Мабрук за 25-ти път!!! Най-слънчевите мами в арабските страни!!!

  • 12 577
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 461
Да слагам ли кафето или е още рано? Twisted Evil Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 804
рано за какво newsm78
кафе се пие по всяко време

# 17
  • Мнения: 3 461
ами тогава   33uu

Добро утро и успешен ден, smile3507 newsm62




# 18
  • Мнения: 3 461
с Катето сме в родилни мъки в момента, стискайте ни палци да избутаме до разкритие по-бързо Mr. Green

Фалшива тревога било тази вечер, отлага се за близко обозримото бъдеще. Twisted Evil

dtti, Елито и Любиту, да не сте брат`чедки? Joy  bouquet Ако е така, сигурно сватето е черната овца в семейството с тази й разкрепостеност при избора на дрехи rotfImbo

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 07:10 от Noia

# 19
  • Мнения: 1 184
Само ви казвам Добро утро, че бързам   Mr. Green.

После ще сервирам Сутрешните кафенца /ако някой не ме изпревари разбира се  Twisted Evil/
 Hug

# 20
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро утро!
Ели, няма да ти отнемам удоволствито за кафето. Ноиното още ми държи от снощи, мога да изчакам да си начешеш крастата. Laughing
попиляхте се от шопинг, ей....
Любе, мерси! след малко ще го карам на летището Praynig  Heart Eyes
ще се чуем Peace
лек и успешен ден!  bouquet

# 21
  • Мнения: 815


Хайде аз пък да ви почерпя с нещо сладко, че брат ми направи 5 години семеен живот и дано да си останат все така щастливи заедно със снахата!!!

Лек ден на всички!!!
Аз бЕгам за работа след малко!

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 19:17 от ЛюбИтУ

# 22
  • Мнения: 3 804


щях да пусна и сладко но ме изпревариха



Любе честита годишнина на брат ти дано да се все така щастливи
Ноя не сме,ама аватарите ни са по темата Laughing

# 23
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Любе , мерси ще апнем -да са живи и здрави , много щастливи и да се оби4ат до гроб - от това по-хубаво здраве му кажи. Аз забьрках един Креизи 4оклад кеик - така 4е ще го хапна за младите - дано да стане хубав не сьм го правила до сега. Нооо и твоето тортле си го бива ммммм .   Миме  - успех  на сьпружието и дано се прибере жив и здрав - много бьзлива сьм станала - маика е такава и ми го прехварли и на мен - Митко с колата да излезе  (а тои не слиза от нея) и ве4е ме е страх и го мисля. Ама и по новините само катастрофи дават- в4ера станали 107 и жертви имало - как да не го е страх 4овек.От 6h е излязьл , телеф. си е забравил и сьм на трьни.   Оф дранкам глупости --- аиде лек ден и цунки-мунки на децата!!!

# 24
  • Мнения: 2 804
Добро утро !  bouquet
Ей страшни сте !
Ето ви малко снимки от последните ни излизания .
Креми , браво за пътуването . Много се радвам на хубави новини .http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=21145&AlbumId=94292
Ние сме добре , но след толкова уморителни дни днес ще се отдам на заслужена почивка .
Фатима все още не мога да спра да я кърмя !
Ако имате идея как да се справя казвайте бързо .
БИБЕРОН НЕ ИСКА И ДА ПРОМИРИШЕ !

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 12:41 от makaui daniela

# 25
# 26
  • Мнения: 3 461
Катето пак надмина себе си, е просто си неповторима  smile3501  love001 newsm51

 

# 27
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Дами и господа  bowuu bowuu bowuu с много пот на челото  newsm45 newsm47 Ви представям Ноя!!!!!


Ноя и Ели във вихъра на танца!!!!!!!!!!!!!!!!!!


А аз се оттеглям в покоите за заслужена почивка  Mr. Green



.....ама стана мазано дупе с ..................... Joy Joy Joy Joy Ноя разбра ли какво направих, без да искам hahaha hahaha hahaha

# 28
  • Мнения: 3 461


.....ама стана мазано дупе с ..................... Joy Joy Joy Joy Ноя разбра ли какво направих, без да искам hahaha hahaha hahaha

 smile3521 newsm62

# 29
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Тук е мястото да Изкажа и Огромната заслуга на Галето за новия аватар на Ноя!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
От нея беше намирането на видеото към песните, а от мен изпълнението!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Гале, Ноя, Ели - заровихме томахавката  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт