Какъв лак за нокти да си купя?

  • 4 334
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Страшно доволна съм от лаковете на Perfect! Също и Гел заздравител Perfect е много добро изпълнение! Единственото по-лошо е че не е чак толкова траен лака, но аз пък и не го пазя!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 456
Купувам си Colorama на Maybelline 7.5 ml - 3 лв. Не се сгъстяват бързо, много съм доволна. Не съм виждала голямо разнообразие на цветове, но златното и кървавочервеното са трепач Peace.

И аз вече си купувам само Колорама на Мейбълин ( червеното), писна ми да давам пари за лореал и опи, които отгоре на всичко по-малко време ми издържат на ноктите.  Отгоре слагам топ лак на Перфект и поне 1 седмица нямам грижи:)

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

И аз бих ти препоръчала тях!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 270
А откъде си ги купувате? И колко струват

# 19
  • Мнения: 14 490
аз си купувам на голден роуз и някакви мънички мис нещо си които са дъщерна фирма на голден роуз. струват по лев-два, не се сгъстяват бързо /за разлика от тъпия ейвън например/ - ползвам ги един сезон и хвърлям. поне не ме е яд че съм дала много пари и съм го хвърлила. а цветове - много Grinning

# 20
Ако си купуваш Опи си поръчай подобре ако имаш възможност от ebay.com.Мисля, че ще ти излезе по-евтино, но не очаквай чудеса не са нещо кой знае какво. Може да пробваш и Ревлон бавно засъхват във всяко отношене и на ноктите и в шишенцето.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Добре от тези лакове за по лев два не ви ли пожълтяват ноктите newsm78...аз едно лято използвах такива лакове...сменях ги през ден горе долу, но ноктите ми пожълтяха...и се убедих, че е много по-добре да дам 10 лв за лак и ноктите ми да са идеални, отколкото 1 лв и после да не мога да изляза без лак...не знам поне при мен така се случи... Peace

# 22
  • Мнения: 24
Ама то и ноктите са различни - при едни са здрави, при други се цепят и т.н. Така че има вариант лаковете да "действат" различно при всички!

# 23
Мисля, че ако ползваш хубава основа ноктите ти нямат да пожълтеят незавивисимо от лака. Ти ползваше ли основа?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
НЕ...не ползвам може би точно от страх да не би да пожълтеят повече...знам ли...
Просто си мисля, че качеството на лака има значение не само за дълготрайността му върху нокъта, но и в "последствията", които ще остави след себе си
за сега с тези лакове, с които се лакирам нямам проблеми...ноктите ми са бели и здрави и когато искам да изляза без лак не се притеснявамPeace

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 11:18 от jorjeta

# 25
  • Мнения: 515
Мисля, че ако ползваш хубава основа ноктите ти нямат да пожълтеят незавивисимо от лака. Ти ползваше ли основа?

Определено важно е да имаш основа  Peace Аз ползвам един заздравител на Перфект и с него лака ми издържа по една седмица, а по принцип се бели за един ден

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
На ейвън са ми от 4 години и не са мръднали лакковете.
на орифлейм от 3,също не са мръднали.

Като качество и на самия лак -издръжливост-най доволна съм от диор и опи.

ЗАдължително слагам основа Опи.

МНого са хубави и на Севънтийн лаковете.И Мейбълин са хубави .

Перфект ми се сгъстяват.

Голдън роуз средна работа.
 

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Е добре тази основа на какъв принцип е...от какво е направена...с какво се различава от лака за нокти  Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ще добавя кам списака и ORLY.Купих си преди месец и сам много доволна от тях.

За първи път ги чувам, от къде ги купуваш - има ли ги по обикновените парфюмерии?

Аз съм доволна от Flor Mar.

# 29
  • Мнения: 6 155
...
Перфект постигат приятни цветове, но са много нетрайни, нанесени на ноктите.
...
Доволна съм от лаковете на Евелин /полски са/ - прилично съотношение между качество и цена.


При мен е точно обратното.
Перфект ми издържат много и съм най-доволна от тях.
Евелин за мен са пълен боклук. 2 часа и започва да се люпи. Освен това, нанесен върху заздравител няма съхнене Sick

Общи условия

Активация на акаунт