Отговори
# 60
  • Мнения: 664
На всички рожденници желая много здраве и безгрижно детство!

Иви, мерси за капучиното Simple Smile

Дона, много хубаво рожден ден, Пламен изглежда много кротко и гальовно дете.

Ох, аз не мога да се оправя от вируса, който ми лепна Мари и едвам гледам, та ще бъда кратка. Само да кажа за спането, че Мари спи само по по памучна пижамка (цяла) с къс ръкав и къси крачоли, с боси крачета и без завивка, никакви потници, чувалчета и т.н. За мен навличането много изнежва децата, а и тя спи с нас и постоянно й е топло.

# 61
  • Мнения: 2 407
Мерси за отогворите за обличането.
Ние отиваме на сватба.
Лек ден!  bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 2 437
ЧРД на всички рожденници и празнуващи днес   bouquet

Дона, много хубава торта. Пламен е станал голямо момче...а с Калинка са страхотна двойка Heart Eyes

Тиа и Любака така. Гърло, ушенце и кашля здраво. Засега не пие антибиотик...Има лека температура, но си мисля, че го простудихме онзи ден на една рекичка. Не ми се вярва пак вирус  Thinking

Ей, ама туй мойто дЕте не се задържа здраво за повече от една седмица от февруари до сега! Все едно някой ми го урочаса.

# 63
  • Мнения: 920
Диана нашто се оказа бактериален ринит и леко червено гърло. Ще го морим с капки и сиропи.



# 64
  • Мнения: 4 076
Честито на днешните рожденици!

Теа също отива към по-сериозно разболяване. Освен това и нас всички ни натръшка този ясленски вирус. Гаден е. Теа вече кашля, писна ми направо.
Диана, разбирам те. Теа е болна през седмица. Вече има 5 (!) АБ в биографията си. Това, че при положение, че допреди половин година изобщо не боледуваше. И не мога да кажа, че само яслата е виновна. 50:50 е положението.

Дона, разкошни деца, разкошна торта, разкошно парти!

# 65
  • Мнения: 102
Момичета,благодаря ви 3а хубавите пожелания.
Искам да ви кажа,че много приятно ме и3ненадахте,3ащото ме няма в списька с рожденниците.
Гита,а ти мила от кьде 3наеш Wink
На3драве,черпя ви с на кой каквото му е на душа!

Честит рожден ден на патерица на Пламьчето и на Иса!
Нека растьт все все така 3драви,красиви и умнички,да имат най_бе3грижното и щастливо дество!

Честито и на днешните рожденници Мартин,Петьр,Момчил и Маги!

Августа,Надин ще си има братче,преди няколко дни се похвалих а3 тук,но май никой не 3абеля3а.

Бьр3о о3дравяване на всички дечица и майки,Мартеа успех сьс сливиците,т.е. дано ти ги и3вадят по_скоро.

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Хелоу, пийпъл  Crazy

Нямах нет няколко дни. Може би тук е мястото да тегля една майна на монополистите от БТК и да ви кажа, че никой там не знае какво точно работи  #Cussing out #Cussing out Всеки прави, говори, мисли и решава, каквото поиска. Нищо общо с това, което е казал колегата му. Уатевър, важното е, че ни пуснаха отново нета, иначе щях да ги съдя до дупка  Twisted Evil

ЧРД на всички, които пропуснах тези 4-5 дни (които без нет ми се сториха месеци  Mr. Green... Краста!) Всичко най- хубаво на всички  Heart Eyes  Hug

Имам много да чета, но съм тук ъгейн  newsm44

# 67
  • София
  • Мнения: 2 896

Августа,Надин ще си има братче,преди няколко дни се похвалих а3 тук,но май никой не 3абеля3а.


Ааа, не е вярно аз отдавна съм ти видяла лентичката и много ви се зарадвах! Само не помня дали съм честитила или не  Embarassed
Нямам време напоследък да пиша, но чета почти всеки ден.

Сега се върнах от аптеката, Ема има рана на пръстчето, която загнои - имаше коричка и аз докато се надявах да засъхне  Tired  Тази сутрин я изчистих, но имах само топоцин и едни скапани лепенки...та сега съм се заредила с йод, спирт и оксикорт от 30 мл., след банята ще се боря.
Мойто дете, което уж сраввнително кротко се държи, вчера взело че захапало едно бебе от градинката /имат едно 1-годишно/. Много се притесних. Учителката каза, че го направила защото бебока и взел играчката, но днес докато чистих раната тя все повтаряше бебиии-бебиии, та не изключвам и да я е натиснало по раната и тя да си е отмъстила.

Има още една седмица да сватбата и да се похваля, че вече си имам тоалет - пола от черен сатен, трапецовидна, покрива коляното, и блуза от сатен, тип кимоно, в черно и бяло с малко сребърни пръски тук-там, заради които мисля да сложа сребърни сандали и да съм със сребърно чанте. Мисля да си купя от някоя кинкалерия лента със зашити за нея пайети, и да сложа на полата и на блузата.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Честито на днешните рожденници!  bouquet

Борели, аз нали за това ти писах да събираш сили, че ще ти трябват за бебчо.

Дианка, Тиа, да се оправят по-бързо мъниците. Hug
Аниа, и на теб скорошно оздравяване ти желая. Hug
На Иво окото от удара онзи ден изглежда страшно в лилави тонове. Уж нищо му няма, ама докато не се изчисти тая синина ще ходи като боксьор след нокаут.
Момичета, как ги научихте тия теленца да се пазят от колите. Иво няма никакво чувство за самосъхранение. Като види кола по улицата и тича към нея, вместо да се дръпне.  На голямата и теглих едно конско и две шамарчета по дупето като беше малка и схвана детето, а с това няма резултат. Същата работа и с високите пързалки и катерушки или с летящите към главата му люлки. Мен ме е удряла люлка както дете и помня какъв кошмар беше. Опитвам се да го опазя, но уви не съм толкова бърза като него.
Уф сигурно ви е писнало от моите оплаквания. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 69
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Точно от колите Силия се пази много. Само като наближим шосето и започва- Мамо, дай ръка, тука има много коли. Често иска направо да я нося, когато пресичаме. Ама и по- добре така  Praynig Не знам как я научих  newsm78 Просто стана  Laughing

Момичета, да ви се оплача. Сестричката ми вече почти 24 часа е в болница и ражда  Weary Тази нощ към 1 са й изтекли водите и оттогава нещата вървят супер бавно... През 2 часа звъня на мама, не смея да звънна на телефона на сестра ми или на мъжа й. Ужасно ми е зле. Цял ден не знам къде се намирам. Толкова е далече от мен, не знам какво става и ми е адски притеснено. Последно говорих с майка към 20ч. наше време, имала вече 9 см разкритие. Ама, мама му стара, вече минаха три часа, а още не ми се обаждат да ми кажат роди ли се това дете  Tired Дано просто да ме пропускат в еуфорията, а да не са се закучили нещо нещата Praynig  Praynig  Praynig То е ясно, че няма да заспя, докато не се роди бебчо, но...

# 70
  • Мнения: 888
Тарталета що не вземеш пак да ги притесниш! Blush 3 часа са си много време, пък 9 см. са си почти пълно разкритие и вземи пиши какво става, че сега и аз взех да се притеснявам! ConfusedДано всичко е наред и бебче и мама да са Добре! Praynig

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Йес! Преди десетина минутки се роди моят племенник Мартин. 3500, но см не разбрах, не ме касаят точно в момента. Мама и зет ми ми звъннаха почти едновременно да ми съобщят. Сестричката ми е заспала почти моментално, след като чула бебето да изплаква. Всичко мина! Вече съм леляяяяяяяяяя  newsm44 newsm68

# 72
  • Мнения: 888
СУПЕР Тарталетка! Hug
 newsm44 ЧЕСТИТО!!!!!
Да ви е жив и здрав малкия бебешор txtloves Много, много да радва всички ви! newsm10
Ти си на ход! newsm53  Praynig

# 73
  • Мнения: 888
Момичета  Hug, който не е видял  Tired: подкрепете петицията: http://www.az-deteto.com/petition/index.html

# 74
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Тарталета, честито Лельо! Да ти е жив и здрав племенника, на теб и на цялото семейство.  bouquet

А за пресичането, абе друго си е момиче все има страх от нещо, а тоя фога моя от нищо не му пука.
Иви, да кажеш как сте. Hug

Общи условия

Активация на акаунт