КОй,какво,къде е криел?

  • 3 986
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Една приятелка си крие..

Нали за преди си говорим, щото аз за сега не искам да признавам какво и къде крия Embarassed

Ааа и преди и сега ! Mr. Green хихи Ти реши какво да ни споделиш. Аз лично няма да идвам да търся Stop Joy

# 16
  • Мнения: 3 423
Бяха  усукани.... около   едно нещо...айде да не спамваме темата... Joy

Извинете. Перлите не са крити.
Нещото е било крито в перлите.

# 17
  • Мнения: 4 447
Бяха  усукани.... около   едно нещо...айде да не спамваме темата... Joy

Извинете. Перлите не са крити.
Нещото е било крито в перлите.

Добре, Лиске, кажи сега за твойте скришни места!  Party

# 18
  • София
  • Мнения: 3 840
Аз пък криех едни ментови бонбонки по джобовете, за да черпя с тях децата в детската градина.

# 19
  • Мнения: 3 423
Добре, Лиске, кажи сега за твойте скришни места!  Party

Отдавна беше, не помня вече.
По принцип никога нищо не крия.

# 20
  • Мнения: 3 674


Добре, Лиске, кажи сега за твойте скришни места!  Party

Супер идея.. Peace

# 21
  • Мнения: 1 100
Криех гъби под възглавницата. Една приятелка си крие вибратора над окачения таван в банята.  Joy
А защо го крие... Joy От мъжа си ли го крие... newsm78


Ц...от техните.  smile3505

# 22
  • Мнения: 3 674
Криех гъби под възглавницата. Една приятелка си крие вибратора над окачения таван в банята.  Joy
А защо го крие... Joy От мъжа си ли го крие... newsm78


Ц...от техните.  smile3505

 Joy Joy Да представям си реакцията им  ... hahaha ако го намерят...

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 09:35 от roza66

# 23
  • Мнения: 3 674

Извинете. Перлите не са крити.
Нещото е било крито в перлите.
  Правилно..Peace И не виждам нищо лошо и шашкащо в това...Това са съвсем нормални неща.Какви други работи хората крият и правят Лиске...си нямаш на идея...

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 09:34 от roza66

# 24
  • Мнения: 25 619
Като дете криех неизядена храна - класика в жанра! Първо криех залъчета под чинийката. Сигурно съм била много малка, за да направя такава глупост, ама помня. После трошах хляба под масата. Пак ме хванаха, пред стола ми все едно някой ще храни ято кокошки. Последният номер беше да си натъпча устата с колкото мога ядене и да изтичам и да го изплюя в тоалетната. И този номер усетиха, когато веднъж хукнахме  да гоним автобус и се наложи да прекосим половин България, а залъкът - в устата ми, не можах да го изплюя, без да ме усети баба ми. И така си го занесох до Ст. З.  Rolling Eyes
После нашите ме бъзикаха дълги години, че бузите ми били големи, защото съм си криела залъците там.  Crossing Arms
Като ученичка криех книги под учебниците и тетрадките. Майка ми не се усещаше, но баща ми редовно ме хващаше (оказа се, че това е бил неговият номер!). Конфискуваше ми книгата и излизаше. Аз, с цялото си нахалство, вадех нова и... пак под учебника. След малко баща ми пак влизаше, пак я намираше и... знайш как боли да те изтряскат с книга по главата?  ooooh! Tired
Ама от тогава ми остана навика да чета по няколко книги едновременно.
А сега крия една блуза в гардероба и чакам сгоден момент да я извадя на показ.  Embarassed

# 25
  • София
  • Мнения: 1 456
И аз бях злояда, много мразех като ме тупнат на столчето в кухнята - и няма ставане, докато не си изям всичко. Когато нашите имаха гости в другата стая и ме оставяха да ям сама, си изсипвах всичко през терасата... Докато един ден не се оказа,че съм изсипала цялото гювече ( с все яйцата) върху колата на баща ми, спряла точно под терасата. Оттогава и мен ме следяха чинно  Peace

# 26
  • Мнения: 750
Най- скришното място е да оставяш всичко явно. Така никой не ти рови, даже да се съмнява, че може да има скрито, не те пита, не му прави впечатление. Когато не криеш, тогава криеш Mr. GreenО, златно мое правило, как винаги ми е помагало Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 473
Като дете много мразех прясно мляко. Sick Всъщност, пия такова едва от няколко години.
Всяка сутрин ми правеха мляко с какао, но със сухо мляко. Да, ама като свършеше сухото, ми сипваха прясно. Close Изчаквах нашите да изчезнат по стаите и бум, в канала на мивката Twisted Evil. Мен ще лъжат, а?! Mr. Green
За криенето на цигари, май няма нужда да споменавам - кой не е  Whistling

# 28
  • Мнения: 1 080
Храна не съм крила ,криех други работи ..

# 29
  • Мнения: 3 674
И аз бях злояда, много мразех като ме тупнат на столчето в кухнята - и няма ставане, докато не си изям всичко. Когато нашите имаха гости в другата стая и ме оставяха да ям сама, си изсипвах всичко през терасата... Докато един ден не се оказа,че съм изсипала цялото гювече ( с все яйцата) върху колата на баща ми, спряла точно под терасата. Оттогава и мен ме следяха чинно  Peace

 Joy Joy...представих си яйцата върху колата ... Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт