Stokke вече в БГ!

  • 7 475
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Най-накрая са открили представителни магазини с колички и продукти на Стокке. Днес получих инфото директно от тях. Ето ги адресите:
Bulgaria       
DOLCE VITA
98, Maria Louisa blvd Tel: +359 283 100 72           
 
DOLCE VITA
5, Petko Yu. Todorov Tel: +359 2 958 23 69 Fax: +359 2 958 24 17

тъкмо ги били отворили и дори в момента правели обучение на персонала, та мейлчето ми е изпратено с поздрави от София  Laughing

# 1
  • северно море
  • Мнения: 321
Коли4ките Стокке са страхотни,но и цената не  е за подценяване.Тук в Холандия струват  850ев.За БГ незнам на каква цена ще ги пуснат

# 2
  • Мнения: 724
Цената еееее........... Rolling Eyes наистина и качествето е супер.Днес ходих да ги видя в м-на на Чико до южния парк

# 3
  • Мнения: 2 663
Имаше вече такава тема преди седмица може би

ето

# 4
  • Мнения: 4 970
Цената еееее........... Rolling Eyes наистина и качествето е супер.Днес ходих да ги видя в м-на на Чико до южния парк
И аз в4ера ги видях в този магазин.Имаше червена и синя.

# 5
  • Мнения: 551
И аз ги видях в магазина до Южния парк, много са хубави но и цените им са хубави. Но Хубаво и евтино няма

# 6
  • Мнения: 3 457
а какви са цениет тук-интересно ми е ? newsm78

# 7
  • Мнения: 2 039
И на мен,въпреки,че не ми трябва количка  Grinning

# 8
  • Мнения: 4 428
Ами със зимен кош май е над 2000лв  newsm78

# 9
  • Мнения: 3 457
на мен ми е интересно със всиките аксесоари колко излиза,защото спорехме с една позната,която каза ,че била около 2000лв.,а аз и казах че е около 3000 със всичко-мисля ,че това ми го каза нчкоя мама с такава количка,но меже и да бъркам  Crazyвече с тези деца нищо не помня  BlushЗатова питам Peace

# 10
  • Мнения: 724
Не мога да кажа на 100 % но със всичките неща от типа на:зимен човал.чанта.чадър и там още не си спомням какви бяха нещата но са доста излиза някъде към 3000 лева но както е казано по нагоре в темата евтино хубаво няма!

# 11
  • Мнения: 1 881
............ към 3000 лева но както е казано по нагоре в темата евтино хубаво няма!

На мен цената ми звучи извънземна Shocked

Но се радвам, че има българи, които могат да си го позволят и смятат за добро съотношението цена  - качество.

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 22:16 от Небесна

# 12
  • Мнения: 865
много е хубава количката,аз разглеждах каталога им.но аз съм с quinny и мисля че с нищо не й отстъпва

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Не мога да кажа на 100 % но със всичките неща от типа на:зимен човал.чанта.чадър и там още не си спомням какви бяха нещата но са доста излиза някъде към 3000 лева но както е казано по нагоре в темата евтино хубаво няма!
Stokke шаси (столче) + текстилна част: 735 евро
Stokke Xplory комплект (с кош за новородено): 899 евро
чанта: 94 евро
зимен чувал за краката: 94 евро
спален комплект за коша за новородено: 94 евро
чадърче: 38 евро
антикомарник: 13 евро
адаптори за кошница за кола: 54 евро (Грако), 38 евро (Макси Кози, ПегПерего)
чанта за прибиране на количката с колелца: 94 евро
ако се вземе абсолютно всичко, излиза 2500 лв. Само дето при такава покупка следва да се иска минимум 15% отбив от цената. А и повечето изброени неща не са необходими, според мен.  Peace

# 14
  • Мнения: 3 457
LaDiDa ,това купено от вън или тук цените?

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
това са цените, на които е препоръчително да се продават. Поне така са ми ги пратили за България, Полша, Словения и България. (в Гърция са абсолютно същите).

# 16
  • София
  • Мнения: 1 524
За бога, направо лека кола да купим на бебка - 3000 лв е направо шокираща цена поне за мен, а сме добре финансово с мъжо.
Явно това е марка за наистина богати хора, жалко.

# 17
  • Мнения: 3 457
това са цените, на които е препоръчително да се продават. Поне така са ми ги пратили за България, Полша, Словения и България. (в Гърция са абсолютно същите).
а ако например се купи от Англия колко излиза?

# 18
  • Мнения: 2 663
това са цените, на които е препоръчително да се продават. Поне така са ми ги пратили за България, Полша, Словения и България. (в Гърция са абсолютно същите).
а ако например се купи от Англия колко излиза?
Ladida, пуска ПРЕПОРЪЧИТЕЛНИТЕ цени, което не значи , че са такива 100% в магазините.
В Англия може да се намери между 400 и 500 лири, като има и по-вискоки цени.Това само за летния вариянт.
Иначе целия комплект към 770-850 лири

# 19
  • София
  • Мнения: 178
А има ли майка с лични впечатления за тази количка? Аз за около час изчетох доста в сайта им и съм очарована Grinning

Use:              Xplory with seat, from 0-3 years (max 15 kg/ 33 lbs)
                    Xplory with baby bag, from 0-6 months (max 9 kg/ 20 lbs)
Materials:    Aluminium profiles and different plastic types
Fabrics:    Polyester
Weight:       12.5 kg
Folded size: 57 x 49 x 99 (including wheels)

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 15:23 от Aganka

# 20
  • Мнения: 2 309
В един италиански град я гледах на цена,включваща и коша за новородено 780 евро...
Смятам,че е нормална цена,а не като нашенските Peace
Другото,което ми направи впечатление е,че абсолютно всички артикули бяха в пъти по-евтини от същите в БГ Thinking

# 21
  • Мнения: 4 970
А има ли майка с лични впечатления за тази количка?
konstans имаше такава колика PeaceПредполагам 4е ще се вклю4и

# 22
  • София
  • Мнения: 178
Ще следя темата Grinning

# 23
  • Мнения: 1 298
Като избирахме количка се колебаех между Bugaboo и Stokke. Много харесвам първата, но и Стоке ми грабна окото. Само че в магазина ни отказаха, казаха ни че има много оплаквания и честно аз повече не слушах защо точно се оплакват. Това което ми направи впечатление като я пробвах е че някак 'скърца', мъжа ми вика че било от многото пластмаса, незнам. Иначе изглежда доста добре. Peace А цената и беше 850 евро.

# 24
Вчера я видях в магазина на Чико.Количката е невероятна!Летния вариант излиза към 1500 лв.Не мога да спра да я мисля! #Crazy

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
А има ли майка с лични впечатления за тази количка? Аз за около час изчетох доста в сайта им и съм очарована Grinning
ние сме с такава количка. Имам я откакто дъщеря ми стана на 4 месеца и от тогава не съм си и помисляла за старата, която също е хубава количка. Невероятно качество, много маневрена, управлението й е повече от приятно. Обира добре всички вибрации. Харесва ми това, че може да се регулира по височина. Когато сме навън ми е много удобно храненето.
Като избирахме количка се колебаех между Bugaboo и Stokke. Много харесвам първата, но и Стоке ми грабна окото. Само че в магазина ни отказаха, казаха ни че има много оплаквания и честно аз повече не слушах защо точно се оплакват. Това което ми направи впечатление като я пробвах е че някак 'скърца', мъжа ми вика че било от многото пластмаса, незнам. Иначе изглежда доста добре. Peace А цената и беше 850 евро.
не знам каква е била тази количка в магазина, но моята след толкова месеца активно ползване по бг улиците не се е разкърцвала нито веднъж. Убедена съм, че маржата за продажба на Bugaboo  е била просто по-висока!  Joy
Въпреки това, смятам, че ще я използвам докато дъщеря ми проходи стабилно. За средата на лятото смятам за по-удачно да си взема лека лятна количка. Мое мнение е, че едва ли ще иска да стои в нея до 3 годишна! Но сама ще си покаже де!  Thinking

# 26
  • Мнения: 4 425
Да потвърдя това ,което казва ЛаДиДа  Grinning Чудесна количка,невероятна.Удобна за бебето и за мен,няма да изреждам всички предимства-много са ,а дизайна..невероятен. С двете си деца съм ползвала  общо 6 колички ,всички бяха скъпи и хубави..Убедих се,че скъпото е хубаво и най-хубавата до момента е СТОККЕ/на фона на ЧИКО,Куини Бъзз и т.н./
Не скърца почти всеки ден я свалям и качвам по стръмни стълби.Това е единствената количка,която мога да кача до вкъщи,освен лятната..Преди разчитах на добрината на хотелиерите срещу нас да ми съхраняват количката..
Невероятна е!Всеки лев си заслужава/поне за мен/  Peace
Малки корекции за цената- на много места комарника е включен в цената на количката и тя /базов модел/ е 749 евро,чанта 49 евро..и някакви дребни разлики в цената на др. артикули..
Спокойно може да се мине без втората чанта.Тази към количката е огромнаа и събира всичко включително и мои вещи или дрехи..

# 27
  • Мнения: X
И аз да споделя за коли4ката Stokke - купихме я на Нова Година от Стокхолм, имаше намаление 1000 крони и я взехме за 5990 крони / 1200 лв. / летния вариант. В комплекта имаше комарник и нещо като покривало с цип.  Отделно взехме само 4адър4е за 360 крони / около 70 лв/. Взех  я синя, нищо 4е ще возя моми4енце в нея,4ервената не ми хареса като цвят,имаше още зелена, сива и 4ерна. Ползвам я всеки ден, не се е разкърцала  Peace. Страшно удобна и маневрена.

# 28
  • София
  • Мнения: 178
Благодаря, момичета за отзивите Grinning Това е нашата количка, чакаме само бебо да дойде и да я изпробва Peace

# 29
аз предпочитам QUINNY защото е по - маневрена тази е за гъзария ,а ако ти се наложи да отидеш на Витоша или на друга планина с тази количка, не виждам как ще стане ,иначе е много красива,
но пробвах я и ми се стори много тежка и мъжа ми каза QUINNY

# 30
  • София
  • Мнения: 178
аз предпочитам QUINNY защото е по - маневрена тази е за гъзария ,а ако ти се наложи да отидеш на Витоша или на друга планина с тази количка, не виждам как ще стане ,иначе е много красива,
но пробвах я и ми се стори много тежка и мъжа ми каза QUINNY
Не бих спорила за очевадни неща - някой да е споменал нещо лошо за Куини? Количката е най-добрата не само заради дизайна си - точно нейната маневреност и многофункционалност я поставят на това място. Ако можеш да четеш - влез и се запознай отблизо в сайта им. А това, че ти се е сторило, какво казал твоя мъж, не ни интересува:) Погледни техническите характеристики и на 2-те колички и ще се убедиш в това, че грешиш. Относно маневреността и проходимостта също губиш.
Като начало - опитай се да свалиш тапицерията на куинито и да я изпереш в пералнята

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 12:44 от Aganka

# 31
  • Мнения: 2 891
...А това, че ти се е сторило, какво казал твоя мъж, не ни интересува:)

Много си мила, няма що.

# 32
  • София
  • Мнения: 178
Не съм искала да звуча грубо, но поста на госта ме обиди, донякъде. Защото сравнени 2-те по кг - стокке е по-лека. И не става въпрос за гъзария - цените и на 2-те колички са близки.

# 33
  • Мнения: 684
Не съм искала да звуча грубо, но поста на госта ме обиди, донякъде. Защото сравнени 2-те по кг - стокке е по-лека. И не става въпрос за гъзария - цените и на 2-те колички са близки.

Колкото и да не си искала звучиш грубо и самонадеяно.....
Аз мисля че човек трябва да побута няколко колички и то по известен период от време за да може да се изказва по този начин....въпреки че аз не бих си позволила въпреки опита си в бутането на колички такъв тон. Нощо лично!!!
А за количката...да харесва ми....не съм я бутала за да изказвам мнение колко е удобна или не...изглежда добре измислена и функционална, само искам да ви кажа че дори и хората в англия които имат среден доход 10 пъти по голям от нашия...не си позволяват масово да си купуват такива колички. Но ние българите сме си гъзари и сем готови и самолет  да си купим за да ни видят колко пари имаме пък било то и да трябв да спим в него, защото нямаме апартамент например!
Малко разводних темата съжалявам за което   bouquet
А що се отнася до цената на Куини и Стокк нямат нищо общо....втората е 2 пъти по скъпа:-)

# 34
  • София
  • Мнения: 178
Малко разводних темата съжалявам за което   bouquet
А що се отнася до цената на Куини и Стокк нямат нищо общо....втората е 2 пъти по скъпа:-)
Stokke Xplory complete ( заедно с коша за новородено) - 1700 лв
Quinny Buzz 2007 - 1600 лв

Lionkata, извинявай, но разликата в цената не е 2 пъти. Лек ден Grinning
Повече няма да чета тази тема, защото последните постове са много негативни.

Всяко бебе заслужава да се вози в добра количка Hug

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 14:48 от Aganka

# 35
  • Мнения: 2 663
Imam stokke ot 1 godina i ot malko povechko buzz-sazaliavam no ne moga da si krivia dushata i shte kaza che buzza opredeleno e po-prohodim.Tuk pishat majki,kojto sa bili svideteli na tozi fakt mnogo pati a i sme gi izprobvali ne vednaz s maza mi
p.p.samo ne razbiram zashto e toja pozar kato niakoj se izkaze negativno za stokke,vseki ima pravo da govori kakvoto si iska

# 36
  • Мнения: 1 881

Всяко бебе заслужава да се вози в добра количка Hug

Миличка, поспри се малко и се замисли какви ги говориш. Нищо лично, но.......Hug Heart Eyes

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 559
 Twisted Evil    хванахте ли се пак за косите, почна се пак, кой самолети купува , кой под наем живее    Twisted Evil   за този случай ми хрумва една типична българска приказка, но ще замълча, за да не издребнявам. Освен това не целя да обидя когото и да било, просто не ги разбирам тези спорове, но.....
Аз също избрах stokke, не за да демонстрирам нещо, а защото ми хареса страшно много, случайно я загледах в един магазин и понеже току що бях разбрала че съм бременна, а и имах седем месечно бебе по ръка я изпробвахме и малкия бонбон се чувстваше прекрасно. Е за разходка до Витоша едва ли ще е удачна, но аз предпочитам така или иначе друг тип разходки. Това че все пак като цяло чета позитивни мнения на ползващите я, което затвърждава мнението ми че тази е подходящата за мен количка.

# 38
  • Мнения: 2 891
mds , за какво говориш? Не те разбирам!

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 403
Съвсем извън темета и спора за количките да попитам има ли ги в БГ столчетата за хранене показани на сайта на STOKKE - Tripp Trapp и на каква цена са, ако ги има?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 392
Съвсем извън темета и спора за количките да попитам има ли ги в БГ столчетата за хранене показани на сайта на STOKKE - Tripp Trapp и на каква цена са, ако ги има?

Да има ги в магазина на Чико при Централна гара и май бяха около 400лв. Shocked /все пак може и да бъркам/

# 41
  • Габрово
  • Мнения: 403
Съвсем извън темета и спора за количките да попитам има ли ги в БГ столчетата за хранене показани на сайта на STOKKE - Tripp Trapp и на каква цена са, ако ги има?

Да има ги в магазина на Чико при Централна гара и май бяха около 400лв. Shocked /все пак може и да бъркам/
Shocked мдам... и аз си глътнах граматиката...... мерси за отговора все пак Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 392
Моля, моля Peace Все пак ти пожелавам да имаш възможност да си го купиш, защото изглежда монго готино, само не знам до колко е удобен, като е целия от дърво

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 403
Моля, моля Peace Все пак ти пожелавам да имаш възможност да си го купиш, защото изглежда монго готино, само не знам до колко е удобен, като е целия от дърво
Той си има и тапицерия Simple Smile - за по-мекичко... А за пожеланията благодаря Simple Smile, то да речем фин. възможност има, ама и здравият разум надделява понякога при мен.... някак не мога да превъзмогна психическата си бариера... Simple Smile

# 44
koli4kata naistina po ni6to ne otstapva na qunny,a cenata e nerealno visoka za bg pazara.

Общи условия

Активация на акаунт