Септемврийското хлапе плаче вече за море !!!

  • 13 681
  • 192
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 255
Момичета ето ви и новата тема !!!

Аз нашето море   grinning039 вече съм го спазарила дано не ни мине котка път  Joy вие сте ....

линк към старата : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173547.260

 newsm10 Успех на всички !!!

# 1
  • Мнения: 2 255
Да не забравим бандата  Joy

киприте 4470

Стела         
Емили         
Холи           
Никол         
Нели-Елина



морячетатаsmile3548

Жорко         
Бобо           
Tано           
Кoko           

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Вярка,кажи какво и къде си спазарила?

# 3
  • Мнения: 2 255
Вярка,кажи какво и къде си спазарила?

Ще ходим и тази  като миналата на станцията на НСО на Евксиновград  Peace
Приятелите дето ни водиха миналото лято, предложиха да сме хванели последния влак  Joy че после край  Sick и аз изобщо не се двоумих  Rolling Eyes та така се закачихме пак за тях... и от 16 до 26 юни сме там   grinning039 живи и здрави разбира се  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз днес пак се ровичках за място на морето.Сега обаче се спрях на Черноморец.

Флави,видях че вие сте били там от стари теми.Може ли да кажеш как е?В кой хотел бяхте?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 511
Записвам се в новата тема!  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 403
Галка на Черноморец е много готино, тихо и спокойно Crazy
Аз от как се помна само там ходим на плаж  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 1 511
Искам да ви се похваля,че тази нощ Тано спа без памперс.
От 2-3 седмици нощния памперс е сух,след обяд въобще не слагам и затова снощи реших да се пробваме без!  Grinning  И така се радвам!  Party
Сигурно ще има няколко инцидента и преобличане през нощта,но без това не може!
Айде весел празник на всички!   bouquet

# 8
  • Мнения: 3 537
Здравейте и от мен  и Честит празник !!! wavey  Grinning

Ние снощи пратихме Жорко при майка ми и баща ми на Дупница, та ще им погостува до неделя  Laughing
По въпроса за морето?!....както всяка година и тази няма да ходим,поради простата причина, че не можем да си го позволим финансово.Но в близките години дано да идем, ....тази година както всяка друга ще си правя плаж на терасата....не съм ходила на море от 19 години за съжаление и вече ми е все тая честно казано....най-много да идем на гости на бабите през отпуската му  и това ще е ....ако пък случайно започна някаква работа, най-вероятно ще се разминеме със всякакви почивки.
Ами това е от мен за сега Grinning
Айде огря слънчице вече на вън, крайно време беше   Nature Sunny ...ама както го дават чак до понеделник дъждавно... no  Rolling Eyes гадна работа....


Искам да ви се похваля,че тази нощ Тано спа без памперс.
От 2-3 седмици нощния памперс е сух,след обяд въобще не слагам и затова снощи реших да се пробваме без!  Grinning  И така се радвам!  Party
Сигурно ще има няколко инцидента и преобличане през нощта,но без това не може!
Айде весел празник на всички!   bouquet
Браво на Тано, само така и за напред Grinning

# 9
  • Мнения: 1 403
А, така  smile3501 махайте памперсите, аз съм забравила какво е това, една година ве4е сме без  Naughty
На мен пък в4ера ми стана нещо на окото, все едно имам няква мрежи4ка  Rolling Eyes Ако не ми се оправи до понеделника, ще ходя на лекар  Tired
Разкажете какво правят вашите бонбони по цял ден  newsm78
Емили немога да и затворя устата за 2 мин. само бърбори и нарежда  ooooh! Всеки ден ме изпълва с нещо ново  Mr. Green
В4ера ми вика" Мамо аз вси4ко зная"  ooooh! Няма няма и като изръси на баща си "Липсваш ми" и баща и е до там  Crazy

Мимис сега като станем гларуси ще ни идвате на гости  Hug

# 10
  • Мнения: 3 537
Мерси за поканата  Laughing

Уфф, ами Жорко незнам ....какво прави?! като чуе нещо и го повтаря като папагал Laughing Обаче ми е направило впечатление,когато каже някоя лоша дума и като му правиме забележка не му пука ,става обратното,продължава още повече да го повтаря, и вече му правя само един път забележка и млъквам,та след малко го забравя.
Напоследък гледа само Цар лъв и Роботи и сега е научил и като се сети и повтаря"Ей тъпчо, седнал"  Mr. Green

Жорко пък през ноща си е с памперс ,защото си пика, не много ама пак 1-2 пъти...но аз ако видя ,че му е сух памперса не го хвърлям а му го слагам на другия ден пак.А нощния напълно ще пробвам да го махнем лятото като стане по-топло.

Ох, аз пък съм на лунната диета днес иииии само за ядене мисля,  ooooh! , само се наливам с чай и вода да се заситя, ама от тия течности съм през 15 мин в wc-то Tired Но....ще устискам както всеки друг път, не остана много  Crazy

# 11
  • Мнения: 1 403
И Емили гледа много Цар Лъв и Хензел и Гретел
Мимис ти на диета, а аз само се рова по рецепти и се 4уда какво слади4ко да направя  Mr. Green В4ера правих един кекс с три цвята , днес съм на крем карамел  Party Дано да ми стане, 4е такова 4удо за първи път ще правя  Praynig

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Галя, миналата година бяхме на Черноморец - избрахме го с идеята за тихо, спокойно и чисто място - нищо подобно обаче за съжаление.
Беше претъпкано , вечер по заведенията беше много трудно да се намери място, плажа на къмпинг Градина, за който всички казваха ,че до миналата година е бил страхотен, беше доста мръсен .
Не бяхме в хотел, а в една от тия къши на 3-4 етажа,които се дават целите под наем, не беше кой знае какво.
Абе - няма да повторим скоро там

# 13
  • Мнения: 1 403
И ние миналата година бяхме на Градина и изобщо не ми хареса, ние ходим то4но преди Черноморец от лявата страна  Peace
Много ни харесва там  Hug

# 14
  • Мнения: 2 255
Ей къде сте, щом ви изпусне човек за малко и веднага изчезвате  Joy

Ние се налудяхме по Търновско, децата най-вече  hahaha времето беше страхотно, групата беше голяяяма и добре изкарахме  thumbsup
За съжаление не успях да се видя с flavi  Sad уж се чудехме какво ще правим цели 4 дни на едно място  Rolling Eyes а то даже и не стигна време за всичко  Joy
Утре-другиден ще кача малко снимки  Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 2 181
И ние вчера се завърнахме.Изкарахме страхотно.Ще кача и снимки като имам време.

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 1 511
Ха,така...браво,браво.
Чудесно сте се позабавлявали!  Party
Много се радвам!

# 18
  • Мнения: 1 403
Галка много готини снимки  Hug

# 19
  • Мнения: 2 255

 newsm74 много е сладка бонбонката ... чак се заиграва с обектива май  Joy

Аз нямам време да си метна снимките даже от апарата в РС-то,  може довечера да се спретна  newsm78

Момичета, снощи бях на концерта на Джордж Майкъл  newsm10 невероятмно беше  Peace нямам думи  #Shocked страхотно шоу, полудях от кеф... не съм и предполагала, че ще го видя и чуя на живо харесвам го от 13-14-годишна пикла  hahaha thumbsup[/color]
Е, днес съм без глас от викане, с "ох-чета" от танци и недоспала  hahaha но си заслужава  dance

# 20
  • София
  • Мнения: 1 511


Момичета, снощи бях на концерта на Джордж Майкъл  newsm10 невероятмно беше  Peace нямам думи  #Shocked страхотно шоу, полудях от кеф... не съм и предполагала, че ще го видя и чуя на живо харесвам го от 13-14-годишна пикла  hahaha thumbsup[/color]
Е, днес съм без глас от викане, с "ох-чета" от танци и недоспала  hahaha но си заслужава  dance

СУПЕР!  Party
Супер.........нямам думи.
Моят идол дойде,а аз не се организирах да ида да го видя!  Embarassed

Едно голямоооо браво и ЕВАЛА от мен!
Стана ми толкова хубаво като прочетох,че си отишла!  Hug
Разкажи ми повече!  Praynig

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Супер, Вяра    Peace
Емоцията е невероятна, особено пък ако наистина си на концерт  на някой от идолите си.
Ние се точим за Каварна за някой рок концерт, ама засега само кроим имагинерни планове  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 2 181
Браво,Вярка Hug.


Днес бях на едно интервю и мнооооого ми хареса,та да стискате палци да ме вземат.Много искааааамммм Praynig
След малко отивам на още едно Laughing

# 23
  • Мнения: 2 255
Какво да кажа  #Crazy просто думите са слаби за емоцията, която изпитах  newsm44
Шоуто беше невероятно .... огромна сцена, големи екрани, на които прожектираха страхотни сцени и ефекти  #Shocked а за Джордж Майкъл е безмислено да коментирам дори ..... професионалист отвякъде, нямаше нито един фалшив тон или нещо подобно  Rolling Eyes усмихнат, раздаде се, не се спря по сцената... даже завидях на тези дето бяха долу покрай пътечката дето тичаше, но за там трябваше да се заредим от рано към 4 още и няма как   Wink
Аз бях на хубаво място в трибуните и се виждаше всичко ОК  Peace, натанцувах се, напях се, навиках се, макар, че наоколо имаше малко сухари дето ме гледаха странно, ама... не ми пукааа  Joy
Сега съм без глас, болят ме кръстчето и раменцата ... ама още ми е гот  hahaha

# 24
  • Мнения: 2 255
Днес бях на едно интервю и мнооооого ми хареса,та да стискате палци да ме вземат.Много искааааамммм Praynig
След малко отивам на още едно Laughing

Стискам палци. УСПЕХ   newsm10

# 25
  • Мнения: 1 403
Мами черпя ви по едно за Емили. Днес имаме Имен ден  Flutter



# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Честит празник на сладурката Емили !!!!

Галя,стискам палци. После да разкажеш как е минало.

# 27
  • Мнения: 2 255
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на малката ми приятелка   bouquet много да е здрава, усмихната и по-малко щура  Joy  newsm44

# 28
  • Мнения: 1 403
Благодаря ви мами  Hug
Емили в4ера на празника си беше много лоша  #Crazy Само мрънка и реве нещо. Днес ще съм Желязната Лейди няма да и говора цял ден  Crossing Arms Баба и подари колело и голям кеф, в4ера много го кара, после ще ка4а снимки да гледате  Flutter
Гостите още не дошли, тя искаше да си обли4а пижамата и да си ляга  Tired не, 4е заспа ама........ Crossing Arms Абе изобщо голямо кривондело  Twisted Evil

# 29
  • София
  • Мнения: 1 511
Честита ни именничка!
Да е здрава и усмихната!!!
Весел ден ви желая!



# 30
  • Мнения: 3 537
Честит имен ден и от мена на Емили, Grinning на патерици обаче. Жива,здрава,весела и щастлива и много да ви слуша!
   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 2 181
Честит празник и от нас!(на патерици)
Много да слушка малката и да не ядосва мама Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 403
Благодаря ви  bowuu
На мене ми е гръмнала главата от събиране на багаж  Tired
Сега като остава само един ден и е лудница Shocked, 4е мъж ми ще кара багажа в съботата, после ще се върне и евентуално в понеделника ще отпламе с колата Wink Мина си времето  Crazy

Вярка теб те резервирам за съботата  Party

# 33
  • Мнения: 3 537

ЧЕСТИТ 1 ЮНИ НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА !!!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 

# 34
  • Мнения: 2 255
Благодаря ви  bowuu
На мене ми е гръмнала главата от събиране на багаж  Tired
Сега като остава само един ден и е лудница Shocked, 4е мъж ми ще кара багажа в съботата, после ще се върне и евентуално в понеделника ще отпламе с колата Wink Мина си времето  Crazy

Вярка теб те резервирам за съботата  Party

Леле Тедооо, кога дойде време да потегляте  #Crazy
Аз в събота съм на работа, а  Коко на ясла, ама трябва някак да се организираме да ви видя  Praynig и да нагушкам малката  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 255
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ХЛАПЕТА  и на каките и батковците им    bigdance2

Да са ни живи и здрави, малко пакостливи и много щастливи    ura

# 36
  • София
  • Мнения: 2 181
Честит празник на всички деца!  bigdance2

Ние бяхме на детски клуб сутринта,после накупихме подаръци от детския магазин и сега Стела спи доволна Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 2 181
Забравих да се похваля,че вчера ми се обадиха от детската градина,че сме приети,да отида да подам декларация за потвържедения.

И също така да се оплача.От фирмата дето работех преди да родя ми изтича неплатеното и ме викат да напускам.Щатът ми е съкратен и аз викам да си ме съкратят по съответния член,за да мога ако не почна работа да отида на борсата.Тия обяче се дърпат.Ей сега пак ми звъняха да съм ходела в понеделник на разговор.Не мога да разбера какъв им е проблема.

# 38
  • Мнения: 1 403
Честит празник и от мен на всички муцуни
Да са ни живи и здрави и пове4ко да ни слушкат  Blush

  bigdance2
Вярка в събота следобеда и неделя ще се видим, няма страшно  Hug
Галка и с нас стана същата простотия не ни съкратиха и сега неможем да се запишем на борсата и детските днес неможах да подам  #Crazy Абе изобщо лудница  ooooh!
Най вероятно по другата седмица ще дойдем пак да подам детските 4е от Бургас неможело, докато не смена адресната регистрация  Crossing Arms
Лудницата е пълнааааааааааа

# 39
  • Мнения: 2 255
Здравейте момичета !
Да ви се оплача .... бясна съм  #Cussing out току що говорих по телефона с ДГ дето съм подала молба за Коко и ми казаха, че бил 3-та резерва в списъка  Sick

така и не можаха да ми обяснят как при 26-ти вх.№ е на 28 място сега  #Shocked сигурно имало близнаци или пък деца, които имат по-голям брат/сестра в същата ДГ   #Crazy не знаят, но това било  Sad
Утре ще ходя на място да видя какво е положението, че аз другаде не съм подала молба и ако не го вземат ще се  #2gunfire
Само, че хич не ми се влиза в конфликт още от начало и не знам какво да правя, директорката ми каза, че ще събират група от 28 деца и със сигурност ще го приемат, а сега се оказва, че групата ще е от 25 деца, а и някой го е изпреварил някак  #Silly
Направо полудявам само при мисълта, че няма да го вземат ... ужас  smile3515

# 40
  • София
  • Мнения: 2 181
Вярка,много гадно така. Cry

# 41
  • Мнения: 3 537
Дано приемат Коко и нямате проблеми ви пожелавам Praynig Wink Няма какво да се учудваш, това е  Shocked нямам думи аз....и Жорко така за яслата по списъка на родителите бях 46 номер мисля, а като влезнахме вътре директорката ми даде 48-ми.....айде кажи сега   Tired

# 42
  • София
  • Мнения: 1 511
Неприятно е!
Някоя мама или тати явно си е развързал кесията с жълтиците!  Confused

А аз нямам търпение да дойде петък и да се изнасяме към черноморието!
Екстра ще ми се отрази промяната! Майка ме плаши,че ще вали дъжд и ще е облачно Mr. Green (но говори така,защото не й се иска да се разделяме за близо месец) ... но аз не отивам да се пържа на слънцето! Ще обикаляме с Тано градинките и парковете,ще досаждаме на съпруга ми и така...  Mr. Green

Дано Коко има безпроблемно влизане в градината и мама малко да се поуспокои!   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз ще започвам работа.Взеха,че ми се обадиха от няколко фирми,та ми се запали главата дали направих правилния избор.Избрах си тази,която мисля ще е най0интересна и най-добре платена де Mr. Green.Много ми е мъчно за Стела(ще я гледа една жена) и незнам на кой свят съм.............

# 44
  • Мнения: 2 255
Здравейте,
вчера ходих до детската градина и говорих с директорката   #Crazy тя се опита да ме успокои, че нямало проблем, защото поне 5-6 деца според нея нямало да потвърдят прием, тъй като масово са подали молби в 2-3 ДГ  Rolling Eyes не кат мен в 1  Sick и ще трябва да изчакам до края на седмицата да мине срока, за да се разбере  #Cussing out
Определено съм притеснена  Cry не ми се мисли какво ще стане ако не го вземат  #Shocked пак ще трябва да търся връзки  Shocked аман вече за ясла връзки, за ДГ... после сигурно и за училище  #Silly
Оказа се, че в списъка най-отпред има 3 деца с брат или сестра в ДГ, 1 на инвалиди, 1 на персонал, 2-3 с дихателни проблеми и .... така всички минават назад   Tired Face

# 45
  • Мнения: 2 255
А аз нямам търпение да дойде петък и да се изнасяме към черноморието!
Екстра ще ми се отрази промяната! Майка ме плаши,че ще вали дъжд и ще е облачно Mr. Green (но говори така,защото не й се иска да се разделяме за близо месец) ... но аз не отивам да се пържа на слънцето! Ще обикаляме с Тано градинките и парковете,ще досаждаме на съпруга ми и така...  Mr. Green

Пак ли ще преследвате вашия татко  hahaha надявам се да се оправи временцето  Praynig  въпреки, че там не е такова и сега   Peace
Пак ли към Варна сте  newsm78
Ние живи и здрави на 16-ти заминаваме за Евксиновград - за 10 дни   grinning039 дано да е топло, че мен определно ме вълнува плажуването  Joy

# 46
  • Мнения: 2 255
Аз ще започвам работа.Взеха,че ми се обадиха от няколко фирми,та ми се запали главата дали направих правилния избор.Избрах си тази,която мисля ще е най0интересна и най-добре платена де Mr. Green.Много ми е мъчно за Стела(ще я гледа една жена) и незнам на кой свят съм.............
HugБРАВО ... ЧЕСТИТА ти нова работа
Не го мисли толкоз, много е хубаво да почнеш работа и да си стъпиш на крачката  Peace вярно, че времето все не стига и си на педал, но .... Wink
А Стела ще се справи, макар и да не ти се вярва малките ни зверчета са много по-оправни отколкото си мислим и се адаптират към промените много по-леко отколкото очакваме  Peace стига ние да не им показваме колко ни е страх  Joy
Желая ти успех и късмет и дано да си направила по-добрия избор  thumbsup човек никога не може да е сигурен кое е най-правилно    Hands Thumbsup

# 47
  • София
  • Мнения: 1 511
Галя,
КЪСМЕТ!!!
Сигурна съм,че си направила правилната стъпка относно избора на работа и относно избора на гледачка!
Стискам палци!   bouquet


Вяра,
абсолютно си права,като ловджийски кучета сме с Тано!  Mr. Green

Ще сме във Варна или Балчик. Зависи къде ще има места. Съпругът ми и работниците от фирмата спят в хотел във Варна и в Балчик. В който хотел има места там ще се настаним,иска ми се в Балчик,защото във Варна вече бяхме няколко пъти,а В Балчик ходихме само на разходка и видях колко е красиво!
Но по принцип нямам претенции,България е много красива и няма значение къде съм,стига да съм с детето си и съпруга си!  Heart Eyes

Таня,
как си?
Нищо не казваш ...  Thinking

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Здравейте  Hug

Галя , честита нова работа !!!   bouquet

Много е кофти наистина , докат освикнеш, че някой друг гледа детето, но хубавата част идва като си стъпиш на краката и се сетиш какъв човек си била преди това  Simple Smile
Така че - няма страшно  Simple Smile

Гвен , като те слушам и на мен ми идва да хукна към Варна и Балчик Simple Smile

Вярка пусни някоя снимка от нашия край да видя къде сте миткосвали Simple SmileSimple Smile


Ние си запазихме вчера места за море на Приморско - голям зор, всичко било заето още март-април  Shocked

Ето тука
http://www.contesa.snimka.bg/album.php?album_id=95095
Избрах го , защото има дворче и детска площадка.  И места Simple Smile Simple SmileСтискайте палци да мине добре, че миналата година беше кошмарно на Черноморец  Sad

# 49
  • София
  • Мнения: 1 511
Флави,
късмет!   bouquet
Дано всичко мине добре!

Ние изчезваме днес  следобяд.Ще постоим 2-3 дни в Чирпан при свекърва ми и после на изток,при изгрева на слънцето,при морските вълни...  Flutter

Желая на всички ви приятно време и усмивки докато нас ни няма!
 Hug

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте, 3 пъти се каня да пиша и все изкача нещо и не мога да постна.
Галя, поздравления за  новата работа, дано всичко е наред и Стела да се разбира с детегледачката.

Аз съм си добре, Ники ни срази мен и баща й, един ден запя "Ти си бурята  в сърцето ми"
И ние се шашнахме, щото не сме я слушали в къщи тази песен, даже щях да си я свалям да я чуя. Звъня на брат ми, да го питам дали я пускат по ТВ, че когато бяха почивните дни по цял ден беше включен ТВ на някоя музикална телевизия и му се накарах хубаво, но се оказа че тази песен вече не била такъв хит и по нарядко я пускат. Днес в яслата, докато й обуваме пантофите на малката и чувам едната госпожа вътре да казва на някое детенце, я изпей "Ти си бурята в сърцето ми" и ни стана ясно от къде го е научила Simple Smile
На мен морето ще ми се размине, дано свекърите успеят да заведат Ники за няколко дни, че си е каляване все пак.
До скоро

# 51
  • Мнения: 2 255
Вяра,
абсолютно си права,като ловджийски кучета сме с Тано!  Mr. Green
Joy Само така щом може ... не пропускай  Peace
Ние пътуваме за Варна на 16-ти ... и ще сме само 10 дни до 26-ти ... не като вас  hahaha но ни чака записване на баткото в училище и няма как  #Crazy а и в работата и за толкоз им става лошо, че няма да ме има... пък каво остава за повече  Mr. Green

Вярка пусни някоя снимка от нашия край да видя къде сте миткосвали Simple SmileSimple Smile
Толкоз съм на педали напоследък като пред отпуска   #Crazy че чак снощи качих снимките в РС-то, довечера ще кача малко в нета и ще пусна ... обещавам  Peace засега имам само тази http://images01.fotovisia.com/members/viara/607/36753.jpg

# 52
  • София
  • Мнения: 2 181
Нашето море е на път и тази година да се размине заради работата ми.Още по-гадно ми става.Аз бях доста нахална да попитам де и шефа каза че ще направи всичко възможно поне 3 дни да ми даде и със събота и неделя да станат 5.Ще изнахалствам евентуално за септември за повече Mr. Green.
Вчера и днес бях със Стела и бавчката.Мисля,че Стела си я хареса,защото днес си отиде само с нея на разходка,гушка се в нея.Вчера след обяд като се събуди и плака за нея,сигурно и сега като се наспи ще има рев.

# 53
  • Мнения: 1 640
Здравейте,чак сега се усетих,че може би има нова вече тема.
  Моята дъщеря е приета в ДГ,но искат веднага да направим изследванията и да започне още идната седмица,а ако можело, и тази.Не мога да си обясня това бързане да се сформира 1 група и то от деца,които не са навършили още 3 г,/повечето/.В др.дет.градини във Варна не е така-започват си септември.
  Та така,нито аз,нито детето ,сме подготвени психически за тази раздяла,за новото начало-аз на работа отново,тя-на градина по цял ден самата се оправя.Отдавна е без памперси,но се притеснявам от стрес да не започне да се изпуска или да се подновят  бълнуванията.Не мисля ,ч е ще плаче,защото  не е ревлива,даже като й вземат кръв или й бият ваксина -винаги е смела и с любопитство гледа какво става,не се страхува ,не плаче,просто се срамува сякаш да заплаче пред чуждите хора!Боя се ,че и в дет.градина може да се сдържа ,да преглъща мъката /обидата,болката евентуално/и да не покаже какво й  е.А иначе има кой да я гледа-майка ми.Чудим се вкъщи какво да правим,ама май ще се ходи на градина,поне да опитаме.Детето поне има голямоооо желание,ама всъщност май не осъзнава съвсем,че мен няма да ме има.
  Може би оттук нататък темата ни ще се превърне  предимно в отчетно-градинска.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 181
Феята, и аз сега минавам по този път и е много гадно.Съдирам се от рев,но няма как.....все някога идва този момент.
А децата са такива........какво да ги правиш......нали са зодия дева.

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Феята, поне ще избегнете хремите след  2-3 дни на ясла, сега са повече време  на вън и няма толкова болести.
А и щом имате вариант за гледането, ако не се адаптира лесно детето няма да се чудиш какво да правиш.

Галя, хубаво е че Стела е харесала детегледачката, поне една грижа по - малко ще имаш.

# 56
  • Мнения: 2 255
Здравейте, момичета !

ФЕЯТА, странно е малко това прибързване  newsm78 от страна на ДГ, но те май всички си имат свои си правила и ред  #Crazy Според мен не могат да те задължат да я дадеш веднага и ако решиш трябва да ви изчакат  Thinking
Но от друга страна Таня е права, че това е по-добрия сезон за адаптиране  Peace ... определно сега има по-малко вируси, най-много някое дрискане да изкарате лятото  Joy а и майка ти може да я поема като не е на ДГ  Wink
И другото... раздялата е неизбежна рано или късно и не мисли, че наесен и двете ще сте по-готови за нея Sick  Винаги е трудно, независимо от възрастта и времето  #Crazy а както казвах и на Галя, децата ни са много по-печени, отколкото предполагаме  thumbsup
Така, че успех каквото и да решиш !

Галя, радвам се, че Стела си е харесала бавачката  Hug дано да сте извадили късмет с нея и да сте доволни .... стискам палци   Hands Thumbsup

# 57
# 58
  • Мнения: 1 640
 Здравейте,
От ДГ поставят условия ,защото им е все едно дали моето или друго дете ще заеме мястото,имало 80 неприети деца ,които чакат прием.Моите опасения са свързани предимно с обострения атопичен дерматит на детето ми,с алергичната кашлица,заради която я лекувах последните 10 дни и 1 новооткрит проблем-ентерококи,които пък от понеделник ще почваме да лекуваме,тогава ще ходим на специалист-дет.гинеколог.Ще е нужна изрядна хигиена,неползване на общи тоалетни.За алергичната кашлица -ограничаване на сладки,консервирани храни,храни с оцветители,аромати,консерванти;шоколад,мед,белтък,никакви ядки,праскови,ягоди,киви,и какво ли още не.Лошото е ,че директорката категорично ни отказа отлагането за по-късно-сега или губим местото.Не можело  за половин ден/до обед/ да ходи  дори и първите дни,от самото начало трябвало да посещава целия ден градината-без постепенна адаптация.Важностите им станаха много,чудя се да не искат нещо...А и друго има-Нели-Елина се стиска с часове и не пишка,трябва аз да гледам часовника и да напомням,да я кандардисвам.
  Искаше ми се да закрепим здравословното сътояние и тогава да предприемем промяната, а не да разчитам на съвестта на лелките ,за да получи детето ми добро обслужване,от което се нуждае по медицински причини.А и не ми се искаше още първия ден да идем в градината и аз половин-1 час да се обяснявам какви са ни здравосл.проблеми и как трябва да се грижат за детето,че да не ги влошат тези проблеми.
  Вяра,снимките са мн.хубави.Размечтах се за спокойствието на малко планинско градче.Във Варна вече е мн.мръсно,задръствания по улиците,натоварено движение и много шум.
Феята, и аз сега минавам по този път и е много гадно.Съдирам се от рев,но няма как.....все някога идва този момент.
А децата са такива........какво да ги правиш......нали са зодия дева.

  Тя моята ДЕВА мило и драго дава да иде при децата,ама ....аз също щяла съм да ида с нея.Това всеки ден ми го казва.Аз й казвам ,примерно ,"Обуй си чехлите,в градината всички деца са обути и нямат майки ,които да ходят след тях да ги обуват.",а тя се обува бързо и и казва:"И майки,и татковци додат!".

# 59
  • София
  • Мнения: 2 181
ОО дааа,тези реплики са ми познати.Ние живеем до ДГ и всеки ден си водим същия диалог като вашия когато минаваме покрай нея.А иначе понеже ДГ,в която ще почва Стела е от 17.09,но аз им казах,че може да не тръгне веднага детето ми казаха,че няма проблем да я отложа.Това става с бележка от лекар че има здравословни проблеми и така мястото се пази.Това си е по закон,така че бъди по-категорична и рязка с тази от вашата ДГ,за да не си придават толкова важности.За нашата също има много желаещи,но реда си е ред.

# 60
  • Мнения: 2 255
Феята, в това положение дето сте според мен наистина е по-добре да се стабилизира малката и по-късно да тръгне на градина  Peace и аз като Галя смятам, че не може да не стане с мед.бележка  #Crazy какви са тия пазарлъци  newsm78 или сега или никога  Sick ами ако например имате планирана почивка, няма да отидете ли според таз директорка  Thinking
Всички ДГ искат сега до 10-15.6 декларация потвърждение, че ще посещавате точна тази ДГ и после няма проблем да тръгнете по-късно  Peace я по-добре попитай таз госпожа какво всъщност иска с този ултиматум  #Shocked
Аман вече с тези ДГ егати проблема станаха навсякъде  #Cussing out всяка директорка своя лудост има май  #Crazy и аз така не подадох молба в тая до нас, че директорката за малко да я  #2gunfire, че ми викаше, че ще ми иска бележка от лекар, че малкия е психически здрав, щото го гледала колко е палав  #Silly и сигурно имало причина за агресия  Rage Теглих й една и си скъсах молбата пред нея  Rage
Та сега в другата дето дадохме, сме на кантар  Tired Face в понеделник отивам да видя, дали след подаването на декларации от тези преди нас в списъка, ние сме вътре или  smile3556 а пък ако не сме .... незнам просто  newsm45

# 61
  • Мнения: 1 640
 Ей,акъл ми дадохте  bouquet и ще взема да притисна педиатърката/малко е вяла и неинциативна/да издаде бележка за временно отлагане.Все пак бактерии ще лекуваме-не е добре ни за моето,ни за чуждите деца да сме неизлекувани.Някак си е безотговорно да сме неизлекувани.
  Благодарности!
 Вяра,притискай ,натискай,докато вашата директорка поддаде и вземе детето в градината.Ако можеш-виси й на вратата често,че да не те забрави. Mr. GreenАма май нещо си искат,не зная,ама имам едни такива усещания.Или поне се надяват на спонсорства,при тези малки бюджети...Ама и ние да не сме милионери! Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 2 255
Здравейте   bouquet
записаха ни
Тази сутрин отивам пак в ДГ, че нали изтече срока за потвърждаване на приема и аз рано-рано там  Peace Влизам и викам на директорката "Здравейте... аз пак за Калоян"  #Crazy А тя ми вика "Спокойно ще го взема"  #Shocked Не можах да повярвам направо   smile3556 тъкмо се бях настроила за пазарлък ... а то ... хоп ...стана  thumbsup
Две майки се отказали официално, 2-3 не потвърдили и така Калоянчо е вътре   Hands Thumbsup Попълних декларацията и на 03.09. сме поканени официално  Joy
направо камък ми падна от сърцето  Wink тъкмо бях решила да "намесвам" връзката, дето ни вкара в яслата  hahaha ама не се наложи  Grinning
Сега остава да успея да "доизкарам" дипломата на големия и да го запиша в читаво училище след 8-ми клас  smile3529 ... и си давам кратка и заслужена майчинска почивка  dance

# 63
  • Мнения: 3 537
Здравейте   bouquet
записаха ни
Ай, честито да ви е Laughing
Аз още не знам при кои госпожи ще е Жорко,  Rolling Eyes на 15-сти щели да излезнат списъците и се надявам първо да е при свестни госпожи и второ да се падне с някои дечица от сега ясленската му група, Praynig за да не са му напълно непознати децата  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 2 255
И аз се надявам да случим на госпожи и в ДГ, като в яслата  Peace ама ...  newsm78 кой знае ще видим  Thinking
Гледах списъка, но не можах да се ориентирам дали има някое хлапе от яслата, дано .... Praynig
Направо не ми се мисли какво чудо ще е на есен със смяната  Sick тъкмо вече си е като у дома в яслата и то стана време за другаде  #Crazy А то и друга сграда, на съвсем различна посока, нови госпожи и лелки, нови дечица  Rolling Eyes горкото зверче сигурно пак ще има да се тръшка  Mr. Green Ама няма начин, нали така растат  bowuu

# 65
  • Мнения: 3 537

Направо не ми се мисли какво чудо ще е на есен със смяната  Sick тъкмо вече си е като у дома в яслата и то стана време за другаде  #Crazy А то и друга сграда, на съвсем различна посока, нови госпожи и лелки, нови дечица  Rolling Eyes горкото зверче сигурно пак ще има да се тръшка  Mr. Green Ама няма начин, нали така растат  bowuu

И аз точно това много го мисля Rolling Eyes, дано има някое познато детенце

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
Ники ще е с едно момиченце от яслата в групата в детската градина.
Други две дечица познава също, като бебета бяха по цял ден заедно, не че се помнят от тогава Simple Smile, но сега от време на време ги събираме заедно да се виждат.
Госпожите били много студени, на срещата не са се усмихнали нито веднъж, много се сърдих на мъжът ми, че я записа в тази градина, ама била в центъра. Гледам вече да не се ядосвам че няма смисъл.

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 20:01 от tanya_p

# 67
  • Мнения: 834
Здравейте, мен също ме тресе темата ДГ. Луднах след като ми отказаха да вземат Борис и сега като резултат мога да избирам между 3 ДГ. Лошото е е че аз не знам какво да правя. На всичкото отгоре сме с 39 Т в тия жеги. Дано днес да не вдига Т. Поздрави на всички и хубав ден!

# 68
  • Мнения: 2 255
Здравейте   bouquet ... и чао  newsm68 за 10-тина дни
Утре, ако всичко е ОК и мъж ми вземе колата глобена от сервиза   car003 тръгваме за морето   grinning039
Надявам се времето да е супер и да съберем повечко слънце   Nature Sunny и да си почина добре  yes ако ме оставят намира от офиса   Joy
Като се върнем ще драсна как е било  Peace
Целувки на всички дребосъци    Kissing Heart

# 69
  • Мнения: 1 640
Zdrawejte,
Не отложихме тръгването на детска градина,защото не аз, а мъжа ми уреждаше последните подробности и ходеше при педиатърката,така че ,не казал за отлагане, а напротив-припирал за по-бързото уреждане на документите ,че детето да започне по-рано.Въобще -разминаване в интересите ни се получи,за съжаление.
  Нели-Елина вече три дни е на детска градина и какво да ви кажа ooooh!-първият ден с мн.ентусиазъм и нескрита радост отиде;вторият ден с поохладнял порив и повече реализъм,а на третия ден направо ме молеше да не ходи и да си останем двете заедно вкъщи,гушеше се в мен и искаше да се наспи в кошарката си.Учителките-сториха ми се свестни и опитни,ама аз само за 1-2 минути ги видях,2-3 изречения само си разменихме,лелите-опитни и те ,обслужват децата,помагат им.Всичките са на възраст около 40-50 години.В градината стаята е красива,чиста,украсена,ама моето явно се чувства самотно,това ще да е причината ,според мен. ooooh! Tired
  Мъчно ми е и на мен:tired:!Казах на мъжа ми утре да подаде молба за отсъствие по семейни причини за 1 месец, а той се страхува ,че щели сме да загубим мястото,че трябвало да си затвърдим позициите в градината с по-дълго пребиване там...Да ,ама детето и неговите чувства са по-важни,нали?!
Успех на всички наборчета и дано нямат поводи да тъгуват за мама!

# 70
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте!
Друго си е да работиш Laughing,особено сега лятото направо отивам в градинката,прибираме се хапваме,къпем се и лягаме.Събота и неделя за кое по напред време,а днес бяхме и на сватба.Иначе работата ми е супер,много съм доволна и е много интересна,научих хиляди нови неща,колегите също са млади и готини.Дано да е все така.Стела също е добре.Бяхма на контролен преглед-1г след операциите.Не и се е заторила още главата и задължително ще отложим детската.Много силно се моля догодина всичко да е ОК и да се е затворило,защото иначе незнам и не ми се мисли какво става.
Успях да се вместя и в графика с отпуските,днес направих резервация и живот и здраве от 11.08 сме на Черноморец.
За сега това се сещам.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте!
Прибрахме се,но искаме пак...за повече време!

Честито място на Коко в градината!
Успех и кураж на мама!   bouquet

Имам багаж за оправяне и доста перални трябва да врътна,така че утре сигурно ще ви кача снимки!
Целувки...

# 72
  • Мнения: 1 403
Здравейте на вси4ки маймуни  Hug Отдавна не съм сядала, домъ4ня ми за вас  Cry Избухнахме в ремонти  ooooh! страшна работа. Емили ве4е кара трета седмица на градина  Wink И още не се е разболяла, смяната на климата явно и се отразява добре  Simple Smile Дано само така да караме  Praynig  В петъка са я давали по телевизия Скат, ама и аз не съм я гледала, 4е от детската забравили да ми кажат, 4е са ги снимали  ooooh!
 Друго интересно не се сещам, Емили на градина , ние ремонтираме. Ве4е имам и 6 бани, по4ерняла съм доста Joy Живи и здрави другия месец сигурно ще дойдем към София  Party Айде като мога ще седна пак , 4ао и лека ве4ер

# 73
  • Мнения: 3 537
Морските да пускат снимки от морето бързооо Laughing Laughing Laughing айде чакам с нетърпение  newsm53

Ние общо взето сме добре, Жорко ходи на ясла, аз хода по обяви за работа.И в тази връзка да се оплача, харесаха ме за една готина работа ,обаче се работи до 18.30 ч и не ми е близо smile3518 , така ме е яяяд ще се изям направо,не могат да ми направят компромис да почвам сутрин 1 час по -рано и вечер да си тръгвам в 17.30, щото докато се придвижа до нас ми е около 45 мин smile3518, така ме е яд.....................аман с това пусто работно време.То в 18.30 ч си отиват госпожите и приклячват Sad.....толкова ми е гадно, ама ще ми мине де....утре съм пак на 3 интервюта, пак в голямата жега,но няма как.

А днес разбрахме,че мъжа ми има не малка глоба от КАТ от преди 2 години #Cussing out ,как са станали толкова много пари незнам, какви са им лихвите незнам, много ми стана странно, беше около 100 лв, а сега е 300 newsm45   #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out, ще издивея днес тотално.То,че ще се оправиме някак ще се оправим,ама........ Cry

Ох, оплаках ви се, това е от мен....вие сте ми кошчето за душевни отпадъци Blush , та да ми олекне малко  bouquet
Поздрави и мнооого целувки!

# 74
  • София
  • Мнения: 1 511
Оооо,Мимис,много съжалявам за тези 300 лв.
Снимки след малко!  Wink

# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Mimis, не  ме стряскай с тия глоби мъжа ми има едни 40 лв от преди година и половина, и 10 от миналата, сега си чака талона вчера не беше пристигнал ама и там ще са поне 40 лв глоба, то ако са сложили лихва на старите ще стане чудо.
И ние сме в ремонт, правим кухнята, и една тераска на която ми стои печката, много се проточи цялата работа, голяма мръсотия е в къщи, дано свършим скоро.
Ники е с един обрив около врата, казаха от това че се е потила, доста е грапав, лекарката изписа едно мазило да я мажа, ама диваненцето не дава. Мажа я като заспи сутрин е борба да я изкъпя, иска само рокли да облича, има и претенции коя да  е точно. Скоро и казвам хайде да облечем тези къси панталонки тя ги огледа и каза те са малки няма да ги обличам и досега не се е съгласила да ги облечем.
Мимис, успех на интервютата, ще стискаме палци.

# 76
  • Мнения: 2 255
Здравейте момичета   bouquet
прибрахме се  newsm01 от морето   grinning039  днес сутринта в  5 часа сутринта   Hands Thumbsup и днес съм на работа  #Crazy, че в офиса са изпаднали в истерия вече  smile3511
И вече почва да ми се нунка  1countingsheep яката  hahaha
Оставила съм ги мойте 3-мата мъжаги да се гледат днес и да си доспиват  Peace а аз като се прибера ще трябва да оправя лудницата  Sick удома  newsm79, да пусна 100-тина перални  wash hang 1ironing и въобще ... купон  Joy

Довечера ще кача малко снимки  smile3509

# 77
  • София
  • Мнения: 1 511
Добре дошли,Вяра!
Съчувствам ти за лудницата и пералните...но иначе ще е много скучно - само лежане.  Mr. Green
Ще се оправиш - ти си боец все пак!  Wink


ЕТО обещаните от мен снимки!

Таня,
доста се посмях с твоята хубавица! И претенции чак!  Laughing
Ти как си? Как се чувстваш?

# 78
  • Мнения: 3 537
Привет от мен!

Гвенка, супер снимки  Hug, ех, мореее Flutter
Много ми хареса роклята ти,и много як цвят Grinning Искам и аз такавааа Laughing
Танче, мерси много Hug Вземете плащайте глобите навреме,че с тия лихви е купон Twisted Evil
Как я караш в тия жеги с корема ,май всички горещини ще хванеш Tired
Вярка, айде като починеш и си изчистиш пускай снимки,чакам с нетърпение Grinning

Аз днес пак у големите жеги бях по интервюта, еййй скапах се, сега главата ме боли от слънцето Tired

Айде, поздрави от нас!  bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 2 181
Mimis,каква работа си търсиш?

# 80
  • София
  • Мнения: 1 511

Гвенка, супер снимки  Hug, ех, мореее Flutter
Много ми хареса роклята ти,и много як цвят Grinning Искам и аз такавааа Laughing

Благодаря.  Hug
Това е любимият ми цвят. Памучна е и държи хладно.


Аз днес пак у големите жеги бях по интервюта, еййй скапах се, сега главата ме боли от слънцето Tired

И мен ме боли главата като постоя повече на слънце - много е неприятно. Почивай и пий много вода.
Как минаха интервютата?

# 81
  • Мнения: 3 537

Аз днес пак у големите жеги бях по интервюта, еййй скапах се, сега главата ме боли от слънцето Tired

И мен ме боли главата като постоя повече на слънце - много е неприятно. Почивай и пий много вода.
Как минаха интервютата?

Ох, ами и аз незнам, то за едното се отказах, ама от другото място чакам да ми се обадят, днес или утре....

# 82
  • София
  • Мнения: 1 511
Нещо пак запустя темата ни?!  Mr. Green
Какво ли правят HOLY? Така ми домъчня за тяхната банда...  Sad

# 83
  • Мнения: 2 255
Здравейте мацки   bouquet
определено нещо ни оредяха редиците  Joy
аз имам лека извинителена "билежка"  hahaha не мога да вляза в крак нещо след моренцето   grinning039 дето вика шефа:  "в главата ми още плискали вълни"   sport027
В сряда нали се прибрахме в 5 сабалем  #Crazy и аз се метнах на работа в 8...  Mr. Green ...четвъртъка го изкарах хептен на автопилот м/у кухнята   food002, пералнята  wash, простора  hang и ютията  1ironing нямам спомен как съм заспала даже   sleepuu
В петък пак на работа  Peace
Събота и неделя понаредих къщурката и спах следобяд с Коко  Hug та сега съм по-наред  Wink

Калоянчо обаче нещо се разбуха та се отложи връщането на ясла и днес  и утре ще се гледат с татко му, че той е още отпуска  Thinking и така ... туй е от нас засега  newsm78

# 84
  • Мнения: 2 255
Какво ли правят HOLY? Така ми домъчня за тяхната банда...  Sad

И аз съм се затъжила за тях, Жули беше обещала да дрънне един телефон по някое време, ама още я няма никаква  newsm78

# 85
  • София
  • Мнения: 1 511
Мимис,
днес ми се стори,че едни сини очи ме пронизаха за миг....мислих докато вървях и измислих,че по-сини от твоите очи не съм виждала...та в тоя ред на мисли,беше към 9.30 около 8мо ОДЗ с Жожи на ръце или съм се припознала?  Crazy

# 86
  • Мнения: 3 537
Мимис,
днес ми се стори,че едни сини очи ме пронизаха за миг....мислих докато вървях и измислих,че по-сини от твоите очи не съм виждала...та в тоя ред на мисли,беше към 9.30 около 8мо ОДЗ с Жожи на ръце или съм се припознала?  Crazy
Ми да ,тогава някъде излезнахме, водих го на лекар, ама незнам дали сме били ние, Thinking моите очи са зелени.Иначе аз вчера бях с къса дънкова пола и бяла блузка със сини ръкави, Жорко и той беше в тон с мене синьо Grinning
Ако ли не, значи си се припознала.
Ето пресни снимки
http://img154.imageshack.us/my.php?image=s4014529kt8.jpg
[img=http://img515.imageshack.us/img515/502/s4014534gf5.th.jpg]
[img=http://img105.imageshack.us/img105/1598/s4014564rk3.th.jpg]

Ох,и Жорко го беше пипнал вируса, Т, червено гърло, та 2 дена така, от както му давам сиропа е добре и започна и да хапва вече.Ама тая седмица ще си е у дома и после пак на градина Grinning

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 22:52 от Мимис

# 87
  • София
  • Мнения: 1 511
Наистина са ти зелени очите ... защо съм останала с впечаатление,че са сини като небето?!  Thinking

Утре пак съм в София цял ден,така че ако си свободна - звънни да пием по кафе. Ще ти оставя телефона си на лични!  Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 1 511
Много се радвам,че вчера се видяхме с Мимис и Жорж.
 Hug

Таня,
как си? Нищо не казваш...как е шкембака?  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 3 537
Много се радвам,че вчера се видяхме с Мимис и Жорж.
 Hug

Таня,
как си? Нищо не казваш...как е шкембака?  Mr. Green

Ахам  bowuu Hug

Абе всички се изпокриха нещо.... Crossing Arms

# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Тука съм чета си ви, бебето е добре само дето е с дупето на долу, води имало много  и било страшно подвижно, щяло да се обърне каза лекаря, дано. Хубаво е че сте се видели Simple Smile.

# 91
  • Мнения: 3 537
Е, споко Танче, ще се обърне, има време Grinning Нали имаш още 2 месеца време все пак Wink

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Mimis, оздравя ли малкия, на Ники едно другарче от яслата е болно, надявам се на нея да й се размине, че не се виждам как ще я гледам. Какви са тия вируси по средата на лятото не ни стигна цяла зима  ooooh!

# 93
  • Мнения: 3 537
Mimis, оздравя ли малкия, на Ники едно другарче от яслата е болно, надявам се на нея да й се размине, че не се виждам как ще я гледам. Какви са тия вируси по средата на лятото не ни стигна цяла зима  ooooh!
Ми на него само първите два дена имаше Т, ама под 38 градуса беше, от червено гърло,иначе вече е добре, но сиропа за гърлото /Суметролим/ ще го пие още 3-4 дена някъде.Доктора каза,че е вирусно, летните вируси от рязката смяна на температурите навън.Ето вчера и днес пак е студен, особено вчерааа, брррррррр Tired

# 94
  • Мнения: 834
Здрасти на всички, на болните бързо оздравяване. Хайде идвайте на морето да се запознаем Laughing

# 95
# 96
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Здравейте, мами и дребосъци Simple Smile

Ние се стягаме за море. т.е стягаме се май само теоретично защото предотпускно имам много работа и само наум прехвърлям на кой какво му трябва Simple Smile

Живот и здраве, в неделя заминаваме за Ямбол , при сестра ми , да посъкратим пътя, и в понеделник - оттам за Приморско.

Бобо е разхвърлял кофи и лопатки из цялата къща Simple Smile - и той теоретизира как ще копае дупки по плажа Simple Smile))) Постригахме му къдриците, но никой няма време да го снима какъв мъжага е .

Вяра, много хубави снимки - цветни едни такива, излъчват спокойствие, явно супер сте си изкарали. Надявам  се  иаз да покажа такива Simple Smile

Хубав ден на всички  Hug

# 97
  • Мнения: 2 255
Супер изкарахме ...спор няма   thumbsup
Само дето вече започнах да забравям, че съм била отпуска добре, че са снимките   #Shocked
В офиса е лудница, тичаме по записвания на баткото   smile3556 е досега съм звъняла на училищата да питам готови ли са списъците, та да хукваме на поредната луда обиколка на София  35 направо съм  #Silly
Да вземем да го запишем накрая някъде и да отдъхна малко  Praynig
Викам му на мъж ми, че както записах с 300 зора малкия на ДГ    Mr. Green сега да запиша и големия   Peace и ще си дам "отпуск" от подобни емоции.... поне за 2 години напред да не ме закачат   hahaha

Даже вече се замислям как да "мушна" още 1 почивка някъде за 5-6 дни  newsm78, че след таз ранна отпуска до края на лятото няма да имам спомен от море  Grinning

# 98
  • Мнения: 2 255
Бобо е разхвърлял кофи и лопатки из цялата къща Simple Smile - и той теоретизира как ще копае дупки по плажа Simple Smile))) Постригахме му къдриците, но никой няма време да го снима какъв мъжага е .

Калоян пък само ги разнася сега из къщи и реве, че иска на морето и пясъка  Joy Снощи си намери една надуваема лодка и като ревна с пълно гърло : Искам морееетооо, веднааггааа А аз му викам няма го тати с колата, как ще стигнем И той ми взима gsm-а да се обадел на баща си да си идва бързо да ходим на море  Rolling Eyes
Едва го укротих и реших, че всичко е ок накрая ... и след малко идва извадил един сак от шкафа, сложил си гащи и панталони вътре и ми вика Мамо, Коко отива на море и пясък  newsm62 паднах от смях с него ... едва го разсеях с едно детско.
Та така голям купон сме с това море  Smile

flavi, и вие да си изкарате страхотно, да си починеш, Бобо да се налудува на плажа   grinning039, а каката .... дано си намери компания, че в тая кисела възраст май все им е скучно  #Crazy

# 99
  • Мнения: 3 537
Леле Вярка, какви красоти Grinning, много ми харесаха снимките  Sunglasses Личи си ,че сте си изкарали СУПЕР Hug
Флави, приятно изкарване и на вас на морето, ще чакаме снимкииии и от вас Hug
Ние предполагам,че със Жорко ще сме на Дупница при нашите през август.Една приятелка имат къща и много готин двор и си постиламе одеала и се печем по цици даже,последните две години така,тази също предполагам....поливаме се с маркуча с водичка, студени сокчета, студена биричка...абе кеф....като се прибера после на София за 10 дена и тука комшийте ме питат дали не съм ходила на море Crazy, че от ненасита за печене много почернявам Mr. Green
Айде поздрави от нас!

# 100
  • София
  • Мнения: 1 511
И на мен много ми харесаха снимките!  Hug


Флави,
весело изкарване и на вас!
  bouquet

# 101
  • Мнения: 83
Здравейте! Аз съм нова в този форум и се присъединявам към вас с моята принцеса! Снимките са много хубави! Приятно изкарване на всички, които ще ходят на море! За съжаление на нас тази година ще ни се размине Cry

# 102
  • София
  • Мнения: 2 181
Вярка,страхотни снимки Hug.с какъв апарат са правени?
Флави,приятно изкарване!

И Стела само кога ще ходим на морето,а като се замисля че има още един месец.........

# 103
  • Мнения: 2 255
Благодаря !
Фотоапарата ни е НИКОН ...много е готин, ама поостаря вече що снимки е изснимал горкия  Joy и се оглеждаме за нов вече  #Crazy

А с това море направо се вкарахме в приключение  #Shocked тоз малкия е толкова впечатлен, че всеки ден се присеща отнякъде за морето и му удря един хубав рев  Mr. Green
Сутринта още не отворил очи и почва Коко ходи пак море, плиска вълните и бие водораслите, там крият се буболечки и щипат  Коко крачетата  hahaha Аз му викам, че сега е студено, вали, духа и не се ходи на море, а той ми казва : А неее на морето топло и готино, има слънце и пясък   grinning039 А ходи му обясни....
Викам на баща му да спретнем още 1 море за 5-6 дни, а той се хили, че съм искала да се уредя покрай детето  Grinning щото съм умирала за това море  newsm62 ама верно мнооогооо го обичам  да му се не види Heart Eyes
На всички дето тепърва ще ходят мога само да пожелая много емоции  newsm44 и да се топнат и за мен  hahaha

# 104
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте! Аз съм нова в този форум и се присъединявам към вас с моята принцеса! Снимките са много хубави! Приятно изкарване на всички, които ще ходят на море! За съжаление на нас тази година ще ни се размине Cry

Добре дошла!  Hug

# 105
  • Велико Търново
  • Мнения: 279


Благодаря на всички за пожеланията ! всички сме изморени и изнервени - като хора,които 3-та година не са почивали, затова много се надявам да си изкараме добре.

А с това море направо се вкарахме в приключение 

Хехе, ние още не сме тръгнали , а  вече когато излизаме вечер и питаме Бобо "Къде искаш да отидем " отговора е " На морето" и почва да пищи и да се сърди , докато не му предложим по-атрактивна за момента дестинация Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 106
  • Мнения: 2 255
Здравейте! Аз съм нова в този форум и се присъединявам към вас с моята принцеса!
Добре дошли в бандата на двечките и от мен   bouquet

# 107
  • Мнения: 83
Ние утре отиваме малко при баба и дядо. Малката от кога чака да я водим на плаж там. Ние до море няма да стигнем, но на реката си правим плажчета при първа възможност. Приятни почивни дни!

# 108
  • Мнения: 3 537
Добре дошла на Galkabg  Hug

Жорко вече е ваканция,  Laughing отказах се да годавам в сборна група.и после на есен с песен направо да детска градина, само дето незнам при коя госпожа ще сме , направо така се обърках.Старшана сестра ми вика при еди коя си , вчера пък нашата госпожа вика,че  при друга щото били двама Жоровци и се е объркала, абе... ooooh! автуст месец трябва да ходя и да питам,че на 3 септември ще започват живот и здраве да е до тогава.
Иначе мисля до края на месеца де идеме при свеки за 1 седмица, че после един месец мисля да го пращам при майка ми и баща ми.
Та така, тъй то.....хайде поздрави на всички ви  bouquet

# 109
  • София
  • Мнения: 1 511
Ние утре отиваме малко при баба и дядо. Малката от кога чака да я водим на плаж там. Ние до море няма да стигнем, но на реката си правим плажчета при първа възможност. Приятни почивни дни!

Добре дошли!   bouquet

През уикенд-а аз пак бях морска. Четвъртък вечер и петък във Варна,а в събота и неделя - в Созопол. Но уви,не топнах дупето в морето,отдадохме се на работа. Избирахме плочки за две от баните,разговори с майстори  и така. Преди малко се прибрахме и искам да спя,спя....а утре в 8.00 сутринта трябва да съм в София. Чувствам се толкова изморена....  Tired

Но поне пак видях морето,на цвят е изумрудено,ухае прекрасно ...  Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 1 403
Къде сте маймуни  Party Ходили сте на моренце  Party
 Аз от работа немога да го видя  ooooh! Сега съм 2 дни по4ивка, може да заведа Емили на плаж. Срамота от два месеца тука имам 5 бани некъде  Tired Незнам дали ви казах, 4е по4нах работа касиерка в Лукойл  Rolling Eyes Много работа ама съм доволна. Днес голяма лудница  Crazy В апартамента още не сме се нанесли , много работа има утре ще хода за пло4ки за банята Rolling Eyes Дано по бързо да влизаме, 4е полудявам   #Crazy
Емили голяма скица е станала, как бърбори ве4е и отговаря  Mr. Green
Оня ден баща й и разправя нещо, а тя " Оф стига бе 4овек"  Mr. Green Направо падаме с нея, нема нема и изръси нещо отка4ено #Crazy
Добре дошла на новата мама   bouquet А на старите много цунки   love001

# 111
  • Мнения: 83
Здравейте! На тези, които отиват до морето, да го поздравят от нас, че много го обичаме, а и не сме го забравили. Догодина живот и здраве сме там в пълен екип! Ние се завърнахме в Русе, че татенцето ни утре е на работа. Направо си направих супер релакс, едва днес стигнах до плаж, ама живот и здраве в сряда заминаваме пак. А това с плочките и ремонтите го минахме не отдавна и желая по-бързо оттърване от майсторите в къщата, че аман от тях! Лека вечер!

# 112
  • Мнения: 7 430
....септемврийки....извинявам се за нахлуването, но да ви покажа малко на ХОЛИ   Hug
Видяхме се за два дни тук в Сливен Wink Холи и моят Викторио веднага се познаха и така хубавичко си играха двамцата - разбираемо е...нали да отраснали заедно Hug
Иначе са добре, Джули Ви праща много поздрави и целувки и към края на юли заминават за Канадско - тогава повече от нея  Wink

Лека и вълшебна седмица на всички ви Hug  bouquet

# 113
  • Мнения: 2 255
БЛАГОДАРЯ
Радвам се, че са добре   bouquet
Много ми се искаше да ги видя, ама няма как да стане  Rolling Eyes ....другия път като дойдат  Joy

# 114
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодарим ти Дуцка_Муцка_Сладуцка!!!
 Hug

# 115
  • София
  • Мнения: 2 181
Много поздрави и на Холи от нас!Ще чакаме да ни разкаже впечатленията си от БГ Laughing

Теди,браво за работата.Друго си е да работи човек.И при нас в работата е голяма лудница,отпускарски период.Дано скоро привършите ремонта и се нанесете.Ама друго си е при мама,а Mr. Green.

И Стела е голяма скица,научила е много песни и концерта у нас е нон-стоп.Много си измисля и лъже и вече се обърквам на кое да вярвам и на кое не.

# 116
  • Мнения: 3 537
Танчеее, как си душа ?!?! Стана ли голям тумбака , нищо не казваш Laughing Laughing Laughing Айде началото на края нече наближава лека по лека  Grinning Изумувахте ли име на бебето вече ? Как е каката Laughing

П.П. Ние сме ОК , Жорко е ваканция вече и джиткаме ногоре и надолу.Дано ни е хубаво времето ,утре му обещах да го водя на Зоопарка Laughing

# 117
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Какво хубаво време 40 градуса е, пържим се яко и това е.
Довечера стягам багажите и в петък след работа на село, малко по на хладно. Два дена се каня да пиша и все не стигам до там.
Изкарахме някакъв вирус ли какво беше незнам, аз съответно най -тежко, но поне бързо мина.
Чудя се ако баща й се навие дали да  я топне малката цялата в реката, предния път като си ходихме само гази и беше адски доволна.

# 118
  • София
  • Мнения: 1 511
Привет и от мен!  Grinning
Ние бяхме една седмица в Чирпан (на курорт  Mr. Green).
От утре пак се захващам с апартамента ни и вече прословутата баня,но ще стане - няма мърдане.
Целувки от нас и весела седмица!   bouquet

# 119
  • Мнения: 3 537
К`во правите бе хорааааааааааааа........Айде пишете нещо  Mr. Green
Аз всеки ден се ровя из форума и няма особени новости, та за това всеки ден не пиша....
Чакаме да се позахлади малко времето,че да идем при бабите, иначе е ад ужасен...жега  Tired
Всеки ден почти Жорко го изкарвам голичък на терасата да си прави плъжни бани в един голям леген......ей голям кеф голямо нещо, къпе си играчките ,говори им нещо ....много е интересен отстрани като го слушаш Mr. Green
Аз тази ноще нещ не ми се спи, сигурно ще ме помислите за луда, ама вече е 3 ч през ноща и ми полъхва един приятен въздух от терасата, хич не ми се спи, ....пуцам си една игричка на компа, че през деня нямам особенно време, Жорко иска все филмчета да гледа Rolling Eyes
Мъж ми се прибра  късно от работа днес и ходихме до денонощния да си купим студена бира........... Embarassed в 1 ч през ноща  Mr. Green Mr. Green Mr. Green....много готино навън времето  беше, от магазина до дома е много близо, чак не ми се прибераше Crazy
Та така, хайде проздрави , аз си допивам бирата и лягам..........
И пишете нещооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо, девойки мари Убавиииии Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Laughing

# 120
  • Мнения: 2 255
Здравейте мацки !
Тука съм  Joy бачкам като луда  #Silly колежката е отпуска  #Crazy шефа само митка гащи, че съм се оправяла супер без него  #Shocked и направо незнам на коя гара съм вече  Sick
Иначе нищо ново  newsm78 децата са добре, ако някой е добре изобщо в тая жега  Mr. Green
Калоян си ходи на ясла  Peace като пич  newsm68
Криси обикаля улиците  Laughing вчера моля ти се магарето излязло в 3 ч.следобяд в най-голямата жега да събират с децата джанки за ракия  cry и явно слънчасал малко  Rolling Eyes снощи му беше зле и цяла нощ съм го дебнала да не вдигне Т  Shocked
Та такива ми ти работи, нищо ново под якото слънце   Nature Sunny
И аз минавам да наглеждам .. ама групата я нееемммаа  Wink
Танче, а ти как си миличка в тия жеги ... то и по вашия край си е по-топло май ....  newsm78

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Пържим се  в жегите. Ники е сополива и оттам с кашлица и се гледаме в къщи.
Бяхме си на село, по- хладно е там чак съжалявам че не останахме още няколко дни.
Ники си стоеше с часове в надуваемия басейн на двора. Аз четох книга на хладно Simple Smile
Ей разписахме се пак Simple Smile.

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 17:41 от tanya_p

# 122
  • София
  • Мнения: 2 181
Днес и аз нямам работа та надничам да ви видя.
Добре сме,бяхме на село почивните дни.Стоплихме вода на слънцето и Стела беше на "море' Mr. Green няколко часа.май слънчаса обаче,защото през ноща повърна.
Чакам с нетърпение морето........

# 123
  • Мнения: 762
Здравейте!
Съжалявам за черния си постинг,но една майка-герой има нужда от нашата помощ.
Който не е чувал за Лилибон-историята и може да намерите на:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209193.0
Помолиха да ме да предупреждавам,че в тази тема има подробности,които могат дa ви разстроят.Все пак това са нещата от живота и всяка една от нас би могла да бъде на нейно място.Четете само колкото можете да понесете и за всеки случай прилагам само банковата и сметка:
 Елена Генчева Енева
Първа Инвестиционна Банка Варна
IBAN BG 66 FINV 9150 10BG N0JZ EN
BIC FINVBGSF

# 124
  • Мнения: 83
 ....пуцам си една игричка на компа, че през деня нямам особенно време, Жорко иска все филмчета да гледа Rolling Eyes
Ами аз този проблем с филмчетата съм си го решила с видеокарта с TV out и и го пускам на телевизора, а аз си работя на компа. Иначе май се задава леко понижаване на температурите, че то направо беше нечовешко! Моята госпожица сега иска да си вземаме коте в къщи, че да се грижела за него, ама аз не ща и да чуя. Обичам ги животинките, ама да не са ми в къщата, а и имаме бебе и е абсурдно, ама върви и го обяснявай Laughing Лека вечер от нас!

# 125
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Здравейте,
Ние се върнахме от море. Изпрах и изгладих цялата къща Simple Smile и сега се мотаем дружно всички в къщи, зашото сме в отпуск до края на седмицата.

Бобо се държа доста добре, като изключим факта, че не седна да се храни като човек нито веднъж и постоянно го хранехме в движение.  Иначе точно до хотела имаше една кръчма с пързалка,пясъчник и люлки, и общо взето там си изкарахаме вечерите. Добре, че беше тя, че вечер беше лудница по кръчмите.
Ето морски снимки Simple SmileSimple Smile

http://www.m-vel.net/album/070724/

# 126
  • Мнения: 2 255
Здравейте,
Ние се върнахме от море. .....
Ето морски снимки Simple SmileSimple Smile
http://www.m-vel.net/album/070724/
Добре завърнали се    bouquet
ОООО размечтах се покрай тия снимки  hahaha сутринта Коко пак рева за морето  Sick и сега като гледам ще взема и аз да ревна  newsm45
Бобчо май добре се е забавлял това 1-во море ли му е newsm78  Като гледам количките са му "страст", аз Калоян не смея да го кача още, че после няма слизане   Joy
Ле-ле flavi, колко е пораснала каката  #Shocked а нашия батко си е дечко още  Mr. Green тез моми как порастват бързо-бързо, да му мисли таткото как ще я опазва  #2gunfire

# 127
  • Мнения: 83
Хубави снимки и емоции е имало на морето! А ние ходим по разходки и нашата кака, като се умори вижте как се предвижва: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/137/34036_348.JPG
Лека вечер!

# 128
  • Мнения: 2 255
Хубави снимки и емоции е имало на морето! А ние ходим по разходки и нашата кака, като се умори вижте как се предвижва: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/137/34036_348.JPG
Лека вечер!
Ами добре се ориентира каката . Joy .... а и щом бебо я търпи  hahaha
при нас не може да случи.... изключвам, че баткото ни е "големичък"  #Crazy ама и малкия ще го "метне" веднага  #2gunfire

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
ние си бяхме на село за събота и неделя на хладинка.
Галка, много са сладки дечицата, мен ме хваща страх как ще ги гледам двете наесен. Няма да е лесно сигурно, а пък като си помисля че исках и по - малка разлика добре че мъжа ми не се нави.

# 130
  • Мнения: 2 255
Здравейте,
.........мен ме хваща страх как ще ги гледам двете наесен. Няма да е лесно сигурно, а пък като си помисля че исках и по - малка разлика добре че мъжа ми не се нави.
Абе определно сте големи смелчаги  Peace...с тия малки разлики  Joy направо ви се чудя как се оправяте  newsm78
Не че и другия вариант си няма "проблеми"  Sick ... ама поне големото, ако не от друго ..поне от бой вече разбира  hahaha

Онзи ден чета тука една тема за кризата на 3-годишната възраст ...бебешки пубертет Mr. Green и му разправям после на мъжа ми  #Shocked
а той вика Е браво бе ..1-ния в бебешки пубертет, 2-рия в тинейджърски пубертет...а аз какво - в критическата ли да скачам   newsm62

# 131
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
И аз го четох това за кризата на третата година , тъкмо след шумна схватка с Бобо, който накъса някакви списания на кака си, каката пищи, аз крещя , а той смръщил вежди ни гледа страшно,дърпа се бяга  и "няма,няма,няма" на всичко, което се опитам да го накарам да направи Close

Ей такива веселби и у нас - пубертети всякакви  Simple Smile.  Аз бях чела за "ужасните две" и тъкмо си викам " ох ,да пооотдъхнем малко от бесотии и инати " - и хайде - криза на третата година.

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Криза ли е какво е незнам, но иска все на нейното да става. "Рокля искам" без значение кое време на денонощието е. Утре ще спинкам, утре ще ходя на динка (градинка). В 13 часа на обяд вънка е 40 гр. на сянка "искам на пързалката" - не може и казвам и рев и тръшкане по земята и след 5 мин. заспа. Толкова да не знае какво й се прави някой път. Преди влизане  в банята не искам да се къпя, след като сме я вкарали в банята със зор, не искам да излизам- детска му работа, по цял ден се разправяме.

# 133
  • Мнения: 2 255
Мани...мани ...ужас е  Sick
Онзи ден застанал прав на стола в кухнята и вика :
Искам, ...искам...искам, ....искамм....какво искам незнам
Попикахме се от смях  hahaha
Тия деца са направо  #Crazy само да имаш здрави нерви да ги изтърпиш  Mr. Green

# 134
  • София
  • Мнения: 2 181
Мен от целия цирк най-ме дразни,че всичко е нейно и не го дава.Само да се доближи някой до кофите и лопатите скача от люлката и тича да си ги вземе.През това време друго дете се качва на люлката и започва тръшкане за люлката,после за пързалката и така.........

# 135
  • Мнения: 3 537
Здравейте и от мен. Wink Ние нямахме нет 10-тина дена, но вече има.

Абе незнам какви са тези кризи, Жорко още не е навлязал в някаква такава, да чукна.....е, има разни моменти, но е дребно и бързо му се отвлича вниманието.
На нас малко не остава още и махаме и нощния памперс, надявам се до месец-два напълно да му го махна.Тука от 10 дена сигурно всяка вечер му слагам един и същ памперс -сух ,става си сам през ноща да пика Grinning Само днес беше пишнал един път, но му е простено Laughing

Иначе нищо ново покрай нас, все една и съща, незнам кога ще ходиме при бабите, честно казано ми се ходи само малко при майка ми и баща ми ,че е по-близо ,ама ще видим  Wink

Вчера пък си взех автобронзант който доста ми го хвалиха,на Рубела и тъй като ще си разминем с морето,мисля да се сдобия с малко повече тен Wink
Поздрави Wink

# 136
  • Мнения: 762
Има едно болно бебенце, което е голямо колкото моята дъщеричка,която спи сгушена в скута ми.Тези,които са запознати с болката на Лилибон и Криско ,моля да гласуват на http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1637&s  ,за да се преборим и да спечелим първа награда от 1500 лева, с която да помогнем за грижата на едно дете, което е същото като нашето, но много го боли...
Благодаря ви, мили майки!

Моля за извинение,че отново се натрапвам в темата ви. Дано вие и децата ви сте здрави и много щастливи заедно!

# 137
  • Мнения: 2 255
Оооо аз памперса му го махнах почти едновременно с дневния  Peace
Борихме се от май месец още с лелите в яслата  Sick ама все ми правеше изненади  #Crazy
И накрая на морето края на юни ...явно му беше вече тъкмо време  Mr. Green хем спря да се изпуска в гащите, хем като отсече, че и вечер не иска памперса ... и край  Joy ..изпуска се няколко нощи като се прибрахме у нас  Rolling Eyes ... и спря  thumbsup много съм доволна  newsm44
Занесох цялата торба "панчи" дето ни остана в яслата да с имат резерв  hahaha

# 138
  • Мнения: 83
Ами аз нощния памперс го махнах още на 1 г. и 11м., но все още пием чай и мляко с шише с биберон. Имам чувството, че ще се махат шишетата с биби и на бебо и на каката hahaha
Не знам дали ни е рано, но много искам да запиша Юли на нещо да спортува или танцува. Какво е вашето мнение по въпроса? Мисля да поразпитам на каква възраст приемат деца за на есен, ако някой има информация ще съм благодарна да я сподели. Лека вечер от нас!

# 139
  • Мнения: 2 255
 Joy Както се похвалих за нощното пикаене  hahaha така тая нощ малкия змей направо плуваше   sport027.... в собствени води  Mr. Green след една диня снощи  Sick

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Ех, то не може без инциденти Simple Smile

# 141
  • Мнения: 3 537
Joy Както се похвалих за нощното пикаене  hahaha така тая нощ малкия змей направо плуваше   sport027.... в собствени води  Mr. Green след една диня снощи  Sick
Mr. Green Joy Ми....то по закона на Мърфи обикновенно така става, и при нас същата работа оная нощ след като се похвалих.......вече ше си мълчим,никакви такива хвалби hahaha

# 142
  • София
  • Мнения: 1 511
Привет,Сладурани!
Хвърлям ви по едно око от време на време ...  Hug


Таня,
да се пазиш от тези настинки!  Heart Eyes

# 143
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Аз още изобщо не правя опити да махам нощняи памперс, зашото осособено в жегите Бобо се буди и пие сок, и сутринта е опишан доста памперса.

Една вечер явно толкова много ми се е спяло, че съм забравила да му сложа памперс и си легна по гащи. По едно време през нощта чувам, че вика " Ела да видиш как ного сам напакан" Simple SmileSimple Smile тогава чак разбрах, че съм забравила памперса Simple Smile

# 144
  • Мнения: 2 255
Ех, то не може без инциденти Simple Smile
Joy за съжаление наистина не може без поражения  hahaha
Вчера следобяд Коко заспа на нашата спалня и аз нали съм спокойна, че следобед отдавна не се изпуска  Sick го оставих да си спи там   sleepuu и по едно време се чува Мамо, бързо помощ, напиках тати леглото.... яката   newsm62
Влизам аз, а той стои прав разкрачен и продължава да пикае  Mr. Green викам му да спре, а той ми итговаря пишката не иска спира   jumpuu
Беше направил почти метър локва на матрака  hahaha та го обръщах добре, че е двулицев  Rolling Eyes
Снощи се прибира баща му и малкия му вика Тати, аз напиках ти кревата, щот ти утре караш се мене   smile3534  а предната вечер баща му верно за 1-ви път истеряса  smile3511 и крещя и го наказа до хладилника  smile3513
Та кой знае дали беше инцидент или....  newsm78
Тез хлапета са опасни  ppp

# 145
  • Мнения: 3 537
Ех, то не може без инциденти Simple Smile
Joy за съжаление наистина не може без поражения  hahaha
....................... и по едно време се чува Мамо, бързо помощ, напиках тати леглото.... яката   newsm62
Влизам аз, а той стои прав разкрачен и продължава да пикае  Mr. Green викам му да спре, а той ми итговаря пишката не иска спира   jumpuu
Беше направил почти метър локва на матрака  hahaha
Снощи се прибира баща му и малкия му вика Тати, аз напиках ти кревата, щот ти утре караш се мене   smile3534 
Тез хлапета са опасни  ppp

Вярка, направо ме съсипа от смях........... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha smile3532 и като гледам от всички дечурлига твоя е най -изобретателен и най-голямата терца tooth tooth tooth Сладур голям, ей ,да го нацелуваш по дупето от мене newsm62

# 146
  • София
  • Мнения: 1 511
 newsm62 newsm62 newsm62
Е,не ... този Коко за сетен път ме докарва до смях през сълзи...
 smile3532 smile3532 smile3532

# 147
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,при нас тече трескава подготовка за морето.Живи и здрави в събота заминаваме.

# 148
  • Мнения: 1 283
Привет,мили момичета! Hug

Завърнахме се благополучно от Родината!Много съжалявам,че не можах да се видя нито с Гвен,нито с Вяра! SadВремето отлетя като един миг и нямаше време за нищо!

Не съм ви чела писанията,но се надявам да сте живи и здрави всички! HugСилни прегръдки от нас и до-скоро! Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 2 255
Привет,мили момичета! Hug

Завърнахме се благополучно от Родината!Много съжалявам,че не можах да се видя нито с Гвен,нито с Вяра! SadВремето отлетя като един миг и нямаше време за нищо!

Не съм ви чела писанията,но се надявам да сте живи и здрави всички! HugСилни прегръдки от нас и до-скоро! Heart Eyes
Ей, Джулка, много се радвам да те "видя" в ефир   bouquet
Добре завърнали се  Peace
Като се наместиш в реалното време драсни някой ред повечко, как сте  Praynig

# 150
  • Мнения: 2 255
Ей, момичета, къде пак изчезнахте  newsm78 цяла седмица никакви ви няма   Sick

# 151
  • Мнения: 3 537
Охо, нас ни нямаше 10-тина дена, бяхме на Плевен и вчера си дойдохме.  WinkСамо дето нямам снимки,защото забравихме да си вземем апаратчето и много ме беше яд. ooooh!
Нищо ново друго няма, ............. Laughing

# 152
  • Мнения: 2 255
ЗДРАВЕЙТЕ   bouquet
няма ви и това си е  Joy само Мими отсрамва бандата  hahaha
И при нас нищо ново засега, аз на работа, Коко на ясла и така  Rolling Eyes

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Офф, тука сме си,но няма нищо интересно за писане.
Аз утре си вземам болничния 45 дни преди раждане.
Ники е на ясла, пак се примъкна при нас на спалнята да спи, на есен незнам как ще сме 4 в една стая.

# 154
  • Мнения: 2 255
Офф, тука сме си,но няма нищо интересно за писане.
Аз утре си вземам болничния 45 дни преди раждане.
Ники е на ясла, пак се примъкна при нас на спалнята да спи, на есен незнам как ще сме 4 в една стая.

А и Калоян прескача при нас през нощ-две  Joy преди викаше от неговия креват... Мамо идем гости   hahaha а сега направо го усещам като ме прескача, избутва ме и се намества по средата  smile3524

# 155
  • Мнения: 3 537
Ооо, и Жорко също му се ще нощем да спи при нас,ама рядко го пускам.Всеки си има стая и креват за спане Laughing

Да видите пък моя хубостник какво направи преди малко, направо .... smile3516 Взима си купата със нарязан пъпеш да яде в спалнята и да гледал детско и да ял и ....поглеждам го аз от време на време....хубавооо.....и след 5 мин отивам пак и какво гледам - половината парчета пъпеш ги наредил върху спалнята до него и си направил купчинка аааааааааааа smile3511 издивях, а то пропило надолу от сиропа на пъпеша..... smile3515 ,уж не прави особено пакости и ето....хич не очаквах такова нещо от него  ooooh!

# 156
  • Мнения: 2 255
 newsm62 страшни са тез хлапета, пълни са с изненади .... много са изобретателни  smile3521
Миме, какво още тепърва ще ти "сервира"  #Crazy идея нямаш  newsm78 такъв филм за "неочакваното" нееемммааа  hahaha

# 157
  • Мнения: 3 537
 Crazy Crazy Crazy еми к`во да се прави........тъй ще е Mr. Green

# 158
  • Мнения: 102
Здравейте,

Аз отдавна не съм писала в тази тема Sad.
Прочетох, че сте отказали памперсите и други са на път да го направят . Супер !
Ние също ги отказахме окончателна през деня и ноща през пролетта.

Сега стягам момата за детска градина. Подготвяме и изследванията.
На последния преглед преди два дни беше висока 1 м и тежеше 14 кг.
Дайте малко мерки и при Вас за сравнение.

Поздрави

# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Колко е висока идея нямам, в яслата са я теглили 14,550 кг.
Малката почна да скача по разните му там надуваеми замъци и батути до миналата седмица я  беше страх да влезе там, обаче сега се забавлява страшно.
Кашля малко и сме си в къщи от днес до края на седмица, стискайте палци да издържа че ми идва нагорно да я гледам сама.
Да ви кажа тя как се омаза онази вечер аз зареждам миялната в кухнята, баща й в банята и тя си поиска кисело мляко давам й   аз,  взема си лъжица и отива в хола да яде. След 4-5 мин идва ухилена до ушите омазана с кисело мляко почти до лактите, по лицето и косата, къпахме се повторно Simple Smile.

# 160
  • Мнения: 2 255
След 4-5 мин идва ухилена до ушите омазана с кисело мляко почти до лактите, по лицето и косата, къпахме се повторно Simple Smile.

Танче, нищо не разбираш ти, мацката е искала да си направи маска  4470 то мляко е полезно   hahaha

Калоян незнам колко е висок, скоро не съм се сещала да го меря  newsm78 довечера ще го "лепна" на метъра на вратата  Joy иначе е 13 кг според яслата  bowuu

# 161
  • Мнения: 3 537
След 4-5 мин идва ухилена до ушите омазана с кисело мляко почти до лактите, по лицето и косата, къпахме се повторно Simple Smile.

hahaha hahaha hahaha

Охххх ooooh! тези мерки и теглилки...........то е ясно ,че момичетата са по напред с материала от момчетата и честно казано вече не обръщам особено внимание на мерките, защото така или иначе момчетата най-израстват в пубертета, а пък момичетата са обратното.
Иначе Жорко е висок към 90 см и тежи 11 кг Crazy

# 162
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,ние в неделя се завърнахме от морето,веднага на работа,чистене,пране и нямах време да се обадя.Изкарахме много добре.Стела първите дни не искаше да влиза в морето,после пък не можехме да я изкараме.Много плака като си тръгвахме.Много слушка,лежеше на шезлонга да се пече,играеше си в пясъка,събираше фасове да прави торти и така.....Като свалим снимките ще дам линк.

Иначе по последните данни беше 12550 и 98см,това в края на май.

# 163
  • Мнения: 2 255
О, Галка, добре дошли   bouquet радвам се, че сте доволни от почивката  Peace Много добре им се отразява на малчуганите моренцето   grinning039 а пък и на нас  Joy
Моя змей продължава да става сутрин и са заявява, че иска на морето  hahaha
Сега в събота заминаваме за 4 дни на Велинград и дано да е хубаво времето, та да се "поплицика" в басейна и да миряса малко  Mr. Green

# 164
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте,момичета.
Ние още сме в Созопол. Толкова не съм чистила през целия си съзнателен живот,колкото чистих,мих и метох през последните две седмици.
Ако някой има някоя друга къща или апартамент за чистене - може да се обърне към мен. Вече съм професионалист и мога да отворя фирма за почистване и да конкурирам Василка.  Mr. Green

# 165
  • София
  • Мнения: 1 511
Прочетох,че нещо за мерки и теглилки става въпрос,та и аз да отчета - 103 см височина и 18.200 кг тегло.

HOLY
добре дошли.
Радвам се,че всичко е минало добре!

# 166
  • Мнения: 2 255
.... мерки и теглилки става въпрос,та и аз да отчета - 103 см височина и 18.200 кг тегло.

Браво, на момъка  Hug добре е порастнал  Peace май най-голям от тумбата ще излезе  bowuu

# 167
  • София
  • Мнения: 2 181
Гвен,заповядай да почистиш у нас Mr. Green

# 168
  • Мнения: 2 255
Гвен,заповядай да почистиш у нас Mr. Green
Аааа... и у нас ...и у нас ...както идва време за есенно почистване  Sick

# 169
  • Мнения: 1 403
Ей къде сте банда  Hug Как ми е ма4но за вас  newsm45 но ве4е имам нет и ще си пишем   Party Аз смених работата и засега съм доволна  Grinning По апартамента още малко остана , но сме си там ве4е  newsm44 голям кеф е да си сам. Емили ходи на градина, голяма скица е станала. В4ера бяхме в парка, та си залепи една дъвка на косата, та в 8 4аса бяхме на фризьор  newsm62
Другата седмица живи и здрави идваме към София   car003 Незнам дали ще вземеме малката, зависи за колко време ще дойдем  Crazy
Вярка тоя Коко голям бонбон станал, после ще разгледам малко снимки  smile3509

# 170
  • Мнения: 1 283
Привет сладурки! Hug

Най-накрая да се наканя да пиша! ooooh! Добре завърнали се на всички!

Гвен,липсваше ми! Heart Eyes

Дорка,как е на морето?Вие сте за постоянно там,нали?Кажи за новата работа...че и аз си търся сега работа.Все още си пиша резюмето и мотивационното писмо,че и това не елесна работа! Tired

Започваме с Ерик даскало началото на септември и лудницата ще е пълна.Дано да си намеря работа,че с Холи в къщи ще ме хванат лудите! Crazy

Днес най-накрая се наканих да й пробия ушите и тя цял ден не се отлепя от огледалото с думите:"Аууу колко съм красива"  Mr. Green

Оня ден имахме инцидент...Както се боричкахме в леглото преди лягане и Холи пропищя,че я боли ръката.После заспа,но цяла нощ скимтеше,милата и на сутринта в 6 ч. я заведохме на лекар.Оказа се,че й се е извадила от лакета. ooooh! С едно щракване доктора й я оправи и все едно не е било. Rolling Eyes Ама бях си изкарала акъла. Cry

ТА така.

Иначе в БГ ни беше много хубаво.Разтъжихме се с мама,татко и близките.Видяхме се с много приятели и с още толкова не  можахме.ДАже някои ми са сърдити ,ама какво да се прави..за толкова малко време не можехме да се разпънем на кръст. Tired
Всичко е много хубаво там и адски скъпо(по-скъпо от тук)А хората са с малки заплати. Rolling Eyes Тъжна история. Sad

Това е накратко от нас!Целувки на всички!  bouquet

# 171
  • Мнения: 2 255

Днес най-накрая се наканих да й пробия ушите и тя цял ден не се отлепя от огледалото с думите:"Аууу колко съм красива"  Mr. Green

Оня ден имахме инцидент...Както се боричкахме в леглото преди лягане и Холи пропищя,че я боли ръката.После заспа,но цяла нощ скимтеше,милата и на сутринта в 6 ч. я заведохме на лекар.Оказа се,че й се е извадила от лакета. ooooh! С едно щракване доктора й я оправи и все едно не е било. Rolling Eyes Ама бях си изкарала акъла. Cry


Ле-ле Джу, таз мойта сладка снахичка само си пати милата  Tired Face ... и нейните неволи край немат кат на Коко  #Crazy

Ама сега е още по-голяма хубавица  4470 мацката, да я цункаш по новите "непослушни" ушета  lovekiss

Момичета, чао ви за няколко дни...заминаваме утре за Велинград за няколко дни, после ще пиша, стискайте палци да ни е хубаво времето   Nature Sunny, та да се поцамбуркаме малко из басейна   sport027 и да си почина пълноценно  family   

Целувки на хлапетата  Two Hearts

# 172
  • Мнения: 834
Борис е 105 см и тежи 17 кг. Сега подготвям изследванията за детската градина и се чудя кога да го пусна.

# 173
  • Мнения: 3 537
Побуууууууууут  Grinning Хайде пишете де, нероде......... Laughing
Готвите ли се за детската градина Grinning Ние няма да правиме никакви изследвания ,защото нали си минаваме автоматично от яслата.Само искат една контактна бележка от доктора 3 дена преди да тъгне на градина.
Нашите започват от 3 септември,ама аз мисля да го пускам направо на 10-ти , че нали има 4 дена почивка и няма смисъл.
Я кажете какви подаръци мислите да купувате за децата, защото аз съм във чуденка newsm78

# 174
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
Ники е от 17 на градина, изследвания май ще искат, ще ходи мъжът ми да пита скоро.
За подарък съм и взела  от Данет, пъзел и една магнитна игра
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3494&osCsi … 739ad71a36b5a3b3b
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3506&osCsi … 739ad71a36b5a3b3b
 Едното ще е от баба й,  мисля да й взема и една топка за скачане днес ги гледах, мисля че ще може да скача вече с нея. На батута и надуваем замък се побърква да скача и затова се реших дано да й е интересно.
Мен ме хвана шубето за раждането, все едно не съм раждала, незнам защо ме е страх толкова.
Тука направиха частна АГ  болница 400 лв е нормалното раждане, всички ме навиват там да раждам и май събрах кураж, пускат на свиждане постоянно, лекарите са внимателни. Абе бременни вълнения Simple Smile.

# 175
  • Мнения: 1 403
Здравейте  Hug Ние изследванията за градината ги направихме то4но за един ден  bowuu Емили ве4е с голям кеф ходи newsm68
Утре пак ще имат театър, доста 4есто им организират. От 3 септември ги местят на втория етаж, там ще им бъде групи4ката  Sunglasses
 А... за подарък изобщо не съм мислила  ooooh! Най вероятно нашия подарък ще и бъде детската стая в готов вид  Crazy Може и такава магнитна дъска , много ми хареса  Party
Ние ще си викаме майстор, 4е мъж ми не му остава време да довърши  Sad Остана малко шкурене и латекс, но време няма  Crazy
За на Емили стаята , тръгнах за зелен латекс и се прибрах с оранжав  newsm62 Голям майтап с тия цветове, наумиш си нещо , а като отидеш там и видиш 500 разновидности и се омешаш  doh

# 176
  • Мнения: 2 255
Здравейте момичета   bouquet
вече съм на линия ....демек на работа  #Crazy
Разходихме се до Велинград   car003 починахме  dance и сега пак по старому  Rolling Eyes
Хотела беше страхотен  thumbsup, много хубаво всичко, децата се набесняха  newsm68, аз се поглезих с масажчета и процедурки  newsm37, наплицикахме се в басейна   sport027 само, че във вътрешния, че времето не беше много   Nature Sunny нали поваля в неделя  Wear Umbrella и после остана една лекичка приятна хладинка  Peace обаче като излезеш от водата е брррр, та си стояхме вътре на топличко и завет  Joy
Вчера ходихме до новата ДГ и Коко реши, че е много хубава  hahaha но ще видим в понеделник дали ще мисли така  newsm78
Няма да правим изследвания, защото от яслата ще ни дадат картона с прехвърляне и само контактна бележка трябва от джипито  Peace
Реших да го дам от 3-ти, че седмицата ще е къса и няма да му дойде новото много нанагорно  Sick надявам сеА днес и утре си е в яслата за последно ... и после чаоооо  Wink и сега се чудя какво да им взема на госпожите подарък...днес ще трябва да го измисля  Thinking

# 177
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Вяра, ще чакам да споделиш за госпожите за яслата, аз мислех да  ги почерпим нещо.
Блазе ви за почивките, ние ще наваксваме догодина.

# 178
  • Мнения: 2 255
Вяра, ще чакам да споделиш за госпожите за яслата, аз мислех да  ги почерпим нещо.
То черпенето е ясно  Wink, обаче ми се иска да им взема нещо за спомен, защото са много готини  Peace аз лично съм много доволна от пребиваването на малкия в яслата  bowuu мога само да се надявам да попаднем на подобен екип и в ДГ  Praynig

# 179
  • Мнения: 2 255
Момичета, мойто момче днес за последно е в яслата  smile3518 от понеделник сме в новата ДГ  newsm12
Много ми е мъчно  Cry а и на него сигурно ще му се стъжни в понеделник  Rolling Eyes засега е в еуфория, че е голям и отива при големите деца, а в яслата оставали бебетата  Joy ама като отиде на ново място ....незнам  newsm78
Само се надявам да попадне пак на свестни госпожи, както в яслата  newsm10 дано да е късметлия с учителките, а не като брат си  Sick
Към яслата нямах почти никакви забележки и сега ще ми липсват определено и на мен  Tired Face ще видим как е ще е с градината за в бъдеще  Praynig

След дълго чудене и блеене по магазините за подаръци, накрая взех на госпожите по един малък акварел с цветя   bouquet поне да им остане за спомен от малкия калпазанин  hahaha Не, че той е от забравимите възпитаници, ама ...все пак  newsm68

# 180
  • София
  • Мнения: 2 181
Момичета,кой кога има рожден ден?Септември си дойде,а ние нямаме нова тема Sunglasses.Аз днес резервирах пак в Слон Балон за РД и торта с Мечо Пух избрахме Laughing.Единия подарък ще е колело,а другите сигурно някакви дрешки за зимата.

# 181
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте на всички!  Grinning
Вие вече за рожденните дни мислите,а аз с този апартамент главата не мога да си вдигна. Обаче края му се вижда и съвсем скоро ще се нанасяме.
Точно на рожденния ден на Тано съпругът ми заминава в командировка вАнглия за 4 дни. Мисля си да водя през деня няколко приятелки с децата на Макдоналдс, пък като си дойде екскурзианта да си направим празника както трябва.
Подарък също не съм измислила...  Embarassed

Вяра,
в кой хотел бяхте във Велинград? Радвам се,че сте си изкарали добре!

# 182
  • София
  • Мнения: 2 181
Ето малко снимки от моренцето,ако ви се гледат
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=168523&view=1&photo=1

# 183
  • Мнения: 2 255
Ето малко снимки от моренцето,ако ви се гледат
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=168523&view=1&photo=1


Ей малката сладурана пак е станала голяма къдрокоска  4470 много й се кефя от сърце на къдриците  Heart Eyes Хареса ли й на морето  Wink
Моя разбойник продължава да си поревава за морето   grinning039 Вчера го карам да тръгва с Емили за Бургас, а той ми вика "ми добре, хайде на море"  Joy

Вяра,
в кой хотел бяхте във Велинград? Радвам се,че сте си изкарали добре!

Бяхме във Велина, много е хубаво, просто наистина си починах пълноценно  Peace а и на децата много им хареса  yes

# 184
  • Мнения: 2 255
Ей, момичета, забравих да се похваля ли/ оплача ли  newsm78 Калоян от днес е в новата ДГ  #Crazy
Сутринта беше ужас от ревящи деца  newsm45 всички до едно реват, мятат се, бягат през вратата  Sick а учителката я оставили сама да посреща цяла нова група  Rolling Eyes и тя не може да ги събере  Confused и само вика "някой да дойде да ми помогне, че ще изгубя някое"  #Shocked накрая се появи отнякъде още една госпожа и започна да  прибира навътре ревящите хлапета  smile3514
Напрово страхотия  Shocked моя също се чуваше в хора  Mr. Green Аз метнах картона на сестрата   costumed050, щото сме направо от яслата и няма изследвания , пъхнах букетите   bouquet в ръцете на учителката и изфучах навън, а мъж ми гледаше  smile3556 точно ей така и ми вика, че съм била майка-съдиска и не ми пукало  Flushed ама какво да стоя да става по-зле, ако ще реве човек да си реве навън ...аз така мисля  yes
Ама повечето родители не мислят май така и сами сме си за "трепане"  #Cussing out събрали една камара майки и стоят в съблекалнята точно пред стъклената врата и децата ги гледат и реват 2 пъти повече  newsm78 учителката им вика, че така не помагат нито на децата, нито на себе си  Tired Face обаче те продължават да стоят  cry... кой реве, кой си гушка бягащото хлапе.... кой го пита през вратата що плаче ...абе луда работа  smile3556

# 185
  • Мнения: 83
Вяра, много неприятна ситуация си изживяла. Направо не ми се иска да си мисля какво ще е когато моето дете го пратя на ДГ. Тя не е делена от мен и безупречно би се включила в хора. Много правилно си постъпила, а на другите майки направо се чудя къде им е акъла!? Понеже отдавна не съм писала в темичката да запиша, че нашите мерки са 15 кг. и 98 см.

# 186
  • Мнения: 3 537
Ехо, привет и от нас.... Simple Smile Ние свършихме с гостито и при другите баба и дядо и вече сме си в София.
На нас ни отложиха детската градина за 17-ти,защото започнали да правят ремонт  #Cussing out Вчера сутринта отидохме и ни върнаха,както връщаха и всички други родители с деца.
Ох,и при нас ще е рев,  Rolling EyesЖорко се беше запътил към старата му група ,не искаше като видя ,че е на друго място....поне са запознах с госпожата набързо.
  bouquet

# 187
  • Мнения: 2 255
Моя момък, беше похвален 2 дни като отличник на групата    newsm68  ял, спал, пикал, играл... абе изобщо ...6 Joy При толкоз деца дето тръгват за сефте на ДГ ...той май им се е видял "цвете"  hahaha
Вчера даже влезе без да плаче - мирно и тихо  Peace ама сутринта обаче с и порева и за вчера  Sick ...ще видим как ще си го взема  newsm78

# 188
  • София
  • Мнения: 1 511
Виждам,че доста ви е зор с градините,а на хлапетата два пъти повече от на вас.  Crazy
Но и нас няма да ни подмине този цирк. Тано вероятно от другата есен ще на градина,за тази просто не успях да смогна. Сега тук натискам за една Мария Магдалена точно зад БИЛЛА (Мимис може да я знае),но да видим какво ще излезе. В най-лошия случай ще се гледаме цяла зима и така... Flutter


Вяра,
в кой хотел бяхте във Велинград? Радвам се,че сте си изкарали добре!

Бяхме във Велина, много е хубаво, просто наистина си починах пълноценно  Peace а и на децата много им хареса  yes

Така и си помислих,аз също го харесвам и то специално заради добрите процедури.
Също така обичам да ходим и в Камена,там цените на процедурите са много добри.  Grinning

# 189
  • Мнения: 1 283
Хейй,сладурчета...нямам грам време да ви "видя". Crazy Надявам се всички сте добре. Hug
Вярка,мятай новата тема,че ти знаеш списъка с имената.Мога да предложа заглавие,а ти ако искаш,го доизкусури..Например"Септемврийските ни палави душички вече духат три свещички"или нещо от сорта.
Аз вече ходя на училище и ми пуши главата. Money
Пак ще пиша по-натам..
Желая на всички мъничета лека адаптация в ДГ и Честит Рожден Ден и много здраве на празнуващите!  bouquet

Чаооо и цунки на всичкиии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 190
  • София
  • Мнения: 1 511
Мимис,
честит ти рожденник! Да е здрав и все така усмихнат!

 newsm59  ura newsm59  ura newsm59  ura

 nbirthday  party002 nbirthday  party002 nbirthday  party002 nbirthday

# 191
  • София
  • Мнения: 2 181
Честит рожден ден на Жорко!Много здраве и да слушка мама и тати! newsm59 nbirthday  bigdance2

# 192
  • Мнения: 1 283
Мами,пуснах нова тема че празниците започнаха! Party

Ето я и нея  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=221168.new#new

Весел празник на Жорко и на всички останали празнуващи!




Общи условия

Активация на акаунт