Слънце в немско пак напече, сладоледът маха отдалече 28

  • 9 213
  • 311
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 907
Лиска пак за гърди се разприказва. Сърфи, всичко бих дала да имам по-малки, как тъй ОП си щяла да правиш?

Ставаше дума за ето тази снимка ( както и следващата ) : http://family.webshots.com/photo/2831996570089315803qvyKHV

Куиз : коя е според вас русата мадама?
Мунка е казала правилно - нямам братя и сестри  Wink
Вечка и сърфи се въздържат от отговор ако обичат  Mr. Green Лиска да мисли сега , ето няма дискриминация към кърмачките.

Сърфи, как тъй рубеола бе жена? Мишката засега няма нищо. Как се изразява тази болест?

Аз си купих някакъв диетичен сладолед, на нищо няма вкус. Лиска ще ме линчува   Mr. Green

# 61
  • Мнения: 11 327

Вечка и сърфи се въздържат от отговор ако обичат  Mr. Green Лиска да мисли сега , ето няма дискриминация към кърмачките.

Сърфи, как тъй рубеола бе жена? Мишката засега няма нищо. Как се изразява тази болест?


Аз съм гроб. Peace
Не рубеола, а розеола!

# 62
  • Мнения: 1 636
Виетнамzите много ги обичат кучетата.В Плевен бяха под път и над път кучета,от както дойдоха виетнамzите биzнес да правят кучетата намаляха и то наистина много.
Ревност няма при нас.И мъж на бг да ме търси по тел.няма никаква ревност,но помня един приятел като ми zванна на хендито,аz бях с мартин и не можех да отговоря та му викам на мъжът ми я отогвори,та поzнатият аzбуката си zабрави,сигурно сега съм Щяла проблеми да имам  hahaha
Лиске,от Д_Е имам предвид ча6ка на сутиените,а не ДЕ  Wink След отбиването може на А да мине6,zа това ства6е в началото на въпрос,но е беz zначение.От сутиените в БГ само има едни ,които са с толкова големи подплънки и така добре са ги направили,че никой не може да раzбере zа какво става на въпрос освен половинката в къЩи.Но не навсякъде ги продават.Силиконовите подплънки съЩо вър6ат работа,ако няма такъв сутиен.
Преди врем влиzаме в винzенzмур,вътре освен продавачите един мъж.За Томи всички мъже се каzват папа,та и тоzи път сочи и вика папа,всички поглеждат и се смеят(в магаzинът ни поzнават с мъжът ми като редовни клиенти)и аz се обърнах към човека на майтап с"претенzии zа иzдръжка нямам"та падна смях.
И трук вали,аусгерехнет хойте,като имам термин и трябва с двете деzа да бърzам с надеждата,че иzобЩо Ще успея с времето  #Cussing out

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.
Явно не вали само тук  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 521

Много ясно това и по телевиzията го каzаха Rolling Eyes Mr. Green

Татянка, е това, ако не е съдба Laughing Laughing Laughing...Все се каня да те питам какво работи половинката ти, че ви се налага да сте толкова често раzделени? Нали пропуснах биографичната тема и не съм в течение ама хич...ако не е тайна де Wink.

Мистик, предполагам, че я е хванала след посещението при вас, zащото инкубационния период е 7 дни, но все пак наблЮдавай мишката още ден два ох дано, дано, дано да не я прихване...леко zачервено гърло, 3 дни Т. и 2 дни обрив, плосък, най_типичното zа него било, че е само по тялото, а не по краката и ръцете, не сърби, детето си е в нормален тонус. Не повтаря, което също не е лошо

# 64
  • Мнения: 3 423
Лиска няма кво да мисли.
На снимката е Пати.
Знам, че познах.

Сърфи, съпругът на Татяна е бератер.
Виртшафтсбератер, ако не се лъже
базата ми данни.

Розеолата не е страшна. Температура,
обрив и толкова. Не бойте се деца.

Чико, ти така, като ме гледаш, мога ли
да объркам сутиен с чашка Д-Е с ДЕ?
Алоу, знаеш ли от колко време нося сутиен?

# 65
  • Мнения: 2 907
Ау, чукам на дърво, глава, дърпан ухо, плюя три пъти, че дано сега не се разболее дребито! Засега нямя нито един от изброените симптоми...

4ико, позната ли ти е една улица Дойран в Плевен?
Между другото преди 3 години в Германия бяха със скрита камера направили док. филм за китайските ресторанти. Показваха как сготвиха една котка, като я продаваха за пилешко. Освен това готвачите се секнаха, плюеха, пърдяха в кухните.... беше някакъв ужас. Един тип след като бъркаше в една кофа за боклук, без да си измие ръцете потопи половината си ръка в тенджера със супа и после я облиза. Аз и моята шматка бяхме изумени. Оттогава някак си избягваме да ходим във вок-фаст фууд, а то не че в другите ресторанти е нещо различно. Добре че не виждаме как е направено яденето...


Татянка е обиколила цял свят, мъжът и е програмист и то много търсен Simple Smile Другото тя да каже Wink

Сърфи, казах ли ти че вече не само ходим, а и спринт правим  Laughing

# 66
  • Мнения: 677
Разликата от Д до А е като от Дойчланд до Албания, исках да кажа по-преди, да не съм ви объркал, разбрахте ли ми алюзията сега?

А да ви питам, евромами, ако в почивен ден ходите на педиатър, не личния, плащате ли за преглед?

# 67
  • Мнения: 2 907
Лиска няма кво да мисли.
На снимката е Пати.
Знам, че познах.

Не зададох правилно въпроса, Лис. Каква ми се пада на мен Пати? Това е най-интересното  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 3 423
Не, Сопранов, нищо не плащаме.
Евентуално само за лекарства,
но после личният педиатър издава
рецепта и от аптеката ни връщат
парите. Винаги има дежурни педиатри
в сряда и в почивен ден, когато другите
не работят.

Предимството на А е, че опаковъчният
материал е по-многообразен. Предимството
на Д е, че опаковъчният материал е на същата
цена като този на А, но е употребен повече плат.

# 69
  • Мнения: 3 423
Лиска няма кво да мисли.
На снимката е Пати.
Знам, че познах.

Не зададох правилно въпроса, Лис. Каква ми се пада на мен Пати? Това е най-интересното  Mr. Green

Тагесмутер, о-пер-медхен, бейбиситър.

# 70
  • Мнения: 677
Ха, а ние платихме в неделя 20 лева, само за да ни кажат, че не сме за този кабинет и ни препратиха към друг..
За лекарствата да не говорим, ще ме спукате от смях бе  Grinning

# 71
  • Мнения: 3 521
Аз си купих някакъв диетичен сладолед, на нищо няма вкус. Лиска ще ме линчува   Mr. Green

Лиска неzнам, но аz със сигурност...бляях, това е като беzалкохолна бира и бонбоните с вкус на цвибел Sick... после как няма да ни иzлеzе име иz Европата, че сме били перверzни Embarassed

Предимството на Д е, че опаковъчният материал е на същата
цена като този на А, но е употребен повече плат.
...и след приклЮчване на кърменето може да си го полzваш zа къщичка zа пиленца...или ако е от бански_zа фогелбад


Лис, студено, суденооооо zа Пати.

# 72
  • Мнения: 1 636
Мистик,горе долу я zнам къде е,до канала,zаЩо,някое твое гадже ли там живее  Mr. Green
И zа ресторантите и аz съм гледала едно предаване,както и zа теzи със поръчки zа партита,не zнам как се каzваха.До един всички останали предлагаха неЩо,което е вече било в друга чиния,беz да си мият ръzете(тоzи тес правеха и в метzгерай и бекерай) и т.н.Навсякъде(90%)е така. Sick
Е,Лиске, предимството на Д е и,че иzглежда по_добре  Wink

# 73
  • Мнения: 3 521
Сърфи, казах ли ти че вече не само ходим, а и спринт правим  Laughing

Верно? Сладур Laughing Laughing Laughing, нали ти каzах, че много малко им трябва...е това е от едната спортна zлоба какви неща стават Sunglasses

# 74
  • Мнения: 2 907
Лиске, във Франция плащаш душа. Аз така една неделя се изплаших за нещо, моят педиатър беше извън града и отидох по спешност при друг. Платих си като поп 32 евро. Ама то даже и моят педи да беше пак ще трабва да платя!

И каква тагесмутер те гони бе лисицо с руса коса? Мислиш, че ще пускам снимки на свекърите, моето дете и неговата тагесмутер ли  Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт