София - Света Троица ; Банишора ; Фондови жилища - 3 част

  • 113 956
  • 406
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 488
Дами , дайте малко инфо за педиатър в Банишора, моля.......  Praynig
Пуснах и отделна тема, но никой не е писал  Sad
Живот и здраве на есен ще се местим, а юни искам да си сменя личната, която ми е и педиатър в момента.

Много благодаря предварително.

# 271
  • Мнения: 31
Доктор Цветанка Стойчева от 7 ДКЦ.

# 272
  • София
  • Мнения: 632
Доктор Цветанка Стойчева от 7 ДКЦ.

От нея се отписах много бързо, не е добър педиатър според мен.
Защото, когато имахме секрети ни остави така да стоим:"нямало секрети".
Написа в картона, че ни е била 3 ваксини, от които само една беше бита.
Вие си преценяте ама това на нищо не прилича.

# 273
  • Мнения: 9
здравейте нова съм в теми4ката от разсадника съм но скоро мисля да се връщаме в св троица 4е от там по хубаво няма ако има мами за разходки нека пишат ще се радвам да се запознаем. Simple Smile

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 488
Доктор Цветанка Стойчева от 7 ДКЦ.

От нея се отписах много бързо, не е добър педиатър според мен.
Защото, когато имахме секрети ни остави така да стоим:"нямало секрети".
Написа в картона, че ни е била 3 ваксини, от които само една беше бита.
Вие си преценяте ама това на нищо не прилича.

А при кого сте сега?
Няма ли свестни педиатри в района ??????  Sad

# 275
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 420
А, в района - то има ли някъде свес'ни въобще? Twisted Evil
Аз съм при д-р Пашова от 7 п-ка, която според мен е от най-свес'ните (като приемем, че вс. е относително), но пък е препълнено при нея и не приема нови пациенти, тъй че не мога и да я препоръчам.

# 276
  • София
  • Мнения: 632
И аз не намерих такава, живея в Банишора, но ходя в Надежда, съвсем се отчаях от поликлиниката тука.

# 277
  • София
  • Мнения: 10 702
В Трета градска има ок педиатри,не е чак толкова далече.

# 278
  • Мнения: 9
Мами за разходки няма ли Grinning

# 279
  • София
  • Мнения: 10 702
Ние сме всеки ден в  парка света троица..сутрин и привечер,но то нашето не е разходка,а игра с приятелчета Simple Smile

# 280
  • Мнения: 9
Завиждам ви благородно защото ние сме на 2 месеца и сме само в коли4ката Simple Smile и ние излизаме всеки ден в парка  но не познаваме никого  Blush   предполагам 4е не е тук мястото но не ми дава да пусна тема в подарявам ако има някоя мама или бъдеща мама в  нужда от близките квартали подарявам коли4ка креват4е с матрак корито има и дрешки не мога да ка4а снимки не са нови но ще свършат работа на някого в нужда както на нас за дълго или поне докато успее да си вземе нещо по хубаво.Извинявам се за спама

Последна редакция: чт, 25 апр 2013, 18:00 от Вени Цветанова

# 281
  • Мнения: 1
Здравейте,

Започваме нов проект за детска площадка в район Илинден

На 27.6.2013 г. инициативата „И АЗ СЪМ ДЕТЕ“ на фондация „Моят Град“ събра в сградата на община Илинден работния екип на фондацията, живущи и домоуправители в района и представители на общината за представяне на нов проект за изграждане на детска площадка в междублоковото пространство на бл. 313 и бл. 315Б в ж.к. “Света Троица”. Информация и снимки за проекта и събитието може да намерите на следният линк:
https://www.facebook.com/mycityfoundation
http://www.mycityfoundation.org/
http://www.ilinden.bg/news/453/15/nov-proekt-za-detska-ploschadk … ajon-ilinden.html

Поздрави,

# 282
  • Мнения: 52
Здравейте! Може ли да помоля за впечатления за пунктовете на държавната детска кухня в Света Троица и тази, която се води в Западен парк? Какво е качеството на храната, има ли брашно, запръжки и т.н. Чака ли се много? Предварително благодаря!  bouquet

# 283
  • Мнения: 29
Подкрепям Моника Мария  Simple Smile И аз се интересувам от държавните детски кухни в района. По-скоро за двете, които са в Света Троица. Ако има някой записан бебок, моля Мамата да сподели дали е доволна.
Само да кажа, че в Западен парк кухните са две. Едната е на ул. Сава Михайлов 57 и другата на ул. Суходолска 2  Hug

Последна редакция: ср, 28 авг 2013, 12:07 от Добромира

# 284
  • София
  • Мнения: 1 715
Мнението ми за кухнята в Света Троица е отпреди 3-4 години, но дъщеря ми и до днес пнякога се сеща и иска да хапва оттам Simple Smile Говоря за тази в бл. 145 (ако не греша). Ползвахме 2 години и бяхме много доволни. Няма запръжки, парченцата са дребни, почти без сол и разнообразна храна.
Дъщеря ми беше на 1г, когато започнахме. Чакахме около месец. През това време пробвах една частна. Хапваше точно по лъжичка и отказваше. Бях доста скептична за държавната. Но детето ме опроверга, като изяждаше всичко  Simple Smile
Жената, която раздава, още е там. Изключително мила, чиста, помни имената на всички деца.

Общи условия

Активация на акаунт