за семейните отношения

  • 3 367
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 589
Докато си  пише с нея пред теб и ти знаеш за какво си пишат-не е страшно.Страшно става когато започне да те гледа в очите и да те лъже-вече не си чатим,не се сещам за нея.....и др. подобни.А това, според мен ще стане когато започнеш да поставяш ултиматоми.

# 46
  • Мнения: 158
Здравей мило Момиче,
Изчетох всичко дотук и искрено се надявам ситуацията при теб да се е подобрила...Изпадала съм в подобно положение и знам колко боли и е гадно да се чувставаш така...Не мисля, че в дадената ситуация скандалите и натякването ще помогнат..Колкото повече се караш и натякваш, толкова повече той ще бяга надалеч, защото мъжете си търсят спокойствието и генетично им е заложено да бягат от скандали, освен ако те не ги правят...Аз бих те посъветвала, да си усмихната, но не прекалено, хем да му даваш много, хем като нещо не ти е ок, да се дърпаш и да се сърдиш...Води го за носа...Прави нещата,както на теб са ти кеф..Покажи му/ докажи му, че въпреки, че имате дете НЕ си му сигурна...И можеш да имаш всеки и всичко, което поискаш...Изненадвай го...Искрено ти желая да се пребориш с тази гадна ситуация и да победиш онази...И не му забранявай нищо, защото забраненото е най - сладко...Предполагам, че ти е много тежко, но стисни зъби и бъди актриса....Само така ще можеш да постигнеш своето...Не се предавай Никога и вярвай в себе си...само това е гаранцията за успех с тези същества - мъжете Sick....
Успех....Прегръщам те силно.... Hug  bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт