Майки на породени деца 2

  • 16 054
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 259
Записвам се и аз при вас  Grinning - наскоро видях темата и още не съм изчела всичко старо, всъщност не съм съвсем сигурна дали влизам точно в тази тема, защото дечицата ни ще са с почти 2г. и половина разлика  newsm78, но така като гледам май ще имам доста общи теми с вас. Hug

Баткото е все още с памперс и с биба - към нея е особено привързан откакто го отбих заради втората бременност и въпреки че отдавна не я търси, когато е в детската градина, в къщи постоянно се сеща за нея. Rolling Eyes

# 46
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Цитат
куки,ощя малко потрай;
тия фотоси са подбрани мили моменти..има и друга поредица- Ния хлопа Стеф по главата; Стеф бяга защото го гонят да го тормозят; 2та реват дружно с и без повод и пр:)
но играят заедно и се търсят,малечко никой не може да го развесели както кака му,трогателна гледка са когато не е батална сцена..

 Peace Peace Peace
Каква позната картинка. Към това добавям борба свободен стил, в която на малкото е направен здрав захват, то пищи по корем на земята, а каката е  легнала отгоре му с победоносно-щастлива физиономия.



# 47
  • Мнения: 1 931
Здравейте мамчета. При нас разликата е 1.7 почти. Сега бебка е на 10 месеца,а бати на 2.5.  Много е хубаво с тях двамата и си струва всички неудобства с тях да се преживеят. Те дават много повече.

# 48
  • Мнения: 3 089
децата май се оправят, но аз се тръшнах.
нищо, де, те да са здрави  Confused
добрата новина е, че се завляхох при нашите в русе да ме гледат. лошата е, че няма много да ме гледат май, защото мама ще си бачка без да си взема отпуска, а баща ми като за начало ще ходи в командировка в софия  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 595
майче скорошно оправяне  Hug

# 50
  • Мнения: 907
Моята дъщеря днес става на 1мес, а малкият ми син на 1.6 ще стане на 2. Имам и още 1 голям син на 8, но работата е главно около малките засега. При това малкият беше толкова примерен, но от няколко месеца е много вироглав, аз не мога още да го вдигам поради секциото, та сме на "моля те" и "много те моля", т.е. тренирам търпение Grinning.

# 51
  • Мнения: 1 461
Здравейте майчета не съм влизала скоро поради ред обстоятелства, на 15.05.07 г родих второто си детенце Мая, засега всичко е нормално ,ревност от страна на каката няма никаква.Въпреки ,че съм секцио за сега се справям .Каката е на 1 год и 5 м и от два дена сме без памперс, казва пиш слагам само като спинка ,биберона също го махнахме давам й го в крайни случай.
MegiX честит ви един месец   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 461
Майче оздравявайте по бързо ,щом споменаваш и трето детенце значи не е зле положението  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 821
kar4ita, честито  bouquet
Твоите деца имат същата разлика както моите, а и гледам си от Добрич  Hug...заповядай в темата ни в По градове

# 54
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Карчита, и от мен: честито бебче!

Майчето, и при нас положението беше подобно. Наскоро "каката" изкара една много неприятна ангина като три нощи подред вдигаше по 40 градуса температура, бълнуваше, тресеше се, беше като парцал и искаше само аз да я нося. Спеше само в ръцете ми на люлеещия се стол. Познай как кърмих бебка, особено вечер, защото тя още се буди за кърмене 3-4 пъти през нощта. Добре че беше мъжът ми да будува с мен. Слава Богу, каката се оправи и никой още не се е разболял покрай нея. Според доктора бебето имало силен имунитет още и е малко вероятно да се прихване (но явно при вас все пак се е случило, дано се оправите бързо). Каката тъкмо се пооправи малко, взе че събори един радиатор върху главата си, та после и за това треперих, но за сега раната зараства добре.
Но както казва нашия доктор успокоително: един ден тези проблеми ще ми се струват толкова нищожно малки в сравнение с проблемите, които ще ни създават като порастнали. А той знае, защото също е с три и две от тях породени като мойте. Всъшност напоследък се срещаме с него по-често отколкото би ми се искало (през последната седмица даже по два пъти на ден), но е чудесно да имаш добър лекар, който да се грижи за децата ти.

# 55
  • Мнения: 3 595
Карчита честито бебче!
Фапуа почвам да се плаша  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 3 089
тия дни няма да се мре - почна да ми просветва пред очите.

фапуа - няма да мрънкам докато си тъдява - ти с твоите 3 деца при вички случаи си по-за оплакване отколкото аз с моите 2  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 271
Извинявам се, че се включвам така в темата ви, но ми стана любопитно и реших да попитам - децата с каква разлика се наричат породени?
родени в две поредни години, че и малко отгоре

Аз мислех, че е възрастова разлика и тъкмо мислех да се включа в темата, но така формулирано не се вписваме  Rolling Eyes
Иначе разликата на моите е 1 г 9 м и 2 седмици Simple Smile

# 58
  • Мнения: 5 391
Millena, разбира се, че ще се включиш, за тази тема си Grinning

# 59
  • Мнения: 240
Здравейте,

казвам се Руми и имам две съкровища Мая на 2г и Влади на 8м. Е като чета доста се успокоявам, че лудницата не  есамо при нас:)). Обаче имам един такъв въпрос--Мая е доста нервно дете--много е своенравна и не ще и да чуе като някой я кара да направи нещо. Когато сме навън пищи и крещи като искам от нея нещо, сяда на земята, ляга абе с една дума многосе тръшна направо незнам какво да я правя--съвети приемам всякакви и ще съм ви много благодарна:)). Добре, че поне за сега много обича братчето си--искад а го храни, да го гушка--е естествено докато не му се ядоса Mr. Green.
www.r28.biz/index1.htmв
eй товаса малко снимки от РД-то  на Мая:))
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт