Септемврийското хлапе плаче вече за море !!!

  • 13 756
  • 192
  •   1
Отговори
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Тука съм чета си ви, бебето е добре само дето е с дупето на долу, води имало много  и било страшно подвижно, щяло да се обърне каза лекаря, дано. Хубаво е че сте се видели Simple Smile.

# 91
  • Мнения: 3 537
Е, споко Танче, ще се обърне, има време Grinning Нали имаш още 2 месеца време все пак Wink

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Mimis, оздравя ли малкия, на Ники едно другарче от яслата е болно, надявам се на нея да й се размине, че не се виждам как ще я гледам. Какви са тия вируси по средата на лятото не ни стигна цяла зима  ooooh!

# 93
  • Мнения: 3 537
Mimis, оздравя ли малкия, на Ники едно другарче от яслата е болно, надявам се на нея да й се размине, че не се виждам как ще я гледам. Какви са тия вируси по средата на лятото не ни стигна цяла зима  ooooh!
Ми на него само първите два дена имаше Т, ама под 38 градуса беше, от червено гърло,иначе вече е добре, но сиропа за гърлото /Суметролим/ ще го пие още 3-4 дена някъде.Доктора каза,че е вирусно, летните вируси от рязката смяна на температурите навън.Ето вчера и днес пак е студен, особено вчерааа, брррррррр Tired

# 94
  • Мнения: 835
Здрасти на всички, на болните бързо оздравяване. Хайде идвайте на морето да се запознаем Laughing

# 95
# 96
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Здравейте, мами и дребосъци Simple Smile

Ние се стягаме за море. т.е стягаме се май само теоретично защото предотпускно имам много работа и само наум прехвърлям на кой какво му трябва Simple Smile

Живот и здраве, в неделя заминаваме за Ямбол , при сестра ми , да посъкратим пътя, и в понеделник - оттам за Приморско.

Бобо е разхвърлял кофи и лопатки из цялата къща Simple Smile - и той теоретизира как ще копае дупки по плажа Simple Smile))) Постригахме му къдриците, но никой няма време да го снима какъв мъжага е .

Вяра, много хубави снимки - цветни едни такива, излъчват спокойствие, явно супер сте си изкарали. Надявам  се  иаз да покажа такива Simple Smile

Хубав ден на всички  Hug

# 97
  • Мнения: 2 255
Супер изкарахме ...спор няма   thumbsup
Само дето вече започнах да забравям, че съм била отпуска добре, че са снимките   #Shocked
В офиса е лудница, тичаме по записвания на баткото   smile3556 е досега съм звъняла на училищата да питам готови ли са списъците, та да хукваме на поредната луда обиколка на София  35 направо съм  #Silly
Да вземем да го запишем накрая някъде и да отдъхна малко  Praynig
Викам му на мъж ми, че както записах с 300 зора малкия на ДГ    Mr. Green сега да запиша и големия   Peace и ще си дам "отпуск" от подобни емоции.... поне за 2 години напред да не ме закачат   hahaha

Даже вече се замислям как да "мушна" още 1 почивка някъде за 5-6 дни  newsm78, че след таз ранна отпуска до края на лятото няма да имам спомен от море  Grinning

# 98
  • Мнения: 2 255
Бобо е разхвърлял кофи и лопатки из цялата къща Simple Smile - и той теоретизира как ще копае дупки по плажа Simple Smile))) Постригахме му къдриците, но никой няма време да го снима какъв мъжага е .

Калоян пък само ги разнася сега из къщи и реве, че иска на морето и пясъка  Joy Снощи си намери една надуваема лодка и като ревна с пълно гърло : Искам морееетооо, веднааггааа А аз му викам няма го тати с колата, как ще стигнем И той ми взима gsm-а да се обадел на баща си да си идва бързо да ходим на море  Rolling Eyes
Едва го укротих и реших, че всичко е ок накрая ... и след малко идва извадил един сак от шкафа, сложил си гащи и панталони вътре и ми вика Мамо, Коко отива на море и пясък  newsm62 паднах от смях с него ... едва го разсеях с едно детско.
Та така голям купон сме с това море  Smile

flavi, и вие да си изкарате страхотно, да си починеш, Бобо да се налудува на плажа   grinning039, а каката .... дано си намери компания, че в тая кисела възраст май все им е скучно  #Crazy

# 99
  • Мнения: 3 537
Леле Вярка, какви красоти Grinning, много ми харесаха снимките  Sunglasses Личи си ,че сте си изкарали СУПЕР Hug
Флави, приятно изкарване и на вас на морето, ще чакаме снимкииии и от вас Hug
Ние предполагам,че със Жорко ще сме на Дупница при нашите през август.Една приятелка имат къща и много готин двор и си постиламе одеала и се печем по цици даже,последните две години така,тази също предполагам....поливаме се с маркуча с водичка, студени сокчета, студена биричка...абе кеф....като се прибера после на София за 10 дена и тука комшийте ме питат дали не съм ходила на море Crazy, че от ненасита за печене много почернявам Mr. Green
Айде поздрави от нас!

# 100
  • София
  • Мнения: 1 511
И на мен много ми харесаха снимките!  Hug


Флави,
весело изкарване и на вас!
  bouquet

# 101
  • Мнения: 83
Здравейте! Аз съм нова в този форум и се присъединявам към вас с моята принцеса! Снимките са много хубави! Приятно изкарване на всички, които ще ходят на море! За съжаление на нас тази година ще ни се размине Cry

# 102
  • София
  • Мнения: 2 181
Вярка,страхотни снимки Hug.с какъв апарат са правени?
Флави,приятно изкарване!

И Стела само кога ще ходим на морето,а като се замисля че има още един месец.........

# 103
  • Мнения: 2 255
Благодаря !
Фотоапарата ни е НИКОН ...много е готин, ама поостаря вече що снимки е изснимал горкия  Joy и се оглеждаме за нов вече  #Crazy

А с това море направо се вкарахме в приключение  #Shocked тоз малкия е толкова впечатлен, че всеки ден се присеща отнякъде за морето и му удря един хубав рев  Mr. Green
Сутринта още не отворил очи и почва Коко ходи пак море, плиска вълните и бие водораслите, там крият се буболечки и щипат  Коко крачетата  hahaha Аз му викам, че сега е студено, вали, духа и не се ходи на море, а той ми казва : А неее на морето топло и готино, има слънце и пясък   grinning039 А ходи му обясни....
Викам на баща му да спретнем още 1 море за 5-6 дни, а той се хили, че съм искала да се уредя покрай детето  Grinning щото съм умирала за това море  newsm62 ама верно мнооогооо го обичам  да му се не види Heart Eyes
На всички дето тепърва ще ходят мога само да пожелая много емоции  newsm44 и да се топнат и за мен  hahaha

# 104
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте! Аз съм нова в този форум и се присъединявам към вас с моята принцеса! Снимките са много хубави! Приятно изкарване на всички, които ще ходят на море! За съжаление на нас тази година ще ни се размине Cry

Добре дошла!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт