Техническата страна на изневярата

  • 3 598
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имаше една много готина постановка в театър 199 "Догодина по същото време" за едни двама които се срещат веднъж в годината все по едно и също време и най-накрая като станаха по на 70 и двамата овдовяли той и предложи брак. Тя му отказа , защото вече няма смисъл  Mr. Green

Такива има по санаториумите при нас. Администраторките могат да напишат романи за такива връзки.

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 13:07 от ДЕ ВАня

# 61
  • Мнения: 4 138
ха. майка ми ходи по 4 пъти в годината при оня вампир емилова, на дебелариум...........съмнява меееееееееееее.

# 62
  • Мнения: 3 423
Moon Walk, нямаш си късмет и това си е.
Барем го метни тоя, да си и ти на далавера.

# 63
  • Мнения: 4 195
Moon Walk, нямаш си късмет и това си е.
Барем го метни тоя, да си и ти на далавера.
нъц, без вина виновна, аз ти казвам, и той па тоя поне да ставаше за нещо ooooh!, първо ми е на половина, второ, си призна след скандала който му вдигнах, в кви интриги ме е наврял, че жена му му е единственната, първата и смята, никога да не спи с друга жена, честно Rolling Eyes

# 64
# 65
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
ха. майка ми ходи по 4 пъти в годината при оня вампир емилова, на дебелариум...........съмнява меееееееееееее.
Поне отслабна ли?  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 4 195
Нямам идея как стигна до този извод, но тя какво мисли за мен хич не ми и пука, явно са със сериозни семейни проблеми или по - скоро нямат нкакви проблеми, за да се занимават с глупости - единия да лъже, че изневерява, само защото другия наистина изневерява. По скоро аз съжалявам него - тъпо е жена ти да се изчука с колегата си, а ти да нямаш сили да се справиш и за това да лъжежеш Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 1 517
Безкрайни благодарности за идеята  Hug
Ама съм кифлааа...да не се сетя до сега, че на мен практически ми е много лесно да поддържам дългогодишна извънбрачна връзка  bowuu   Пожарникар ми е мъжа, по 3 дена почива, но пък е 24 часа на работа...на лИбоФника ще му стигне едно денонощие, нали  newsm78

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 17:24 от ДЕЛТА ФОРС

# 68
  • Мнения: 2 759
                    Къде: ми на любовницата се купува апартамент в хубав квартал и там... За всеки случай и се взима и кола, за да може да идва бързо до офиса, примерно. 'Командировките' в страната и навън са ясни.

# 69
  • Мнения: 3 423

Пепи, много топла тая бира, бе!

# 70
  • Мнения: X
ето изобретението на колегите на една приятелка

разпределят се по двойки, наемат заедно апартамент и си правят график за посещението му

просто и ясно

само да не се чудиш защо не отговарят по време на обедната почивка
заети са хората

# 71
  • София
  • Мнения: 1 775
ето изобретението на колегите на една приятелка

разпределят се по двойки, наемат заедно апартамент и си правят график за посещението му

просто и ясно

само да не се чудиш защо не отговарят по време на обедната почивка
заети са хората
smile3501 newsm62

# 72
  • Мнения: 11 747
Имаше една много готина постановка в театър 199 "Догодина по същото време" за едни двама които се срещат веднъж в годината все по едно и също време и най-накрая като станаха по на 70 и двамата овдовяли той и предложи брак. Тя му отказа , защото вече няма смисъл  Mr. Green
Това го има и на филм - американски - преди години го даваха по телевизията.

# 73
Така е то. Повече от китайците са само мераклиите

# 74
  • Мнения: 677
Тук няма техники, импровизира се според ситуацията..
И ако те влече го правиш да е екстрийм..Всекиму според възможностите, всекиму според потребностите..

Общи условия

Активация на акаунт