Гадни малки с връхчета..

  • 6 135
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Изпотяване. Замърсяване. Лошо хранене. Пречистване на кръвта. Хормонално. Причини като главоболието - много.
Купи си ментолов спирт и се мажи с него, страшно помага  Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
На моя приятелка й излизат лятото, но не си спомням с какъв крем се маже.

# 17
  • Мнения: 1 236
Сярата не ми беше гадна (правих процедурата есента), само дето не забелязах веднага кой знае какъв ефект. Сега обаче всичко си е на мястото, тенът ми се избистри, черните точки намаляха, по -рядко ми излизат пъпки и т.н... Peace

каква е тази процедура със сярата,нещо съм пропуснала #Crazy.как се прилага?А сярата откъде се купува?

# 18
  • Мнения: 1 313
Всяка пролет минавам през това. нищо специално не правя и минава за няколко седмици

# 19
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
В аптеките продават дермален разтвор Зинерит,мажеш сутрин и вечер пъпките,изчезват за 10дни.Също така лекар ми предложи да го редувам с кремче Скинорен.

# 20
  • Мнения: X
каква е тази процедура със сярата,нещо съм пропуснала #Crazy.как се прилага?А сярата откъде се купува?
Хапваш 5 поредни дни  сутрин , на гладно 1 ч.л мед , смесена с медицинска (пречистена) сяра на върха на ножа (или малко повече). Прави се 2 пъти годишно и прочиства организма. Пусни сяра в гугъл - има доста статии. Peace

# 21
  • Мнения: 274
Имах подобни, които получих като алергична реакция от слънцето. Иди на дерматолог и никакви спиртове и бабешки рецепти не прилагай, защото вместо да ги махнеш можеш да ги нахраниш и да се разрастнат.Мога да ти кажа и моите мазила, които ми изписа лекаря и бяха супер ефикасни, но незнам дали са точно същите пъпки.

# 22
  • Перник
  • Мнения: 195
Имах подобни, които получих като алергична реакция от слънцето. Иди на дерматолог и никакви спиртове и бабешки рецепти не прилагай, защото вместо да ги махнеш можеш да ги нахраниш и да се разрастнат.Мога да ти кажа и моите мазила, които ми изписа лекаря и бяха супер ефикасни, но незнам дали са точно същите пъпки.

Би ли ми казала какви мазила ползваш,мога да взема да пробвам докато се наканя да ида на дерматолог.Пъпките са ми по деколтето,шията,лицето и гърба.Едни такива малки(на лицето има и големи)с бели връхчета и червенички,все едно са от слънцето или от дреха.

Общи условия

Активация на акаунт