"Движение на българските майки"

  • 78 555
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 228
Ето малко снимки и от мен. Само четири успях да снимам, преди да ми свършат батериите на апарата.

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1150&AlbumId=26388

# 211
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Много ти благодаря първо ,4е успя да дойдеш, и второ за милите думи ,относно ТВ представянето ми в Мсат.Дано съм трогнала някой,който да помогне на децата за в бъдеще:-)))))))



Моми4ета с малко закъснение,да ви благодаря  аз на тези,които успяхте да ни уважите с присъствието си на този така важен за нас ден.Благодаря Ви[usmihvam se]

С пове4ето успях да се запозная, с някои не,но ще имаме и други възможностти.
Относно медиите, наистина отново останахме разо4аровани...Само ВТК и Мсат доидоха,и то с ли4ни контакти.Освен 10 минутното ми присъствие на живо по новините на Мсат в същата ве4ер, което както разбрах е минало добре, днес , по ББТ , в новините в 7,би трябвало да има кратък репортаж за нас.
Те трябваше да присъстват на събитието,но се оказало , 4е по същото време имало нещо с изборите,и естествено ,камерата заминала за там.
Та днес сутринта ме измъкнаха от леглото,като първо се извиниха,4е не са дошли, и аз за отрицателно време се облякох,приготвих малкия, и в тоз студ,ние двамата се паркирахме пред телевизията.Репортажа е само 1 минута,но те успяха да свалят видео материал от моята камера, с която моят мил мъж много усърдно снимаше,аз и Алекс,говорихме бързо, показах и календара...дано се е полу4ило нещо...Знаете,4е децата имат нужда от популяризиране на проблемите им,затова всяка трибуна си струва.Дано ти4ането в студа да си е струвало...Гледайте ни[usmihvam se]




Аз пък отидох точно като на гости - нито в организацията помогнах, нито в кетъринга Embarassed На всичкото отгоре  2 часа преди събитието питах Роси какво да нося, като че ли участниците в организацията това ще чакат - аз да се присетя Embarassed Ама ще се поопрадая де - 2 дни преди това оперираха сина ми, а 4 дни преди операцията пипнах гаден вирус и изпаднах в ужас, че ще го заразя и ще провалим операцията.
А сега по същество - беше много вълнуващо и децата наистина  бяха много щастливи. Аз лично за първи път видях деца от Перник - там нали са мънички и аз нямам душевната сила да ходя. То и от децата в Доганово ме беше страх (егоистичният страх да не ме хване някое детенце за ръката и да каже моля те вземи ме за свое дете - не съм готова да го направя, но като се познавам, години след това ще го мисля), ама откакто ги видях в София ленд  мнението ми относно срещите с децата коренно се промени. Та напълно разбирам чувствата на kiki29, само преди няколко месеца и аз минах през това и пак благодарение на Роси.
Роси, благодаря ти от сърце!
Най-хубавото: щастливите детски личица и това, че гостите видяха какво реално прави движението (едно е да ти кажат, съвсем друго е да видиш с очите си). Организацията беше отлична, а колкото до речите - нормално е да се притесниш в такъв момент и да кажеш само част от всичко, което си искал.
Най-неприятното: липсата на интерес от страна на медиите. Тук голямото изключение е телевизия МСАТ - в новините в 23.00 часа същата вечер имаше обширен репортаж и гост в студиото беше Мария, която се представи блестящо  smile3501).
Браво на Вас момичета, невероятни сте newsm10

# 212
  • Мнения: 2 249
Много ти благодаря първо ,4е успя да дойдеш, и второ за милите думи ,относно ТВ представянето ми в Мсат.Дано съм трогнала някой,който да помогне на децата за в бъдеще:-)))))))



Моми4ета с малко закъснение,да ви благодаря  аз на тези,които успяхте да ни уважите с присъствието си на този така важен за нас ден.Благодаря Ви[usmihvam se]

С пове4ето успях да се запозная, с някои не,но ще имаме и други възможностти.
Относно медиите, наистина отново останахме разо4аровани...Само ВТК и Мсат доидоха,и то с ли4ни контакти.Освен 10 минутното ми присъствие на живо по новините на Мсат в същата ве4ер, което както разбрах е минало добре, днес , по ББТ , в новините в 7,би трябвало да има кратък репортаж за нас.
Те трябваше да присъстват на събитието,но се оказало , 4е по същото време имало нещо с изборите,и естествено ,камерата заминала за там.
Та днес сутринта ме измъкнаха от леглото,като първо се извиниха,4е не са дошли, и аз за отрицателно време се облякох,приготвих малкия, и в тоз студ,ние двамата се паркирахме пред телевизията.Репортажа е само 1 минута,но те успяха да свалят видео материал от моята камера, с която моят мил мъж много усърдно снимаше,аз и Алекс,говорихме бързо, показах и календара...дано се е полу4ило нещо...Знаете,4е децата имат нужда от популяризиране на проблемите им,затова всяка трибуна си струва.Дано ти4ането в студа да си е струвало...Гледайте ни[usmihvam se]




smile3501
 Гледах те Hug-беше страхотна  bouquet
само дет пропусна да кажеш че не си жена на мутра де Stop(тва в кръга на шегата)  Hug
даже си мисля да я махнем Даниелка и ти да й заемеш мястото на водеща-гледах я 4е нещо фъфлеше и губеше редовете от време на време)-тъкмо всеки ден ще има репортажи за движението Peace
by the way имам една идея за едно предаване ама ще видим какво ще стане newsm78

# 213
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
О,много ти благодаря Embarassed Laughing Laughing Старая се да бъда то4на,ясна и да говоря правилно,за да ме разберат хората, а и от телевизията ми дадоха 1 минута...на мен,която има какво да каже за 1000 000 минути,но се справих Laughing Laughing
А за Даниелка и аз я забелязах,4е не и беше ден..ами,може да се пробвам за водеща,например на рубриката...Движение на българските майки Laughing Е тогава,ще му падне една гласност Laughing Laughing
Ами давай идеята за предаването де,само и продуцент да си намерим, и рекламодатели, и ей ти на - 4удото ще стане Hug

Мисля,4е и в новините в 23 може да повторят,репортажа, за тези,които не са го гледали.От видео материала,може да се усети поне малко атмосферата и настроението,което беше...Трябва да поздравя мъжът ми за професионалната работа,като оператор...Той нали също е една съсътавна 4аст от нас Laughing



Много ти благодаря първо ,4е успя да дойдеш, и второ за милите думи ,относно ТВ представянето ми в Мсат.Дано съм трогнала някой,който да помогне на децата за в бъдеще:-)))))))



Моми4ета с малко закъснение,да ви благодаря  аз на тези,които успяхте да ни уважите с присъствието си на този така важен за нас ден.Благодаря Ви[usmihvam se]

С пове4ето успях да се запозная, с някои не,но ще имаме и други възможностти.
Относно медиите, наистина отново останахме разо4аровани...Само ВТК и Мсат доидоха,и то с ли4ни контакти.Освен 10 минутното ми присъствие на живо по новините на Мсат в същата ве4ер, което както разбрах е минало добре, днес , по ББТ , в новините в 7,би трябвало да има кратък репортаж за нас.
Те трябваше да присъстват на събитието,но се оказало , 4е по същото време имало нещо с изборите,и естествено ,камерата заминала за там.
Та днес сутринта ме измъкнаха от леглото,като първо се извиниха,4е не са дошли, и аз за отрицателно време се облякох,приготвих малкия, и в тоз студ,ние двамата се паркирахме пред телевизията.Репортажа е само 1 минута,но те успяха да свалят видео материал от моята камера, с която моят мил мъж много усърдно снимаше,аз и Алекс,говорихме бързо, показах и календара...дано се е полу4ило нещо...Знаете,4е децата имат нужда от популяризиране на проблемите им,затова всяка трибуна си струва.Дано ти4ането в студа да си е струвало...Гледайте ни[usmihvam se]




smile3501
 Гледах те Hug-беше страхотна  bouquet
само дет пропусна да кажеш че не си жена на мутра де Stop(тва в кръга на шегата)  Hug
даже си мисля да я махнем Даниелка и ти да й заемеш мястото на водеща-гледах я 4е нещо фъфлеше и губеше редовете от време на време)-тъкмо всеки ден ще има репортажи за движението Peace
by the way имам една идея за едно предаване ама ще видим какво ще стане newsm78

Последна редакция: нд, 16 окт 2005, 19:49 от magnoliamm

# 214
  • sofia
  • Мнения: 7 477
tova s ideite mnogo go obocham Rolling Eyes
idei da iskash-ostanaloto ..............shaaaaaaa vidim Crazy

# 215
  • София
  • Мнения: 39 849
Кръщелника Веско се обади, т.е. аз затворих и звъннах. Питаше как сме, прати поздрави, аз също пратих поздрави на всички Simple Smile Каза, че е тръгнал на логопед (мисля, че в дома имаха) и питаше кога ще ходим на гости Simple Smile

# 216
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Кръщелника Веско се обади, т.е. аз затворих и звъннах. Питаше как сме, прати поздрави, аз също пратих поздрави на всички Simple Smile Каза, че е тръгнал на логопед (мисля, че в дома имаха) и питаше кога ще ходим на гости Simple Smile

mersi za pozdravite.
I nie se chuvahme dnes s Dunchev.Imat 3 bolni dechitza v bolnitzata v El.Pelin.Nishto seriozno,no vse pak.......... Sad

Vesko triabva da hodi izvanredno na Logoped Tanche,mnogo rabota go chaka.Shte hodi i v doma ,i v El.Pelin na chastni zanimania.Anna ot France e poela chastnite mu zanimania za logopeda.

Inache,utre ako ne ni mine kotka pat shte hodim do Pernik i Tran...........

imame bagaj i za dvete mesta.
Momicheta,v Tran imat nalejashta nujda ot obuvki!!!!!!Utre shte zanesem malko noseni,no mnogo zapazeni.S chast ot parite ot kalendarite shte im kupim dolno belio i niama da ima za obuvki za vsichki.

prosto ako niakoi ima vazmojnost da nameri niakolko chifta shte e dobre..........



# 217
  • Мнения: 6 362
Роси, пиши, моля те, какви номера се търсят.

# 218
  • Мнения: 2 249
АЗ ще намина утре към Доганово-ще поздравя всички от вас Hug
Роси-май ще се наложи да мина покрай вас преди работа утре да ти оставя едни обувки-ама ще ти пусна смс
в колко тръгвате?
  bouquet

# 219
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, пиши, моля те, какви номера се търсят.

ot 37 nomer nagore ;-)do 43.

# 220
  • София
  • Мнения: 39 849
Казвайте как са децата?
Роси ти хубаво ми каза да легна да спя ... верно главата ми мина, ама се събудих в 3 следобяд. Телефоните у нас не млъкват, но точно днес никой не ми се обади и се успах.

# 221
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Казвайте как са децата?
Роси ти хубаво ми каза да легна да спя ... верно главата ми мина, ама се събудих в 3 следобяд. Телефоните у нас не млъкват, но точно днес никой не ми се обади и се успах.

Otidohme do Pernik vchera s Magnoliamm i Kiki .Nosehme razni neshta ,koito biaha ostaveni-dreshki,igrachki,havliiki i malko pampersi......

kachihme se v bebeshkata grupa,zashtoto vav vsichki drugi detzata spiaha i niamashe kak vlezem.POstoiahme dosta,poigrahme s tiah,pogovorihme s Veselinova za razni neshta-neshta,koito e kraino vreme darjavata da promeni(sega obache ne mi se zachekva taia tema).

mnogo mi e bolno da gi gledam kak detza na po godina i neshto vse oshte ne hodiat,ne govoriat i ne iadat s lajichka,no tova skoro shte go promenim.
bebetata sa mnogo sladki ikakto znaesh niama romcheta Sad

posle Magnoliamm i Kiki tragnaha kam Tran,a az se izstreliah za Sofia po speshnost.
chakam da kajat kak e bilo v Tran  Wink
a Merlilin da se vkliuchi na jivo ot Doganovo Grinning

ti se opraviai skoro i si pochivai  bouquet

# 222
  • София
  • Мнения: 39 849
аз бях болна, ама се оправих. Мисля събота и неделя малко да се спася от Сф ... отивам някъде да се наспя Wink

# 223
  • Мнения: 2 249


a Merlilin da se vkliuchi na jivo ot Doganovo Grinning



Здравейте на живо от Доганово Hug
Пристигнах към 2 следобяд и веднага по сигнал на Ели,че няма маршрутка от елин Пелин и чакат вече час се върнах да ги взема към дома-нея,Веско(на Танчето),Стоил и още едно момченце Иван...много ни беше весело по пътя-Веско ми демонстрира как сваля гаджета Embarassed(ходи си редовно на логопеда и г-н Дунчев каза ,че се справя добре)
после видях по-малките,които играеха на двора в топката докъто учителите имаха съвет-големи сладури-помагах на едно момиченце по математика за рационалните числа(хмм-май не успях да помогна много де newsm78)
след това се видях с г-н Дунчев-предадох му лекарствата и бананите и сладките нещица-той веднага викна сестрата и нареди да се дават имуностимулиращите всяка вечер!съгласен е за противогрипни ваксини за всички,но трябва да намерим кой ще поеме парите за тях(тва е друга тема)
запознах се и с  други преподаватели,които не бях виждала преди-все готини и добри Hug
обещах да им направя дискове с филми за тяхната колекция-много обичат да гледат всякакави филми -(така ,че който има DVD-записвачка да се включва Praynig)
Карамфилчо се е проявил нещо и беше наказан да не напуска двора на училището-беше гузен и мълчалив малкия бандит Naughty
ами...това е общо взето-както винаги  си тръгнах с много приятни емоции
г-н Дунчев ме изпрати с думите"идвайте по-често,много ни е хубаво!Дори нищо да не носите-пак идвайте" Hug
обещах да е още другата седмица Hug

# 224
  • София
  • Мнения: 39 849
Тя Мамма мисли в събота да ходи, аз другата седмица. Имат DVD? Аз мислех, че са само с CDта. Имам филми на Дияна, един шпиндел към 50бр (ЦДта), ще им ги дам (понеже на Дияна ще ги метна на ДВДта. Аз имам писачка, ама ДВДто им ще преглътне ли "фалшиви дискове"? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт