Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 536
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 945
# 946
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 941
JJ, зареди ли достатъчно пуканки Mr. Green Мно-о-о яка картинка Crazy

Синеоч, за теб:

и за всички желаещи, разбира се Hug
още:

# 947
  • Мнения: 7 710
 
...

Ша ма прощават модераторите, но това трябва да се ВИДИ!
Окочо, пак си се ровила в личните ми албуми...  Crossing Arms

# 948
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 941
Кат си казала ICE AGE, Руске Sunglasses

# 949
  • Мнения: 5 140
ЕлиТо, мерси мила Hug Heart Eyes, чак ми се допи.
Отивам да си правя мляко с нессссссс.

# 950
  • Мнения: 2 891
...

Ша ма прощават модераторите, но това трябва да се ВИДИ!
Окочо, пак си се ровила в личните ми албуми...  Crossing Arms

Иххх, ако не се докараш за пред другите  Crossing Arms Нали питаше в темата за врачките, къде ти е ПР-ът . Ей ме, на! Ама тези работи не се правят така шумно Whistling


И аз отивам на кафе машината  Grinning

# 951
  • Мнения: 7 710
...

Ша ма прощават модераторите, но това трябва да се ВИДИ!
Окочо, пак си се ровила в личните ми албуми...  Crossing Arms

Иххх, ако не се докараш за пред другите  Crossing Arms Нали питаше в темата за врачките, къде ти е ПР-ът . Ей ме, на! Ама тези работи не се правят така шумно Whistling
...
Да нямам клиенти?  Shocked

Заповядайте, молииииииииим!!! Hug
Приемната е отворена!!!
Ама, моля ви, не съ бутайти, един по един!!!  Whistling
Кака ви Руска за всекигу бобец шъ Фърли,
бъд`щиту шви вижда- сичкото  шъ ви гу казва...  Crazy

# 952
  • Мнения: 5 140
Руске, хвърли за мен и кажи, къща Ша си намерим ли?

# 953
  • Мнения: 7 710
Руске, хвърли за мен и кажи, къща Ша си намерим ли?
Nerd Виждам къща, мдаааааааа.....  Thinking
Вий в нова къща съвсем скору шсъ настанити и на добър хазайн шсъ радвати....  Thinking
Дай ся пет лева!  Whistling

# 954
  • Мнения: 5 140
 Naughtyаааааааа, докато не стане не давам.
Ти май трябва нещо да ми дадеш. Hug

# 955
  • Мнения: 1 400
Иххх, ако не се докараш за пред другите  Crossing Arms Нали питаше в темата за врачките, къде ти е ПР-ът . Ей ме, на! Ама тези работи не се правят така шумно Whistling
Чшшшш, альоооууу , кхъмммм...Де са буташ, а?
Рускеее, каж сиа пред ората - кой тий ПиАрот? Каж, каж. Не мой да са срамиш! Кой черпява опашката с кааве, а? Кой ти брише потното чело след фъргането,а?
Каж бържи, че си отивам инак Crossing Arms

# 956
  • Мнения: 7 710
Naughtyаааааааа, докато не стане не давам.
Ти май трябва нещо да ми дадеш. Hug
Шъ стане, кака, шъ стане, съвсем скоро шъ стане....  Crazy
Как` ти Руска тий приготвила пакетче с коренища-
уруки дтъ не ловят- за пет кинта и златна фльонга шти вържи...  Crazy

# 957
  • София
  • Мнения: 900
Иххх, ако не се докараш за пред другите  Crossing Arms Нали питаше в темата за врачките, къде ти е ПР-ът . Ей ме, на! Ама тези работи не се правят така шумно Whistling
Чшшшш, альоооууу , кхъмммм...Де са буташ, а?
Рускеее, каж сиа пред ората - кой тий ПиАрот? Каж, каж. Не мой да са срамиш! Кой черпява опашката с кааве, а? Кой ти брише потното чело след фъргането,а?
Каж бържи, че си отивам инак Crossing Arms

И двете сте за уволнение - я по едно очо на темата за гледачката  Joy Joy Joy

# 958
  • Мнения: 5 140
Naughtyаааааааа, докато не стане не давам.
Ти май трябва нещо да ми дадеш. Hug
Шъ стане, кака, шъ стане, съвсем скоро шъ стане....  Crazy
Как` ти Руска тий приготвила пакетче с коренища-
уруки дтъ не ловят- за пет кинта и златна фльонга шти вържи...  Crazy


Живот и здраве, на 2-ри ако дойда, Ша си ги получа ли?

# 959
  • Мнения: 2 891
Иххх, ако не се докараш за пред другите  Crossing Arms Нали питаше в темата за врачките, къде ти е ПР-ът . Ей ме, на! Ама тези работи не се правят така шумно Whistling
Чшшшш, альоооууу , кхъмммм...Де са буташ, а?
Рускеее, каж сиа пред ората - кой тий ПиАрот? Каж, каж. Не мой да са срамиш! Кой черпява опашката с кааве, а? Кой ти брише потното чело след фъргането,а?
Каж бържи, че си отивам инак Crossing Arms

Aз съм дипломиран такъв  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт