Слънце грее и припича, а ДЕКЕМВРИ с бебета към нази тича!

  • 12 530
  • 287
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 70
Благодаря Ви момичета, успокоихте ме Simple Smile  bouquet
vencho не бях яла  нищо, но пих едно кафенце Flushed, може ли от него да е?!

# 121
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Здравейте отново и аз преди малко се върнах от преглед, ама мн бързо расте това мъниче......
Изследвания ще правя в понеделник, направо ужас как мразя игли от сега ми става лошо..... Отгоре на всичкото ми казаха на гладно и жадно, ама аз сутрин съм освирепяла от глад и кафе като не пия ми е криво...... усещам че понеделник ще е кофти ден Confused

# 122
Задължително ли трябва да е на гладно,не може ли поне една филийка да хапнем Blush

# 123
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз това попитах и ми казаха, че е по добре на гладно заради някакво изследване...... аз не мога да не закуся, мн ми се яде сутрин.... и като ми вземат и кръв сигурно ще припадам там Cry

# 124
  • Мнения: 127
Ами аз миналата седмица бях на изследвания и изрично ми казаха на гладно и жадно!Добре че бяха в 8.30 сутринта,че даже и вода не посмях да пия,представяте ли си?А за БХС-то и аз не знам.Майка ми-тя е лекар,много държи да си го направя,било много важно.Като ида другия път на преглед,ще говоря с гинеколожката ми,да видим и тя какво ще каже.

# 125
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Преди години само като чуех инжекция или взимане на кръв ми ставаше лошо. По стечение на обстоятелствата, вече съм "гърмян заек" и не мога да преброя колко стотин пъти са ми взимали кръв от вената. Просто подавам ръка, обръщам се за да не гледам и ги оставям да действат. Сега пък на всичкот отгоре ми бият и инжекции за задържане...абееееее, лЕсно нЕма!  ooooh!

# 126
  • Мнения: 4 371
magiq27, имах кървене първия път, но беше в по-късен етап ако не се лъжа.
Някой беше писал, че има обилно слюноотделяне - споко, нормално е и преминава към 5-ти месец. Това прочетох в книгата "Аз съм бременна" на Мари Клод Дьо....някоя си Blush

Сега бях при личния си лекар, имам свирене в белия дроб и ми предписа лекарства, заразила съм се от малкия, с който цяла седмица се гледаме у дома.

# 127
  • Мнения: 254
Golden Rose, и аз кървя през няколко дена, мира нямам от 3 седмици. На мен ми казаха 4е се пукат капиляри при разтягането на матката. На теб какво ти казаха? На мен първата ми бременност беше неуспешна, а тогава въобще не кървях само веднъж и то съвсем леко, но беше достатъ4но. Други моми4ета имаха проблеми от на4алото и си родиха живи и здрави бебета, така 4е вси4ко е късмет......Моля се вси4ки от нас да си гушнат сладките беб4ета през декември.  
А за БХС знам 4е е статисти4ески метод, а не медицинска диагноза и не е гаранция за нищо. Аз специално няма да го правя, не виждам смисъл.  

# 128
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
МАРИ, аз имам две неуспешни бременности. И двете започваха с леко кървене, първата си остана кафеникаво зацапване докато не се установи, че се налага кюсртаж, а втората няколко дни цапване и след това като цикъл, въпреки всичко пак ме кюртираха. Та мисълта, ми е че при доста момичета се случва, но като го видях и този път сърцето ми спря. Естествено си мислех, че ме чака всичко това за трети път. На мен док ми обясни, че са били близнаци - показа ми второто плодно сакче и каза, че е спряло да се развива, т.е. кървенето било от него. Това е. Пия си хап4етата, боцкат ми дупето, даже вече съм станала 52 кг. и се кефя, че имам месце, та няма да ме боли толкова.  Mr. Green

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 19:33 от GOLDEN ROSE

# 129
  • Мнения: 254
Golden Rose, вси4ко ще бъде наред, остават само още 2 седмици(видях 4е терминати е около моя) и влизаме в 2-ри триместър, тогава се диша по-леко.  Успех  Hug

# 130
  • Мнения: 277
anna_nik, не, не може да е от кафето. ама какво да може всъщност, нямаш повод за притеснение
на мен вече толкова кръв са ми вземали, че имам чувството, че и сама мога да си взема. и мисля, че жените са по - смели. моят мъж едва припарва с мен до поликлиниката, да не го набара случайно някоя сестра с игла. а днес пак ходих, само да давам урина, един мъж лежеше и се възстановяваше от шока при срещата с иглата  Laughing Grinning. но нас и да ни е страх, знаем защо го правим, нали

# 131
Какво ще кажете за това:Всяка мама чу сърце,декемврийче в коремчето расте! Laughing

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
Харесва ми това  newsm10   Е аз още не съм чула сърчице, но много се надявам всичко да е наред и като отида при Доки другата седмица и аз да чуя . И да сме по - големи от 6 мм вече  newsm17

# 133
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Харесва ми това  newsm10   Е аз още не съм чула сърчице, но много се надявам всичко да е наред и като отида при Доки другата седмица и аз да чуя . И да сме по - големи от 6 мм вече  newsm17
Peace

# 134
И аз все още не съм чула сърчице и доста се притеснявам. По принцип за сега нямам причини за притеснение,ама постоянно си мисля разни глупости. В понеделник съм на лекар,дано всичко мине успешно  Praynig Последната седмица съм доста скарана с яденето,ям само плодове,мляко и солети. Пия по много вода и сокчета,ама все пак ме е страх да не направя нещо на бебето така  newsm78 . Като чета тука за изследванията направо ми се изправя косата(не,че не ми е права като праз  Laughing ). Страха от болката,иглите и кръвта отдавна се е изпарил от мен,обаче ме е страх от неизвестното,дали с тея изследвания няма да ми открият някоя болест и т.н.. Аз съм направо майстор в дисциплината страх от самовнушение. Като бях на първия преглед си мислех,че доктора ще ми открие сума кисти на яйчниците и такива неща,ама не бях права за мое успокоение. Винаги правя от мухата слон,даже и да няма муха... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт