Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Мнения: 7 710
Оооооооо, Колонка!!! Mr. Green Joy  bouquet Hug

Руската нещо е много нещастна, бива ли такива работи да прайш, А?????? Я да се стегнеш, че пак шта цакам!!!!! Mr. Green
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

# 1 831
  • Мнения: 7 710
...Ма тая Руската, ти за скиорка ли я броиш? Mr. Green Joy
newsm09 Ейчччччччшшшш, альоууууууууу!!! ooooh!
Кака ти Руска ако знаеш кви слаломи прави,
докато чака баракудата да клъвне....  ooooh!
Казвала съм ти, нали!!!  Whistling

Вие сега ме каните на среща, посред лято,
щото иначе ще ми лапате снежинките зад мен по пистите....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 1 832
  • Мнения: 804
Руске,ти пък нещо да не видиш. Що си сменяш аватара а,А? Rolling Eyes hahaha Rolling Eyes hahaha Rolling Eyes

# 1 833
  • София
  • Мнения: 2 210
Тя Тео не лапа снежинки, щото се губи по пистите Joy
Нали обаче е хубава и руса Simple Smile та я намират минувачи и я водятпо правия път Wink

# 1 834
  • Мнения: 3 835
Тя Тео не лапа снежинки, щото се губи по пистите Joy
Нали обаче е хубава и руса Simple Smile та я намират минувачи и я водятпо правия път Wink

 Flutter Flutter Flutter

Ма то аз нарочно се губя, да мъ намират!!! Mr. Green Joy

# 1 835
  • Мнения: 3 835
Оооооооо, Колонка!!! Mr. Green Joy  bouquet Hug

Руската нещо е много нещастна, бива ли такива работи да прайш, А?????? Я да се стегнеш, че пак шта цакам!!!!! Mr. Green
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

Ай стига умирга, земи се стегни!!!!!! Twisted Evil

# 1 836
  • Мнения: 7 710
Оооооооо, Колонка!!! Mr. Green Joy  bouquet Hug

Руската нещо е много нещастна, бива ли такива работи да прайш, А?????? Я да се стегнеш, че пак шта цакам!!!!! Mr. Green
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

Ай стига умирга, земи се стегни!!!!!! Twisted Evil

СТЕГ!!! bowuu

# 1 837
  • Мнения: 3 835

Еваларката каке, крайно време беше!!!!! Twisted Evil  bouquet Hug

# 1 838
  • Мнения: 86
Руска е моята любов...не я давам на никой! Само аз ше я прая да умирга...от любов да колабира...
цун ма руске моя ....ша тъ ям да знаеш

# 1 839
  • Мнения: 3 835
Руска е моята любов...не я давам на никой! Само аз ше я прая да умирга...от любов да колабира...
цун ма руске моя ....ша тъ ям да знаеш

Романтика!!!!!!!  bouquet Hug

# 1 840
  • Мнения: 3 835
Специално за влюбените гълъбчета!!!!

И после пак кажете, че съм лоша!!! Mr. Green

# 1 841
  • Мнения: 86
Руска е моята мома...и това да се запише с дебели букви , 'щото не подлежи на промяна и на обсъждане...!

# 1 842
  • Мнения: 7 710
Руска е моята мома...и това да се запише с дебели букви , 'щото не подлежи на промяна и на обсъждане...!
  Shocked пак умряяяяяяяяяяхххх....
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

# 1 843
  • Мнения: 3 835
Аййййййййй, писнафте ми бе, бегайте да слушате поздрава, и квот се сетите правете после! Mr. Green Joy Heart Eyes

# 1 844

Общи условия

Активация на акаунт