Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 6

  • 72 437
  • 351
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз правих торта. Малко набързо.... но мен ми харесва, но ... на син ми не се хареса. Значи съм се провалила  Confused
Утре ще сложа нова снимка. Сега на тъмно, отблясва неприятно светкавицата и не си личат добре цветовете.

# 16
  • Мнения: 7 106
Здравейте,

много ще съм благодарна, ако някой може да ми даде линк, как се прави торта във формата на кола.  Hug


Копирам си постинга от една друга тема, където наскоро търсих модел за торта-кола за една друга мама :

Намерих единият вариант за торта - кола :

1.
2.
3.

Като отгоре захарното покритие не е задължително, може да се украси със сметана ето така :


Ето още една "кройка" за кола :
http://members.nuvox.net/~zt.proicer/cakepict/cars.htm


Дано ти свърши работа  Simple Smile.

wel , лалетата са станали страхотни, нямам търпение да видя тортата  Peace.

Аз миналият уикенд правих торта за Рд на моят брат, но забравих да я снимам  Banghead. Стана много сполучлива и много си я харесах, ама се сетих че не съм я снимала, след като порядъчно я бяхме натъпкали в търбусите си.
Утре обаче може да снимам цветенцата дето тренирах да правя по книжката на Уилтънския комплект.

Иначе всички показани тортички в новата темичка са много хубави и апетитно изглеждащи  Hug!

Mimito, това отгоре от готовите платки ли е? Много си е хубава тортата   bouquet!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 019
Скоро на един рожден ден ядохме торта - кола, а вътре беше еклерова торта. Мисля, че еклерите лесно могат да се подредяд в желаната форма.

На всички тортите са страхотни! Ставате все по-добри! Peace

# 18
  • Мнения: 1 698
Мимито, тортичката ти е страхотна. Hug
Зори, ти нали скоро си купуваше бавносъхнеща смес?  newsm78  Ще кажеш ли срока й на годност колко е, че на моята последната цифра от годината не се чете и не мога да се ориентирам до кога мога да я ползвам?

На тази еклерова торта от кога й се каня Joy

# 19
  • Мнения: 7 106
mimes на етикета пише че е годна до 26,09,2007 г.

# 20
  • Мнения: 1 698
mimes на етикета пише че е годна до 26,09,2007 г.
Мерси, значи моята е до 15/11/07г. Аз затова търся желаещ за 1 килце от сместа, че няма да мога да я употребя цялата до тогава. Thinking

# 21
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Аз правих торта. Малко набързо.... но мен ми харесва, но ... на син ми не се хареса. Значи съм се провалила  Confused
Утре ще сложа нова снимка. Сега на тъмно, отблясва неприятно светкавицата и не си личат добре цветовете.

Много ми хареса !!!!  bouquet
Благодаря за идейката ще влезне в употреба  Hug Hug

# 22
  • Мнения: 1 052
Бравос, аз се отказвам май от тази захарна щуротия-вместо овце, направих прасета, така се получиха де, от овце трансформация в прасета. Без да искам май направих анализ на обществото ни в послените 17-18 години...  Grinning
И седящият бик и жена му. Снимки не пускам, защото се прецака сапунерката, моя е филмов и не ми се хаби лента и евентуално мъж ми ако си вземе апарата тези дни.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Хиляди благодарности на natalyna, че пусна новата тема!  bouquet  bouquet  bouquet

wel, лалетата са станали като истински! Браво! Колко дни ги остави да съхнат?
Mimito, тортата е супер! Кажи как я направи?
ilang-ilang, направо се чудя как си успяла да закрепиш тортата Thinking. Изглежда доста внушително! Hands Clap
Nadejda, ето и една идея за торта-кола и от мен.

# 24
# 25
  • Мнения: 167
Официално се записвам в темата - няма вече да се включвам като досадна клюкарка  Mr. Green

ilang-ilang, много се извинявам, обаче не мога да видя тортата ти Sad

# 26
  • Мнения: 491
Моля ви за помощ – как да направя голяма панделка? Пробвах с бавносъхнещата маса, но натежава и се смачква.

# 27
  • Мнения: 972
Може да я направиш от бавносъхнещата моделираща маса, но трябва да я изчакаш да поизсъхне и да се втвърди



# 28
  • Мнения: 491
Wel, много ти благодаря!     bouquet

# 29
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Имам питане - Бвано съхнещата маса може ли да се шприцва?
Или е подходяща само за моделиране с ръчички, подобно на пластелина?

Общи условия

Активация на акаунт