Stokke вече в БГ!

  • 7 468
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
това са цените, на които е препоръчително да се продават. Поне така са ми ги пратили за България, Полша, Словения и България. (в Гърция са абсолютно същите).

# 16
  • София
  • Мнения: 1 524
За бога, направо лека кола да купим на бебка - 3000 лв е направо шокираща цена поне за мен, а сме добре финансово с мъжо.
Явно това е марка за наистина богати хора, жалко.

# 17
  • Мнения: 3 457
това са цените, на които е препоръчително да се продават. Поне така са ми ги пратили за България, Полша, Словения и България. (в Гърция са абсолютно същите).
а ако например се купи от Англия колко излиза?

# 18
  • Мнения: 2 663
това са цените, на които е препоръчително да се продават. Поне така са ми ги пратили за България, Полша, Словения и България. (в Гърция са абсолютно същите).
а ако например се купи от Англия колко излиза?
Ladida, пуска ПРЕПОРЪЧИТЕЛНИТЕ цени, което не значи , че са такива 100% в магазините.
В Англия може да се намери между 400 и 500 лири, като има и по-вискоки цени.Това само за летния вариянт.
Иначе целия комплект към 770-850 лири

# 19
  • София
  • Мнения: 178
А има ли майка с лични впечатления за тази количка? Аз за около час изчетох доста в сайта им и съм очарована Grinning

Use:              Xplory with seat, from 0-3 years (max 15 kg/ 33 lbs)
                    Xplory with baby bag, from 0-6 months (max 9 kg/ 20 lbs)
Materials:    Aluminium profiles and different plastic types
Fabrics:    Polyester
Weight:       12.5 kg
Folded size: 57 x 49 x 99 (including wheels)

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 15:23 от Aganka

# 20
  • Мнения: 2 309
В един италиански град я гледах на цена,включваща и коша за новородено 780 евро...
Смятам,че е нормална цена,а не като нашенските Peace
Другото,което ми направи впечатление е,че абсолютно всички артикули бяха в пъти по-евтини от същите в БГ Thinking

# 21
  • Мнения: 4 970
А има ли майка с лични впечатления за тази количка?
konstans имаше такава колика PeaceПредполагам 4е ще се вклю4и

# 22
  • София
  • Мнения: 178
Ще следя темата Grinning

# 23
  • Мнения: 1 298
Като избирахме количка се колебаех между Bugaboo и Stokke. Много харесвам първата, но и Стоке ми грабна окото. Само че в магазина ни отказаха, казаха ни че има много оплаквания и честно аз повече не слушах защо точно се оплакват. Това което ми направи впечатление като я пробвах е че някак 'скърца', мъжа ми вика че било от многото пластмаса, незнам. Иначе изглежда доста добре. Peace А цената и беше 850 евро.

# 24
Вчера я видях в магазина на Чико.Количката е невероятна!Летния вариант излиза към 1500 лв.Не мога да спра да я мисля! #Crazy

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
А има ли майка с лични впечатления за тази количка? Аз за около час изчетох доста в сайта им и съм очарована Grinning
ние сме с такава количка. Имам я откакто дъщеря ми стана на 4 месеца и от тогава не съм си и помисляла за старата, която също е хубава количка. Невероятно качество, много маневрена, управлението й е повече от приятно. Обира добре всички вибрации. Харесва ми това, че може да се регулира по височина. Когато сме навън ми е много удобно храненето.
Като избирахме количка се колебаех между Bugaboo и Stokke. Много харесвам първата, но и Стоке ми грабна окото. Само че в магазина ни отказаха, казаха ни че има много оплаквания и честно аз повече не слушах защо точно се оплакват. Това което ми направи впечатление като я пробвах е че някак 'скърца', мъжа ми вика че било от многото пластмаса, незнам. Иначе изглежда доста добре. Peace А цената и беше 850 евро.
не знам каква е била тази количка в магазина, но моята след толкова месеца активно ползване по бг улиците не се е разкърцвала нито веднъж. Убедена съм, че маржата за продажба на Bugaboo  е била просто по-висока!  Joy
Въпреки това, смятам, че ще я използвам докато дъщеря ми проходи стабилно. За средата на лятото смятам за по-удачно да си взема лека лятна количка. Мое мнение е, че едва ли ще иска да стои в нея до 3 годишна! Но сама ще си покаже де!  Thinking

# 26
  • Мнения: 4 422
Да потвърдя това ,което казва ЛаДиДа  Grinning Чудесна количка,невероятна.Удобна за бебето и за мен,няма да изреждам всички предимства-много са ,а дизайна..невероятен. С двете си деца съм ползвала  общо 6 колички ,всички бяха скъпи и хубави..Убедих се,че скъпото е хубаво и най-хубавата до момента е СТОККЕ/на фона на ЧИКО,Куини Бъзз и т.н./
Не скърца почти всеки ден я свалям и качвам по стръмни стълби.Това е единствената количка,която мога да кача до вкъщи,освен лятната..Преди разчитах на добрината на хотелиерите срещу нас да ми съхраняват количката..
Невероятна е!Всеки лев си заслужава/поне за мен/  Peace
Малки корекции за цената- на много места комарника е включен в цената на количката и тя /базов модел/ е 749 евро,чанта 49 евро..и някакви дребни разлики в цената на др. артикули..
Спокойно може да се мине без втората чанта.Тази към количката е огромнаа и събира всичко включително и мои вещи или дрехи..

# 27
  • Мнения: X
И аз да споделя за коли4ката Stokke - купихме я на Нова Година от Стокхолм, имаше намаление 1000 крони и я взехме за 5990 крони / 1200 лв. / летния вариант. В комплекта имаше комарник и нещо като покривало с цип.  Отделно взехме само 4адър4е за 360 крони / около 70 лв/. Взех  я синя, нищо 4е ще возя моми4енце в нея,4ервената не ми хареса като цвят,имаше още зелена, сива и 4ерна. Ползвам я всеки ден, не се е разкърцала  Peace. Страшно удобна и маневрена.

# 28
  • София
  • Мнения: 178
Благодаря, момичета за отзивите Grinning Това е нашата количка, чакаме само бебо да дойде и да я изпробва Peace

# 29
аз предпочитам QUINNY защото е по - маневрена тази е за гъзария ,а ако ти се наложи да отидеш на Витоша или на друга планина с тази количка, не виждам как ще стане ,иначе е много красива,
но пробвах я и ми се стори много тежка и мъжа ми каза QUINNY

Общи условия

Активация на акаунт