Септемврийското хлапе плаче вече за море !!!

  • 13 682
  • 192
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 537
Честит имен ден и от мена на Емили, Grinning на патерици обаче. Жива,здрава,весела и щастлива и много да ви слуша!
   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 2 181
Честит празник и от нас!(на патерици)
Много да слушка малката и да не ядосва мама Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 403
Благодаря ви  bowuu
На мене ми е гръмнала главата от събиране на багаж  Tired
Сега като остава само един ден и е лудница Shocked, 4е мъж ми ще кара багажа в съботата, после ще се върне и евентуално в понеделника ще отпламе с колата Wink Мина си времето  Crazy

Вярка теб те резервирам за съботата  Party

# 33
  • Мнения: 3 537

ЧЕСТИТ 1 ЮНИ НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА !!!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 

# 34
  • Мнения: 2 255
Благодаря ви  bowuu
На мене ми е гръмнала главата от събиране на багаж  Tired
Сега като остава само един ден и е лудница Shocked, 4е мъж ми ще кара багажа в съботата, после ще се върне и евентуално в понеделника ще отпламе с колата Wink Мина си времето  Crazy

Вярка теб те резервирам за съботата  Party

Леле Тедооо, кога дойде време да потегляте  #Crazy
Аз в събота съм на работа, а  Коко на ясла, ама трябва някак да се организираме да ви видя  Praynig и да нагушкам малката  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 255
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ХЛАПЕТА  и на каките и батковците им    bigdance2

Да са ни живи и здрави, малко пакостливи и много щастливи    ura

# 36
  • София
  • Мнения: 2 181
Честит празник на всички деца!  bigdance2

Ние бяхме на детски клуб сутринта,после накупихме подаръци от детския магазин и сега Стела спи доволна Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 2 181
Забравих да се похваля,че вчера ми се обадиха от детската градина,че сме приети,да отида да подам декларация за потвържедения.

И също така да се оплача.От фирмата дето работех преди да родя ми изтича неплатеното и ме викат да напускам.Щатът ми е съкратен и аз викам да си ме съкратят по съответния член,за да мога ако не почна работа да отида на борсата.Тия обяче се дърпат.Ей сега пак ми звъняха да съм ходела в понеделник на разговор.Не мога да разбера какъв им е проблема.

# 38
  • Мнения: 1 403
Честит празник и от мен на всички муцуни
Да са ни живи и здрави и пове4ко да ни слушкат  Blush

  bigdance2
Вярка в събота следобеда и неделя ще се видим, няма страшно  Hug
Галка и с нас стана същата простотия не ни съкратиха и сега неможем да се запишем на борсата и детските днес неможах да подам  #Crazy Абе изобщо лудница  ooooh!
Най вероятно по другата седмица ще дойдем пак да подам детските 4е от Бургас неможело, докато не смена адресната регистрация  Crossing Arms
Лудницата е пълнааааааааааа

# 39
  • Мнения: 2 255
Здравейте момичета !
Да ви се оплача .... бясна съм  #Cussing out току що говорих по телефона с ДГ дето съм подала молба за Коко и ми казаха, че бил 3-та резерва в списъка  Sick

така и не можаха да ми обяснят как при 26-ти вх.№ е на 28 място сега  #Shocked сигурно имало близнаци или пък деца, които имат по-голям брат/сестра в същата ДГ   #Crazy не знаят, но това било  Sad
Утре ще ходя на място да видя какво е положението, че аз другаде не съм подала молба и ако не го вземат ще се  #2gunfire
Само, че хич не ми се влиза в конфликт още от начало и не знам какво да правя, директорката ми каза, че ще събират група от 28 деца и със сигурност ще го приемат, а сега се оказва, че групата ще е от 25 деца, а и някой го е изпреварил някак  #Silly
Направо полудявам само при мисълта, че няма да го вземат ... ужас  smile3515

# 40
  • София
  • Мнения: 2 181
Вярка,много гадно така. Cry

# 41
  • Мнения: 3 537
Дано приемат Коко и нямате проблеми ви пожелавам Praynig Wink Няма какво да се учудваш, това е  Shocked нямам думи аз....и Жорко така за яслата по списъка на родителите бях 46 номер мисля, а като влезнахме вътре директорката ми даде 48-ми.....айде кажи сега   Tired

# 42
  • София
  • Мнения: 1 511
Неприятно е!
Някоя мама или тати явно си е развързал кесията с жълтиците!  Confused

А аз нямам търпение да дойде петък и да се изнасяме към черноморието!
Екстра ще ми се отрази промяната! Майка ме плаши,че ще вали дъжд и ще е облачно Mr. Green (но говори така,защото не й се иска да се разделяме за близо месец) ... но аз не отивам да се пържа на слънцето! Ще обикаляме с Тано градинките и парковете,ще досаждаме на съпруга ми и така...  Mr. Green

Дано Коко има безпроблемно влизане в градината и мама малко да се поуспокои!   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз ще започвам работа.Взеха,че ми се обадиха от няколко фирми,та ми се запали главата дали направих правилния избор.Избрах си тази,която мисля ще е най0интересна и най-добре платена де Mr. Green.Много ми е мъчно за Стела(ще я гледа една жена) и незнам на кой свят съм.............

# 44
  • Мнения: 2 255
Здравейте,
вчера ходих до детската градина и говорих с директорката   #Crazy тя се опита да ме успокои, че нямало проблем, защото поне 5-6 деца според нея нямало да потвърдят прием, тъй като масово са подали молби в 2-3 ДГ  Rolling Eyes не кат мен в 1  Sick и ще трябва да изчакам до края на седмицата да мине срока, за да се разбере  #Cussing out
Определено съм притеснена  Cry не ми се мисли какво ще стане ако не го вземат  #Shocked пак ще трябва да търся връзки  Shocked аман вече за ясла връзки, за ДГ... после сигурно и за училище  #Silly
Оказа се, че в списъка най-отпред има 3 деца с брат или сестра в ДГ, 1 на инвалиди, 1 на персонал, 2-3 с дихателни проблеми и .... така всички минават назад   Tired Face

Общи условия

Активация на акаунт