В ДЕКЕМВРИйската дружина сестриче има сладката Галина!

  • 12 872
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
    Мишелин,имах намерение ако някое детенце около нас се ошари да заведа и Ицо,но сега съм в размисъл дали да не го оставя да си му дойде реда.Горкото ти детенце,дано скоро да и мине!
       Ние все още се разхождаме сами,че още сме на антибиотик и не сме били за контакт с деца.
     Днес времето тук е приятно за разходки,май повечето мами са навън.

# 226
  • Мнения: 728
Оххх Мише...милото ти детенце.... Cry
От сърце ти желая скоро да му минат пъпките и всичко да е наред! Praynig
Прегръщам те силно! Hug Hug Hug
Цункай малката от нас! Flutter
Иска ми се да ти помогна,но съм безсилна! Sad
Дано скоро ви минат мъките!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 227
  • Мнения: 1 461
Олеее Мише какъв е този кошмар ,ужас .Пожелавам ти от сърце по бързо да минават, колко време казват докторите ,че ще ви държи. Чеши ли се , дразнят ли я .Пращаме ви целувки и прегръдки и най искренни пожелания за скорошно оздравяване, с теб сме нали знаеш

# 228
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!
Мише, пожелавам ви в най-скоро време всичко да е наред. Не се притеснявай за пъпките, ще изчезнат и няма нищо да личи. Предполагам, че я мажеш с разни препарати против сърбеж и се надявам да не й е много дискомфортно на госпожицата. Прегръдки и целувки от нас.  Hug Heart Eyes

# 229
  • София
  • Мнения: 531
Мише, мила, по-леко е, отлколкото изглежда. Само здрави нерви и кураж!  Praynig И да не се чеше. Нека казват, че не остават белези. Не е вярно, явно е индивидуално. При всички положения не рискувай да проверяваш как точно ще е при Мони.  Peace

Дияна, няма гаранция, че детето ще се зарази при контакт. Необходимо е, но не е достатъчно. И Хари, и Еми са ходили на градина от 3 годишни и всяка година имаха карантина за варицела. Е, и двамата я изкараха преди 3 години. Да не ви обяснявам как се кара варицелата в 10ти клас... Милият не спеше през нощта, за да не се чеше насън...  Confused

Не знам кое е за предпочитане... Дали когато са съвсем малки или когато са по-големи и разбират за какво става дума. При всички положения е гадно и неприятно и иска много воля, която все пак си е кът... Wink

Стискам палци на Мони да й мине бързо!!!
  bouquet

П.С. Зечи, давай снимки от срещата!   Sunglasses

# 230
  • Мнения: 2 897
Мише, мила, по-леко е, отлколкото изглежда. Само здрави нерви и кураж!  Praynig И да не се чеше. Нека казват, че не остават белези. Не е вярно, явно е индивидуално. При всички положения не рискувай да проверяваш как точно ще е при Мони.  Peace

Съгласна съм и подкрепям Peace
Мише,кураж и търпение!Дано скоро да се оправи малката сладурка и следа да не остане от шарката Praynig

# 231
  • Мнения: 76
Отдавна не бях писала при вас и някои мами сигурно не ме помнят, но искам само да се включа за да пожелая на Мони - бонбони на Мишето бързо оздравяване.
Стискаме палци с Дара и ги чакаме скоро се включат в игрите на площадката.
Поздравяваме всички мами и бебоци от декемврийската дружина и най - новото  попълнение
сестричката на Галина.

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 404
Мише, потресена съм! Sad Не знам дали е леко, както казват Мимишка и Зори, на мен хич не ми изглежда такова. Сигурно щото нямам опит, а Мимиш знае. Дано скоро мине! Приятелски прегръдки и от нас!  Hug За колко време изчезват пъпките? Който знае да каже. А Мони крива ли е? Как го понася?

# 233
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Целувки на милата Мони Heart Eyes Heart Eyes
Дано това да е бил пика! И вече да загарят пъпките Praynig Praynig
Мишелин, на теб кураж мила и силни нерви  Praynig Hug  bouquet

# 234
  • Мнения: 940
Оххх милата душичка,Мише съчувствам ти страшно много,това си е АД да я гледаш така с дни.Дано както казва Мимито това да е пик и да не се влошава повече от това.

Аз съм я карала шарката във 3-4 клас и си спомням много добре ,гадна работа,за щастие имам само едно малко белегче.

# 235
  • Мнения: 9 501
Олеле Мише, наистина са мноого пъпките Weary
А и тази висока температура, допълнително я изтормозва...дано скоро отмине всичко и малката ми адашка /на галено-иначе аз съм Моника/ отново да е засмяна и щастлива Hug

# 236
  • Варна
  • Мнения: 616
благодаря ви за подкрепата момичета Hug То добре че сте вие, че иначе не знам... Мони днес е по-добре. Освести се и като не вдига Т и се повиши настроението. Ама тия пъпки сърбят, болят и не знам още какво - самичка си носи пудрата милото Wink Днес звънях на педито да я питам докога ще ми вдига Т и тя каза, че максимум и тази вечер може да вдигне (до 4 дни била цялата офанзива). А кога изчезват следите от пъпките - ами като гледам, при по-голям късмет до месец ще се заличат Confused Ще питам дали мога да да я мажа с нещо против белези, че тези по лицето силно ме притесняват.
Повече няма да досаждам  Wink
Я отдъхналите мами да се похвалят и да пуснат снимки - да погледаме и да помечтаем  Laughing

# 237
  • Мнения: 458
Ето мееееееее
Аз тук за отчет и снимков материал. Много срещи, много нещо. Много съм радостна, че успях да се запозная с Зечката  Hug и с Галето   bouquet, с която днес се видяхме. Да започна отзад напред.
Галето е голяяяяяяяяма сладурана. Много е готина! Не беше с Анна-Мария, но се надявам да поправи тази грешка  Naughty. Мъжлето й също е много готин.
Зечката.........К'во да ви кажа. Страшна! Не знам аз дали съм дебела, но на нея ако й вярвате, че е дебела..... Whistling. Нищо подобно. Много се радвам, че най-после се видяхме, макар и за кратко. Гошко е много готин пич. Само ръси някакви смехории и гъделичка Янито  Laughing. Валко много не го видяхме, защото го приспаха. Но видяхме танцувалните му способности. Голям танцьор!
Раковски......ех......, много беше хубаво. Тихо, спокойно, няма свеки да ми мели на главата, няма досадни девери и др такива. Дори спах следобяда  Shocked. Това не знам от кога не ми се е случвало. Много е красиво там. Жорко много е пораснал. И той голям танцьор. Чуе ли музика и вдига ръцете  Laughing. Изпълнява всякакви команди и разбира всичко. Роднините на Янито са много готини хора. Всички се държаха с Виктор сякаш е тяхно дете. Много съм доволна от почивката.

Мишелин, дано скоро изчезнат тези пъпки  Hug
Зори........какво да кажа.....просто нямам думи...Прекрсна си, миличка  Hug. Снимките са страхотни. Радвам се, че Бобо се оправя.
Мисля да пусна снимките и утре да пиша повече, че нещо ми се спи.
На гости в Ракитово

Срещи горещи

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 404
Габи, Яни ,Зечи, Гале и дечица - много сте красиви всички!!!

Хайде и а да песна малко нови снимки на Инес.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=137086

# 239
  • Мнения: 1 666
Здравейте!

Мишелинче, големи прегръдки и от мен Hug! И много целувки на малката Мони, миличката дано не й е много тежко!  PraynigДано да няма повече Т, че, убедих се, това много ги скапва децата. Надявам се и мисля, че белези няма да й останат, защото е малка още и кожата й тепърва ще търпи развитие!

Стени вече пак си е моето дете! Няма и помен от болестите! И слава богу! Даже и апетита си възвърна вече. С обедното хранене имам проблеми, но вчера и тях ги разбрах от какво са. Нали свеки го взима сутрин за 2 часа да си играят с едно тяхно съседче на неговата възраст. Та вчера отивам да си го взема и какво виждам - Стени с хляб в ръката и яде. Принципно няма лошо, само си го бил поискал, но при него винаги трябва да се има предвид, че хапне ли нещо преди редовното хранене и го прецаква. А свеки се похвали даже, че понеже всеки ден си вземала хляба към 11ч от магазина до тях и Стени все изяждал по някое крайче. Та явно се позасища с хляб, а аз после се чудя що не ми иска манджата. Като съм тръгнала, да се оплача и за другото - покрай това дете, с което си играят, Стени се е научил ужасно да крещи инатейки се. Той и преди си се инатеше за разни неща, обаче сега са някакви ужасни, направо истерични крясъци. И определено го е "прихванал" оттам, ама какво да се прави, то като тръгнат на ясли и градини кой знае какво още ще научат...

Няма смисъл, предполагам, да ви казвам колко ви завиждам за срещичките... Но не лошо, благородно ви завиждам! Габи, снимките са много хубави, личи си, че сте изкарали добре!

Охо, и снимки на Инес! Сега и тях ще прегледам!

П.П. Много е сладка малката Инесита и много е пораснала!

Зори, мисли нови заглавия мила, че като гледам, с това темпо 1-ви юни ще мине и замине, а ние ще сме още в тази тема!

Общи условия

Активация на акаунт