София - Света Троица ; Банишора ; Фондови жилища - 3 част

  • 113 412
  • 406
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета хайде пишете кой ходи в гардинката Света троица,там много майки,а аз никой не познавам Simple Smile

Вени всеки ден те виждам в градинката и все не те заговарям Embarassed

Ние ходим Hug Може да си уредим среща в понеделник, ако искаш Simple Smile
А Вени не разпознавам Embarassed, макар че сигурно я виждам Rolling Eyes
Хайде,да
вие с твойта фъстъчка къде се въртите,тя сигурно се разхожда стабилно самостоятелно(предвид линийката ти Simple Smile )

# 121
  • София
  • Мнения: 1 715
В понеделник към 11ч? В централната част, където е имало чешма, ако искаш Simple Smile
Каква количка да търся? Аз съм с тъмнорозова лятна триколка.
Или може малко по-рано да си кажем кой с какво е облечен Laughing

# 122
  • Мнения: 117
Хайде да се присъединя към Вас.Аз съм от Св.Троица и честичко ходя в градинката.Сега като разглеждах мненията със сигурност познавам Тинтири-Минтири,защото родихме по едно и също време,дано и тя да се сети за мене.С другите може и да сме се виждали,ама като не се познаваме....Но стигнах до един извод,че светът е ужасно малък.Хайде до скоро Wink

# 123
  • Мнения: 148
И аз съм в Банишора  bouquet

# 124
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Много сме малко тука от тези квартали явно Rolling Eyes

# 125
  • София
  • Мнения: 3 688
Хайде момичета времето позволява разходки,бързо признайте кои от вас ходят в градинката Света троица

# 126
  • Мнения: 559
А в Св. Никола ходите ли?

# 127
  • Мнения: 0
 stork-girl
Здравейте,
аз съм Руми и имам едно прекрасно момиченце на 3 месеца.От скоро живея в квартала и си търся компания за кварталните разходки Rolling Eyes
Айде, чакаме ви с Вики ............

# 128
  • София
  • Мнения: 1 715
Хайде момичета времето позволява разходки,бързо признайте кои от вас ходят в градинката Света троица
Ние Laughing Току що се върнахме оттам  Wink

# 129
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
И ние сме там Simple Smile

# 130
  • София
  • Мнения: 3 688
Хайде момичета времето позволява разходки,бързо признайте кои от вас ходят в градинката Света троица
Ние Laughing Току що се върнахме оттам  Wink
Много рано сте били там
Ние сега се прибрахме!

# 131
  • София
  • Мнения: 1 715
Да, дъщеря ми заспива в 1. Излизаме към 11, макар че не ходим всеки ден там.

# 132
  • Мнения: 180
И ние скоро ще тръгнем на разходки за по-дълго, че досега само до градинката пред блока стигахме  Laughing Ще пробваме как е в парка Wink

# 133
  • Мнения: 102
Здравейте купихме си апартамент в Фондови жилища и до седмица две ще сме се пренесли окончателно. Има ли мами от там??? Hug Ще се радвам да се запознаем и да обненим опит... Mr. Green

# 134
  • Мнения: 353
Здравейте,

предстои ми да се завърна скоро в родния ми квартал "Банишора" Simple Smile
Да попитам има ли мами и с по-големи дечица, предстои ни кандидастване за ДГ тази есен и ми се ще да прочета малко мнения от първа ръка за градините в тези квартали. То не че като гледам май имаме много избор, но поне, ако някоя градина не си струва изобщо да не кандидаствам там.

Общи условия

Активация на акаунт