скоро май ще отшуми, с още малко бебета ще ни дари :-)

  • 12 457
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
късмет на всички утре Praynig

Аз си направих албумче в нашето и сложих няколко снимки като се опитвахме да го снимаме когато се смее вчера. Mr. Green

утре сме на консултация в 9 че ставаме на месец и мей ще ни слагат ваксина за хепатитВ  newsm78
Аз акта з раждане онзи ден си го взех

# 211
  • Мнения: 3 089
поли - дават се до 25 капки. слагат се точно в АМ или, ако бебето е кърмаче, се набутват преди кърмене. на камен еспумизан-а му действаше доста не-добре - имам чувството,ч е услили коликите. и доведе до нещо като запек. а освен това и върви много бързо, а и е 40 единици семетикон. опитай ако искаш със саб - той е с 69 единици /т.е. по-силен е/ и се дават до 15 капки - т.е. харчи се по-бавно. аз лично съм по-довлона сякаш от комбинацията саб+ италианските бейби кучало.

# 212
  • Мнения: 83
Майче,а това олио на мустела не е ли за атипична кожа? Или няма проблем и го ползваш превантивно?

# 213
Eiphnh - мерси! зор е, но трябва  Hug Naughty първата седмица се свързах с Банката за майчина кърма, тъй като имах много и хвърлях много, а би било полезно на други бебешета докато на нас ни се наложеше, но после след вирозата намаля и сега каквото изцедя и остане след носенето - го замразявам

станела, тина78 - за пръв път на планина ходих с каката когато беше на 2 месеца - на боровец до черната скала - става с количка, иначе за кенгуруто съм го ползвала доста от 20тия ден и съм изключително доволна  Peace тогава бяхме сами с бебка и даже нямахме още количка

КСИ - как се отразява диетата на кърмата ти? аз имам да свалям мноооогоооо, но преди не мръднах докато кърмех, не се и напъвах, свалих от 7мия месец след като тръгнах на работа, впрочем първо целулита трябва да се поизчисти, после се спортува по-активно

темп - колан се опитвах да слагам преди, но все ме запаряваше и не ми беше удобен, прибра се коремът идеално и без колан, хммм сега ми се струва по-голям, хич не се прибира нещо  newsm78 може би е рано да очаквам такова нещо?


успех на тръпнещите в очакване жюли, дени и др.  Heart Eyes

# 214
  • Мнения: 37
Eti123, Julie, deni28, май утре екипно ще влизаме в Шейново (ако всички са за там)! Аз днес ходих на консултация и лекарката ми нещо не хареса много тоновете на бебка и презрялата плацента, та реши да ме приеме утре. Още повече, че по документи моят термин е на 19-ти, а не на 22-ри, както пише в лентичката ми, защото от ЖК-то объркаха нещата, та се водя, че преносвам вече 3 дни...

Така че рано-рано сутринта със сакчето и в родилното. На този етап няма да бързаме с предизвикване на раждането, но лекарката иска да ме наблюдава оттук нататък. Минах на връщане от Шейново през една книжарница, заредих се с книжки за периода на чакане в болницата и ги мушкам и тях в багажа. Започва се май вече: друго си беше само да ви чета кой влиза и излиза от родилното...

Пожелавам на всички ви леко раждане и много здрави бебета...пишете как е минало!!!!! newsm03

# 215
  • Мнения: 3 089
спейси - да, за атопии е. имам останало от петра. но тия дни ще свърши. много е добро  Peace

# 216
  • България
  • Мнения: 3 621
Лелеее, на някои децата вече са на месец , малките сладури, а някои още си чакаме  Laughing

# 217
  • Мнения: 1 461
Здравейте майчета влизам само да благодаря за палцестискането и за топлите пожелания и да пожелая на всички мами леко раждане.
В неделя ни изписаха и с Мая сме си вече в къщи, Галина е постоянно отгоре и все иска да я целува,взима й биберона дава и сок да пие, купонът започва.
Спейси това олио и аз го ползвам за каката много е хубаво, то е и за много суха кожа

# 218
  • Мнения: 536
КСИ - как се отразява диетата на кърмата ти? аз имам да свалям мноооогоооо, но преди не мръднах докато кърмех, не се и напъвах, свалих от 7мия месец след като тръгнах на работа, впрочем първо целулита трябва да се поизчисти, после се спортува по-активно
Не виждам разлика, но е минал само един ден. Пия мнооого вода и ям ябълки на корем Simple Smile

# 219
  • Мнения: 3 089
... Пия мнооого вода и ям ябълки на корем Simple Smile

ооо, с тая вода, дето се наливаш, няма много опасност да ти намалее кърмата  Wink

ЧРД НА XAI!

# 220
оххх, при всички ли беше така както е при мен?Вече нямам търпение да раждам, а взех вече и да се изнервям...При последната консултация (преди 2 седмици) ми казаха, че бебо е 3300кг, а колко ли ще стане докато родя?!! newsm78. Докторът казва да не вярвам на ехографа...но все ме мъчат едни съмнения как ще излезне това бебче? Wink
Майчета, кажете, вие предварително ли си избрахте педиатър и трябва ли някъде да запишеш (в болницата или да го информираш предварително), за да дойде да ви види след изписването?

# 221
  • София
  • Мнения: 1 877
Добро утро  bouquet!

Да се отчетем - добре сме, кърмим се, растем и кротуваме (коликите все още са СУПЕР поносими Praynig).

AleJul, аз и с каката и сега изобщо не се ограничавам в храненето - в момента съм +8 кг, но изобщо не ми пука. В сми. важно е дребосъчето да има качествена храна, а майка му ще отслабва по-късно Mr. Green.

# 222
  • Мнения: 3 089
демопланет - добре е да си харесаш педи от сега; да се срещнеш с него и да видиш дали ти биндисва. практиката е когато излезеш от родилното да му се обадиш и той трябва в рамките на 48 часа да направи домашно посещение. а е добре да се запознаете предварително, защото и педитата като ЛЛ се сменят 2 п/годишно и ако все пак не ти хареса, ще трябва да си го търпиш бая време или да ходиш на друго място на частно.

# 223
майчето, мерси за инфото, ще те послушам. А какви бяха за вас основните критерии, по които си избрахте педи? На мен ми се иска да е някой младичък/чка, да не ми говори за обтриване със сол и разни такива

# 224
  • Мнения: 371
Пак влизам в ролята на щъркела:

МАМА POLI25 ВЧЕРА Е РОДИЛА БЕБЕ НИЯ - 3 950гр., 53 см  ГОЛЯМО МОМИЧЕ, ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА Я РАДВА    bouquet

Изчака се и тя милата ама най-сетне се отчете с една голяма госпожица!

Общи условия

Активация на акаунт