Майки на породени деца 2

  • 16 073
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 461
Руми аз съвет не мога да ти дам, нашата кака слуша за сега.
Искам да ви попитам след раждането ползвали ли сте колани за прибиране на корема, че не знам  как ще се прибере а ме дразни много .

# 61
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Руми аз съвет не мога да ти дам, нашата кака слуша за сега.
Искам да ви попитам след раждането ползвали ли сте колани за прибиране на корема, че не знам  как ще се прибере а ме дразни много .

Не се тревожи, и без това повечето майки на породени деца за една година стават кожа и кости.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 5 391
Не се тревожи, и без това повечето майки на породени деца за една година стават кожа и кости.  Mr. Green
PartyСупер обнадеждаващо

# 63
  • Мнения: 115
       Kar4ita, да ти е жива и здрава щерката!  bouquet  Дано каката и за напред да е така послушна!
       Руми, добре дошла сред нас! Hug   И аз не бих могла да ти дам много съвети, освен да обръщаш повече внимание на каката (доколкото ти е възможно). Моята дъщеричка общо взето е от послушните и не съм имала подобни проблеми.
       Majceto, оздравявайте бързо! И при нас беше така. Малкият се разболя за първи път когато беше на два месеца. И като започнаха едни болести - всеки месец двамата и ние покрай тях. Вече сякаш нещата са по-спокойни, но когато се разболее единия, другия никога не пропуща. Mr. Green  Но по-важно е всичко да минава!

Не се тревожи, и без това повечето майки на породени деца за една година стават кожа и кости.  Mr. Green
PartyСупер обнадеждаващо
      А, при мен нещо не се получава! Още се боря с 10 килограма!  Mr. Green  И сами си се гледаме.......

# 64
  • Мнения: 3 271
Millena, разбира се, че ще се включиш, за тази тема си Grinning

Да се представя тогава Simple Smile
Синът ми е роден на 01.06.2001, щерката на 13.03.2003 Simple Smile

Веселбата е голяма, ще постна разни снимки скоро и аз, само да ви изчета първо, че още се чувствам нова в темата Simple Smile

При всички ли с подобна разлика и възраст децата са като куче и котка  през немалка част от времето Sad

# 65
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Стана ми интересно и прочетох темата ви. Моите са с по-голяма разлика - 3 години, но мъжа ми има съученик с две хлапета, родени в една и съща година. Каката е на 1 януари, а малкия е през ноември. Даже в началото на бременността казали за второто, че са близнаци. Но те пък си живеят в малко градче - баби, роднини, комшии.... Поздравявам ви за героизма ви; наистина е весело при вас.  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 367
Руми,
аз игнорирам подобно поведение и у 2та,само гледам да не се наранят и да не са на паркинг или друго опасно място...да се тръшкат и да си викат,нямам проблем с това и сравнително бързо се отту4ват..не водя безсмислени борби-ако не искат -не ядат,ако се дърпат -не излизам,ако викат без повод си лягат набързо и така..не играя силови игри,знаят правилата и какво става ако не се спазват..
Прага е великолепен град,завиждам най-благодорно Laughing

# 67
  • Мнения: 1 931
И аз гледам много да не се впрягам на нашият батко,когато иска да се тръшка го оставям да легне на земята като иска и явно вижда,че не му обръщам внимание и бързо става,даже напоследък вече не прави такива номера. В началото като се роди бебка той много искаше да я удря и тогава се чудех как да я опазя,после мина тази ревност и започна да иска много да я гушка и вдига,но тя миличката не иска такива неща и почва да пищи. Вече нещата се успокоиха, тя започна да разбира и да иска да играе с неговите неща и сега заедно седят на земята и играят. Много са сладки. Просто разбрах,че не трябва много да им се впрягам защото когато аз се ядосвам те стават още по-лоши и се започва едно каране за което после ме е много яд. А когато подхождам по-спокоино и те бързо и лесно ме разбират.

# 68
  • Мнения: 240
Здравейте отново:))
Благодаря за отговорите, ви интерес на истината когато излизаме сами Мая почти не ми прави такива номера щото в общи линии знае, че нищо няма да постигне обаче....като сме с някой друг леле какво настава, да не говорим за това ако излезем с майка ми;)) ама като цяло се справяме някак си. Надявам се докато Влади проходи Мая малко да се поуспокои щото иначе нямам представя как ще излизам с две бягащи на различни посоки деца--но това май ще го мисля като стане;)).
По отношение на килата--дано да сте прави, че имам едни 12 излишни и ако не само от естетическа ама и от здравословна трябва да ги сваля обаче пуст апетит.....хихиххихи.
ААйде бай от нас да сет живи и здрави всички

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 13:07 от vihronrav

# 69
  • Мнения: 1 073
Руми аз съвет не мога да ти дам, нашата кака слуша за сега.
Искам да ви попитам след раждането ползвали ли сте колани за прибиране на корема, че не знам  как ще се прибере а ме дразни много .

Не се тревожи, и без това повечето майки на породени деца за една година стават кожа и кости.  Mr. Green

За съжаление аз не бях от тези майки. доста време мина докато поотслабна, и пак не съм както бях преди да родя -52кг. Мечти!

# 70
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
елфа:
Цитат
За съжаление аз не бях от тези майки. доста време мина докато поотслабна, и пак не съм както бях преди да родя -52кг. Мечти!

Не се тревожи, и аз не съм от тях. Но то е защото не си стоях в къщи да ги гледам, а ходих на работа и там си почивах. Всяко дете ми добави по 6-7кг. отгоре и това е положението.

# 71
  • Мнения: 1 073
елфа:
Цитат
За съжаление аз не бях от тези майки. доста време мина докато поотслабна, и пак не съм както бях преди да родя -52кг. Мечти!

Не се тревожи, и аз не съм от тях. Но то е защото не си стоях в къщи да ги гледам, а ходих на работа и си почивах.
Много добре казано - "почивка " му е майката! Thinking

# 72
  • Мнения: 338
Абе как се навивате на такава малка разлика,направо ви се чудя Rolling Eyes
Моя е на 7г. и още се ослушвам smile3506
Да са ви живи и здрави дечицата  bouquet

# 73
  • Мнения: 4 528
Kar4ita, честито ти бебенце! Да ти е живо и здраво!
Majceto, оздравявай и приятен престой в Русе! Много сте сладки на снимката!
Анет, аз твоята сни мка нещо не можах да я отворя, а ми стана любопитно... Sad
Добре дошли на новите майки!
Момичета, имам страхотна новина - преборих се за програмата "В подкрепа на майчинството"! Laughing В крайна сметка от Социално подпомагане решиха, че имам право да участвам, ура! Ако на някоя от вас се наложи и нещо вземат да се правят на интересни, спокойно цитирайте казуса на г-ца Анета Желева от Силистра!
Аз вчера се запознах с лекаря, който искам да изражда бебето и съм много доволна. Гледа ме на страхотен ехограф, видяхме всичко, без пола, и ми каза, че ме чака за раждането, но според него ще е около термина, т.е. имам да си влача тумбака около месец още....
Хайде лека ви вечер и до скоро писане! Heart Eyes

# 74
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Цитат
Момичета, имам страхотна новина - преборих се за програмата "В подкрепа на майчинството"! Laughing В крайна сметка от Социално подпомагане решиха, че имам право да участвам, ура! Ако на някоя от вас се наложи и нещо вземат да се правят на интересни, спокойно цитирайте казуса на г-ца Анета Желева от Силистра!

Поздравления на щастливката, защото спечелилите се оказаха твърде малко. Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт