"Движение на българските майки"

  • 78 546
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 240
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 :Drazbrahme se  bouquet

# 241
  • Мнения: 2 249
ей мами,гледахте ли току-що по бтв за нашите деца в Доганово???даваха 5 мин репортаж от днешният им курс по готварство-сладури Hug

p.s.Роси извинявай за късното позвъняване Embarassed-дано не съм събудила малкия ooooh!

# 242
  • Мнения: 244
Ей защо не ми звъннахте и на мен? Обикновено гледам новините в 22.00, защото  по -рано не смогвам, но точно тази вечер къпех децата по това време и съм пропуснала репортажа Sad
Нищо, аз си имам собствен репортаж от днес в Доганово. Отидох към 16 часа, седях малко в дома, но взех три момиченца (Гинка, Ваня и Деси) и ги водих в Богданлия. Добре, че госпожата ме познаваше и ми ги даде без проблем, иначе щях да звъня на Дунчев за разрешение. Голяма игра падна с моите двамата - направиха си "къща" на двора от 4 одеала и 2 походни легла, готвиха, ядоха, гледаха бебе (кукла) и изобщо бяха много сладки. Ходихме на реката, разходихме се и в гората, абе много се забавлявахме. Върнах ги доволни и щастливи в дома към 19.00 ч. Всички много ни се радваха и естеествено ни изпратиха с дежурното "Пак да дойдете". Яд ме е, че не снимах, ама нищо - другия път.
А за филмчетата - и аз имам DVD записвачка - ще запиша каквото имам.   

# 243
  • sofia
  • Мнения: 7 477
niamam dumi za vsichko koeto se sluchva tuk i v domovete pri detzata.
Momicheta,mnogo vi obichame :love:Ubedena sam,che i detzata Heart Eyes

Sisi,puskai snimkite Praynig

neznaeh za BTV,sorry Sad,a i ne biah home de Sad

Marietche,ne si go sabudila,az biah out ,no ne sam si chula telefona Grinning

# 244
  • Мнения: 2 249
УРАААА!!! #Milti newsm36 #Milti Misc Ghost newsm36 ukliam1
ПРЕДАВАНЕТО НА ЛОРА СЕ Е ЗАПИСАЛО-ЩЕ ГО КАЧА НЯКЪДЕ И ЩЕ ПУСНА ЛИНК!!! Hug

# 245
  • sofia
  • Мнения: 7 477
УРАААА!!! #Milti newsm36 #Milti Misc Ghost newsm36 ukliam1
ПРЕДАВАНЕТО НА ЛОРА СЕ Е ЗАПИСАЛО-ЩЕ ГО КАЧА НЯКЪДЕ И ЩЕ ПУСНА ЛИНК!!! Hug

e,aide de Crazy

# 246
  • Мнения: 2 249
УРАААА!!! #Milti newsm36 #Milti Misc Ghost newsm36 ukliam1
ПРЕДАВАНЕТО НА ЛОРА СЕ Е ЗАПИСАЛО-ЩЕ ГО КАЧА НЯКЪДЕ И ЩЕ ПУСНА ЛИНК!!! Hug

e,aide de Crazy
е айде ама ще е довечера или утре,че ми трябва помощ от мъжа Embarassed

# 247
  • sofia
  • Мнения: 7 477
dobre,dobre  bouquet

# 248
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Не помня дали ви казахме,но едно момиче от домът в Доганово е прието в НСА със специалност футбол.

Тази седмица ще отидем да я видим в студ.град.Вероятно ще се наложи да съберем нещо,което тя няма,а й е необходимо.

Ще пишем какво е то ако можем да й помогнем ,за да се чувства добре.
За сега само знаем,че няма някои учебници,не знаем кои точно Wink

# 249
  • Мнения: 6 362
Сега се връщаме от Доганово.
Беше страхотно  Hug

Отидохме да видим хлапетата, а и да занесем пуловери на Краси (кръщелника ни), защото като се чухме преди 3-4 дни се оплака, че му е студено и няма топли дрехи.
Освен дрехи за него, бяхме взели 2 голеееееееми торби със сладки, бонбони и всякакви лакомства.
Пътьом взех и няколко кутии с тебешири.

Бяхме с Адриана и Мони, които играха с всички дечица, радваха се на по-малките и умираха от кеф от вниманието на каките.
Всички деца се забавляваха страхотно - изрисуваха всичко възможно с тебеширите, нарисуваха и скачаха на дама и т.н.
Ние с Краси и Веско си поговорихме доста, смяхме се, забавлявахме се.
Беше чудесно!

Последна редакция: нд, 23 окт 2005, 19:50 от Mamma

# 250
  • sofia
  • Мнения: 7 477
izkarali ste strahotno Grinning
tova razbiram ot razkaza ti Simple Smile

dobre de,Dunchev kaza,che imat drehi :(Shte triabva da se nosiat topli drehi i tam,to se razbira.
shte go organizirame Wink

# 251
  • София
  • Мнения: 39 842
И аз си додох, три дена пълен релакс Simple Smile Роси, 21х за смс-а, ама и аз фащах 7 дни Sad
С Джони е са обсъдихме, може да ходим до Доганово събота или неделя. Ще се обадя предварително, да видя дал стаа.

# 252
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И аз си додох, три дена пълен релакс Simple Smile Роси, 21х за смс-а, ама и аз фащах 7 дни Sad
С Джони е са обсъдихме, може да ходим до Доганово събота или неделя. Ще се обадя предварително, да видя дал стаа.

ok,zvanni ako shte hodite Simple Smile

# 253
# 254

Общи условия

Активация на акаунт