Най сексапилен политик ???

  • 3 292
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Милен Велчев и Емил Кошлуков  Grinning Другите пасти да ядат  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 539
Иска ли питане? Цветелин Кънчев Joy

# 17
  • Мнения: 6 155
Никой!
Що няма такава опция? Crossing Arms
От изброените бате Бойко ми е най-симпатичен визуално.

# 18
  • Мнения: 3 423
От гореизброените никой не ме подмокря.
Волен Сидеров е симпатичен.
Софиянски също, понеже е скорпион, обаче
плува, без да си топи главата, което не ме кефи.
Може ли един мъж да плува като жена?!
Харесва ми Ангела Меркел. Това се казва кариера!
Преди и сега, я, я, вундаба!

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
ББ Heart Eyes

# 21
# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Харесва ми Ангела Меркел. Това се казва кариера!
Преди и сега, я, я, вундаба!

Има хляб, значи, в политиката!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 561
пфу изпревари ме . този е с доказан сексапил  Sick Sick Sick
 също така Ахмед Доган и онзи дебелият от атака забравих му името  Mr. Green Mr. Green Sick Sick Sick

# 24
  • Мнения: 1 113
Бойко Борисов има излъчване на мачо, харесвам го, с изключение на случаите, в които си прави устата на "чорчики" и гледа полуобидено-полуядосано. Софиянски пък прилича на баща ми (особено когато татко беше по-слаб) и някак си ми е трудно да търся сексапил в него. Но ми е симпатичен, ей тъй по бащински  Laughing

# 25
  • Мнения: 3 423
Летяща, тоя има сексапил като на Дядо Мраз.
Как се зове? Обичам мъже да ме гледат премрежено.

# 26
  • Мнения: 4 841
Летяща, тоя има сексапил като на Дядо Мраз.
Как се зове? Обичам мъже да ме гледат премрежено.

Педофил е, Лиске. Осъдиха го за прекалена любов към духовата музика, изпълнена от невръстни рочмета  Sick

# 27
  • Мнения: 25 624
Леле, колко сте перверзни!  Shocked
Самата дума политик ми действа асексуално. Ако още малко ги размятат по телевизиите, ще стана фригидна направо.  Crossing Arms
Но пък поне мъжът ми ще намаже, и без това се точи отдавна на майките им на всичките...  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 423
Летяща, тоя има сексапил като на Дядо Мраз.
Как се зове? Обичам мъже да ме гледат премрежено.

Педофил е, Лиске. Осъдиха го за прекалена любов към духовата музика, изпълнена от невръстни рочмета  Sick

Ау, това ли е онзи?! Баси червея!
И наистина ли го осъдиха? Shocked

# 29
  • Мнения: 4 841
Летяща, тоя има сексапил като на Дядо Мраз.
Как се зове? Обичам мъже да ме гледат премрежено.

Педофил е, Лиске. Осъдиха го за прекалена любов към духовата музика, изпълнена от невръстни рочмета  Sick

Ау, това ли е онзи?! Баси червея!
И наистина ли го осъдиха? Shocked



от Dnevnik.bg [1366 прочитания]
09 май, 14:58

Софийският градски съд /СГС/ осъди на 3 години лишаване от свобода депутата Владимир Кузов.

Кузов беше признат за виновен за това, че е извършил хомосексуални действия с малолетния Николай Кирилов. Освен това Кузов е наказан с обществено порицание.

Той ще трябва да заплати разноските по делото на стойност около 1620 лева.

Присъдата може да бъде обжалвана пред Софийския апелативен съд в 15-дневен срок.

По-рано обвинението изтъкна, че присъдата за такова престъпление е от 1 до 5 години. В обвинителния акт пише, че действията срещу малолетното момче не са били насилствени. Според прокуратурата възрастта на детето предполага полова незрялост и това, което се е случило с него, можело да доведе до увреждания.

Производството по делото е започнало през 2005 година от Софийската районна прокуратура. Но след като Кузов е избран за народен представител, то е било прекратено.

Пред журналисти Кузов каза, че в периода, в който го обвиняват, че е блудствал с момчето -  от 07.00 ч. сутринта до 19.00 ч. вечерта, е ходил на работа, след което е пеел в кафене и не е имало време да извърши действията, в които го обвиняват.

Общи условия

Активация на акаунт