Измами ме и искам да си отмъстя

  • 24 727
  • 316
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 459
Винаги съм се чудила на такива жени. Пък толкова ли не могат да си намерят необвързан мъж, какво толкова им харесва да далят любимия с друга. Някой казват заради пари, ама има и необвързани мъже с пари, но те трудно се хващат, а женените търсят разнообразие, после им се сърдят, че ги зарязали, изоставили, предпочели семейството.

# 301
  • Мнения: 1 455
Така и не казах на съпругата,но разбрах,че тя със сигурност знае за детето.И познайте каква е реакцията-никаква,дори е още по-любезна с мен и ми сервилничи даже.Как иначе,тя е на 4о години и не е работила,няма образование,какво и остава освен да мълчи и да се прави,че не знае нищо.

Евала на съпругата,сега ми става ясно защо мъжа е предпочел да си остане при нея.
Мисленето ти особенно последния ти постинг ме разби.

# 302
  • Мнения: 1 559
Винаги съм се чудила на такива жени. Пък толкова ли не могат да си намерят необвързан мъж, какво толкова им харесва да далят любимия с друга. Някой казват заради пари, ама има и необвързани мъже с пари, но те трудно се хващат, а женените търсят разнообразие, после им се сърдят, че ги зарязали, изоставили, предпочели семейството.

Ами за да си хванеш необвързан мъж се изисква много повече от това да му се развэш гола пред очите newsm78.А женените с дълъг брак са много лесна плячка Tired.Рутината в семейството може да е подтиснала единия(мъж или жена  Whistling)и затова се получават такива ексцесии.Надявам се, семейството ми да избегнем този момент. Sunglasses

# 303
  • Мнения: 213
пак вечната история със женен мъж Tired
а бе мацка не ти ли дойде на акъла че ще хохи ходи по чуждо и пак при жена си ще се върне  Peace

# 304
  • Мнения: 459
Винаги съм се чудила на такива жени. Пък толкова ли не могат да си намерят необвързан мъж, какво толкова им харесва да далят любимия с друга. Някой казват заради пари, ама има и необвързани мъже с пари, но те трудно се хващат, а женените търсят разнообразие, после им се сърдят, че ги зарязали, изоставили, предпочели семейството.

Ами за да си хванеш необвързан мъж се изисква много повече от това да му се развэш гола пред очите newsm78.А женените с дълъг брак са много лесна плячка Tired.Рутината в семейството може да е подтиснала единия(мъж или жена  Whistling)и затова се получават такива ексцесии.Надявам се, семейството ми да избегнем този момент. Sunglasses

Ами да де, аз исках да кажа, че женените не са толкова прости и рядко някой от тях се влюбват и зарязват съпругата. Повечето търсят развление, разнообразие, дори всичко да им е наред в семейството. Да, обаче отсрещната страна уж не вижда така нещата и мисли, че е намерила любовта на живота си, щом забременява и после се сърди, че не я искал такава. Ами да си направи изводите.

# 305
  • София
  • Мнения: 2 840
Така и не казах на съпругата,но разбрах,че тя със сигурност знае за детето.И познайте каква е реакцията-никаква,дори е още по-любезна с мен и ми сервилничи даже.Как иначе,тя е на 4о години и не е работила,няма образование,какво и остава освен да мълчи и да се прави,че не знае нищо.


Това, че е на 40 години, очевидно не е проблем, та нали и ти си на толкова, възможно и на повече, съдейки от факта, че съпругът на коментираната жена е твоята ученическа любов и се знаете от деца.
Искам да уточня,че той беше ученическата ми любов,познаваме се от деца,разделихме се тогава,но и аз имах вина за това.После бяхме отново заедно сле 13 години,през които не се бяхме виждали.
След това уточнение, е съвсем ясно защо не си намерила начин да съобщиш на човека за бременността си - просто вече ти е било "крайно време", с оглед на възрастта и факта, че нямаш партньор.

А съпругата не я мисли, щом досега някакъв мъж я предпочита ей такава - необразована, неработеща, а и любовницата му е в същата възрастова група, вероятността да я напусне е наистина нищожна.
Така че, вероятно "сервилността" е плод на твоето въображение.

Признавам, че не съм изчела цялата тема, но доколкото прочетох, виждам, че повечето жени тук разсъждават над проблема съвсем добронамерено.
А темата за мен си е провокация.Последният, цитиран от мен, постинг е опит за гавра с образа на съпругата от типа :"типа, проста,гола пред печката".Приемаща всичко и "сервилничеща", защото без мъжа е някакво нищожество.
За жалост, от дистанция на времето, авторката започва да губи връзката.
Та сега поне е трудно за жената да се мисли и като "застаряваща".

Всяка по-чувствителна жена на средна възраст, която се е отдала на семейството си, би се почувставала омерзена от думите на авторката.
Други, такива като мен, биха й казали някои неща, но аз не съм в особено плагоприятна позиция в този форум напоследък, така че ще се огранича само с този единствен коментар.

# 306
  • Мнения: 319
А темата за мен си е провокация.Последният, цитиран от мен, постинг е опит за гавра с образа на съпругата от типа :"типа, проста,гола пред печката".Приемаща всичко и "сервилничеща", защото без мъжа е някакво нищожество.

Всяка по-чувствителна жена на средна възраст, която се е отдала на семейството си, би се почувставала омерзена от думите на авторката.

За съжаление авторката на темата не осъзнава, че ако беше станала жена на този мъж(а не любовница) тя щеше да е :
 
Цитат
съпругата от типа :"типа, проста,гола пред печката"

И той пак щеше да си хване друга любовница.

# 307
  • София
  • Мнения: 1 320
Авторката, първо да се изясни със собствено си АЗ, а пък после да дава определения и да съди хората. Първо за всяко нещо са нужни двама. Вярно, ако не си била ти, е щяло да бъде някоя друга.  Гледай си детето, нека да ти е живо и здраво. Такива като теб бол. Аз съм много против тези  неща и мога да напиша много, но няма начин да си загубя времето, за да ти обяснявам за семейните ценности. Дано някога да имаш истинско семейство, за да разбереш. За какво си искала да звъниш на жената, за да се покажеш, колко си долна ли, че веднъж не си могла да развалиш семейството, че сега ли, след 2 години!?
Пожелавам ти да намериш вътрешно спокойствие и да се радваш на детенцето си!

# 308
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Така и не казах на съпругата,но разбрах,че тя със сигурност знае за детето.И познайте каква е реакцията-никаква,дори е още по-любезна с мен и ми сервилничи даже.Как иначе,тя е на 4о години и не е работила,няма образование,какво и остава освен да мълчи и да се прави,че не знае нищо.


Това, че е на 40 години, очевидно не е проблем, та нали и ти си на толкова, възможно и на повече, съдейки от факта, че съпругът на коментираната жена е твоята ученическа любов и се знаете от деца.
Искам да уточня,че той беше ученическата ми любов,познаваме се от деца,разделихме се тогава,но и аз имах вина за това.После бяхме отново заедно сле 13 години,през които не се бяхме виждали.
След това уточнение, е съвсем ясно защо не си намерила начин да съобщиш на човека за бременността си - просто вече ти е било "крайно време", с оглед на възрастта и факта, че нямаш партньор.

А съпругата не я мисли, щом досега някакъв мъж я предпочита ей такава - необразована, неработеща, а и любовницата му е в същата възрастова група, вероятността да я напусне е наистина нищожна.
Така че, вероятно "сервилността" е плод на твоето въображение.

Признавам, че не съм изчела цялата тема, но доколкото прочетох, виждам, че повечето жени тук разсъждават над проблема съвсем добронамерено.
А темата за мен си е провокация.Последният, цитиран от мен, постинг е опит за гавра с образа на съпругата от типа :"типа, проста,гола пред печката".Приемаща всичко и "сервилничеща", защото без мъжа е някакво нищожество.
За жалост, от дистанция на времето, авторката започва да губи връзката.
Та сега поне е трудно за жената да се мисли и като "застаряваща".

Всяка по-чувствителна жена на средна възраст, която се е отдала на семейството си, би се почувставала омерзена от думите на авторката.
Други, такива като мен, биха й казали някои неща, но аз не съм в особено плагоприятна позиция в този форум напоследък, така че ще се огранича само с този единствен коментар.


 smile3521много ме изкефи този постинг Peace

# 309
  • Мнения: 148
Госпожицата пуснала темата, защо не се е регистрирала? Просто май ни е дала тема за разговор. При положение, мила, че си забременяла от женен мъж, още от тогава рискуваш да си гледаш детето сама, което не винаги е лошо, имайки впредвид, че може да гледаш и някой търтей, ако ме разбираш! Желая ти успех, постъпвай разумно, не емоционално в името на детето Peace

# 310
  • Мнения: 172
Винаги съм се 4удела какво намират някои в женените мъже???
Свършиха ли ергените?
Имам две приятелки с дълги връзки/все още/ едната пове4е от 10г другата 6г
Та първата роди мом4енце.Той не си даде името #Cussing outНо е поел вси4ки грижи за нея и детето.Пари,ремонти ,по4ивки и т.н.Но пак не с заслужава.Ве4ер се прибира при жена си и големите си деца.
Другата не може да има деца от съпруга си.Два пъти забременява от любовника и два пъти го маха.Лекарите и бяха казали ,4е има запушени тръби и не може да има деца,освен ''Ин витро''
Та вси4ки около нея и казахме ,4е това е Божи наказание.
Сега по4ва Ин витро.
И двете са влюбени и оби4ат любовницете си. #Crazy #Crazy #Crazy
Определено не го разбирам.Явно идва сляпата неделя както казват старите хора.

Извинете , че е извън темата ама не мога да не го напиша.
След като жената забременява, проблема не е в нея а в мъжа и. Така , че извода че това е Божие наказание не върви...Да се опитат да решат проблема при мъжа и. Честно да ви кажа подобни изводи ме натъжават ужасно. Ако някой не е имал тодзи проблем и не знае нищо по въпроса е по-добре да не пише.  Rolling Eyes

# 311
  • Мнения: 1 559
След като жената забременява, проблема не е в нея а в мъжа и. Така , че извода че това е Божие наказание не върви...Да се опитат да решат проблема при мъжа и. Честно да ви кажа подобни изводи ме натъжават ужасно. Ако някой не е имал тодзи проблем и не знае нищо по въпроса е по-добре да не пише.  Rolling Eyes

И аз извън темата...ами като проблема е в мъжът и,да го сменя тогава,за кво забременява от лйбовника си,ми да го остави бебето и да се разведе тогава. #2gunfire
В този ред на мисли искам да кажа за майка ми,която беше омъжена за баща ми 23 години.Ве4е 5 години са разведени Tired,....та майка ми си е имала любовник (за който в момента е омъжена )от 13 години.Година преди да се разведат с баща ми,майка ми забременява от него,и маха бебето,защото все още е нямала развод с баща ми,а и човечеца нищо не е знаел за нейните планове.Та ..след развода,както вече казах,се женят с любовника и,и правят опити за бебе,дори и ИНСЕМИНАЦИЯ  Crazy Crazy Crazy ,но наистина това е "Божие наказание" Tired,за това че нищо не се получава.
Та възмездие има Naughty..,рано или късно Tired.Майка ми е,обичам е много Heart Eyes,но намирам постъпката и за лековерна...

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 14:39 от megan79

# 312
  • Мнения: 172
С риск да стана груба..и за последен път се намисвам в темата.
Не се казва ОСЕМЕНЯВАНЕ, а ИНСЕМИНАЦИЯ.

Ако прочетете малко в клуба Проблемно забременяване, може и да разберете за какво говоря.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 14:35 от nikoniki4

# 313
  • Мнения: 1 559
С риск да стана груба..и за последен път се намисвам в темата.
Не се казва ОСЕМЕНЯВАНЕ, а ИНСЕМИНАЦИЯ.

Ако прочетете малко в клуба Проблемна забременяване, може и да разберете за какво говоря.

Аиде сега,няма нужда да ми даваш уроци Crossing Arms.И престани да се засягаш лично Wink....
Знам ,че не е честно,такива дето не заслужават да са майки,да раждат по няколко и да правят аборти #Cussing out...,а такива които го искат от сърце да не могат.. Tired
Да не изместваме темата в съвсем друга насока..,и аз имам операции,и трйдно забременях,знам ли,пък може да е кaрма Rolling Eyes

# 314
Ами мила до сега не съм чула за нито една история със женен мъж с щастлив край.А жена му какво да и разказваш причиняваш болка на човек който няма нищо общо. Не мисля че си права ама станалото станало сега си гледай детето и не се трови с такива мисли.

Общи условия

Активация на акаунт