София - Света Троица ; Банишора ; Фондови жилища - 3 част

  • 113 573
  • 406
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен! Съжелявам че по-рано не открих темата.
Имам син на 3,5 месеца и живеем точно до парка Света Троица. Съвсем отскоро сме там и не познавам никой в квартала. Ще се радвам да се запозная с вас, защото сама ми е много скучно да се разхождам . Ще се радвам ако някой ми пише.

# 151
  • Мнения: 4 473
Petyya, извини ме, че чак сега отговарям, но не бях видяла нови отговори по темата. Blush
Няколко пъти слизах до парка, но сме цялото домочадие и съвсем за кратко - има няма час, час и нещо, защото близнаците са на кърма и няма как да ги кърмя в тази навалица в парка и бързаме да се прибираме. Confused Живот и здраве още малко да пораснат, ще заформим групичка - ето и lsb виждам, че се включва.  Hug

# 152
  • Мнения: 1 265
Не съм се разхождала скоро в парка Св. Троица.
Пуснаха ли вече децата да ползват построения дървен кораб?

# 153
  • Мнения: 180
Да, пуснат е от около седмица.

# 154
  • Мнения: 1 265
Време беше.Цяло лято и есен го строят и по време на строителството изглеждаше много паянтов.Предполагам, че една от причините за забавянето на пускането му в експлоатация е недостатъчната му безопасност за децата и съмнителната устойчивост на конструкцията.

# 155
  • Мнения: 171
Здравейте , аз живея в Фондови жилища до КАУФЛАНД, и да се похваля имам си трето бебче , момиче -Димана на 35 дни. Peace

# 156
  • Мнения: 180
Честито бебе! Да ти е жива, здрава и  усмихната... и много разходки ви желая  Peace

# 157
  • Мнения: 171
  bouquetблагодаря за пожеланията...тъкмо на пролет ще сме тамън за дълги разходки 1stroller

# 158
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета! Някоя от вас може ли да ми прерпоръча педиатър в 7 ДКЦ (или околността на кв. Банишора - живея до ХЕИ), който да не е върл защитник на захранването на 2-3 месеца и на АМ? Няма нужда да е силно "ЗА" късното захранване и изключителното кърмене, но поне да не пречи и да не ми се мръщи много?

# 159
  • Мнения: 559
Здравейте, момичета! Някоя от вас може ли да ми прерпоръча педиатър в 7 ДКЦ (или околността на кв. Банишора - живея до ХЕИ), който да не е върл защитник на захранването на 2-3 месеца и на АМ? Няма нужда да е силно "ЗА" късното захранване и изключителното кърмене, но поне да не пречи и да не ми се мръщи много?

Здравей!
Аз съм при д-р Делчева в 7ма и съм доволна. Хвали ме за дългото кърмене. Искаше де захранваме на 5 месеца някъде, но аз захраних по-късно. Изписва антибиотик в краен случай  Peace

# 160
  • София
  • Мнения: 50
Благодаря ти, Мушмороче, но Делчева не записвала нови дечица от 2 години насам Sad

В крайна сметка, обърнах се към Кацарска, да видим как ще е...

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 13:21 от karlie

# 161
  • Мнения: 303
Аз съм пациентка на Кацарска, но пред нейния кабинет се чака винаги по два - три часа и затова записах децата си в трета градска болница при д-р Иванова и не съжалявам.

# 162
  • Мнения: 559
За Кацарска също съм чувала, че е добра... Специялно при Делчева също има винаги хора пред кабинета, но за консултаця се влиза веднага в друга стая. А за преглед на бебчето може да си запишеш час и да влезнеш веднага.... Обикновено и без час, децата са с предимство...

# 163
  • София
  • Мнения: 96
Да се мушна и аз в темичката.
Живея в Света Троица,в един от блоковете срещу техникума Хенри Форд!
Ще се радвам на компания за разходки!

# 164
  • Мнения: 4
Здравейте, отскоро живея в Банишора, на улица Охрид. Имам малко съкровище на 3 месеца и половина, Михаела. Моля ви кажете има ли в квартала държавна кухня, че да се запишем от сега.
Ще се радвам да се запозная с всички.

Общи условия

Активация на акаунт