Мамите от Овча купел може срещичка да спретнат

  • 12 545
  • 266
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 321
Здравейте пак! Имам един въпрос - скоро трябва да си правя изследване за Васерман, понеже дъщеря ми тръгва на градина от септември... та искам да питам къде се прави (още не знам къде има лаборатории) и каква е процедурата - минава ли се през личния лекар и т.н.?
За тези изследвания личната ти педиатърка трябвза да ти даде направление и в болницата в която е педиатъра би трябвало да има лаборатория и там да ти ги вземат.
При нас например понеже аз до скоро бях в Доверие там си има лаборатория и с направлението ни взеха излседванията.Дава се кръв и урина.

# 61
  • Мнения: 4 970
Здравейте, момичета! Виждам 4е не сте били никак активни и няма какво да 4ета и да наваксвам Rolling Eyes.НИе с Дари сме на Плевен ве4е цяла седмица.Ще сме тук до неделя и после си идваме. Надявам се да си пишем тоагва и евентуално да се видим в ОК. Аз ще съм  всеки ден там , тъй като действаме на пълни обороти по ремонта на апартамента. Надявам се да сте отпускари или да се занимавате с други приятни неща и това да оправдава отсъствието ви от форума Wink
Поздрави от нас Hug
Казвам ви Чао за сега . ДО писане  bouquet

# 62
  • Мнения: 115
Приятна почивка на velmar и Дари.
Ние вече сме си в София - върнахме се още след дъждовете, така че съм на линия през седмицата след 18.30 и събота и неделя.
Ще се радвам да се срещна поне с някоя от вас.

# 63
  • Мнения: 1 517
Здравейте пак! Имам един въпрос - скоро трябва да си правя изследване за Васерман, понеже дъщеря ми тръгва на градина от септември... та искам да питам къде се прави (още не знам къде има лаборатории) и каква е процедурата - минава ли се през личния лекар и т.н.?
За тези изследвания личната ти педиатърка трябвза да ти даде направление и в болницата в която е педиатъра би трябвало да има лаборатория и там да ти ги вземат.
При нас например понеже аз до скоро бях в Доверие там си има лаборатория и с направлението ни взеха излседванията.Дава се кръв и урина.

Хехе, кога успя да ми отговориш? Аз си изтрих постинга, защото в последствие разбрах, че за градина не се прави това изследване, а само за ясла. Нашата педиатърка м/у другото не е в болница, а в един медицински център (малко силно казано, защото всичките лекари там са събрани в един апартамент от блок).

А иначе какво става с тази тема, като я сравня с другите доста поизостава? А за тази среща от няколко месеца само канене и нищо конкретно...

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 13:18 от Petty

# 64
  • Мнения: 1 321
Здравейте пак! Имам един въпрос - скоро трябва да си правя изследване за Васерман, понеже дъщеря ми тръгва на градина от септември... та искам да питам къде се прави (още не знам къде има лаборатории) и каква е процедурата - минава ли се през личния лекар и т.н.?
За тези изследвания личната ти педиатърка трябвза да ти даде направление и в болницата в която е педиатъра би трябвало да има лаборатория и там да ти ги вземат.
При нас например понеже аз до скоро бях в Доверие там си има лаборатория и с направлението ни взеха излседванията.Дава се кръв и урина.

Хехе, кога успя да ми отговориш? Аз си изтрих постинга, защото в последствие разбрах, че за градина не се прави това изследване, а само за ясла. Нашата педиатърка м/у другото не е в болница, а в един медицински център (малко силно казано, защото всичките лекари там са събрани в един апартамент от блок).

А иначе какво става с тази тема, като я сравня с другите доста поизостава? А за тази среща от няколко месеца само канене и нищо конкретно...
Да ти кажа къде съм бляла не знам ама аз помислих че се касае за обикновенни изследвания. EmbarassedСори.
А за срещата и аз не знам какво да кажа май доста несериозна работа.
Ако искате можем да се уговорим нещо за събота или неделя ако ли не другата седмица примерно понеделник в 10.00 на Дайския.
Айде казвайте и вие.

# 65
Здравейте, момичета  Grinning
Днес пратих каката на градина и съм много щастлива. Доста по-свободна за срещи и разходки. Аз предпочитам срещата да бъде през работен ден и да не вали.

Извинете ме, че влизам като гост, но имам проблем с влизането във профила ми и не знам как да го оправя.

# 66
  • Мнения: 115
А какво ще кажете за идващите почивни дни? но май ще вали....
защото през работните дни съм на работа  Sad

# 67
  • Мнения: 1 321
Аз съм за когато и да решите. HugАйде че вече станахме прословути с нашите срещииииии  Mr. Green

# 68
Какво мислите за неделя около 16-17ч?

Чух че ще правят парк пред 510бл. Вие да имате такова инфо или е само слух, а там ще се пръкнат поредните магазини и офиси?

# 69
  • Мнения: 791
Хехее, ще има събор на квартала, ама я гледайте какво е навън, дори на прозореца не се показвам   Mr. Green
Нас ни няма за почивните дни, отиваме да си вземем дечурлигата от Видин /там също има панаир  Mr. Green  и цигания  Laughing /. За другата седмица съм заедно с децата и определено ще ви пришпоря за срещичка  Joy  После те ще тръгнат на градина и ясла, а може и аз на работа. Така че другата седмица да сте на линия  Sunglasses    bouquet
Пожелавам ви весело изкарване на почивните дни!!!   bouquet

# 70
Какво мислите за неделя около 16-17ч?

Май никой няма да дойде?!

# 71
  • Мнения: 4 970
здравейт,е момичета. Аз не се вклю4вам по ве4ната тема за среща в квартала Grinning, защото съм на работа и нямам възможност да дойда Rolling Eyes.Да знаете 4е ви 4ета, и при изгледи за свободно време ще се вклю4а и ще дойда Peace.Дари тръгва на ясла на 1.10 Sad в 39 ОДЗ, така 4е ще идвам тия дни  на посещение там.А междувременно ако някой има наблюдение върху това ОДЗ, мнооооооого моля да сподели, 4е ще ми се пръсне сърцето от притеснение Praynig

# 72
velmar, моята кака ходи вече 3 дни в 39 ОДЗ, но тя е на градина 1 група. Още не мога да добия впечатления. Само много се дразня че двора на градината е като парк за малки и големи. Има тинейджъри, които ползват ъглите за тоалетна, рисуват по стените и замърсяват. И то не само когато е затворена градината а и когато още има деца в нея  #Cussing out
Каката е ходила на ясла в друга градина и сега не е плакала, но ми донесе една реплика на госпожата - Къде се намират тези момчета?! - и то със заплашителен тон.

# 73
  • Мнения: 791
Велмар, не се притеснявай, всичко ще е наред с яслата!  Peace  Нямам впечатления за тази ясла, но пък и на нас ни предстои до края на този месец да започнем в друга. Силно съм обнадеждена, макар и да знам, че ще се започне с течащия и подсмърчащ нос още първата седмица. Даже ме предупредиха за това, че всяко детенце си минавало такъв адаптиращ към средата период.  Sad  Кофти, ама няма друг начин!  Каката не съм я водила на ясла, направо на градина тръгна, но все си беше болна, сега ще е предучилищна в детската градина и ще видим как ще е като за последно  ooooh!
Аз си прибрах днес децата от гр. Видин, където бяха при баба и дядо цели 3 седмици. Толкова ми беше домъчняло за тях, че цяла вечер ги оставих да си разхвърлят кооолкото си искат вкъщи  Mr. Green  Интересното беше, че кака Сузи реши и да ми помогне за разтребването, което си е цяяяло постижение  Grinning
Лека вечер, милички!   bouquet

# 74
  • Мнения: 1 517
Привет на всички пак! Има ли мами с деца, които днес тръгват за пръв път на градина? Защото ние сме така. Градината ни е 72-ра ЦДГ "Усмивка". Не знам още каква ще е реакцията, сутринта я оставих и тръгнах за работа. Довечера ще видим какво ще е, но има голяма вероятност, какъвто е инат, утре сутринта да има рев и тръшкане на пода с викове "не искам на градинааа!". Дано да греша. Досега не сме били нито на ясла, нито на градина, само вкъщи е гледана и затова доста се притеснявам.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт