Септемврийското хлапе плаче вече за море !!!

  • 13 698
  • 192
  •   1
Отговори
# 105
  • Велико Търново
  • Мнения: 279


Благодаря на всички за пожеланията ! всички сме изморени и изнервени - като хора,които 3-та година не са почивали, затова много се надявам да си изкараме добре.

А с това море направо се вкарахме в приключение 

Хехе, ние още не сме тръгнали , а  вече когато излизаме вечер и питаме Бобо "Къде искаш да отидем " отговора е " На морето" и почва да пищи и да се сърди , докато не му предложим по-атрактивна за момента дестинация Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 106
  • Мнения: 2 255
Здравейте! Аз съм нова в този форум и се присъединявам към вас с моята принцеса!
Добре дошли в бандата на двечките и от мен   bouquet

# 107
  • Мнения: 83
Ние утре отиваме малко при баба и дядо. Малката от кога чака да я водим на плаж там. Ние до море няма да стигнем, но на реката си правим плажчета при първа възможност. Приятни почивни дни!

# 108
  • Мнения: 3 537
Добре дошла на Galkabg  Hug

Жорко вече е ваканция,  Laughing отказах се да годавам в сборна група.и после на есен с песен направо да детска градина, само дето незнам при коя госпожа ще сме , направо така се обърках.Старшана сестра ми вика при еди коя си , вчера пък нашата госпожа вика,че  при друга щото били двама Жоровци и се е объркала, абе... ooooh! автуст месец трябва да ходя и да питам,че на 3 септември ще започват живот и здраве да е до тогава.
Иначе мисля до края на месеца де идеме при свеки за 1 седмица, че после един месец мисля да го пращам при майка ми и баща ми.
Та така, тъй то.....хайде поздрави на всички ви  bouquet

# 109
  • София
  • Мнения: 1 511
Ние утре отиваме малко при баба и дядо. Малката от кога чака да я водим на плаж там. Ние до море няма да стигнем, но на реката си правим плажчета при първа възможност. Приятни почивни дни!

Добре дошли!   bouquet

През уикенд-а аз пак бях морска. Четвъртък вечер и петък във Варна,а в събота и неделя - в Созопол. Но уви,не топнах дупето в морето,отдадохме се на работа. Избирахме плочки за две от баните,разговори с майстори  и така. Преди малко се прибрахме и искам да спя,спя....а утре в 8.00 сутринта трябва да съм в София. Чувствам се толкова изморена....  Tired

Но поне пак видях морето,на цвят е изумрудено,ухае прекрасно ...  Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 1 403
Къде сте маймуни  Party Ходили сте на моренце  Party
 Аз от работа немога да го видя  ooooh! Сега съм 2 дни по4ивка, може да заведа Емили на плаж. Срамота от два месеца тука имам 5 бани некъде  Tired Незнам дали ви казах, 4е по4нах работа касиерка в Лукойл  Rolling Eyes Много работа ама съм доволна. Днес голяма лудница  Crazy В апартамента още не сме се нанесли , много работа има утре ще хода за пло4ки за банята Rolling Eyes Дано по бързо да влизаме, 4е полудявам   #Crazy
Емили голяма скица е станала, как бърбори ве4е и отговаря  Mr. Green
Оня ден баща й и разправя нещо, а тя " Оф стига бе 4овек"  Mr. Green Направо падаме с нея, нема нема и изръси нещо отка4ено #Crazy
Добре дошла на новата мама   bouquet А на старите много цунки   love001

# 111
  • Мнения: 83
Здравейте! На тези, които отиват до морето, да го поздравят от нас, че много го обичаме, а и не сме го забравили. Догодина живот и здраве сме там в пълен екип! Ние се завърнахме в Русе, че татенцето ни утре е на работа. Направо си направих супер релакс, едва днес стигнах до плаж, ама живот и здраве в сряда заминаваме пак. А това с плочките и ремонтите го минахме не отдавна и желая по-бързо оттърване от майсторите в къщата, че аман от тях! Лека вечер!

# 112
  • Мнения: 7 430
....септемврийки....извинявам се за нахлуването, но да ви покажа малко на ХОЛИ   Hug
Видяхме се за два дни тук в Сливен Wink Холи и моят Викторио веднага се познаха и така хубавичко си играха двамцата - разбираемо е...нали да отраснали заедно Hug
Иначе са добре, Джули Ви праща много поздрави и целувки и към края на юли заминават за Канадско - тогава повече от нея  Wink

Лека и вълшебна седмица на всички ви Hug  bouquet

# 113
  • Мнения: 2 255
БЛАГОДАРЯ
Радвам се, че са добре   bouquet
Много ми се искаше да ги видя, ама няма как да стане  Rolling Eyes ....другия път като дойдат  Joy

# 114
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодарим ти Дуцка_Муцка_Сладуцка!!!
 Hug

# 115
  • София
  • Мнения: 2 181
Много поздрави и на Холи от нас!Ще чакаме да ни разкаже впечатленията си от БГ Laughing

Теди,браво за работата.Друго си е да работи човек.И при нас в работата е голяма лудница,отпускарски период.Дано скоро привършите ремонта и се нанесете.Ама друго си е при мама,а Mr. Green.

И Стела е голяма скица,научила е много песни и концерта у нас е нон-стоп.Много си измисля и лъже и вече се обърквам на кое да вярвам и на кое не.

# 116
  • Мнения: 3 537
Танчеее, как си душа ?!?! Стана ли голям тумбака , нищо не казваш Laughing Laughing Laughing Айде началото на края нече наближава лека по лека  Grinning Изумувахте ли име на бебето вече ? Как е каката Laughing

П.П. Ние сме ОК , Жорко е ваканция вече и джиткаме ногоре и надолу.Дано ни е хубаво времето ,утре му обещах да го водя на Зоопарка Laughing

# 117
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Какво хубаво време 40 градуса е, пържим се яко и това е.
Довечера стягам багажите и в петък след работа на село, малко по на хладно. Два дена се каня да пиша и все не стигам до там.
Изкарахме някакъв вирус ли какво беше незнам, аз съответно най -тежко, но поне бързо мина.
Чудя се ако баща й се навие дали да  я топне малката цялата в реката, предния път като си ходихме само гази и беше адски доволна.

# 118
  • София
  • Мнения: 1 511
Привет и от мен!  Grinning
Ние бяхме една седмица в Чирпан (на курорт  Mr. Green).
От утре пак се захващам с апартамента ни и вече прословутата баня,но ще стане - няма мърдане.
Целувки от нас и весела седмица!   bouquet

# 119
  • Мнения: 3 537
К`во правите бе хорааааааааааааа........Айде пишете нещо  Mr. Green
Аз всеки ден се ровя из форума и няма особени новости, та за това всеки ден не пиша....
Чакаме да се позахлади малко времето,че да идем при бабите, иначе е ад ужасен...жега  Tired
Всеки ден почти Жорко го изкарвам голичък на терасата да си прави плъжни бани в един голям леген......ей голям кеф голямо нещо, къпе си играчките ,говори им нещо ....много е интересен отстрани като го слушаш Mr. Green
Аз тази ноще нещ не ми се спи, сигурно ще ме помислите за луда, ама вече е 3 ч през ноща и ми полъхва един приятен въздух от терасата, хич не ми се спи, ....пуцам си една игричка на компа, че през деня нямам особенно време, Жорко иска все филмчета да гледа Rolling Eyes
Мъж ми се прибра  късно от работа днес и ходихме до денонощния да си купим студена бира........... Embarassed в 1 ч през ноща  Mr. Green Mr. Green Mr. Green....много готино навън времето  беше, от магазина до дома е много близо, чак не ми се прибераше Crazy
Та така, хайде проздрави , аз си допивам бирата и лягам..........
И пишете нещооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо, девойки мари Убавиииии Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Laughing

Общи условия

Активация на акаунт