Вижте колко бърборани чакат ОКТОМВРИ за да станат мами

  • 12 775
  • 311
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 157
valen_tina, честит рожден ден и мнооооого спокойни и щастливи дни с малкото Бебче!!!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 241
  • Мнения: 1 919
valen_tina, честит рожден ден и мнооооого спокойни и щастливи дни с малкото Бебче!!!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 242
  • Мнения: 18
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, valen_tina
[/b]   bigdance2 nbirthday
Пожелавам ти много щастие, най-послушният татко и най-усмихнатото бебче на есен!  newsm51 И добре дошла в отбора на Близнаците. Пак сме най-много май.  moresmile
ANETT, много смел този ваш татко!  newsm12 Нашият определено, ако се майтапи толкова с мен има да накуцва с единия крак поне 5 дена.  smile3532 Шегувам се разбира се... И при нас нещата вървят така - винаги да ги обръщаме на шега, защото всичко минава по-леко и спокойно, но откакто съм  preggo нещо чувството ми за хумор е потънало в дън земя и не се получава.  newsm78
viodidi, стискам палци мъника да се покаже утре и да се похвалиш и ти каква ще ставаш.  thumbsup
Mirama, хапвай нещо бе мила. И аз до скоро си мислех, че сутрин мога да си карам пак само на плодове, но сега си имам и едни бисквитки и поне малка закуска си правя с тях, че иначе има да припадам на поразия. В нашето положение и с това кръвно шега не бива.  Naughty

# 243
Zdraveite i ot men momi4eta,az sednah malko na pc-to i reshih ako ima jelae6tii da is pobybrim Hug

# 244
  • Мнения: 22 526
Здравейте на всички отново.)))
Съветите за хапването бяха изключително добри, след като хапнах малко солети и една салата голяма всичко си дойде на мястото.))
Явно ще трябва да закусвам редовно.)))

Мамите, които разбуниха духовете с тези колички на Грако направо са за бой. Разглеждах доста и сега отново се чудя.
Между количка на Грако и Пег Перего. Що се отнася до първата, има кой да ми я донесе, или изпрати от Англия, така че няма проблем. Но нямам никакви отзиви за марката. Ако вие чуете нещо ще съм много благодарна да споделите.)

# 245
  • Мнения: 1 919
Mirama   и аз имах като твоя проблем...ама откакто започнах да закусвам съм по добре  Whistling

# 246
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
мириам аз я видях тази на грако не е лоша но не останах супер впе4атлена и в бг ги има не е нужно да ти я носят от англия, просто пуснах такъв сайт 4е български няма само не се сеЩам кой беше бг представителя по добре ги виж и двете и така прецени от ли4ен опит ти казвам не избирай ниЩо само по снимка ако не си го видяла и пипнала (най ве4е 4е иам много странни материи както и форми)
а за нашия татко то цял роман може да се напише все едни ги измисля ама да не спамя пове4е теми4ката с моите премеждия (то смях смях ама все на мой гръб)

# 247
  • Мнения: 115
meggyv- благодаря ти  Hug
valen_tina - Честит Рожден Ден, желая ти здраве, щастие, късмет и здраво и щастливо бебче
Момичета, аз за сега живея в Лозенец, но докато стане време за бебчо се надявам да сме се преместили в новия апартамент, а той е в кв.Витоша - няма ли някоя мама от там, да се разхождаме заедно  Simple Smile

# 248
  • Мнения: 133
valen_tina, честит рожден ден мило близначе! Леко бременеене и обичлив татко ти желая!  newsm51

meggyv, много ти благодаря - ще се възползвам!  Heart Eyes

За татковците трябва да ви кажа, че те говорят така, защото много ни харесват какви сме дебеланки (някой да не се засегне - аз съм голяма дебеланка  Embarassed )! Моя е толкова доволен от ФОРМИТЕ ми, че направо се чудя, колко силно е било османското влиание на времето по нашите земи  Laughing Абсолютен ориенталец!  Joy .. и си умира от удоволствие, като ям! Голям кеф!  Party

# 249
  • Мнения: 22 526
Абе интересни са тези мъже.)))
Аз пък като гледам какъв съм мамут направо ми става зле. Особено пък като тръгна из града и съм придобила отвратителният навик да се зяпам на всяка витрина.)) Преди да забременея нямах такава мания.
Ама сега минавам и си гледам корема и се чудя да се смея ли.)))
А най-интересното е, че при мен само до преди седмица почти нищо не се забелязваше. Тук направо за 3-4дни имам чувството че порастна с една педя. )) (е, не е чак толкова де, ама аз така си мисля).

А пък аз за сега не съм видяла някой да се е прехласнал толкова по мен.))) Явно вие сте случили на мъже.))))

# 250
  • София
  • Мнения: 1 524
ОХХХХХХХХ, завиждам ти  ushco, а моя май хич не обича тумбалани, даже вече го заплаших, че ще си пусна обява "Бременна в пети месец си търси любовник"  Joy  Joy  Joy  Joy да му бяхте видели физиономията   #Crazy  hahaha , ама то насила хубост не става, та общо взето направо съм си на диета откъм секса. Имам чувството, че го е страх моя, да не направи нещо на бебка, да не я разврати от малка  Joy  Joy колкото и да му говоря, да му четя, че секса е и полезен за мамата и бебето, ефект никакъв.  newsm78
Сега като се замисля май оттам идват пъпките по лицето ми, ще го убия тоз шубелия  #Cussing out

# 251
  • Мнения: 4 555
Valen_tina, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Жива, здрава и най-сладкото бебенце   bouquet

Открит е сезонът на близнаците, сега ще имаме рожденички през 2-3 дни  Joy

# 252
  • Мнения: 1 593
Хельоуу от хамериканска земя тоз път! Завърнах се след дъъълъг полед и сядам да давам отчет. Ама първо да се изкажа по темичките, дет ги бистрите, че да не забравя...
 Mr. Green

Валентина, честит рожден ден! Четвърт век си е сериозна работа, ей...  Mr. Green

Светле, аз съм на мнението на Преслава, рискът ти за Даун все пак е нисък (по малко от половин %), но последиците от раждане на дете с Даун са по-големи, отколкото от спонтанен аборт (лично мнение  Peace ). Аз бих направила амниото, но това е защотото не съм достатъчно силна да гледам болно детенце, но то си е различно за всяка мама. Каквото и да решиш обаче, съм вътрешно убедена, че твоето детенце ще е здравичко... въпроса е кога ще го разбереш - сега с амнио или после при раждането!!! Прегръщам те  Hug

А и още нещо, с видеозон може да се установят признаци за синдром на Даун, но трябва да се знае, че около 35% от бебетата с Даун не показват никакви външни признаци на синдрома, които са видими с видеозон даже и след 20та седмица. Затова и правим БХС, както и амнио, ако е нужно. Иначе, нямаше да има нужда от такива тестове.
БХС дава около 80% вероятност за здраво дете
Амниото - 99%

Момичета, вие какво се събирате по кварталите за разходки, ми само по кварталите ли ще ги държим тези бебета. Няма ли да ходите по парковете, та да се събираме повечко?  newsm78

Мирама, това което описваш и на мене ми се е случвало, точно от стоене на празен стомах е, заради стомашните киселини. Освен това ми се получава и от витамини на гладно.

Някой питаше за количките на Грако, аз не съм чувала оплаквания за качеството, но поне моделите продавани в Щатите са тежки, големи и трудноманеврени, особено системите 2 в 1. Да не говорм, че тези цветове дето ги показвате изобщо не съм ги виждала - тука са предимно бледозелени (ама такова избеляло) с бежова пластмаса или пък целите кафеви (ама бабешко кафяво) със сива пластмаса. Вървят около 150$ - 250$ за най-скъпите (дето включват и столче за кола), така че да не се излъжете да давате  много пари!  Naughty

Аз пък съм случила на татко, много добре се държи с мене и много ми помага, но то е защото ние се виждаме по-рядко сигурно, та затова  Mr. Green Не си позволява да се маитапи с мене, ма много странно, аз пък нали бях много разчувствана първия триместър, сега съм си съвсем нормално. Нито кой знае колко плача (даже хич), нито пък се хиля, абе никакви хормончета и ми е добре де. Така ми харесва, дано нещо не превъртя по-нататук  #Crazy

Ето тука покачих малко снимки от Италия, специялно за вас се организирах, ще забележете и снимки от други пътешествия (даже и от 2003та!!!), но разбира се, няма качени снимки, защото много ме мързи.

www.minevi.com на travelling together.



# 253
Hi, момичета Simple Smile
Още изпълнения с тези БХС  Close
Светла19 - стискам палци всичко да е наред и бързо да ги забравиш всички притеснения. Поне от това, което четох по темата, вероятността да се роди детенце със синдром е моооого нищожно малка и то като има ред други фактори, които да влияят. Изрично си пише на тези наши тестове, че става дума само за оценка на риска и дори и при проблемен резултат не е задължително да се случи. За такива неща съвети не се дават, но когато е нещо подобно най - често се казва Прави, каквото трябва...Успех и съм убедена, че става дума за докторска буря в чаша вода Peace
Nigella за сега и при нас планът е от 1 до 10 юли в Созопол Simple Smile
И още - днес бебчо ми удари истински здрав тупаник - не приличаше на дискретните ударчета до сега - в първия момент направо не загрях какво стана - помислих, че се удрям в нещо - каква беше тая сила не разбрах Grinning
Относно коментарите за теглото - за мъж ми знам, че харесва мършави девойки / това сочи статистиката / поне за сега обаче си мълчи и преглъща - та чак и ми се радва на дупето понякога, но веднъж зяпах някаква блуза за бременни - доста големичка - и той само се приближи и вика ако това ти стане таман ...и си скри очичките с ръка Laughing

# 254
  • Мнения: 8
meggyv  хахахахаха - ще ме умориш от смях, ама на сериозно кат решиш да пускаш обявата да ме включиш и мен, щот това за сексуалната диета тормози и мен хахаха. И аз имам чувството, че го е страх таткото да не навреди на бебко по някакъв начин /чудно какво ли си представя, че може да стане  Joy Joy/, хахаха кажи сега не са ли странно нещо това мъжете????  Joy Joy Joy

silverarrow радвам се, че сте пристигнали благополучно и сте добре, но съжалявам, че вече не сте в България...втората ни срещичка май ще трябва да я правим без вас  Cry

Общи условия

Активация на акаунт