В ДЕКЕМВРИйската дружина сестриче има сладката Галина!

  • 12 853
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Ох, Елс цялата ми кожа настръхна честно.

# 61
  • Мнения: 2 897
Елси,миличка,преживели сте най-гадния ужас ...тръпки ме побиха като те четох...За излиянията не си мисли,че си прекалила-в крайна сметка си споделяме всички видове емоции,нали за това са приятелите Hug Heart EyesСтени е много хубав малък мъж,да ти е жив и здрав и по-малко да го мъчат зъбките!
Ставам,че Бобчо се уплаши от гръмотевиците...
До после!

# 62
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Понякога не ми стигат думите просто....
Елс, Хот прегръщам ви силно  Hug
Нямам думи просто.....
Целувки за Рада и за Стени! И за майките им! Нямаме избор, трябва да сме силни....

# 63
  • Мнения: 2 614
Елси.... не знам какво да кажа..... хубавото е, че сте живи и здрави и нищо не ви се е случило....случката е ужасна!  Hug Една прегръдка от мен и Калина!  Hug Heart Eyes
Стени е голям сладур и той като голямо момченце си изтлежда  Heart Eyes
Марти, как ще ви забравя!  Hug  bouquet
Тане, честито ви голямо возило, сега много да го разхождате из страната  Mr. Green

П.С. Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.

# 64
  • Мнения: 80
Дами, привет!

КАРЧИТА, частит беб! Безкрайни мигове на щастие желая от все сърце!

Нещо масово изпадане в трудни периоди, да му се не знае!
Хот – размахай метлата. Това безобразие и безотговорност не бива да остава “незаплатено”. В много свинско положение те поставят, а за отношението към Рада – и безхаберието е престъпно. Няма ли на кой да се оплачеш? Ама резултатно.

Елси – съчувствам. Виж го от добрата страна, ако можеш J Трудностите – учат. Само дето, ако си любител като мен на лекото и мекото – не е това начинът, но ще мине. Поплачи за разтуха. Дано приключи одисеята със зъбките по-скоро!

Габи – след трудното, следва приятно, нали знаеш. Така за баланс! J

И лека завист към Пачи, че открива сезона! Обаче на Велика ще се подвизая и аз, но от 01.07

MTV – яхвай метлата и разкарвай педито! От некадърници и мързеливци, аман!

Николини е добре. За 3 седмици изкара 8 зъба, та вече са 16. Мина леко и безпроблемно. Само 2 пъти плака нощем, та желая на всички най-сърдечно така да излизат зъбите. Вече като горд собственик на 16 бройки, май започва да се забавлява от дъвченето. Подкрепям Мимиска за несъздаването на главоболия и за това, че малките сами се отказват от предходните си навици. Та в този ред на мисли – пасирам храната за ядене, а онова, което похапва помежду – дъвче сам.

Снимки- срамота не съм качвала отдавна. Е сега има едни скорошни от визитата ни в Плевен. Като се прибера, отговорно ще ги представя на обществото J

# 65
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Айде подсладете душите и дано злото да ни отминава!
Да сме Живи и здрави!

Крачита, извини ме Praynig
Да ти е жива и здрава бебка! Много да се радвате  bouquet  bouquet
Бързо възстановяване! И чакаме снимки!

# 66
  • Мнения: 2 897
Mими,хич не ме жалиш ти,нали съм лунатичка днес LaughingОбаче си супер експедитивна-точно и навреме да ни вдигне духа HugПиши как са децата,плажувате ли,снимчици има ли?
Ланг,радвам се,че сте добре и Николушка расте!Да покажеш снимки,ей,срамота(ти го каза Wink) HugС храната сме същият случай като вас(само дето Боби е с доста по-малко зъбки-много бавно му никнат,бе,изпадам в дива чуденка вече Crazy)
Марти,дано най-после спре да вали при вас и дойде топлата вълна!Да цункаш Дани от мен Hug Heart Eyes
Майче,Мирелата голям образ,бре!Опасна работа,да е жива и здрава,а ти скоро да се оправиш и недей да се почесваш в никой случай(сигурно ти е писнало да ти го натякват,но е за добро) Hug
МТВ,дръжте се,стискам палци на детенце да оздравява скоро и дано да случите на съвестен педиатър след смяната Hug
Жани,това за яслата е много кофти,дано все пак да ви приемат,стискам палци PraynigТи лунуваш ли?Как се чувстваш(аз май ще се предам)
В този ред на мисли,Тане,нищо,че си пила кола-по-важно е на пълнолунието да се издържи на глад-тогава са най-добрите резултати.Ще следя и ще ви подсетя Peace
Габ,дано бързо да излезеш от ''черния период'' и споделяй,споделяй да ти олекне Hug Heart Eyes
Правде,има ли снимчици от празника,бих искала да ги разгледам BlushУспех в стартирането на работата и по-нататък,пиши,когато можеш,имаш нашата подкрепа Hug
Боби днес беше толкова уморен след игра,че заспа без да е обядвал-спи вече три часа и половина(с едно леко пробуждане от гръмотевица).Щяхме да излизаме с брат ми следобед,но май-разходката се провали... Tired


# 67
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Зори специално за теб - последни снимки
А сладкото беше не за да дразня лунуващите, а за да ни забрави злото и да ни е сладък живота.
Иначе нищо ново при нас. Ежедневната лудница. На плаж не сме ходили повече. Раздуха се, а и задачи имахме да вършим.А днес тук е 19-20 градуса бррррррррррррр #Silly
Борко и Катя са здрави! Ккава по - голяма радост!
Най - голямата ми емоция към момента ми е, че утре ще се видя с най - добрата си приятелка от основното училище. Не сме се виждали и чували 10 години. Разделиха ни се пътищата, загубихме си дирите.... и един ден тя ме намери в Скайп Laughing Нямам търпение да я видя! Бяхме неразделни, катерехме се по сливите, ядяхме ги зелени и плюехме костилките по главите на бабите досадници. Пръскахме се с биберони, презервативи и шишета от веро.... Играехме на стражари и апаши... ех как ми се иска да съм за ден поне отново дете.... безгрижно, весело, диво.... Помечтайте малко с мен Heart Eyes Спомнете си прекрасното детство и лудите млади години! newsm18  261uu Drunk Wine Glass

# 68
  • Мнения: 2 897
Мими,  bouquetСнимките са чудесни,с най-голямо удоволствие ги разгледах Simple SmileДецата са пораснали,хубави и безгрижни-все така,без повече болежки Hug

А сладкото беше не за да дразня лунуващите, а за да ни забрави злото и да ни е сладък живота.

И аз тъй викам,де Wink Hug
Обаче си супер експедитивна-точно и навреме да ни вдигне духа Hug

Момичета,искам да ви питам давате ли черен дроб на малчовците?Какъв тип риба и как я приготвяте(имам си една рецептичка от Жани,но нямам против да събера още идеи Simple Smile)Давате ли ягоди и череши?Благодаря ви предварително!

# 69
  • София
  • Мнения: 531
Елс, много съжалявам, че си минала през този ад.   Hug
Не се старай да пропъдиш спомена. Той няма да си отиде по този начин. По-скоро се въоръжи със сили и смелост да мислиш за случилото се и да го анализираш от всички възможни страни - откъде, как, защо, ами ако така, ами ако иначе... Пътят да се пребориш със страха е да приемеш случилото се и да наблегнеш най-вече на факта, че всичко е останало в миналото и че никой не е пострадал. Разбира се, основният въпрос, който в момента остава без отговор, е "защо трябваше да ми се случи?". Но така е устроен светът и отговор има. Само дето не винаги ни е дадено да го научим... Ти си още под въздействие на изживяния ужас и не можеш да се отпуснеш достатъчно, че да погледнеш ситуацията отстрани. В момента, в който се почувстваш по-силна от спомена, страхът, свързан с него, ще си отиде.  Успех!!! Peace

  bouquet

# 70
  • Мнения: 195
Елс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ужас!!!!!!!!!!! Напълно ти съчувствам, аз в такива ситуации просто ми слиза сърцето в петите....Как да не се оплакваш?!??! Мръсно гадове значи бееееееее! Парите мани ги - ми стреса...

Благодаря за пожеланията към дунда - по-добре е...Просто ми е мъка, че няма отде помощ. Заради тази кокошка сега не мога да работя, но пък ще си седя с Раденце и ще ви пращам снимки:)!

трябва да я вдигам и да идем да купим книжки за как да ходи на гърне хаха!

аз пък исках рускинчето в средата да спечели за най-модел!!! http://www.cwtv.com/thecw/americas-next-top-model-closeup

целувки и лек ден/нощ

# 71
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Лелеееее, ужас Елс. Представям си какво сте изживяли цялото семейство, а най-вече ти. Просто нямам думи. Ама какво да правиш като сме в такава скапана държава и цари пълен хаос. Този мангал направо да ти кажа е за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire. Не случайно нямам пушка да ти кажа. Направо настръхнах да ти кажа като ти четох поста. И не говори глупости. Поста е на правилното место. Не се притеснявай и за това. Надявам се бързо да се възстановиш психически от това. Praynig Praynig Praynig
Елс, малкият бандит е много пораснал. И котката не го ли дере. Май няма много страх от нея. Пожелавам ви по-леко израстване на зъбките.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 616
Здравейте момичета, отдавна не съм писала, но много ми се събра ...................
Първо ЧЕСТИТА КОКОНА НА МАМА КАРЧИТА!!! Да и е живо и здраво момиченцето и само радости да и носи!

 els  - нямам думи просто #Cussing out Това да ти влязат в къщата при положение, че знаят че сте там - не наглост ми не знам......да го застреляш малко му е #2gunfire
hotmama73 - съжалявам, че така се е получило с Рада заради тъпата детегледачка - ми като не може да гледа деца и няма нужното търпение, защо въобще се е хванала newsm78 А относно гърнето, не знам дали книжките ще помогнат  Laughing На Мони и е съвсем ясно какво се прави и в тоалета и в гърнето. Казва "ако" и "пиш" съответно след като ги е направила на гащите иначе слага куклите да пишат на гърнето  newsm62
Mimito - много сте пораснали ! Срамота значи - в един град сме пък се виждаме веднъж годишно
правда_z - браво на Калина че се справя с яслата. Ние чакаме за септември, ама като гледам че сме "само" 168 новер едва ли ще ни огрее Tired

Такааааааааааааа..........сега малко инфо и от нас Simple Smile
Последния път се оплаках, че са ми открили киста - за мое най-голямо съжаление не успях да избегна операцията и послучай рожденния ден на баща ми (27.02) ме приеха по спешност. Слава богу бързо се възстанових, ама то нямаше и как щото трябваше да си гледам децата (свеки се направи на приятно разсеяна и дори не се обади).  Освен всичко точно един месец след операцията трябваше да се явя на изпити в университета, та трябваше да се мобилизирам - остана ми само държавния през август  smile3521
Иначе дечковците са добре - растат и беснеят както винаги Mr. Green Тая седмица Дари си беше в къщи с варицела и нямаше и как да излизам та направо ми се спря тока. С нетърпение чакам понеделника да тръгва на градина, че вече го карам на изтощени батерии Sick
Айде стига толкоз, че се улях. За край малко снимки от нас  Laughing

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=133740

# 73
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
mishelin, пиши по честичко   Wink
Децата ти са пораснали много  Hug
Мими , сега разгледах снимките страхотни дечица имаш .Разкажи как се представи малкия танцьор  Laughing Laughing , много е чаровен с носията  Hug

# 74
  Здравейте,момичета,аз като най-голяма калпазанка само чета ,пък не пиша Embarassedно сега не се въздържах.
   Честито,Карчита,да ти е умна,хубава и късметлийка малката мома  bouquet
   Елс,ужас!Докато четях,настръхнах,пък ако бях на твое място,знам ли...Заради дребосъка трябва да се стегнеш,няма как.
    Дано скоро да излезете от тая каръщина,дето е заляла групата.Не че и ние сме прекрасно,но поне няма неприятни случки засега.Здрави сме,а това е най-важното.
    Тук в Русе сложихме чехлите и потниците още преди седмица,а дребния е най-добре,в къщи стои само по памперс когато е топло.За гърнето ще е много трудно,понеже ни е кеф да с....м изправени ,а като е без памперс да гледа как му тече нещо от гащите между краката Laughingи пада надолу.
      Много са хубави дечицата на снимките,сега не се сещам за косичките дали погледнах,ние вече посетихме бръснар и сме с 1 см. коса,черепа му се вижда през стърчащите останки,но нали е момченце,му прилича.
     А за обелените колена,му купих наколенки на Камера,много са му удобни,тя и материята е чист памук,така че горещо ви ги препоръчвам за лятото.
 

Общи условия

Активация на акаунт