Цитат на: vili_d
Цитат на: wilma
Какви 10 лв бре,хора?! Shocked Такава такса не съществува,камо ли при всяко посещение,за консултация да не говорим.
За протокола-ние плащаме при всяко посещение в кабинета потребителската такса-винаги съм си задавала въпроса ЗАЩО??? след като чета,че децата са освободени от такса,но...не ми е удобно да кажа на докторката,понеже винаги е била много отзивчива и не ни е искала никога пари(но и ги приема като дадем таксата).Те ги взимат под предлог "за консумативи"-шпатулки за преглед на гърлото и т.н.понеже сами си ги набавяли(така подразбрах покрай консултациите) и така "по подразбиране" си плащаме потребителска такса за дечицата всеки път(надалавера сме-и за двамата плащаме само 1 такса Wink ,голяма отстъпка)Офффф,не е никак смешно! Confused


Би ли казала за кое GP става въпрос, понеже съм с намерение да сменям педиатъра, не ни взема потребиителска такса, но за сметка на това така бързо приключва разговора по телефона когато е почивен ден (ако изобщо го вдигне), че не сварвам да кажа "дочуване" и "лек ден"  Close

   Д-р Чумпилева-кабинетът и е в Градска болница на 2 ет.