Предучилищници - 3 /Набор 2000/

  • 23 985
  • 318
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 616
Коте браво на Ванко наистина страхотна рисунка.

# 76
  • София
  • Мнения: 9 619
Точно преди една година плаках от радост за първата му Първа награда от конкурс по пиано.

Поздравление за талантливото ти момче! bowuu bowuu
Много радост и гордост тепърва да ви носи!! Hug
Има защо да се гордееш, само като видях рисунката.... а щом казваш и пиано... БРАВО!!!!:peace: Peace  bouquet

А на нас в понеделник ни беше заключителният открит урок по немски език.  Simple Smile
Връчиха ни официалната грамота за успешно завършване на предучилищна езикова подготовка към Сдружение Шилер. Laughing

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Малко офф: Ехеее, Копче, драго ми е да те видя. От сто години не сме се засичали. Поздрави!
 Simple Smile

# 78
  • Мнения: 4 473
Здравейте, момичета! Hug
Включвам се с една молба към вас - интересувам се от школа (място?) за танци. Дъщеря ми е на 6.5г и от известно време, покрай тържествата в детската градина, прояви сериозен интерес към това занимание. Градината свърши и предстои едно дълго лято в къщи, та се чудя дали да не я запиша някъде на танци. Rolling Eyes newsm78
Ако някой има информация по въпроса, ще съм благодарна да я сподели - впечатления, още по-добре и компания! Hug

# 79
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 279
За какви танци питаш, Стрелче?
Баткото от народните танци в градината на Ради си остави визитката на нашето тържество. В Младост е, в едно училище.

# 80
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Здравейте, момичета! Hug
Включвам се с една молба към вас - интересувам се от школа (място?) за танци. Дъщеря ми е на 6.5г и от известно време, покрай тържествата в детската градина, прояви сериозен интерес към това занимание. Градината свърши и предстои едно дълго лято в къщи, та се чудя дали да не я запиша някъде на танци. Rolling Eyes newsm78
Ако някой има информация по въпроса, ще съм благодарна да я сподели - впечатления, още по-добре и компания! Hug

Стрелче,със сигурност в нашето читалище "Раковски"(зад филиала на англ.гимназия)почиват през лятото различните школи по танци.Може да провериш в Двореца на децата какво предлагат през ваканцията.
Вие в кое у-ще си избрахте да се запишете?

# 81
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 279
Ради ще учи в това училище, в което склонят да го приемат. Официалният мотив да не класират нито едно детенце от Студентски град в училището, в което подадохме молба, е че не сме им в района. А Дървеница е в Район Студентски. В Студентски град няма училища. Не ми се говори. Днес баща му ще обикаля, да видим къде ще успее да го запише.
Това е обикновено училище, което имаше 2 паралелки с немски към една фондация. Тази година обаче от общо 5 паралелки, 4 са с немски и за последната обикновена паралелка са били 150 деца-кандидати. Не може да не са знаели по-рано, поне да бяха казали, не - чакайте родителската среща. А може би и ние сглупихме, че подадохме молби само в едно училище Thinking
Извинете за излиянието, но ми е адски криво Confused

# 82
  • Мнения: 1 608
ЕлиТо,  Hug! Ще се наредят нещата! Може пък да е за добро! Peace

# 83
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Включвам се аз да си похваля голямото Гардже Simple Smile. Днес се обади художника от школата по рисуване, в която ходи Ванко и каза, че са наградили негова рисунка. Утре на официалното награждавене ще знам повече. Рисунката се казва "Извънземни" - http://images13.snimka.bg/002226501-big.jpg

Страхотна рисунка! Браво на "Гарджето"! Явно е има много заложби!

# 84
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте, момичета! Hug
Включвам се с една молба към вас - интересувам се от школа (място?) за танци. Дъщеря ми е на 6.5г и от известно време, покрай тържествата в детската градина, прояви сериозен интерес към това занимание. Градината свърши и предстои едно дълго лято в къщи, та се чудя дали да не я запиша някъде на танци. Rolling Eyes newsm78
Ако някой има информация по въпроса, ще съм благодарна да я сподели - впечатления, още по-добре и компания! Hug

Горещо ти препоръчвам школата на Танцувай с мен http://www.tancuvai-s-men.com/  Peace
Не съм сигурна дали организират курсове през лятото, но през учебната година имат отворени зали в няколко училища. Досега 2 години моята дъщеря ги посещаваше в детската градина и много се чудя дали ще имам възможност да я водя и наесен, когато ще е вече ученичка. За съжаление на мен училищата в които организират курсовете са ми далеч.
Дъщеря ми е очарована и от танците, и от учителката си, и от концерта, който беше в края на годината.

# 85
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 279
ЕлиТо,  Hug! Ще се наредят нещата! Може пък да е за добро! Peace
Може би наистина е за по-добро, ще видим.
Сега ми се обади мъжът ми - записал е Радо, заедно с двете му приятелчета в 11-то в Дианабад - с английски и хореография. Основно училище е, но няма значение - ние и без това не знам къде ще сме след година-две.
Не мога да намеря отзиви за това училище, ако някой знае нещо - да казва.

# 86
  • Мнения: 4 473
Благодаря на отзовалите се!  bouquet Hug

ЕлиТо, много неприятна история Confused, дано наистина нещата се наредят! Стискам палци! Praynig Hug

Елица, ИнаД, ще проверя местата! Hug

Всъщност, нито Гергана може да ми обясни какво точно иска да танцува, нито аз съм убедена в какво да я насоча. Crazy ooooh! Мисля си за народни танци, модерен балет, латино... Rolling Eyes Ще проучвам въпроса, само да разреша останалите неотложни проблеми Tired

п.п. някой знае ли какъв е сайта на Двореца на децата? Blush

# 87
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 279
Заповядай Стрелче:
http://www.npc-bg.org/home.htm

Аз писах - записахме го. Дано да е добре там Praynig

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 378
ЕлиTo, стискам палци да попаднете на чудесна и всеотдайна учителка и дететце да се чувства добре там. Пожелавм му да намери много добри приятели.

На 14-ти чакам и аз да излязат паралелките, а вечерта е родителската среща.

# 89
  • Мнения: 4 473
Заповядай Стрелче:
http://www.npc-bg.org/home.htm

Аз писах - записахме го. Дано да е добре там Praynig

Много благодаря!  bouquet

Не съм прочела Embarassed, но се радвам, че сте намерили училище! Hug Дано изборът НИ в крайна сметка, да е оптималният, въпреки всичко! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт