"Движение на българските майки"

  • 78 679
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 225
  • sofia
  • Мнения: 7 477
abe,drugo si e na jivo!!! Crazy

neshto tia dni ne mi stiga vremeto,a mi se iska da otida i az da gi vidia.Moje v nedelia da vzema dechurligata i da otidem do Doganovo.

lele,toia Karamfil :)Vajnoto e ,che sa zdravi,drugoto Rolling Eyes

utre po TV 7 Dni na jivo shte se vkliuchim s Meri v predavaneto na Lora Skorcheva.....Intervala 4-4.30h. p.m.

Marietche,  bouquet

# 226
  • Мнения: 2 530
Да ви кажа и за Трън...

Децата много се зарадваха като пристигнахме с Мери и веднага започнаха да питат за подаръци Wink Първо им дадохме сладките работи и бананите да си хапнат, после дългооо говорихме с директорката за много сериозни и неприятни неща, за които не ми се говори сега, но са част от проблемите на всеки един дом за деца, които ние все някак се опитваме да облекчим поне и ако може да разрешим Sad
Вътре в дома е много студено, добре че времето беше  хубаво и всички деца седяха на припек в двора. Обстановката е много мизерна, има нужда от ремонт, директорката спомена, че са боядисвали фоайето, но трябвало и още да се боядисва. В коридорите цветовете са убийствено мрачни. Може би не е лошо да се направи една доброволна бригада за боядисване на пролет? Какво ще кажете?
Доста дрехи оставихме там, а също и много топли чорапи и бельо, купени с пари от коктейла. Ще има нужда от още топли дрехи и особено от обувки...

Ако се сетя още нещо ще пиша пак  Simple Smile

# 227
  • Мнения: 4 176
Да ви кажа и за Трън...
 В коридорите цветовете са убийствено мрачни. Може би не е лошо да се направи една доброволна бригада за боядисване на пролет? Какво ще кажете?
Доста дрехи оставихме там, а също и много топли чорапи и бельо, купени с пари от коктейла. Ще има нужда от още топли дрехи и особено от обувки...

Ако се сетя още нещо ще пиша пак  Simple Smile
Аз съм ЗА. Мога да купя кофа латекс или каквато боя решите.
Имам само проблем, защото гледам малкия сама и незнам дали, ще успея да взема участие в боядисването, но ще направя всичко възможно да се включа. Боядисвала съм много пъти и мога да кажа, че съм "майстор" smile3508

# 228
  • sofia
  • Мнения: 7 477
shte go umuvame kak da stane s boiadisvaneto.
loshoto e,che idva zima,a doma e mnogo studen i do proletta ne mi se misli kak shte izkarat Sad

triabva ni seriozna finansova podrepa za tozi dom,za remont tam,za podpbriavane kato tzialo usloviata na jivot v nego.Ne mojem da iskame da uchim detzata na lichna higiena sled kato niamat vrati na toaletnite i mebeli v staite.Za banite ne mi se govori.

neshto mi se izcherpaha lichno na men realnite idei i vazmojnostite za pomosht tam.Ima variant dokato ne e padnal snega neshto sami da napravim,no ne vijdam kak nie jenite shte zakarpvame dupkite po fasadata i vsichko ostanalo Close Close

# 229
Роси и Мери, бяхте страхотни! Изпуснах Мери по М-Сат-миналата седмица, но си бях наумила, че този път ще стоя мирно и търпеливо пред телевизора, за да не се повтори! Надявам се предаването да е гледано от по-голяма аудитория и телефоните на Лора отсега да зазвънят! Praynig

Браво!  bouquet

# 230
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Здравейте.Преди време сестра ми (pachikrak),бе носила дрехи в Южния парк,за разни домове.След разчистване в на детски дрешки съм отделила един чувал.Моля дайте ми информация къде и кога пак ще се събират дрехи за блготворителност.

# 231
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси и Мери, бяхте страхотни! Изпуснах Мери по М-Сат-миналата седмица, но си бях наумила, че този път ще стоя мирно и търпеливо пред телевизора, за да не се повтори! Надявам се предаването да е гледано от по-голяма аудитория и телефоните на Лора отсега да зазвънят! Praynig

Браво!  bouquet

Blagodari,blagodarim Party
i nie se nadiavame telefonite da pochvat da zvaniat.

triabva da rabunim strastite i da se promeni zakona!!!!!!Tova ni e mnogo vajno,vajno e za vsichki detza.

otdelno shte si gonim tekushtite zadachi.

Blagodarim za podkrepata na vsichki Heart Eyes

# 232
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте.Преди време сестра ми (pachikrak),бе носила дрехи в Южния парк,за разни домове.След разчистване в на детски дрешки съм отделила един чувал.Моля дайте ми информация къде и кога пак ще се събират дрехи за блготворителност.

za sega ne predvijdame aktzia,no tova ne izkliuchva vazmojnostta da gi vzemem i zanesem kogato niakoi hodi do domovete.

za kolko golemi detza sa????
taka shte te orientiram na kogo mojesh da gi ostavish ili koi shte gi vzeme.......Periodichno krastnitzite hodiat do domovete i te mogat da gi zanesat.Nie sashto de Grinning

# 233
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
За различна възраст са.Моля ви предупредете ме по рано,за да мога да ги изпера и приготвя във подходящ вид.

# 234
  • sofia
  • Мнения: 7 477
За различна възраст са.Моля ви предупредете ме по рано,за да мога да ги изпера и приготвя във подходящ вид.

az shte te posavtvam da gi prigotvish i da pishesh tuk kato si gotova.

togava shte organizirame vzimaneto im.
pochti vsiaka sedmitza niakoi patuva do niakade i moje da gi zakara.

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ще стане в по късен етап.

# 236
  • Мнения: 2 249
Роси,виждам че си на линия-разказвай за предаването че не го гледах-тука нямат 7 дни #2gunfire-надявам се да се е записало в нас-уж нагласих-ако е станало ще го кача някаде всички да го гледат
не се съмнявам ,че сте били страхотни!  bouquet Hug

# 237
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ще стане в по късен етап.

ok,kogato ste gotova samo kajete tuk  bouquet

# 238
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси,виждам че си на линия-разказвай за предаването че не го гледах-тука нямат 7 дни #2gunfire-надявам се да се е записало в нас-уж нагласих-ако е станало ще го кача някаде всички да го гледат
не се съмнявам ,че сте били страхотни!  bouquet Hug

tezi,koito sa go gledali ni zvannaha i kazaha,che e bilo mnogo dobre.Beshe okolo 15-20 min.,govorihme si za problemite i obshto vzeto Lora podavashe vaprosite,a nie se nadgovariahme s Meri Crazy

pak shte hodim ,no v sutreshnia blok-auditoriata bila druga i bilo za predpochitane.
no oshte neznaem koga tochno Wink
sigurno se e zapisalo Rolling Eyes.....

# 239
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ще стане в по късен етап.

ok,kogato ste gotova samo kajete tuk  bouquet


Добре:-)

Общи условия

Активация на акаунт