Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на бъдещите майки относно работата по време на бременност?
Какви са мненията на бъдещите майки относно посещенията при зъболекар по време на бременност?
Какви са мненията на бъдещите майки относно определянето на пола на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на бъдещите майки относно работата по време на бременност?
Някои бъдещи майки планират да работят до близо преди термина, освен ако не възникнат проблеми. Други споделят, че работата им е стресираща и се съмняват дали да продължат поради здравословни проблеми. Освен това има и майки, които вече са в отпуск по майчинство поради бременност и споделят своите преживявания.
-
Какви са мненията на бъдещите майки относно посещенията при зъболекар по време на бременност?
-
Какви са мненията на бъдещите майки относно определянето на пола на бебето?
-
Какви са мненията на бъдещите майки относно здравните изследвания по време на бременността?
-
Какво е серклаж?
тази сутрин бях на преглед 

ама много сте изписали какво правите. днес бях на лекар, чухме сърцето на бебето и вика че всичко е ОК да не съм се притеснявала само. казах му за мойто жълто-оранжево течение което вече изчезна и той вика после ще слагаш някакви глобули нищо ти няма
отлепването ако изобщо го е имало се е оправило. такива ми ти работи при мен.
миналия път резултата ми бесхе 1 към 5000 така че и сега ако е така горедолу няма смисъл.
!!!! Предишната ми бременност започнах изследванията чак към средата на 5 месец и никой не ми се скара тогава че е късно !!!!!

