Stokke вече в БГ!

  • 7 474
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 178
аз предпочитам QUINNY защото е по - маневрена тази е за гъзария ,а ако ти се наложи да отидеш на Витоша или на друга планина с тази количка, не виждам как ще стане ,иначе е много красива,
но пробвах я и ми се стори много тежка и мъжа ми каза QUINNY
Не бих спорила за очевадни неща - някой да е споменал нещо лошо за Куини? Количката е най-добрата не само заради дизайна си - точно нейната маневреност и многофункционалност я поставят на това място. Ако можеш да четеш - влез и се запознай отблизо в сайта им. А това, че ти се е сторило, какво казал твоя мъж, не ни интересува:) Погледни техническите характеристики и на 2-те колички и ще се убедиш в това, че грешиш. Относно маневреността и проходимостта също губиш.
Като начало - опитай се да свалиш тапицерията на куинито и да я изпереш в пералнята

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 12:44 от Aganka

# 31
  • Мнения: 2 891
...А това, че ти се е сторило, какво казал твоя мъж, не ни интересува:)

Много си мила, няма що.

# 32
  • София
  • Мнения: 178
Не съм искала да звуча грубо, но поста на госта ме обиди, донякъде. Защото сравнени 2-те по кг - стокке е по-лека. И не става въпрос за гъзария - цените и на 2-те колички са близки.

# 33
  • Мнения: 684
Не съм искала да звуча грубо, но поста на госта ме обиди, донякъде. Защото сравнени 2-те по кг - стокке е по-лека. И не става въпрос за гъзария - цените и на 2-те колички са близки.

Колкото и да не си искала звучиш грубо и самонадеяно.....
Аз мисля че човек трябва да побута няколко колички и то по известен период от време за да може да се изказва по този начин....въпреки че аз не бих си позволила въпреки опита си в бутането на колички такъв тон. Нощо лично!!!
А за количката...да харесва ми....не съм я бутала за да изказвам мнение колко е удобна или не...изглежда добре измислена и функционална, само искам да ви кажа че дори и хората в англия които имат среден доход 10 пъти по голям от нашия...не си позволяват масово да си купуват такива колички. Но ние българите сме си гъзари и сем готови и самолет  да си купим за да ни видят колко пари имаме пък било то и да трябв да спим в него, защото нямаме апартамент например!
Малко разводних темата съжалявам за което   bouquet
А що се отнася до цената на Куини и Стокк нямат нищо общо....втората е 2 пъти по скъпа:-)

# 34
  • София
  • Мнения: 178
Малко разводних темата съжалявам за което   bouquet
А що се отнася до цената на Куини и Стокк нямат нищо общо....втората е 2 пъти по скъпа:-)
Stokke Xplory complete ( заедно с коша за новородено) - 1700 лв
Quinny Buzz 2007 - 1600 лв

Lionkata, извинявай, но разликата в цената не е 2 пъти. Лек ден Grinning
Повече няма да чета тази тема, защото последните постове са много негативни.

Всяко бебе заслужава да се вози в добра количка Hug

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 14:48 от Aganka

# 35
  • Мнения: 2 663
Imam stokke ot 1 godina i ot malko povechko buzz-sazaliavam no ne moga da si krivia dushata i shte kaza che buzza opredeleno e po-prohodim.Tuk pishat majki,kojto sa bili svideteli na tozi fakt mnogo pati a i sme gi izprobvali ne vednaz s maza mi
p.p.samo ne razbiram zashto e toja pozar kato niakoj se izkaze negativno za stokke,vseki ima pravo da govori kakvoto si iska

# 36
  • Мнения: 1 881

Всяко бебе заслужава да се вози в добра количка Hug

Миличка, поспри се малко и се замисли какви ги говориш. Нищо лично, но.......Hug Heart Eyes

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 559
 Twisted Evil    хванахте ли се пак за косите, почна се пак, кой самолети купува , кой под наем живее    Twisted Evil   за този случай ми хрумва една типична българска приказка, но ще замълча, за да не издребнявам. Освен това не целя да обидя когото и да било, просто не ги разбирам тези спорове, но.....
Аз също избрах stokke, не за да демонстрирам нещо, а защото ми хареса страшно много, случайно я загледах в един магазин и понеже току що бях разбрала че съм бременна, а и имах седем месечно бебе по ръка я изпробвахме и малкия бонбон се чувстваше прекрасно. Е за разходка до Витоша едва ли ще е удачна, но аз предпочитам така или иначе друг тип разходки. Това че все пак като цяло чета позитивни мнения на ползващите я, което затвърждава мнението ми че тази е подходящата за мен количка.

# 38
  • Мнения: 2 891
mds , за какво говориш? Не те разбирам!

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 403
Съвсем извън темета и спора за количките да попитам има ли ги в БГ столчетата за хранене показани на сайта на STOKKE - Tripp Trapp и на каква цена са, ако ги има?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 392
Съвсем извън темета и спора за количките да попитам има ли ги в БГ столчетата за хранене показани на сайта на STOKKE - Tripp Trapp и на каква цена са, ако ги има?

Да има ги в магазина на Чико при Централна гара и май бяха около 400лв. Shocked /все пак може и да бъркам/

# 41
  • Габрово
  • Мнения: 403
Съвсем извън темета и спора за количките да попитам има ли ги в БГ столчетата за хранене показани на сайта на STOKKE - Tripp Trapp и на каква цена са, ако ги има?

Да има ги в магазина на Чико при Централна гара и май бяха около 400лв. Shocked /все пак може и да бъркам/
Shocked мдам... и аз си глътнах граматиката...... мерси за отговора все пак Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 392
Моля, моля Peace Все пак ти пожелавам да имаш възможност да си го купиш, защото изглежда монго готино, само не знам до колко е удобен, като е целия от дърво

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 403
Моля, моля Peace Все пак ти пожелавам да имаш възможност да си го купиш, защото изглежда монго готино, само не знам до колко е удобен, като е целия от дърво
Той си има и тапицерия Simple Smile - за по-мекичко... А за пожеланията благодаря Simple Smile, то да речем фин. възможност има, ама и здравият разум надделява понякога при мен.... някак не мога да превъзмогна психическата си бариера... Simple Smile

# 44
koli4kata naistina po ni6to ne otstapva na qunny,a cenata e nerealno visoka za bg pazara.

Общи условия

Активация на акаунт