За балконските сандъчета - 2

  • 33 952
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 591
diva nova от къде си да ти отчупя от моите мушката, че чак жал ми стана за теб  Hug аз съм от Търново  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 511
schneee , много благодаря   bouquet, но съм в Пловдив.
 Тази събота, от село ще се о`цвЕтя, там е истината за мушкатата.Ама едната баба малко цънцар си пада и трябва да я дебна да заспи.

# 32
  • Мнения: 1 120
описаниета на препарата е ''Препарат за борба с листогризещи гъсейници, белокрилки, щитоносни и листни въшки, трипсове.''
въпреки че не знам какво е това трипсове  Blush
ако не намерите този,сигурно има много други
аз съм виждала мушкато с белокрили въшки,но на село,а там е друг климат и гнездо за всякакви такива болести.все пак всичко е в растения

# 33
  • Мнения: 1 937
Момичета, Бу, след сериозното обгазяване на петуниите с Актара 25 ВГ, купено от агроаптека, нямам никакви оплаквания.
Представлява малко пакетче, от което се разтваря определено количество във вода. За целта си набавих помпа, силно отровно е.
Сред изброените вредители са всякакъв вид листни въшки, оранжерийна белокрилка и пр., както и голям брой смучещи и гризещи неприятели.
За свекърви нищо не беше упоменато.
Сега ще кача и някоя снимка. Догодина със сигурност минавам на сакъзчета.

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 15:07 от Verdad

# 34
  • Мнения: 1 120
вердад,откъде тая помпа  Tired в софето,къде да немаря?а и сигурно са големи,на мен за шепа цвекета,ми трябва малка...

# 35
  • Мнения: 1 937
Не са големи, Ламита, ще щракна и нея. Взех я от агроаптеката.

# 36
  • Мнения: 1 120
аз веднага си представих голяма помпа от 20-30л. като на дядо ми  Laughing

# 37
  • Мнения: 1 937
Помпата. Чудех се с какво да я сравня като височина, пък то си пишело, че събира 1.5 л вода.
Петуниите, попораснали вече, почти всички розови Confused
1
2
3
4

# 38
  • Мнения: 1 120
вердад,страхотни са ти петуниите
а стойките за сандъчетата,въобще вършат ли ти някаква работа или само за залаване на свинските опашки ги ползваш?

# 39
  • Мнения: 1 937
И на тях се държат сандъците. Иначе с този глупав парапет - шанс нямаше никакъв.
А си тежи, особено като са поляти. Да не казвам, че водомерът е откачил. #Crazy

# 40
  • София
  • Мнения: 8 348
айде не се оплаквай, видях и бяло и червено
хубави са си и розови

# 41
  • Мнения: 1 671
а мойте латинки от семе никакви ги няма, стоят си още съвсем капсулирани семенцата, а повече от десет дни минаха, откак ги боднах Sad

# 42
  • София
  • Мнения: 8 348
ровила си да провериш, а?
може и да тръгне някое по-късно
или пробвай с нови, още не е късно

# 43
  • Мнения: 1 671
Мимми, не съм ровила Grinning, но съм ги садила много плитко, с идея да поникнап по-скоро, та малка част от семенцата се вижда след поливане.

# 44
  • Мнения: 511
Вердад, кви са тия петунии кво е това чудо Blush
Много красиви!!
Латинковите семена са много ялови, от цяло пакетче само три изникнаха.
По- добре Моли Уизли, си вземи готови коренчета.

Общи условия

Активация на акаунт