Слънце грее и припича, а ДЕКЕМВРИ с бебета към нази тича!

  • 12 507
  • 287
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 83
Какво ще кажете за това:Всяка мама чу сърце,декемврийче в коремчето расте! Laughing
Peace гласувам "за" за следващата тема.
 
И аз не съм чула сърчице, но доктора каза, че има сърдечна дейност. Сигурно трябва да си поискам, за да чуя. Аз по принцип като ида на лекар и все едно онемявам. Забравям си хилядата въпроса и после ме е яд, че не съм питала, ама късно...
Тази седмица ходих на изследвания и всичко е ок, като изключим захарта - 6.1, но аз съм си виновна, защото ми взеха кръв, след като изядох 1 ябълка и 1 сладолед. Другия път ще пробвам на гладно.

# 136
Мами и аз не съм чула,но доки ми каза,че има сърдечна дейност и всичко е нормално,така че не се притесявайте newsm10

# 137
  • София
  • Мнения: 1 626

 Аз по принцип като ида на лекар и все едно онемявам. Забравям си хилядата въпроса и после ме е яд, че не съм питала, ама късно...


Това все едно аз съм го писала  Laughing

А по повод на изследванията, тази работа я свърших миналата седмица. Дадох обикновена урина и ми взеха кръв от вената. Лекарката каза че са чудесни резултатите. Не ми разрешава да пия нищо друго освен фолиева киселина, и да хапвам огромни количества плодове вместо да вземам витамини.

# 138
  • Мнения: 280
Aми то и аз не съм го чула, чува се на доплер, но пък го видях 2 пъти вече как пулсира.Миналата седмица ми го измериха 3 см. и казаха че върви с една седмица напред по размери, едричко бебче, дано върви така добре до края. Знам от приятелки че като го пуснат на тоя доплер в началото 8-9 седмица се чувало като парен локомотив около 150 удара в минута. На ЖК би трябвало да може да го чуе всяка от нас, аз ще ходя на 28.05 пък ще видим. Казаха ми ,че в 5-я месец ще ми го записват на диск-dvd за спомен.

И на мен ми харесва това заглавие ... те всичките са хубави.

Желая на всички лека и спокойна нощ.  Hug

# 139
  • Мнения: 4 371

 Аз по принцип като ида на лекар и все едно онемявам. Забравям си хилядата въпроса и после ме е яд, че не съм питала, ама късно...


Това все едно аз съм го писала  Laughing
И аз Laughing За това си пиша на листче, там вадя и питам, ако щат да ми се смеят  Crazy

# 140
  • София
  • Мнения: 1 626
И за с листче отидох оня ден. Даже си записвах някои неща, които ми се стори че ще забравя.  Laughing
Голям заплес съм станала.

# 141
Момичета измислих още едно:Всяка мама чака от сърце,декември рожба да и донесе!Целувки на всички!  remybussi

# 142
  • София
  • Мнения: 5
Добавете ме и мен,термина ми е на 29 декември! С пожелания за повече усмивки,слънчево настроение и приятни емоции  Hug

# 143
  • Мнения: 280
Добре дошла  софилина, лека бременност и на теб.  Hug

фелиса страхотно е. На мен нещо не ми идват римите, но като дойдат ще ги споделя веднага  Laughing

Пожелах ви лека и спокойна нощ преди около 3 часа ,ама нещо сън не ме лови  Thinking дали почва безсънието или е само моментно. А може и денят за размисъл преди изборите да ми действа така  Joy

Отивам пак да си гушкам възглавницата  1countingsheep да видим колко овце ще преброя ...

# 144
Софилина добре дошла и от мен!И на мен изобщо не ми се спи какво ми стана незнам.

# 145
  • Мнения: 277
и аз към два часа си легнах и тая сутрин се събудих в 7.30, но после си доспах до към 9. момичета, как се чувствате с признаците на бременността, аз освен лека болка в гърдите, май нямам никакви вече и леко се притеснявам. гаденето, доколкото въобще го имаше изчезна, оправиха се редките позиви за тоалетната, малко съм по - свежа от преди, имам си апетит. въобще - нищо. утре съм на доктор и направо ме е страх. видеозона е плануван за четвъртък, но май ще я накарам да види какво става, че и без това от поне 3 седмици не съм виждала бебчо

# 146
  • Мнения: 534
добро утро и от мен Simple Smile
какви ги вършите в това време...егати времето Sad
vencho, стига мисли мила...всичко ще е наред...аз изобщо не съм имала признаци на бременност - в смисъл нямам повръщане, гадене и т.н., освен запек Embarassed и гууууууууулеми гърди Blush друго няма...така че споко Hug
ще видиш утре всичко ще е супер и бебо току виж ти направи нагледно някоя гимнастика Peace
чао от мен и спокоен ден Heart Eyes

# 147
  • Мнения: 1 065
vencho, ти вече минаваш 12-та седмица, така че би трябвало да е нормално да се разредят и дори да отшумят вече неприятните усещания. аз още си имам пълен комплект с изключение на болезнени гърди- само първите седмици ме боляха малко и сега само зърната останаха, но и с другите бременности съм била така. безсънието много ме мъчи, защото като спя не ми се гади- ако можех да прекарам малко повече време в сън...
хубав ден на всички желая  Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 228
ДОБРО УТРО МАЦКИ,АЗ СЪМ СЕПТЕМРИЙКА,НО СЕ НАДЯВАМ ДА ВИ ПОМОГНА С НЕЩО.НЕ ЗА ДРУГО,А ЗА НАШИТЕ ПРАВА И ПО-СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕЗИ ОТ НАС ДЕТО СА ВЗЕЛИ ИМЕТО НА МЪЖЕТЕ СИ И ОЩЕ НЕ СА СМЕНИЛИ ЛИЧНИ КАРТИ.
ТЪЙ КАТО В4ЕРА ОТКРИХ В ГРАО,ЧЕ ТАМ СЪМ С НОВОТО СИ ИМЕ,А ПО ЛИЧНИ ДОКУМЕНТИ СЪМ С МОЕТО СИ,БЯХ СЕ ОТКАЗАЛА ПОЧТИ ДА ГЛАСУВАМ,КОЕТО ТРУДНО МОЖЕ ДА МИ СЕ СЛУЧИ,ПОТЪРСИХ ИНФОРМАЦИЯ,И НИКЪДЕ НЯМАШЕ,ДАЖЕ ПИТАХ В ГРАО-ТО,А ТАМ МИ КАЗАХА,ЧЕ УДОСТОВЕРЕНИЯ ЗА ИДЕНТИЧНОСТ НА ИМЕНАТА СЕ ВАДЕЛИ В ОПРЕДЕЛЕН СРОК И ТОЙ Е МИНАЛ- И ДА СЕ ПРОБВАМ (АКО МИНЕ НОМЕРА СЛУЧАЙНО).ДА ИМ КАЖА ,ЧЕ ЕГН-то ИМАЛО ПО-ГОЛЯМА ТЕЖЕСТ,НО СИГУРНОСТ ЧЕ ЩЕ СТАНЕ НИКАКВА.ТАААА -РЕШИХ САМА ДА  ПРОВЕРЯ И ПРОЧЕТОХ ЗАКОНА ЗА ИЗБОР НА НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ-ОКАЗА СЕ ЧЕ ПО ЧЛ86 АЛ2 ИМАМЕ ПРАВО ДА ГЛАСУВАМЕ,А ТЕ В СПИСЪКА В ГРАФА ЗАБЕЛЕЖКИ СИ ЗАПИСВАТ ЕВЕНТУАЛНОТО РАЗМИНАВАНЕ В ИМЕНАТА МЕЖДУ СПИСЪКА И ЛИЧНИТЕ НИ КАРТИ.
ТА СПОКОЙНО ОТИВАЙТЕ И ГЛАСУВАЙТЕ:)
ТЕЗИ КОИТО ИСКАТ ДЕ:)АЗ ИСКАМ
Simple Smile  bouquet
ДАНО СЪМ БИЛА ПОЛЕЗНА ПОНЕ НА ЕДИН-ДВАМА

# 149
  • Мнения: 277
благодаря момичета, ще се опитам да прекарам една спокойна неделя. мъжът ми е в бг и го чакам да се върне и м/увременно нямам на кого да се оплаквам  Laughing а навън вали и дори и с кучето не мога да си поиграя. приятно и на вас

Общи условия

Активация на акаунт