец.  bouquet
Записвайте се на топлата среща  Mr. Green

СРЕЩА, СЪБОТА, 10 ЧАСА ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР ГРАДИНКАТА
1. Меган и Йони
2. Вал и Таня
3. Бубс и Вики
4. Дрина и Пепино


5. Гери и Ема

# 275
  • Мнения: 1 930
Влизам аз да видя с колко мами ще се видим и кво се оказва......почнахте да капете.
В събота по принцип сме на пикник на Витоша, мислех да пропуснем и да се видим на среща с майки и бебета, а то кво.....
Ма много несериозно, много.
Меги, пък тебе ша ти дърпам ушите. Това е неоснователна причина. Вземи сестрата и елате, пък ако няма желание я остави да поспи след пътуването. Ще се видим за 2 часа, няма да правим уикенд с приспиване, я.....
Айде бе, не сме се събирали от 100 години, нещете ли среща?

# 276
  • Мнения: 2 494

Меги, пък тебе ша ти дърпам ушите. Това е неоснователна причина. Вземи сестрата и елате, пък ако няма желание я остави да поспи след пътуването. Ще се видим за 2 часа, няма да правим уикенд с приспиване, я.....

Мацка, знаеш колко ми липсвате, но сестра ми също не съм я виждала от 100 години, а след целонощно пътване ме съмнява да се навие. Blush
Ако живеехме наблизо - Ок, ама ти поне си идвала и знаеш в кой балкан сме заврени  Mr. Green Имам 2 часа път, затова иде реч!! Ама елате в Железница на среща, а  Hug Ако не другата неделя предлагам пак, тогава 100% сме на линия!!!!!!!!!!!!!! Flutter

# 277
  • Мнения: 1 930
Да бе.....чак до Железница,
и не ми се оправдавяй...че ще те бия. Много ти се насъбрало, да знайш Crossing Arms
И кво сега, среща ще има ли, или не?

# 278
  • Мнения: 1 930
Добрееееее, ясно, че не ви се пише. И аз не пиша често, даже напоследък изобщо. Но правим среща- и на среща ли не искате?
Ами хубаво, представям си да се организираме за нещо по-сериозно.
Както прецените, но цял ден никой дума не обелва и затова пак се натрапих. Аз пък ще взема Бини и ще дойдем на заявеното от Вас място!

# 279
  • Мнения: 391
И ние ще дойдем, много ми се иска да се видим.

# 280
  • Мнения: 2 494
И аз ще гледам да дойда, но зависи от сестра ми, кофти ми е, искам да ви видя, но не зависи от мен само. весело изкарване, ако не дойдем! Не се сърдете, моля ви, другата седмица ще гледам да сме на линия, ако някой иска да се видим! Hug
То като гледам колко е малка активността, защо така замря хубавия ни форум Rolling Eyes

# 281
  • Мнения: 2 433
Ами що непишем - щото сигурно няма време...и понеже всеки хвърля поглед /съдя по себе си/ и като види че нищо няма и той не пише. ММММ..дааааа - време е да се хванем в ръце! Mr. Green Hug и да се стегнем. То работа много. И никога няма да свърши...ама децата ни си растат... и като нищо ще се забравим!!! Thinking
Айде - предлагам да направим
О Ф А Н З И ВА!!!!!!
/това дебело и червено все едно пускам Промоция Mr. Green/
тази офанзива да включва обещание от всяка една от нас на пише поне веднъж наден. Тогава темата ни ще има развитие, ще има новини и въпроси и така пак ще се съберем  Hug
А???Какво ще кажете за рекламната ми стратегия ???? Joy

# 282
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
по заповед на Юлката се записвам днес... ама дали ще мога всеки ден... днес например трябваше да звънна на майка ми да се разберем как да взема Пепи. По едно време телефона ми звъни и кога поглеждам... то 17:30. Направо си глътнах граматиката. Деня минал, а аз не съм разбрала.

За срещата... аз съм следващата за бой по дупарата. Идват ми кумците на гости и ще ги водя на Горубляне да си търсят кола. Още не знам на кого ще оставя Пепи или ще го влача с мен... и друга работа ми се отвори. Сори мацки, ама аз ви писах че не съм сигурна.

Хайде спокойна ви вечер и целувки от нас!

# 283
  • Мнения: 1 209
Джулка включвам се веднага и аз в офанзивата... Знам, че много съм виновна, защото от векове не съм се вясвала сред вас, но това не означава, че не Ви следя редовно... Hug

Ние сме много добре. Растем, както всички и белите се трупат постоянно, но нали за това съм си родила момче  Joy

Крум все още го гледа майка ми, а аз се правя на работна. Септември съм решила да го давам на ясла разбира се ако го вземат някъде, защото около нас е галям наплив или просто има липса на ясли. За тази година почивката ни мина ето и малко фотоси

На следващата среща обещавам да дойда, но за тази имам ангажимен от доста време и имаше малка вероятност да дойда, но уви...


Обещавам да бъда най-редовния потребител в нашите позабравени темички... Rolling Eyes
Гея Hug

Лека вечер...

# 284
  • Мнения: 832
И ние ще дойдем, но кажете къде точно. Точно пред входа на театъра ли, отстрани ли, че на мен много не ми е познато там, не съм ходила от 100 години натам. И моля някой да ми остави телефона си да му звънна, ако нещо не можем да ви намерим.

Общи условия

Активация на акаунт