скоро май ще отшуми, с още малко бебета ще ни дари :-)

  • 12 429
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 877
Честито на Поли25. Да й е жива и здрава Ния и много да слушка!!!

# 226
  • Мнения: 3 089
добре дошла, казвам на Ния. и честито на поли!

# 227
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 543
браво на Поли25 голямо момиче да и е живо и здраво

за отчета -ставаме на един месец и ще помоля някой да сложи една виртуална почерпка от мое име че съм скарана с тези неща.Качили сме 1кг.+300гр. и сме пораснали 7см. #Crazy
Изписаха ни Вигантол по 2 преди ядене инае сме добре.

# 228
  • Мнения: 3 089
честито и браво за доброто наддаване  Peace
а ти не даваш добавки, нали така? т.е. наддаването е само от кърма, нали?
бравос! бравос!

а за картинките - те хабят много пространство и натежават на поддръжката на форума, така че можеш и сама да метнеш тортичка от емотикончетата  Peace

току се присещам за някой липсващ. сега ми домъчня нещо за какето  Mr. Green

а ние май ще попътуваме тези почивни дни. а дано, че вече не ме свърта из къщи.

# 229
  • Мнения: 200
    Честито на новите мами!!!!!!!!!

За 200 лв.-Успях да го извадя този док.срещу 6 лв-барза поръчка-че иначе срив в системата и щеше да стане след 10 дена.В социалните ме варнаха за акта за раждане на баткото+копие.Ще ги преведат до 1 месец.
Относно екскурзииките ние мислим по празниците да я водим в Правец-да видиме как ще и подейства чистия въздух.
Баткото на 1,5г.вече обикаляше Европа-издържа 22 часа път до Турция,после Гърция,а на 3г. качи сам 200 те стъпала на Голям Метеор.Така че не мисля че е проблем да пътуват малките.

Успех на чакащите мами!!!!!!!!!!!!

# 230
  • Мнения: 200
Sorry, но ъ-то не искаше да ми излезе

# 231
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 543
наддаването е от Нутрилона-кърменето се преустанови на 7-мия ден щото се наложи да спирам кърмата заради температура+буци до мишниците и док каза спираме защото цепенето не ти мърда ако не махнеш буците-това е най-големия кошмар на живота ми  ooooh!.
 newsm38 cook ето ви и сладичко и соленко за тези които не са на диета

# 232
  • Мнения: 96
Честита Ния на Поли.Simple Smile))

Мама 21...браво , добре се справяте с папането. Ама и ти добре си се била подредила...аз съм хепи че не ми се налага цедене до безобразие и не съм особено напръщяла, но пък ще видим дали му стига. Щяхме да ходим днес на първа консултация, но акта за раждане категорично отказаха да ни го дадат, защото се месетели на горния етаж в общината......и утре живот и здраве...

# 233
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Честита принцеса на Поли!Да й е жива и здрава и много красива и послушна! Hug
Честит месец на големия-малък Ники!Все така да расте и много да радва мама   bouquet
Аз да се отчета-2в1 сме и няма изгледи за промяна  TiredСтикскам палци на всички коремчета  Hug
А къде се изгуби Тина78?Имам чувството,че скоро ще ни зарадва с Новина  Praynig

# 234
  • Мнения: 152
Честит рожден ден на xai!!! Много щастие и скоро да пише как се справят с юнака.

Честит първи месец на Ники на мам21!!! Все така добре да похапва и голям да порасне!!!

# 235
  • България
  • Мнения: 3 621
Честито на новите бебчета и мамите   bouquet   bouquet   bouquet
ЧРД на HAI    bouquet
mama 21,браво за големия мъж. Видях го на снимките как се смеее  Laughing
райна, тук съм бе  , хахаха и аз питах къде си , ама в бургаската тема   Laughing Трябва да се следим. Най- вероятно ще се засечем в родилното  Wink Ама моята госпожица е толкова спокойна , че вече имам чувството , че няма да раждам скоро Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 11:30 от Тина78

# 236
  • Мнения: 146
Честито голямо бебче на поли 25  bouquet
Честит рожден ден на xai  bouquet
mama 21, честит ви първият мини рожден ден, все така да наддавате и коликите да намаляват Heart Eyes
Да питам знаещите майчета, може ли да се получи свръх лактация само на едната гърда и всъщност какво точно означава свръх лактация?
Lady Lou също я няма и май няма инфо за нея още.

# 237
  • Мнения: 1 269
здравейте и честити бебчета на всички.ние от сьбота сме си вкьщи,но нямам никакво време за нет.влизам в кьрмаческия,че имам доста неясни неща около кьрменето,а там за мое щастие има отговори на всичките ми вьпроси.

# 238
  • Мнения: 16
Здравейте, мамета!

ЧЕСТИТИ НИ НОВИ БЕБЧЕТА! ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА НОВИТЕ МАМЧЕТА И ЯКО СТИСКАНЕ НА ПАЛЦИ НА ОЩЕ ЧАКАЩИТЕ!


Аз да напиша отчета - днес ни беше първата официална консултация - качили сме 680 гр. от изписването или по-точно за 16 дни от както напуснахме болницата. Надявам се да е добре като количество, защото все се притеснявах, че на бебо може да не му стига манджата.
Изписаха ни и Витамин Д на капки против рахит и от утре запомваме да го взимаме.

Успех ви желая и чао засега!

# 239
  • Мнения: 80
Здравейте и от нас:) Ние също сме добре, спим и ядем и малко само мъркаме, заради коликите. Майче, аз така давам еспумизана, на всяко ядене в млякото и за сега ми се струва, че и действа, спокойна е и спи! Опасявах се да не я предозирвам с това даване всеки път, но в листовката пише, че няма опасност от предозирване. Ние имаме едни ситни пъпчици по вратлето, под мишниците и по лицето, педиатърката днес дойде да я види и каза, че са изчистващи пъпчици, предписа ни да ги мажем с 70% спирт, дано да помогне!!ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ПОЛИ25!!! ДА И Е ЖИВО И ЗДРАВО!!
Да питам мамите със секцио, с какво мажете белега от операцията и от кога започнахте да мажете? Аз съм купила контратубекс и днес се намазах, но се притеснявам дали не е рано?

Общи условия

Активация на акаунт