Случка...

  • 6 494
  • 185
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 622
Горе долу от страница и половина ме няма, но за това изписано време, не виждам никакво развитие. Аз напускам тогаз възмутена, че няма развръзка  Crossing Arms


2.Ако си склонна да поддадеш на свалката и да треснеш мъжа на съфорумката...ми прави го(ако ти стиска Wink) и не раздухвай...

Правилно  Mr. Green

# 151
  • Мнения: 5 370
Фейтлес, една кокошка иска да научи повече за совите.

Миракълче, огледалценце скъпо, кво стана със студента?
Лисич, не се прави на дръжте ми шапото, наборе. Heart Eyes

# 152
  • Мнения: 625

Leopardke, идеята е да "разлаем кучетата".
А може също и "да разкудкудякаме Кокошарника".
Совите не са това, което са, разберете. Joy

Фейт,сигур си права newsm78...ама то за всяко нещо си трябва "да имаш дупе" да се занимаваш...иначе  - само маски,никой не изневерява,никой не прави разни работи...е чак се чудя за кво се напъват за Рая хората,па той бил тука бе.Това за совите си е абсолютно вярно... smile3503 smile3521 Ай па са се отнесох и аз ..... smile3555
Замислих се над самата случка,а не кой е автора/авторката/авторчето на темата,Фейт Thinking

# 153
  • Мнения: 920
Горе долу от страница и половина ме няма, но за това изписано време, не виждам никакво развитие. Аз напускам тогаз възмутена, че няма развръзка  Crossing Arms


2.Ако си склонна да поддадеш на свалката и да треснеш мъжа на съфорумката...ми прави го(ако ти стиска Wink) и не раздухвай...

Правилно  Mr. Green

Да, да. То ако никой не разбере за какво всички тез усилия.
И как да има развръзка като всички сте несериозници. А аз даже не разбрах какъв е проблемът.

# 154
  • Мнения: 6 155

2.Ако си склонна да поддадеш на свалката и да треснеш мъжа на съфорумката...ми прави го(ако ти стиска Wink) и не раздухвай...

Правилно  Mr. Green
Правилно - друг път Crossing Arms Така няма тръпка Mr. Green

# 155
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А аз даже не разбрах какъв е проблемът.

Проблемът е, че още чакаме хисторито. Напразно, явно Sad

# 156
  • Мнения: 3 423
2.Ако си склонна да поддадеш на свалката и да треснеш мъжа на съфорумката...ми прави го(ако ти стиска Wink) и не раздухвай...
Правилно  Mr. Green

Ай, стига, бе, ако не се изфукаме, за кво живеем!

# 157
  • Мнения: 153
Защо не се замислите, че това може да е партенка и всъщност да няма нищо такова, или пък съфорумката да е била подведена от мъжа - сещате се, той да я е бъзикал, пък бедното дете да му се е вързало...

# 158
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
"бедното дете" Tired Mr. Green

# 159
  • Мнения: 153

 Twisted Evil образно казано

# 160
  • София
  • Мнения: 4 868
Партенка, партенка, ама от партенките какви неща излизат...

# 161
  • Мнения: 625
2.Ако си склонна да поддадеш на свалката и да треснеш мъжа на съфорумката...ми прави го(ако ти стиска Wink) и не раздухвай...
Правилно  Mr. Green

Ай, стига, бе, ако не се изфукаме, за кво живеем!

Aма целта е да се сваляме и сексиме със съфорумците ли бе...... smile3555значи аз си живея добре и смислено newsm47
Между другото болднатото не го написах само за да си запълня с думички реда Sunglasses

# 162
  • Мнения: 2 792
Защо не се замислите, че това може да е партенка и всъщност да няма нищо такова, или пък съфорумката да е била подведена от мъжа - сещате се, той да я е бъзикал, пък бедното дете да му се е вързало...

  А не, не вярвам да е така  Naughty 100 % вярвам, че Миглена е сериозна и говори истината и наистина става въпрос за мъж на съфорумка, ясно е като бял ден.

  Чакам си хисторито на ЛС  Laughing

# 163
  • Мнения: 920
Защо не се замислите, че това може да е партенка и всъщност да няма нищо такова, или пък съфорумката да е била подведена от мъжа - сещате се, той да я е бъзикал, пък бедното дете да му се е вързало...
Оправдавай се, оправдавай се.

# 164
  • Мнения: 5 622
Защо не се замислите, че това може да е партенка и всъщност да няма нищо такова, или пък съфорумката да е била подведена от мъжа - сещате се, той да я е бъзикал, пък бедното дете да му се е вързало...

Аха..Те мъжете все така, уж на шега, на бъзик подмятат такива неща, пък ти ако се вържеш/подхлъзнеш, залитнеш и му се натресеш (сещате се къде), той ще откаже..Найш кога....  Wink

Общи условия

Активация на акаунт