Септемврийското хлапе плаче вече за море !!!

  • 13 692
  • 192
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 537
Здравейте и от мен. Wink Ние нямахме нет 10-тина дена, но вече има.

Абе незнам какви са тези кризи, Жорко още не е навлязал в някаква такава, да чукна.....е, има разни моменти, но е дребно и бързо му се отвлича вниманието.
На нас малко не остава още и махаме и нощния памперс, надявам се до месец-два напълно да му го махна.Тука от 10 дена сигурно всяка вечер му слагам един и същ памперс -сух ,става си сам през ноща да пика Grinning Само днес беше пишнал един път, но му е простено Laughing

Иначе нищо ново покрай нас, все една и съща, незнам кога ще ходиме при бабите, честно казано ми се ходи само малко при майка ми и баща ми ,че е по-близо ,ама ще видим  Wink

Вчера пък си взех автобронзант който доста ми го хвалиха,на Рубела и тъй като ще си разминем с морето,мисля да се сдобия с малко повече тен Wink
Поздрави Wink

# 136
  • Мнения: 762
Има едно болно бебенце, което е голямо колкото моята дъщеричка,която спи сгушена в скута ми.Тези,които са запознати с болката на Лилибон и Криско ,моля да гласуват на http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1637&s  ,за да се преборим и да спечелим първа награда от 1500 лева, с която да помогнем за грижата на едно дете, което е същото като нашето, но много го боли...
Благодаря ви, мили майки!

Моля за извинение,че отново се натрапвам в темата ви. Дано вие и децата ви сте здрави и много щастливи заедно!

# 137
  • Мнения: 2 255
Оооо аз памперса му го махнах почти едновременно с дневния  Peace
Борихме се от май месец още с лелите в яслата  Sick ама все ми правеше изненади  #Crazy
И накрая на морето края на юни ...явно му беше вече тъкмо време  Mr. Green хем спря да се изпуска в гащите, хем като отсече, че и вечер не иска памперса ... и край  Joy ..изпуска се няколко нощи като се прибрахме у нас  Rolling Eyes ... и спря  thumbsup много съм доволна  newsm44
Занесох цялата торба "панчи" дето ни остана в яслата да с имат резерв  hahaha

# 138
  • Мнения: 83
Ами аз нощния памперс го махнах още на 1 г. и 11м., но все още пием чай и мляко с шише с биберон. Имам чувството, че ще се махат шишетата с биби и на бебо и на каката hahaha
Не знам дали ни е рано, но много искам да запиша Юли на нещо да спортува или танцува. Какво е вашето мнение по въпроса? Мисля да поразпитам на каква възраст приемат деца за на есен, ако някой има информация ще съм благодарна да я сподели. Лека вечер от нас!

# 139
  • Мнения: 2 255
 Joy Както се похвалих за нощното пикаене  hahaha така тая нощ малкия змей направо плуваше   sport027.... в собствени води  Mr. Green след една диня снощи  Sick

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Ех, то не може без инциденти Simple Smile

# 141
  • Мнения: 3 537
Joy Както се похвалих за нощното пикаене  hahaha така тая нощ малкия змей направо плуваше   sport027.... в собствени води  Mr. Green след една диня снощи  Sick
Mr. Green Joy Ми....то по закона на Мърфи обикновенно така става, и при нас същата работа оная нощ след като се похвалих.......вече ше си мълчим,никакви такива хвалби hahaha

# 142
  • София
  • Мнения: 1 511
Привет,Сладурани!
Хвърлям ви по едно око от време на време ...  Hug


Таня,
да се пазиш от тези настинки!  Heart Eyes

# 143
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Аз още изобщо не правя опити да махам нощняи памперс, зашото осособено в жегите Бобо се буди и пие сок, и сутринта е опишан доста памперса.

Една вечер явно толкова много ми се е спяло, че съм забравила да му сложа памперс и си легна по гащи. По едно време през нощта чувам, че вика " Ела да видиш как ного сам напакан" Simple SmileSimple Smile тогава чак разбрах, че съм забравила памперса Simple Smile

# 144
  • Мнения: 2 255
Ех, то не може без инциденти Simple Smile
Joy за съжаление наистина не може без поражения  hahaha
Вчера следобяд Коко заспа на нашата спалня и аз нали съм спокойна, че следобед отдавна не се изпуска  Sick го оставих да си спи там   sleepuu и по едно време се чува Мамо, бързо помощ, напиках тати леглото.... яката   newsm62
Влизам аз, а той стои прав разкрачен и продължава да пикае  Mr. Green викам му да спре, а той ми итговаря пишката не иска спира   jumpuu
Беше направил почти метър локва на матрака  hahaha та го обръщах добре, че е двулицев  Rolling Eyes
Снощи се прибира баща му и малкия му вика Тати, аз напиках ти кревата, щот ти утре караш се мене   smile3534  а предната вечер баща му верно за 1-ви път истеряса  smile3511 и крещя и го наказа до хладилника  smile3513
Та кой знае дали беше инцидент или....  newsm78
Тез хлапета са опасни  ppp

# 145
  • Мнения: 3 537
Ех, то не може без инциденти Simple Smile
Joy за съжаление наистина не може без поражения  hahaha
....................... и по едно време се чува Мамо, бързо помощ, напиках тати леглото.... яката   newsm62
Влизам аз, а той стои прав разкрачен и продължава да пикае  Mr. Green викам му да спре, а той ми итговаря пишката не иска спира   jumpuu
Беше направил почти метър локва на матрака  hahaha
Снощи се прибира баща му и малкия му вика Тати, аз напиках ти кревата, щот ти утре караш се мене   smile3534 
Тез хлапета са опасни  ppp

Вярка, направо ме съсипа от смях........... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha smile3532 и като гледам от всички дечурлига твоя е най -изобретателен и най-голямата терца tooth tooth tooth Сладур голям, ей ,да го нацелуваш по дупето от мене newsm62

# 146
  • София
  • Мнения: 1 511
 newsm62 newsm62 newsm62
Е,не ... този Коко за сетен път ме докарва до смях през сълзи...
 smile3532 smile3532 smile3532

# 147
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,при нас тече трескава подготовка за морето.Живи и здрави в събота заминаваме.

# 148
  • Мнения: 1 283
Привет,мили момичета! Hug

Завърнахме се благополучно от Родината!Много съжалявам,че не можах да се видя нито с Гвен,нито с Вяра! SadВремето отлетя като един миг и нямаше време за нищо!

Не съм ви чела писанията,но се надявам да сте живи и здрави всички! HugСилни прегръдки от нас и до-скоро! Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 2 255
Привет,мили момичета! Hug

Завърнахме се благополучно от Родината!Много съжалявам,че не можах да се видя нито с Гвен,нито с Вяра! SadВремето отлетя като един миг и нямаше време за нищо!

Не съм ви чела писанията,но се надявам да сте живи и здрави всички! HugСилни прегръдки от нас и до-скоро! Heart Eyes
Ей, Джулка, много се радвам да те "видя" в ефир   bouquet
Добре завърнали се  Peace
Като се наместиш в реалното време драсни някой ред повечко, как сте  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт